і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Школо моя! Радість моя!

Перегляд
матеріалу
Отримати код

  

     Школо моя! Радість моя!

(Ювілей школи )

Школо моя! Радість моя! Невпізнаною зробили тебе роки, але ти в моїй пам'яті живеш такою, якою побачив тебе у той далекий 67 рік, коли ступив на твоє подвір'я ще малим та зеленим. Ти живеш і житимеш завжди в серці як свідок моєї неповторної юності. Мені приємно, до сліз заходити в ці холоднуваті стіни, блукати самотньо і згадувати, згадувати.

Я згадую, як ти весело сміялася білизною своїх стін, вабила до себе привітним блиском широких вікон. Над тобою вдень і вночі шуміли високі, повні сил і снаги тополі, а біля них на світлій сонячній ділянці, мов сестра у пишному наряді, молода білокора береза, весела і привітна, безтямно закохана у вітер, який так любив ранками й вечорами розчісувати її довгі зелені коси. Давненько все це було. Але його не забудеш, не викинеш із життя.

Ну що ж – кожному своє!

Побажаємо сучасній школі стільки хорошого й доброго, скільки бачила наша школа на початку свого народження. Школа моя! Радість моя.

Пісня «Рідна школа»

Фанфари

Болог Тетяна

 Сьогодні свято в нашій рідній школі

       Сюди прийшли її випускники,

       Яких, як мати рідна до порогу

       Вона випроводжала всі роки.

       Дарувала ласку, ніжність і турботу

       Всі 50 минулих в праці літ,

       І от усі зібралися сьогодні

       Щоб принести їй свій палкий привіт.

       Сказати щире, від душі спасибі

       І поклонитись низько до землі

       Хвилюючись, промовивши, про себе,

       О, як було тут хороше мені.

       В усіх святкові, урочисті лиця

       І радісно стурбовані серця

       Сьогодні свято — 50- річчя,

Матуся — школа наша, відміча.

І ми вітаєм щиро всіх присутніх

Учителів, випускників, гостей.

І хай залишиться у пам’яті майбутніх

       Наш 50-річний ювілей.

Танцювальна композиція «Каштани»

Звучить фонограма пісні «В каждом маленьком ребенке»).

(На сцену виходять видучі)

Неля

Справа була ввечері,

Робити було нічого,

Хто співав, а хто мовчав,

Толя ніжкою махав.

Раптом всім сказала Оля:

Максим - Ювілей сьогодні школі!

Літ 16 вона вже має,

Ніби квітка розквітає!

Дмитро: Тут обурився Сергій:

Валерій - Ні, не так, їй не 16.

Моя мама вчилась тут,

Потім був ще й інститут.

Далі я ще народився,

В цій же школі опинився.

Не 16 їй , це точно,

Знаю я це - остаточно!

Кіріл :А татусь мені казав,

Що піонером в школі став,

Їй 25 тоді було,

Святкувало все село!

Поважні гості були тут,

На честь школи був салют!

Неля: Тихо мовила Наташа:

Тут училась бабця наша.

Школі нашій 45, якщо геть не 50.

(всі починають сперечатися, сваритися)

Люба: Так скільки нашій школі літ?

25 чи 50? Може більше, або менше, щось я тут не розберусь!

Тетяна

- Ось не треба сперечатись!

В цьому треба розібратись.

Що за шум і що за гам?

Як не соромно всім вам?

Руку краще підіймайте,

Що не ясно – запитайте.

Олена: Де стояла наша школа?

Хто учився тут до нас?

Хто усі ці дяді, тьоті?

Привітать прийшов хто нас?

Запитань багато в вас.

Розібратись прийшов час.

Пісня про школу

1Ведучий.

Сьогодні свято спогадів і свято сподівань.

Доклали ми до зустрічі натхнення і старань,

Нехай у цьому залі музика звучить.

Минулого й майбутнього – прекрасна й світла мить.

2Ведучий.

У далекі спогади верніться,

В шкільну історію ввійдіть.

Ви до школи серцем пригорніться,

Дивний спокій для душі знайдіть.

3Ведучий.

Протягом багатьох років кожного із нас зустрічали з посмішкою та увагою наші вчителі. Цікаво, чи хто-небудь з вас порахував скільки разів він переступив шкільний поріг, щоб пізнати таїну книжкової і людської мудрості?

