і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Складання прикладів на додавання за малюнком і числовим променем. Порівняння чисел у межах 5. Назви компонентів і результату дії додавання

Складання прикладів на додавання за малюнком і числовим променем. Порівняння чисел у межах 5. Назви компонентів і результату дії додавання

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема. Складання прикладів на додавання за малюнком і числовим променем. Порівняння чисел у межах 5. Назви компонентів і результату дії додавання

Мета: закріпити склад" чисел 3-6, вчитися вмінню складати і записувати рівності, розв'язувати приклади за допомогою числового променя, формувати навички усної лічби, розвивати увагу, спостережливість.

Хід уроку

I. Організація учнів до уроку.

II. Актуалізація опорних знань учнів.

Усна лічба. Гра «Мовчанка».

Математична розминка. Веселі вірші.

Один ішов — п'ятак знайшов.

Удвох підемо, скільки знайдемо? (Скільки пощастить). Півень голосно кричить: «Сто душ можу розбудить!» Скільки півнів посадити, Щоб двісті душ розбудити? (1)

По дорозі зайчик біг, Ніс 6 яблук на пиріг. Одне впало, покотилось, Скільки яблук залишилось? (5)

Ох, було ж у нас мороки, Посварились 2 сороки. На їх шум ще 2 примчало, Скільки разом птахів стало? (4)

Робота за підручником (с. 32, впр. 3).

Полічіть за допомогою числового променя: 1+4+1=6.

Робота в зошитах.

Намалюйте у верхньому рядку 3 голубі квадрати. Під ними 1 голубий кружечок і ще нижче 2 голубих трикутники. Доповніть кожен рядок фігур до 6. Зафарбуйте їх в інший колір і складіть приклади на додавання числа.

III. Закріплення вивченого матеріалу.

Вправа-гра «Допоможіть Незнайкові і Буратінові».

У Незнайка і Буратіно були повітряні кульки. Вітерець дмухнув і кульки розлетілися. Допоможіть роздати кульки кожному. Від кульки до казкового героя «протягніть нитку».

Робота за підручником (с. 32, впр. 1).

За малюнками скласти рівності і записати їх в зошити.

3 + 3 = 6 2 + 4 = 6 4 + 2 = 6

Самостійна робота по варіантах (с. 32, впр. 2).

1 варіант

2 варіант

2 + 2

3 + 1

3 + 3

4 + 2

5+1

6-1

6-3

6-2

5 + 2

4-1

5—2

6-4

Фізкультхвилинка.

В качки 20 каченят. 20 славних маленят. Повела вона до ставу Всю компанію пискляву. 1, 2, 3, 4, 5 -Почали усі пірнать. Раз — пірнають, Два — пірнають, Три-чотири — виринають. П'ять-шість — на воді Кріпнуть крильця молоді.

Порівняння чисел. Робота в парах.

Замість зірочок поставте знаки «>», «,<», « = ».

5 * 6 6 * 1 4 * 4 2 * 3 1 *2 3 * 3 3 * 5 5 * 4 1 * 4 6 *3

Робота з геометричним матеріалом.

(У кожного учня — картка з геометричними фігурами. Чер-іюним кольором розфарбувати шестикутники, зеленим — чотирикутники, жовтим — трикутники).

Вправа-гра «Хто в якому будинку живе?» (с. 32, впр. 4).

IV. Підсумок уроку.

1. Які завдання і вміння ви вдосконалили на уроці?

2. Яке завдання, на вашу думку, було найцікавішим?

3. Знайдіть однакові фартушки (с. 32, впр. 5).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    123
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    2
  • Номер матеріала
    EI435829
  • Вподобань
    0
Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь