ШКІЛЬНА ГАЗЕТА

Опис документу:
ПРИКЛАД СТВОРЕННЯ ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Скругленный прямоугольник 5

Скругленный прямоугольник 6Скругленный прямоугольник 4

 • «На шкільній хвилі» :

«Марафон самих-самих»

«Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!»

«Замість ялинки зимовий букет»

«Пряникова пошта збирає друзів»

 • «Життя чудових вчителів»:

«На крилах творчості до вершин майстерності»

 • «25 років незалежності. Як це було»

 • «Не залишайся байдужим» ( до Міжнародного Дня інвалідів)

 • Привітання зі святом Святого Миколая

 • «Цікавинка»

6 грудня – День Збройних Сил України

Дорогі захисники Вітчизни!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Головний редактор – Вікторія Наумова

Скругленный прямоугольник 19

Скругленный прямоугольник 18

«Марафон самих-самих»…

Коли чуєш цю назву заходу, здається, що ти прискорюєш кроки, біжиш до фінішу і дуже хочеш стати переможцем. Так в цьому році готувались активісти дитячої організації «Сузіря» до марафону, який відбувся 2 листопада в ЦДЮТ. Зустрітися з самими активними дітьми міста було в цьому році нашим хлопцям нелегко, адже змінився педагог-наставник, який декілька років вів нашу організацію попереду усіх, змінився склад команди – виросли нові лідери, яким прийшов час попасти на марафон уперше. І ось ця мить. Почалось! Весь зал скандує, аплодує, всі співають, рухаються – марафон набирає швидкість, і ми, ті хто тут уперше непомітно включаємось в цей драйвовий потік, почуваєм себе часткою чогось великого як торнадо, хочеться подовше бути поряд з усіма, хто в залі. Здається, що тиск зашкалює, що ти знаєш всіх дітей на марафоні, всі організації і все про них. Все відбувається на одному диханні. А коли при підведенні підсумків нас називають одними із найкращих ( І місце в презентації ретро-престиж, ІІ місце в загальному рейтингу «Марафон самих-самих», ІІІ місце в фото-сушці «Історія моєї організації) розумієш, що життя прекрасне, що ми не підвели нашого директора Шкель Надію Леонідівну, і наших педагогів-наставників Намову Вікторію Іванівну та Гончарову Наталю Миколаївну. Ми дуже вдячні організаторам цього заходу, який не просто існує вже 18 років, а кожен рік стає кращим, креативнішим, цікавішим. Ми з нетерпінням чекаємо наступного марафону!

Лідер д/о «Сузіря» Свирид Станіслав

Коли вирушаєш у путь - завжди обережним будь!

В рамках тижня безпеки життєдіяльності  17 листопада в школі пройшла низка заходів з безпеки дорожнього руху за підсумками, яких найкращі роботи з образотворчого та побутово-ужиткового мистецтва на цю тему були відправлені на міський конкурс. А всі учні ще раз пригадали, як треба поводитись на дорозі... Молодшим школярам допомогали в цьому вихованці гуртка ЮІДовців (керівник Безбородова Л.В.) та члени Ради лідерів старшокласників.

Олександра Мінченко

"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. З метою гідного вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні, патріотичного виховання підростаючого покоління в Білозерській ЗОШ І-ІІІ № 15 відбувся цикл заходів з цієї нагоди.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було проведено виставку стіннівок та тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці "Забуттю не підлягає". 26.11.2016 року  у ЗОШ № 15 відбулася імпреза-реквієм вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Запалюємо пам'яті свічу". Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Звертаючись до учнів школи, директор Шкель Надія Леонідівна закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 23.11.2016 року о 16.00.

Приваліхіна Ірина

Скругленный прямоугольник 21

Замість ялинки - зимовий букет.

Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води відтворюється наше ставлення до природи взагалі. Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою квартиру. І як гірко буває бачити , що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.

Приємно усвідомлювати в новорічний вечір, що збережені ялини і сосни будуть рости на радість людству в ХХІ столітті.

Тому в школі на початку грудня відділенням культури і спорту Ради старшокласників традиційно проводиться виставка "Замість ялинки зимовий букет". Цього року дітки були як завжди оригінальними, креативними та творчими і запропонували дуже цікаві ідеї новорічних прикрас наших домівок.

Умеренкова Кароліна

Скругленный прямоугольник 20

«Пряникова пошта збирає друзів»

Про Всеукраїнський громадський культурно-освітній проект "Пряникова пошта " розповідалось не раз. І дітки Добропільщини не із розповідей знають про нього.

У цьому році Рада стпршокласників нашого «Сузіря» разом із координаторами проекту знов запропонували учням нашої школи написати листи до дітей із Західної України. І це робилося вже не вперше, а дехто писав листа за конкретною адресою, бо з минулого року залишились «пряничкові» товариші, з якими учні Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 листувались протягом року.

Ліза Шолудько з великим нетерпінням чекала на листа від "Пряникової пошти". Вона була приємно вражена, коли Софія Темна з міста Чернівці написала зворушливого листа з пропозицією товаришувати. У гарній квітковій обкладинці авторська робота юної дівчини зацікавила Лізу і вона вирішила, що обов'язково напише лист-відповідь до Софійки. Це вже буде не в рамках проекту, а тому що листи поєднали думки і прагнення різних дітей України, у даному випадку двох дівчаток.

Усі діти – учні ЗОШ № 15, які писали листи до дітей із західних регіонів нашої країни 14 грудня отримали листи від однолітків а ще на адресу дітей прийшли дипломи за активну участь та солодкі прянички, як додаток до приємних сюрпризів. Участь у проекті "Пряникова пошта-2016" цього року була здійснена уже вдруге. І тому є показником того, що діти із різних куточків нашої країни мають спільні зацікавленості, їм є про що розповісти один одному, чим поділитися.

Існує думка, що епістолярний жанр (написання листів) зникає як такий, що технології заполонили світ - проект "Пряникова пошта" доводить зворотнє і практика цього року показала, що такий вид спілкування між дітьми має не тільки попит, а й  успіх!

Тож, пишіть листи і надсилайте вчасно...

Діма Попов

Скругленный прямоугольник 25 Скругленный прямоугольник 23

«НА КРИЛАХ ТВОРЧОСТІ ДО ВЕРШИН МАЙСТЕРНОСТІ»

           Осінь 2016 року відзначилася для педагогів Добропільщини конкурсом фахової майстерності «Учитель року – 2017 ». За пропозицією та духовним навчанням директора школи Шкель Надії Леонідівни педагоги  взяли активну участь в конкурсі, де представили майже всі номінації:

Резоглазова Олена Олександрівна, Жуковська Олена Олександрівна «Початкова освіта», Гутник Євгенія Олександрівна «Біологія», Жулькова Світлана Анатоліївна «Інформатика».

        Вчителі продемонстрували свої системи навчально – виховної роботи, технології використання педагогічних доробок , власних напрацювань, провівши майстер – клас «Я знаю як це робити. Я навчу вас». Також педагогам було запропоновано тестування з фахової майстерності. Відкриті конкурсні уроки , захист навчальних проектів педагоги школи вдало реалізовували діяльнісний, компетентнісний та особистісно зорієнтований підходи.

12 грудня розпочався очний тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Педагоги демонстрували досвід своєї роботи, своїми творчими знахідками частина вчителів зуміла по-справжньому зацікавити присутніх, показала справжній Майстер-клас.

В конкурсних змаганнях  в номінації «Початкова освіта» приймала участь  учитель початкових класів Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №15   Жуковська Олена Олександрівна. «Сучасний урок – гармонія почуттів, дій та думок», – під таким гаслом відбувалися змагання між учителями початкових класів. Сучасний урок – це витвір мистецтва, коштовне намисто, створюючи яке, педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.

       Для учасниць скінчилися випробування, а члени журі проаналізували увесь хід конкурсу, здобутки педагогів, підсумували результати окремих конкурсів і, нарешті, виявили переможців: Жуковська Олена Олександрівна посіла ІІІ місце в номінації «Початкова освіта».

         А 11 січня 2017  року відбулося урочисте підведення підсумків  І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

В актовій залі виконкому Добропільської міської ради вітали  талановитих освітян, які продемонстрували високий рівень фахової підготовки та професійної майстерності під час конкурсних випробувань.

        10 представників  загальноосвітніх закладів міста змагались у чотирьох  номінаціях: «Початкова освіта», «Інформатика», «Біологія», «Музичне мистецтво». І серед них були 4 вчителя нашої школи - Жуковська Олена Олександрівна - ІІІ місце в обласному турі конкурсу "Учитель року 2017", Резоглазова Олена Олександрівна - ІІІ місце в міському етапі конкурсу "Учитель року 2017", Жулькова Світлана Анатоліївна - ІІ місце в міському етапі конкурсу "Учитель року", Гутник Євгенія Олександрівна - ІІ місце в міському етапі конкурсу "Учитель року".