4Ведучий.

За рік, поспішаючи на перший урок, ми переступаємо шкільний поріг 175 разів. А якщо порахувати перерви, уроки фізкультури, трудового навчання, а потім помножити на 175 днів та на кількість років, у когось це 10, 11, 8 чи 9! Уявляєте, яка математика!

5Ведучий

Школа… Всі ми в ній жили, зростали, а тепер вона присутня в нас, готова зринути у пам’яті у будь – яку хвилину. І дуже часто хочеться повернутися у її стіни, пройтися запашними коридорами, відчути запах свіжопофарбованої підлоги, написати на дошці слова подяки вчителям, поради нинішнім учням.

Шкільні роки – найкращі у житті людини. Тому й приходять ці думки з таким теплом і легкістю, ніколи не забуваються шкільні роки.

6Ведучий

Дата заснування Куйбишевської восьмирічної школи – 1 вересня 1967 року.

Центральною садибою радгоспу «Куйбишевський» стало село Куйбишеве. Дирекція господарства вирішила спорудити житло для молодих спеціалістів, але нагальна потреба в навчальному закладі змусила щойно побудований гуртожиток віддати дітлахам для навчального приміщення.

7Ведучий

Першим директором була призначена Мацюта Ольга Іванівна, яка викладала математику. Заступником директора було призначено Доценко Олександру Петрівну, вчителя української мови та літератури. Класи наповнилися новими меблями, шафами. Першого вересня 1967 року діти з сіл Куйбишеве, Бурханівка, Любимівка, Зоря стали справжніми господарями школи. Загомоніло шкільне подвір’я голосами дітвори. Школярі розбили квітники, заклали сад.

8Ведучий

У 1973 році школу очолила Клименко Євдокія Петрівна , яка викладала математику. У школі були влаштовані дослідні ділянки. Учні закладу під керівництвом вчителя біології Кузьменко Євгенії Аврамівни проводили досліди щодо селекції рослин.. У 1981–1983 роках учні старших класів були учасниками ВДНГ в місті Києві, за що отримали почесні дипломи, а вчитель біології Кузьменко Євгенія Аврамівна нагороджена Почесною грамотою.

1Ведучий

У школі діяло понад 8 гуртків. Найчисленнішими були клуб інтернаціональної дружби та гурток художньої самодіяльності . Школярі вели переписку з дітьми багатьох країн Європи. Учасники художньої самодіяльності стали бажаними гостями у всіх підрозділах радгоспу «Куйбишевський».

Танець «Старая пластинка»

1Ведучий

У 1987 році настає новий етап у житті - Куйбишевську восьмирічну школу б реорганізовано в Куйбишевську середню школу.

Одним із важливих напрямків діяльності школи в той час було трудове виховання. Створена виробнича бригада, яка допомагала працівникам ферми доглядати за молодняком, працювали на просапці соняшника, цукрового буряка. Під час літніх канікул діяв табір праці і відпочинку. По закінченні 10 класів хлопці отримували посвідчення тракториста.

2Ведучий

В 1994 році школу очолила Богданова Раїса Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, методист, відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України. Раїса Володимирівна закохана в мистецтво. Під її керівництвом школа була включена в обласний експериментальний майданчик з проблеми «Зміст та структура інтегрованого курсу художня культура».

3Ведучий

За цей період була вироблена авторська модель інтегрованого курсу «Художня культура». У закладі працювали гуртки мистецького спрямування «Хореографічний», «Драматичний», «Фольклорний», «Вокальний», «Шкільний театр» , «Ляльковий», «Виразне читання», а також відділення районної музичної школи.

4Ведучий

Вихованці творчих колективів були лауреатами, призерами, переможцями районних та обласних конкурсів читців, вокалістів. Фольклорний колектив під керівництвом Богданової Р.В. неодноразово був переможцем обласного фестивалю «Різдвяні зустрічі».

5Ведучий

І зараз ці традиції мають своє продовження

Пісня

6Ведучий

В 2003 році на базі школи був створений навчально–виховний комплекс, який складався з двох підрозділів: шкільного та дошкільного. Куйбишевський навчально–виховний комплекс Куйбишевської сільської ради був одним із перших в області навчальних комплексів.

