Щоденні 3. Математика з другом.

Опис документу:
Щоденні 3. Математика з другом.Ця діяльність вводиться тоді, коли діти впевнено виконують перші дві.Обов'язково потрібно повторити правила перед роботою відносно вибору матеріалу, поведінки під час роботи. "Математика з другом" -це час, коли можна грати в математичні ігри з другом та разом виконувати вправи. Подаю зразки завдань по певних групах.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Щоденні 3» педагогічна технологія навчання математики. Вона включає в себе такі діяльності: “Математика самостійно”, “Математика разом з другом”, “Математика письмово”. Мета – зацікавити учня математикою.

«Математика з другом»

Цю діяльність вводять тоді, коли діти впевнено виконують інші дві.

Учні в парі закріплюють вивчені математичні поняття за допомогою дій з різними предметами. Відбувається кінестетична практика у формі математичних ігор чи практичних робіт. Це час, коли можна грати у математичні ігри разом з другом та виконувати математичні вправи.

Ігри з кубиком

Гра «Підводні пригоди

Гра «Моя улюблена мама»

Дидактичні ігри

Повторення складу числа

«Допоможіть Зайчику зібрати капусту»

«Зберіть яблучка»

Завдання з геометричними фігурами

Виріжте потрібні фігурки

Танграм (зразки)

Креслення та вимірювання

Виміряйте довжину

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Впровадження веб-квестів в освітній процес»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн