Набираючи перший клас НУШ, я хвилювалася з приводу того, як має проводитись урок, а діти мають право задовольняти власні потреби. Як то учні можуть виходити у туалет, не пояснивши куди виходить з класу, адже я, як вчитель повинна знати де знаходиться дитина під час мого уроку. Довго зважуючи ці моменти мене осяйнула думка. Щоб не витрачати дорогоцінного часу на пояснення своїх дій, учні можуть просто показати наші умовні позначки, про які домовляємося на початку навчального року, а я киваю головою - знак згоди.
Практикувала умовні позначки на з першим набором "нушенят" - супер!