7Ведучий

У жовтні 2006 року навчально–виховний комплекс брав участь в Республіканському конкурсі на кращу модель сучасної сільської загальноосвітньої школи України, який проходив в місті Черкаси. Директор комплексу Богданова Р.В. здійснювала захист моделі сільської гуманітарної школи. Колектив НВК був нагороджений Дипломом І ступеня МОН, Академії педагогічних наук України, включений до номінації «100 найкращих сільських шкіл України».

8Ведучий

Експеримент, який проходив в комплексі приніс свої результати: багато вихованців закладу отримали мистецькі професії. Вчителі заклали в душу дітей любов до прекрасного, навчили розуміти світ танцю, пісні, поезії, синтезувати істину, добро, красу, сформували людину творця. Колектив навчального закладу і в даний час продовжує впроваджувати в навчально –виховний процес сучасні педагогічні технології.

1Ведучий

За впровадження гуманістичних ідей виховання і навчання педагогічний колектив нагороджений дипломом МОН, молоді та спорту України та срібною медаллю «Інноватика у сучасній освіті» (жовтень 2012 р.), А вже у березні 2013 року на виставці педагогічних ідей в місті Києві педагогічний колектив був нагороджений дипломом у номінації «Сучасні заклади освіти – 2013» , отримавши золоту медаль.

2Ведучий

За роки існування нашої школи атестати отримали близько чотирьохсот учнів.

Проходять роки… Учні прощаються зі школою, ідуть у нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашої школи. Вони працюють лікарями і вчителями, юристами і бухгалтерами, продавцями і перукарями, будівельниками і механізаторами, шоферами і столярами. Ми можемо гордитися, що з випускників, які прийшли на цю зустріч є багато людей, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і поважаними людьми.

Художній номер

3Ведучий

Сьогодні приємно, що повна зала в нас гостей. Ми вітаємо: представників адміністрації району, представників управління освіти нашого району., які завітали розділити радість святкувань.

4Ведучий

Ми вітаємо випускників нашої школи. Ми вітаємо учнів, батьків і, звичайно, педагогічний колектив – гвардію вчителів на чолі з директором школи.

5Ведучий

Сьогодні наш заклад очолює молодий та енергійний директор Вікторія Логвинівна Чернишева. Не дивлячись на те, що працює вона зовсім мало, але за цей час встигла зробити дуже багато для того, щоб наш , вже тепер, Калинівський НВК не сходив з п’єдесталу найкращих навчальних закладів району.

6Ведучий

Дорогі гості! 
Ви прилетіли кл
ючем журавлиним 
У школу, яка радо Вас стрічає, 
Тож із вітальним словом щирим 
Наш директор вас всіх вітає .

7Ведуча До слова запрошується директор Калинівського навчально-виховного комплексу Вікторія Логвинівна Чернишева.

Привітання гостей

Пісня «Діти України»

8Ведучий

Якою б не була будівля школи: великою чи маленькою, з спортзалом чи спортивною кімнатою, з новомодним начинням чи допотопними комп’ютерами з дискетами, та душа її живе у вчителеві, який наповнює змістом все, що довкола.

1Ведучий

Є багато сердець і красивих і гордих,

Чесних, лагідних, ніжних, простих.

Найщедріше ж на світі – учительське серце,

Що розквітло в найкращих звитягах людських.

2Ведучий

Сьогодні варто назвати імена тих вчителів, які разом з учнями створювали цю школу, розвивали і розбудовували її. Скільки дитячих сердець пройшло через їхні турботливі руки, скільки широких шляхів відкрили ці люди для своїх вихованців.

Мацюта Ольга Іванівна,

Голубченко Олександр Миронович,

Голубченко Галина Євгенівна,

Данильченко Катерина Степанівна,

Крюковська Людмила Миколаївна,

Парпара Юрій Миколайович,

Фоменко Лідія миколаївна,

Кузьменко Євгенія Аврамівна,

Клименко Євдокія Петрівна,

Богданова Раїса Володимирівна,

3Ведучий

Свого часу, свою любов і відданість справі дарували учням:

Лубяненко Ольга Кузьмівна,

Попович Валентина Микитівна,

Галіца Валентина Василівна,

Близнюк Лідія Олександрівна,

Прокопів Лідія Михайлівна,

Костенко Михайло Михайлович,

Костенко Юлія Костантинівна,

Смикавчук Інна Михайлівна,

Сальнікова Любов Іванівна,

Лопатіна Віра Михайлівна,

4Ведучий

Цікаві уроки , виховні години проводили:

