Спортивні змагання "Тиждень фізичної культури"

Опис документу:
В КЗ " Маломихайлівській саредній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів " Дніпропетровської обл. до дня фізичної культури і спорту проводилися наступні змагання : Олімпійський урок, міні футбол, піонербол, книга рекордів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тиждень Фізичної культури

07-11 вересня 2020 р.

План проведення

ДЕНЬ ТИЖНЯ

КЛАСИ

УРОК

ВЧИТЕЛІ

ВИД ЗМАГАННЯ

1

ПОНЕДІЛОК

07.09

11-10

11-6

7

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Футбол

Піонербол

7

3

Білоус Л.В.

Олімпійський урок

2

ВІВТОРОК

08.09

9-11

(9,7)-11

7

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Футбол

Піонербол

6-8

6

Должковий В.О.

Білоус Л.В.

Футбол

Піонербол

2,3,4

5

Должковий В.О.

Білоус Л.В.

Веселі старти

3

СЕРЕДА

09.09

9-10

7

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Футбол

Книга рекордів

8-(7,5)

6

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Футбол

Книга рекордів

(9,7)-6

8

Білоус Л.В.

Піонербол

4

ЧЕТВЕР

10.09

11-8

7

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Книга рекордів

Піонербол

(9.7)-8

8

Білоус Л.В.

Піонербол

5

ПЯТНИЦЯ

11.09

(7.5)-6

5

Серветник Л.В.

Білоус Л.В.

Футбол

Книга рекордів

Першість школи з піонерболу серед дівчат

Турнірна таблиця

Класи

1

2

3

4

Кількість очків

Місто

1.

11 кл

2 : 0

2

0:2

0

2 : 0

2

4

ІІ

2.

збірна(9,7)кл

0 : 2

0

0 : 2

0

2 : 0

2

2

ІІІ

3.

8кл

2:0

2

2 : 0

2

2 : 0

2

6

І

4.

6кл

0 : 2

0

0 : 2

0

0 : 2

0

0

ІV

Головний суддя Л.В.Білоус

Турнірна таблиця

з мініфутболу (середня ланка)

класи

1

2

3

Очки

Місто

1

6кл

2 : 1

2

1 : 2

0

2

ІІ

2

збірна(7,5)кл

1 : 2

0

1 : 2

0

0

ІІІ

3

8кл

2 : 1

2

2 : 1

2

4

І

Головний суддя Л.В. Серветник

Турнірна таблиця

з мініфутболу (старша ланка)

класи

1

2

3

Очки

Місто

1

11кл

4 : 1

2

1 : 0

2

4

І

2

10кл

1 : 4

0

1 : 4

0

0

ІІІ

3

9кл

0 : 1

0

4 : 1

2

2

ІІ

Головний суддя Л.В. Серветник

ФОТО ЗВІТ

Книга рекордів

Футбол ,волейбол

Веселі старти ** Майбутні олімпійці**

Олімпійський урок.

Книга рекордів

Технічний протокол

П.І.

Клас

Стрибки в довжину з місця

Обертання

2-х обручив

Кидок набивного мяча

Нахил тулуба вперед

Стрибки зі скаалкою за 30 с

Метання в ціль

Очки

Місто

1

Гулак Діана

5

150

15

00:04.43

23

200

20

6

15

17

20

3

11

104

22

2

Минаєва Крістіна

5

135

18

00:20.65

14

142

23

14

10

50

14

9

8

87

18

3

Однорог Каріна

5

132

19

00:06.09

19

140

24

8

14

23

19

0

14

109

23

4

Якубович Вера

5

140

17

00:09.60

18

180

22

10

12

42

16

0

14

99

21

5

Гурч Дарина

6

182

4

01:34.32

7

265

18

13

11

64

8

1

13

61

11

6

Зайцева Софія

6

167

10

06:17.56

2

360

12

15,5

8

55

12

9

8

52

8

7

Костелей Поліна

6

165

11

00:05.20

21

470

3

15

9

52

13

16

3

60

10

8

Лешик Анна

6

115

21

00:50.70

9

245

19

6

15

33

18

0

14

96

20

9

Однорог Наталя

6

91

22

00:01.16

26

180

22

9

13

17

20

0

14

117

24

10

Шевченко Катерина

6

185

3

00:05.31

20

290

16

13

11

69

4

0

14

68

14

11

Биченко Анна

7

130

20

00:02.83

25

355

13

27

3

68

5

3

11

77

16

12

Глазунова Аліна

7

149

16

00:25.57

12

340

14

10

12

59

10

9

8

72

15

13

Ріжко Софія

7

157

12

00:24.87

13

430

5

15

9

62

9

3

14

62

12

14

Башняк Віолета

8

201

1

02:12.94

6

475

2

35

1

67

6

0

14

30

ІІІ

15

Величай Марія

8

198

2

01:17.54

8

335

15

18

7

75

3

3

11

46

7

16

Матюшенко Олександра

8

172

9

00:15.50

15

280

17

24

5

69

4

4

10

60

10

17

Мотуз Надія

8

156

13

00:05.11

22

190

21

10

12

58

11

2

12

91

19

18

Чепурко Елизавета

8

176

7

03:45.83

3

495

1

28

2

67

6

14

4

23

І

19

Абакумова Тетяна

8

180

5

00:40.69

11

370

11

10

12

66

7

11

7

53

9

20

Іванчук Христина

9

165

11

00:12.45

16

393

8

10

12

48

15

12

6

68

14

21

Матюшенко Тетяна

9

182

4

02:14.47

5

378

10

18

7

85

1

13

5

32

4

22

Аверенкрва Євгенія

11

180

5

00:12.09

17

450

4

13

11

40

17

9

8

62

12

23

Берковська Поліна

11

151

14

00:47.46

10

370

11

56

4

68

5

17

2

45

6

24

Должкова Інна

11

175

8

15:34.42

1

410

6

20

6

79

2

18

1

24

ІІ

25

Бондар Анна

11

180

5

02:35.43

4

470

3

25

4

59

10

9

8

34

5

26

Кучма Яна

11

177

6

00:03.71

24

400

7

27

3

50

14

6

9

63

13

27

Нечепурук Дана

11

150

15

00:06.09

19

380

9

0

16

58

11

4

10

80

17

Книга рекордів Технічний протокол

П.І.

Клас

Стрибки в довжину з місця

Обертання 2-х обручив

Кидок набивного мяча

Нахил тулуба вперед

Стрибки зі скаалкою за 30 с

Метання в ціль

Очки

Місто

1

Задорожній Богдан

5

120

23

00:34.26

9

234

23

5

11

28

21

0

16

103

25

2

Серветник Данило

5

155

18

01:05.29

5

240

22

6

10

33

19

13

6

80

15

3

Мамонтов Максим

5

165

16

00:05.44

29

195

27

14

6

56

8

9

9

95

21

4

Биченко Олександр

6

147

20

00:06.04

27

195

27

0

15

20

23

3

14

126

27

5

Іпатьєв Олексій

6

157

17

01:41.66

3

220

25

2

13

0

25

8

10

93

20

6

Куктенко Нікіта

6

180

14

00:25.45

12

290

19

10

8

34

17

6

12

82

16

7

Лебідь Денис

6

165

16

00:11.67

18

225

24

7

9

21

22

13

6

95

21

8

Одринський Темур

6

175

15

00:10.68

21

310

17

10

8

45

13

3

14

87

18

9

Хлян Сергій

6

150

19

00:04.59

30

300

18

10

8

48

11

5

13

99

24

10

Гулак Олексій

7

185

13

00:10.69

19

375

9

5

11

43

14

16

4

70

12

11

Киць Дмитро

7

155

18

00:29.76

11

435

11

20

3

63

6

0

16

65

10

12

Рисич Євген

7

155

18

00:09.26

23

345

16

3

12

54

9

11

8

86

17

13

Чаюн Михайло

7

132

22

00:03.10

32

310

17

0

15

14

24

0

16

126

27

14

Глушко Олександр

8

180

14

00:03.41

31

200

26

5

11

33

19

8

10

111

26

15

Єнгель Віталій

8

186

12

00:09.54

22

250

20

1

14

21

22

11

8

98

23

16

Кучма Максим

8

198

11

00:11.12

20

475

9

11

7

66

5

13

6

58

8

17

Мовчан Карім

8

145

21

00:42.65

7

380

14

0

15

21

22

7

11

90

19

18

Білоус Денис

9

227

4

16:54.60

1

630

6

22

2

75

2

15

5

20

ІІ

19

Гулак Сергій

9

200

10

00:05.94

28

347

15

0

15

49

10

19

1

78

14

20

Одринський Артур

9

230

2

03:55.84

2

445

10

7

9

54

9

9

9

41

5

21

Серветник Юрій

9

207

9

00:23.45

13

505

7

20

3

43

14

2

15

61

9

22

Шевченко Сергій

9

223

6

00:06.28

26

845

2

11

7

53

10

12

7

58

8

23

Глухий Артем

10

200

10

00:11.75

17

800

3

15

5

85

1

16

4

40

4

24

Гріндей Денис

10

225

5

00:18.37

14

800

3

15

5

64

7

16

4

44

6

25

Залужній Сергій

10

175

15

00:08.45

24

500

8

25

1

30

20

17

3

71

13

26

Карчевський Данило

10

230

2

00:08.03

25

700

4

10

8

40

15

12

7

61

9

27

Щербина Дмитро

10

230

2

00:48.98

6

950

1

18

4

72

3

18

2

18

І

28

Биченко Юрій

11

210

8

00:34.95

8

415

12

20

3

38

16

13

6

53

7

29

Біданець Ілья

11

220

7

00:17.53

16

500

8

10

8

35

18

8

10

67

11

30

Дубовик Єдуард

11

210

8

00:17.94

15

665

5

10

8

46

12

5

13

61

9

31

Красіцький Юрій

11

245

1

00:30.35

10

800

3

20

3

75

2

19

1

20

ІІ

32

Соломаха Богдан

11

210

8

00:30.35

10

410

13

10

8

56

8

13

6

53

7

33

Яворський Артем

11

229

3

01:09.51

4

500

8

20

3

70

4

18

2

24

ІІІ

  • 16.09.2020
  • Фізична культура
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 44
  • 0
  • 2
  • Стежити
  • Поскаржитись

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»