Поглибити знання учнів про найвищі морально – естетичні ідеали вироблені людством; продовжити ознайомлення учнів з духовними надбаннями людства з метою формування в них високих моральних якостей: доброти, чуйності, милосердя. Усе своє життя, з самого дитинства, людина пізнає,що таке добре,а що таке погано. Кожне життя здається нам якоюсь дивовижною квіткою,яка вранці вмивається росою,зустрічаючи новий день, ніжно простягаючи руки – пелюстки до сонця, щоб захистити його від усього злого і недоброго, а ввечері тихо і сумовито складає свою голову до матері – землі. Сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим і добрішим.

