Коваленко Олег Георгійович,

Доценко Олександра Василівна,

Музика Валентина Петрівна,

Проценко Анатолій Миколайович,

Синько Олександр Васильович,

Журавель Ольга Адамівна,

Фріз Людмила Миколаївна,

Пономарьов Олексій Михайлович,

5Ведучий

Випускники нашої школи довго ще пам’ятатимуть імена:

Оліхова Лариса Анатоліївна,

Мамиріна Ірина Вікторівна,

Інжестойкова Тетяна Василівна,

Лавро Людмила Миколаївна,

Озінковська Валентина Олексіївна,

Суходольський Андрій Михайлович,

Білокінь Василь Васильович,

Білокінь Любов Григорівна,

6Ведучий

Також частинку свого серця залишили у школі :

Єфименко Оксана Анатолівна.

Білокінь Жанна Василівна,

Спільна Олена Іванівна,

Кривенко Тамара Тимофіївна,

Раковець Віра Іванівна,

Кедровська Євгенія Федорівна,

Ухмановська Марія Іванівна,

7Ведучий

Також в історію розвитку школи вписано імена вчителів:

Вільховатський Олександр Іванович,

Тімцев Володимир Андрійович,

Матусенко Наталя Миколаївна,

Пшеничняк Володимир Петрович,

Цвєтков Володимир Георгович,

Білозір Олена Костантинівна,

Майстерчук Юлія Василівна,

Ткаченко Ольга Степанівна,

Стовбовенко Валентина Леонідівна,

Хажиу Євдокія Петрівна,

8Ведучий

А ще свого часу працювали:

Павлов Олександр Олексійович,

Денисова Валентина Григорівна,

Римарчук Володимир Андрійович,

Римарчук Ольга Трохимівна,

Басок Вікторія Валентинівна,

Балинська Олена Іванівна

Подружжя Новицьких

Подружжя Сироватків

Корнійчук Маргарита Іллінічна

Кулініч Тетяна Миколаївна

Шестакова Ніна Василівна

Кузьменко Тетяна Борисівна

1Ведучий

Розпочинали свою трудову діяльність у нашій школі

Ткаченко Ольга Степанівна

Черніченко Ніна Антонівна

Плужник Валентина Григорівна

Баграновська Надія Іванівна

Гончаревич Віталій Петрович

Дрозд Лариса Михайлівна

Пономаренко Людмила Володимирівна

Розуменко Тетяна Валерівна

Кравцова Валентина Петрівна

Данильчук Ірина Олексіївна

Мамирін Сергій Вікторович

Равлюк Наталія Борисівна

Ковальова Юлія Олександрівна

Гринюк Ольга Олександрівна

Литвиненко Тетяна Миколаївна

2Ведучий

Велика шана цим людям! Ваше вчення і поради пам’ятають ваші учні, а імена вкарбовані золотими літерами в історію розвитку нашої школи.

3Ведучий

Зі святом! – ледь схилились віти клена.

Зі святом! – скидає осінь жовтий лист.

4Ведучий

Зі святом! – уклонилися доземно

Зірки учителю за розум й хист!

5Ведучий

Зі святом! – пахне п’янко рута й м’ята.

Зі святом! – голубіє небокрай!

6Ведучий

Учителю, дозволь тобі віддати

Пошани й дяки пишний коровай.

7Ведучий

Це тобі квітують в жовтні айстри,

Хризантем тобі цей зріс букет.

8Ведучий

Це від погляду твого, мій майстре,

Завмирає літ страшних ракет.

1Ведучий

Хай безсмертним ім’я твоє буде

В вічній і нев’янучій красі!

Пісня «Учитель»

2ВЕДУЧИЙ

Калейдоскоп десятиріч – калейдоскоп поколінь. Годинник відлічує час урокам. Змінюються методики і підручники. На зміну рахівниці прийшов комп’ютер.

3ВЕДУЧИЙ

А дзвоник так само кожен ранок скликає нас в школу і кожен рік для когось буває першим, а для когось останнім.

