Список шкільного приладдя "Готуємося до 1 класу"

Опис документу:
Скоро перше вересня! Батьки та вчителі починають готуватися до навчального року! Пропоную список шкільного приладдя, який допоможе підготуватися до школи. Матеріал стане в нагоді вчителям першого класу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Список шкільного приладдя,

що потрібно для школи

1. Ручка - синього кольору. Важливо вибирати письмове приладдя з середньою товщиною корпуса. Зверніть увагу на ручки з трикутним корпусом, м'якими гумовими вставками, що запобігають ковзанню.

2. Простий олівець. Краще купити відразу 2 - 5 штук (тип HB), тому що термін служби простого олівця менше, ніж у кулькової ручк и, і вони швидко втрачаються.

3. Кольорові олівці - не більше ніж 12 кольорів.

4. Точилка для олівців. Обов'язково з контейнером для стружки, тому що у дитини може виникнути необхідність підточити простий або кольоровий олівець під час уроку. Обов'язково розпакуйте точилку і перевірте якість заточки.

5. Лінійка - довжиною 15см (обов'язково з нулем). Важливо звернути увагу на чіткість і розмір поділів, міцність і безпеку матеріалу.

6. Гумка. Ви можете купити прості олівці з гумкою на кінці, але такі конструкції часто розпадаються, тому краще все ж купити ластик окремо. Перевагу варто віддавати м'яким ластикам, які добре справляються зі своїм завданням, не залишають розводів на сторінках підручників, зошитів, альбомів для малювання.

7. Пенал - бажано з одним відділенням.

8. Підставка під книгу - за бажанням.

9. Зошити в клітинку (оптимальна кількість листків - 12) - зверніть увагу на якість паперу (тільки біла, з чіткою промальовкою ліній ) - кількість 15-20 шт.

10. Зошити в косу лінію. При виборі варто звернути увагу на розмітку (вона буває різна).

11. Папка для зошитів - за бажанням .

12. Обкладинки для книг та зошитів. Потрібні для дотримання охайного вигляду шкільного приладдя. Краще віддати перевагу набору обкладинок з щільного прозорого поліетилену, звертаючи увагу на маркування (матеріал не повинен нести небезпеку для здоров'я учня).

Для уроків творчості формуємо бокс:

1. Бокс

2. Пластилін. Стеки та дощечка

3. Фарби гуаш - не більше 12 кольорів.

4. Альбом, пензлики, стакан непроливайка.

5. Ножиці з закругленими кінчиками.

6. Кольоровий папір та картон. Клей - олівець.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»