Статья " День дошкільника в НВК " ДНЗ - ЗОШ Iст."

Опис документу:
Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, няні, музичний керівник, медсестра, психолог, логопед. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ДЕНЬ ДОШКІЛЬНИКА

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.
Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, няні, музичний керівник, медсестра, психолог, логопед. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців.

В рамках проведення Дня дошкільника у закладі було розроблено ряд заходів, які всебічно охоплюють життєдіяльність дитини в ДНЗ, а саме: виставка дитячих робіт «Дитячий садок очима дитини», « Мій дитячий садок», виставка дидактичних посібників ,розвиваючих ігор, прийняли активну участь в засіданні школи « Хейд – менду», і на завершення у трьох вікових групах провели «День відкритих дверей» .

Шановні вихователі! Прийміть щирі вітання з професійним святом. Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселі вашій панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

 

                                              

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!