4Ведучий

За далекими порогами Вашої юності залишилася рідна школа. Та світліше стає серед цього невпинного бігу робочих буднів, серед невідкладних справ, коли знаєте, що у вашому рідному селі, серед помужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні дитячі спомини і ясніють вікна рідної школи, звуть лебединою піснею далекого шкільного дзвоника.

5Ведучий

Так наші дослідники віднайшли наказ № 3 від 30вересня далекого1967 року «Про зарахування учнів до першого класу Куйбишевської восьмирічної школи» . Того року першокласниками-першовідкривачами стали: Бережанський Віктор

Бардачова Антоніна

Гнатюк Раїса

Герак Оксана

Головенко Володимир

Дорош Наталка

Козаченко Олена

Кормилець Тетяна

Літвінов Ярослав

Мунтян Віра

Майстришин Володимир

Мироненко Людмила

Матюха Олександр

Мосьпан Олександр

Нечепорук Ніна

Остапенко Ганна

Осів Світлана

Раковець Тетяна

Римарчук Лідія

Семчишина Валентина

Смирнов Володимир

Сай Віра

Сай Леонід

Сай Тетяна

Скакунов Віктор

Шпинда Надія

Федчик Павло

Ясків Богдан

6 Ведучий

У нашому залі є людина з цього списку – Семчишина Валентина. Запрошуємо Вас до слова.

7ВЕДУЧИЙ

У травні 1968 року відбувся перший випуск Куйбишевської восьмирічної школи, який налічував 16 учнів. Сьогодні хочемо теж згадати їх імена. Саме з них почався журнал випускників нашого навчального закладу.

Горкович Олександра

Завірюха Микола

Криштоп Людмила

Качурак Володимир

Кривенко Аркадій

Мацюта Тетяна

Пройдун Ольга

Паш'ян Галина

Семчишина Ольга

Сочинський Олександр

Сай Любов

Сай Надія

Ухмановська Тетяна

Скакунов Микола

Хмелик Любов

Данченко Микола

8ВЕДУЧИЙ

А ще хочемо поіменно назвати учнів , які відкрили сторінку перших випускників Куйбишевської середньої школи:

Мікуляк Яків

Гордієнко Сергій

Мікуляк Сергій

Прокопів Іван

Огієвич Микола

Козаченко Лариса

Фуфрій Надія

Литовчак Лариса

Білозір Наталя

Василенко Валентина

1ВЕДУЧИЙ

Всяка школа славна не кількістю, а славою своїх учнів. І ми з усією відповідальністю заявляємо, нашій школі не соромно за своїх випускників.

2Ведучий

Нещодавно пролунав останній дзвоник для наших учнів, які стали першими випускниками вже тепер Калинівського НВК . Ми з впевненістю можемо назвати їх гордістю школи. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання разом зі своїми вчителями вони зуміли вивести наш комплекс на перше місце в районі і відповідно на шістнадцяте по Миколаївській області. Запрошуємо їх на цю сцену

Лєонову Вікторію,

Мікуляка Іллю,

Стовбовенка леоніда,

Самоту Іллю,

Руденка Дмитра.

Хочемо, щоб вони стали гордістю і всієї нашої держави.

Композиція «Дитинство»

«Сумна мелодія»

3Ведучий

Нам приємно , що зібралося багато гостей у цьому залі, але сьогодні ми хочемо згадати теплим словом тих, хто пішов із життя, залишивши у наших серцях світлий слід.

4Ведучий

 Сьогодні ми не можемо не згадати, що поруч із нами уже немає людей, доля яких була тісно пов’язана зі школою. А якщо бути точнішою – школа була їхнім життям. Закрили очі і відійшли у небуття досвідчені педагоги, вихователі, наставники молодих вчителів, чудові люди, які присвятили все своє життя найважчій у світі професії - професії вчителя.

едучий

Давайте згадаємо їх справедливі оцінки, ласкаві погляди, веселі посмішки, дружні поради. Бо доки ми будемо їх пам’ятати, доти вони будуть серед нас.

6Ведучий.

Тим, кого немає, вічний мир і сон.

Мить одна – мовчання. Низький їм уклін.

7Ведучий. Просимо вшанувати пам’ять учителів і тих випускників, які відійшли у вічність, хвилиною мовчання.

8Ведучий

Я впевнений, що згадалася вам сьогодні і перша вчителька , і класний керівник, і перший урок.