                Вітаємо  із закінченням конкурсних випробувань та бажаємо професійного зростання  на педагогічній ниві!!!

Катерина Макєєва

УВАГА!

АДРЕСА НОВОГО САЙТУ ШКОЛИ:

chool1995.jimdo.com

Скругленный прямоугольник 23Скругленный прямоугольник 27

25 років незалежності. Як це було.

1 грудня 1991 року народ України своїм волевиявленням на загальнонаціональному референдумі на території колишньої УРСР підтвердив Акт проголошення незалежності України.На референдум було винесено одне питання:«Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18% населення України. З них 28 804 071 особа (90,32%) проголосувала «Так, підтверджую». Позитивну відповідь дало населення всіх областей України, незалежно від національної приналежності.

В цьому році народ нашої країни відзначає 25 річницю цієї події. Учні та вчителі нашої школи також не залишились осторонь В школі було заплановано ряд заходів , присвячених цій події. Практично в усіх класах пройшли інформаційні хвилини "Кроки до незалежності". Учні 9-11 класів прийняли участь у засіданнях круглих столів, прослухали лекції "Як це було...", "25 річниця нашої незалежності". В бібліотеці було створено виставки документальної літератури, створений стенд .

Смакоуз Наталя

НЕ СПІШІТЬ...

Я знаю люди дуже важко всім,

І серце так стискається до болю.

Та дуже прошу ,прошу не спішіть,

Ви не спішіть жалітися на долю...

Якщо ти зрячий і навколо світ-

Веселки барвами сіяє,то дякуй

БОГУ бо не зрячому в житті

І радості цієї вже немає...

Якщо ногами босими в росу ти

На світанку би могла ступити,

То дякуй долі і згадай людей

Багато,що не можуть це зробити.

Як у гаю співає соловей,чи

Листям шелестить тополя,

То ви щасливі,бо вам дано слух,

А багатьом це не судилась доля...

То прошу подивіться навкруги

І милосердні будьте до чужого

Болю,а нарікати не спішіть

І не спішіть жалітися на долю... Вікторія Наумова

Вітаємо всіх учнів школи зі святом Святого Миколая

Святий Миколай-Чудотворець, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки. З днем святого Миколая вітають і малих і великих. Привітання з Святим Миколаєм приносить приносить радість і веселощі для кожного з нас. Можливо комусь він принесе різочку, але це лише зміни на краще.

З днем Святого Миколая!

Ілля Орлик

В нашій школі пройшли виховні години до Міжнародного дня інвалідів. Класні керівники ознайомили учнів з Державними програмами соціальної підтримки інвалідів в Україні; надали інформацію про проведення Параолімпійських ігор; формували в учнів почуття милосердя та солідарності з дітьми з обмеженими фізичними можливостями; виховували толерантне ставлення, підтримки, співчуття до інвалідів.

Скругленный прямоугольник 27Скругленный прямоугольник 24

Помріємо про вічну молодість та красу!..


Українські прислів’я та приказки про здоров’я
Бережи одежу знова, а здоров'я - змолоду.
Весела думка - половина здоров'я.
Веселий сміх - здоров'я.
Все можна купити, тільки здоров'я - ні.
Добра жінка і здоров'я - то найбільший скарб.
Журба здоров'я відбирає, до гробу попихає.
Здоровий злидар щасливіший від багача.
Здоровий хворого не розуміє.
Здоровому все здорово.
Здоров'я - найдорожчий скарб.
Здоров'я маємо - не дбаємо, а стративши - плачемо.
Їж - не переїдайся, пий - не перепивайся, говори - не переговорюйся, то будеш здоров.
Той здоров'я не цінить, хто хворий не був.
Як на душі, так і на тілі.
Як я здоров, то мені й хрін за цукор.

Мінченко Олександра

Це цікаво …
Академія наук Китаю провела дослідження і склала список країн з найбільш високим рівнем здоров’я. Перші місця рейтингу посіли такі країни, як Фінляндія, Данія та Швеція. Штати зайняли у цьому списку 11-е місце. Китай, згідно дослідженню, попав на 13-у позицію и став першою країною серед развиваючихся країн. Україна посіла 42 місце серед 45 країн …

Говорять лікарі …
Академік, кардіохірург Микола Михайлович Амосов писав: «Не сподівайтеся на медицину, вона не може навчити людину, як стати здоровою. Не потрапляйте у полон до лікарів! Щоб стати здоровою людиною, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Людина, на щастя настільки довершена, що  повернути здоров’я можна майже завжди».

Скругленный прямоугольник 5

Скругленный прямоугольник 4Скругленный прямоугольник 6

 1. Деь безпеки в Інтернеті

 2. Юні оборонці Батьківщини. До дня памяті героїв Крут.

 3. Великий фестиваль до Дня Соборності України.

 4. Посвята в сузірчата.

 5. Конкурс малюнків та гасел з енергозбереження.

Яскрава зірочка зійшла,

Свята вечеря підійшла:

кутя, вареники, грибочки,

фасоля, риба, огірочки...

Нехай лунає в хаті сміх -

з Різдвом Христовим вас усіх!

День безпеки в Інтернеті

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004   року. Воно відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне    використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

      В 2017 році День безпеки в Інтернеті припадає на 7 лютого. І наша школа приєднується до цього Дня. В школі пройде низка заходів. про які ми розповімо на цій сторінці після їх проведення. 

Далі буде...

Скругленный прямоугольник 27Скругленный прямоугольник 24

«Юні оборонці Батьківщини».

До дня пам’яті героїв Крут

«Згадаймо доблесть молодих людей, які десятки років перед нами мріяли і боролися за сильну Українську державу. Їхній подвиг — це наші святощі, єдині й нероздільні для всіх, хто живе на українській землі. Повертаймося до своїх основ і вчімося після всіх минулих випробувань жити як одна велика й сучасна нація, що має власну історію, поважає себе і здатна досягти найвищих цілей».

29 січня в нашій школі пройшла інформаційна година присвячена пам’яті Героїв Крут. Проводила виховний захід вчитель історії Наумова Вікторія Іванівна.

Учні афонічев марк, Приваліхіна Ірина та Умеренкова Кароліна підготували змістовні повідомлення та стіннівку присвячену подвигу української молоді, яка захищала незалежність УНР в січні 1918 року. Свій виступ діти презентували своїм однокласникам.

Підводячи підсумок інформаційної години, Вікторія Іванівна зазначила, що в масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім незначна. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це символ нескореного духу нашої нації. Це пересторога тим, хто і нині сподівається поставити націю на коліна.

Історичні дати — не тільки пам'ять про минуле. Це також ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок минулого. Українські юнаки загинули і власною кров'ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Адже коли до такої свідомої самопожертви здатна молодь — нація незнищенна.

Олександра мінченко

"ПОСВЯТА В СУЗІРЧАТА"

Кожного року наприкінці січня в дитячій організації "Сузір'я" традиційно відбувається свято посвяти першокласників в лави нашого дитячого органу самоврядування. У вересні першачки отримали від Ради лідерів завдання, яке виконували протягом першого півріччя (в цьому році молодші наші друзі збирали фотоматеріали для альбому "З чого починається шкільне життя"). Перед святом дітки вивчили клятву. гімн  та девіз дитячої організації. придумали назву та девіз свого загону. приймали участь в акціях. реалізації проектів. шкільних святах і показали свою активність, спритність. жагу до навчання та дій. І ось прийшов день посвяти. Першачки дуже хвилювались. але коли побачили хто прийшов до них на свято - Знайко та Незнайко. Королева знань та Казка, Книга та інші казкові герої. представники Ради лідерів "Сузір'я"- учні першого класу заспокоїлись і активно включились в ігрову програму. танцювали, співали. Наприкінці свята першачки дали святкову обіцянку, після якої їм пов'язали галстуки і вони відчули себе дорослими і справжніми членами дитячого органу самоврядування нашої школи. Гарна зміна зростає у нас. Будьте ж активними та ініціативними, сузірчата!

Свирид Станіслав

Скругленный прямоугольник 27Скругленный прямоугольник 24

"УКРАЇНА РІЗНОБАРВНА"

( великий фестиваль в маленькій школі до Дня Соборності України )

Скарбничка традиційних справ в нашій школі поповнюється новими заходами кожен рік. Так фестиваль"Україна різнобарвна", який був запропанований в минулому році директором школи Шкель Надією Леонідівною в цьому році набрав такої масштабної сили, що за твердженням гостей та членів журі він міг би стати прикрасою будь-якого великого свята міського рівня.

21 січня в школі відбувся фестиваль "Україна різнобарвна", присвячений Дню Соборності України. Робота, яка була проведена перед фестивалем була дуже плідною. Спочатку діти пригадували події, які відбулися 22 січня 1919 року разом з вчителем історії, класними керівниками, бібліотекарем через бесіди, презентації, виставки літератури. Наступним кроком підготовки було вибір регіонів нашої держави, які повинні були бути презентовані у вигляді книги-розкладинки. Учні вирішили залишити ті області, які вони досліджували у минулому році, коли фестиваль проводився вперше. Діти вивчили географічне положення регіонів, їхню символіку, побут, культуру, кухню тощо. Окремо працювала група вчителів з учнями з питань оформлення школи до цього величезного заходу - вироблялись квіти, віночки, голуби, збирались рушники і вишиванки. Іще одна група організаторів фестивалю розробляла сценарій, підбирали музику, готували відеорепортерів. Школа була схожа на бджолиний вулик під час самого активного збору меду. І от прийшов день Фестивалю. Школа прибрана в українському стилі. Весь перший поверх зайнятий столами з національними блюдами - скоро почнеться ярмарок-розпродаж, на який гостей закликають веселі закликалочки. На всіх поверхах чується українська музика, всі діти, вчителі, гості одягнені у вишиванки та національні костюми  регіонів нашої України. На свято прийшли поважні гості - Кличов В.І. - заступник голови Білозерської міської ради, Баранець С.К.- начальник відділу у справах сім'ї і молоді Добропільської міської ради, Мілейко О.В.- методист відділу освіти Добропільської міської ради, Вулідо А.Г.-депутат УІІ скликання Білозерської міської ради, Кабченко В.А. - директор Білозерського Палацу культури, Махмудова Н.В.- завідувач дитсадком № 22 "Райдуга", Пилипенко Н.В.- методист Білозерського ОКЦ, Корєнецька Н.О. - бібліотекар Білозерської міської бібліотеки. Важливими гостями на фестивалі вважалися і батьки наших учнів, і працівники та ветерани нашої школи. Всі дружно під марш увійшли у святкову залу і з зацікавленістю, уважністю спостерігали за всім, що відбувалося: відкриття фестивалю веселим українським танком та словом директора школи, привітання зі святом від гостей фестивалю, оголошення програми та співом учениць 5 класу. І тур - презентація регіонів, виставка ужиткового та образотворчого мистецтва - відбувався в рекреаціях І, ІІ та ІІІ поверхів. Дітки гарно прикрасили місця своїх виступів та презентацій, зробили дуже цікаві та обширні виставки мистецтва. Гості, які одночасно виконували і роль членів журі, обійшли всі "регіони", які були представлені учнями. Складалося враження, що вони здійснюють подорож по Україні.

На ІІ тур фестивалю всі повернулися в святкову залу, де із захватом подивились дефіле національних костюмів "Українська вишиванка", "Святковий калейдоскоп", в якому учні показали театралізовані уривки різних свят і традицій в кожній області. А заключним феєричним шоу став танцювальний батл на українські мелодії. Підсумки журі підводили після хороводу єднання, в якрму дружньо зплелися всі регіони та області нашої рідної держави. Діти так запалили своєю енергетикою всіх присутніх, що до хороводу приєдналися і вчителі, і батьки, і гості. Члени журі нагородили всі презентовані області у різних номінаціях.І коли пролунали слова "До нових зустрічей", ніхто не хотів розходитись, не дивлячись на те, що фестиваль відбувався протягом чотирьох годин. Така маленька школа в масштабах Добропільського району здійснила таку велику справу - іще раз довела, що Схід і Захід єдині, що ми вивчаємо і знаємо історію нашої країни, що ми пишаємось тим, що ми живемо в Україні і тим, що ми українці!

Приваліхіна Ірина

(закінчення на стор.4)

(закінчення на стор.4)

(закінчення статті «Україна різнобарвна»)

Конкурc гасел з енергозбереження.

Всі ми знаємо, що наша школа приймає участь в проекті з енергозбереження. Всі учні залучені до цього проекту. Так в лютому місяці у нас пройшов конкурс малюнків і гасел. Найкращі роботи пропонуємо до вашої уваги.

Скругленный прямоугольник 24 Скругленный прямоугольник 27

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
2
1
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!