1Ведучий

І перша «2» і «5», «10» і «3»

2Ведучий

Перший танець

3Ведучий

І перший поцілунок.

4Ведучий

Бо все те вперше було в школі, у цих затишних класах і шумливих коридорах.

Сценка «Зустріч»

     Тетяна  - Я стискую руку білу

       Отак, як колись було.

       Це стільки вже літ пролетіло

       Це стільки ж води утекло.

      Дмитро  Ми іншими зовсім стали,

       Лиш небо – таке голубе.

       …А як я… любив тебе…

      Тетяна …А як я… тебе кохала.

     Дмитро  Кохала…Невже кохала?

  Тетяна  Любив…Та невже любив?

Дмитро -        Так, чом же ти не сказала?

Тетяна -        Так, чому ж ти не говорив?

Дмитро Валя зім’яла в жмені

Краєчок густої коси,

Тетяна Чуєш: «Дочка у мене…»

Дмитро -        Дочка? А у мене – син.

…Буває усе на віку,

Час недаремно мина.

Може твою дочку

Син мій колись покоха?

Тетяна Може ітимуть діти

Пліч-о-пліч в житті своїм

Та тільки – ніхто у світі,

Ніхто не розкаже їм,

Дмитро Ні люди, ні клени опалі,

Ні небо оце голубе,

-        І як ти мене кохала…

Тетяна -        І як ти любив мене.

5Ведучий Гадаємо, що діалог озвався луною у душах багатьох присутніх у залі і торкнув вуста легенькою сумовитою посмішкою спогадів про шкільне нездійснене кохання. А імена ось цих випускників вписані в історію школи як подружні пари, які знайшли свої половинки у рідній школі.

6Ведучий

Раташнюки Оксана і Володимир

Пономаренки Людмила і Анатолій

Майстерчуки Василь і Юлія

Пономаренки Віталій і Тетяна

7Ведучий

Соколани Олександр і Марина

Мамиріни Сергій і Олена

Пономаренки Сергій і Наталя

Бойки Олександр і Наталя

8Ведучий

Гончар Євгеній і Наталя

Андрєєві Василь і Галина

Пурхи Володимир і тетяна

Журавлі Сергій і Інна

1Ведучий

Цвєткові Валентин і Валентина

Журавлі Анатолій і надія

Василькові Володимир і Ірина

Попчинські Василь і Олена

2Ведучий

Стовбовенки Сергій і Світлана

Тулєгенові Єльдар і Тетяна

Гальовичі Олександр і Ольга

3Ведучий

Огієвичі Микола і Інна

Мага Олег і Світлана

Прокопів Микола і Ірина

Блащуки Володимир і Радіка

4Ведучий

Вибачайте, можливо, когось не згадали. Але ми хотіли наголосити на тому, що ваша любов народилася саме у шкільних стінах .

Пісня про кохання

5Ведучий

Відлітають за обрій роки.

Помахавши нам крилами долі.

Зібралися разом усі земляки.

Пригадаємо юність у школі.

6Ведучий.

Хочемо , щоб сьогодні наші випускники, які завітали на свято сказали декілька слів своїм учителям, своїй рідній школі.

Привітання від колишніх випускників

7Ведучий

Тут класи просторі і світлі,

Музей, кабінети привітні

І діти, веселі й здорові,

І творчі наставники в школі.

Усі, мов єдина родина -

В ціні і пошані людина.

тут прагнуть усім помагати

І нових висот досягати.

8Ведучий

Повертайтесь до рідної школи,

       Повертайтесь в будь-який час

       Вона вас не забуде ніколи

       Двері завжди відкриє для вас.

     1Ведучий

 І обійме, як мати дитину

       До своїх, пригорнувши грудей,

       Адже мати однаково любить

       І малих, і дорослих дітей.

     2Ведучий

 Повертайтесь до рідної школи,

       Щоб в дитинство своє зазирнуть,

       Щоб, хоч в пам’яті роки минулі

       На хвилинку назад повернуть.

Пісня «Дай Вам ,Боже, щастя».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
сценарій до ювілею школи
 • Додано
  27.02.2018
 • Розділ
  Виховна робота
 • Тип
  Інші методичні матеріали
 • Переглядів
  476
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  OK917933
 • Вподобань
  0
Курс:«Малюк у світі економіки та фінансів»
Часнікова Олена Володимирівна
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь