і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь
 • Всеосвіта
 • Бібліотека
 • Система заходів реалізації творчого потенціалу учнів на уроках математики та у позаурочній діяльності

Система заходів реалізації творчого потенціалу учнів на уроках математики та у позаурочній діяльності

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №EP552843
За публікацію цієї методичної розробки Іванова Світлана Миколаївна отримав(ла) свідоцтво №EP552843
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Система заходів реалізації творчого потенціалу учнів на уроках математики та у позаурочній діяльності

Слайд № 2

Слайд № 3

Вона збагачує тих, хто її отримує, не збіднює тих, хто її дарує; Вона нічого не коштує, але багато дає; Вона триває мить, а в пам`яті залишається інколи назавжди; Ніхто не багатий настільки, щоб обійтися без неї, і немає такого бідняка, який не став би від неї багатшим;

Слайд № 4

Вона приносить щастя в дім і є паролем для друзів; Її не можна купити, позичити чи вкрасти; Це те, без чого вихована людина не може обійтися.

Слайд № 5

дитяча посмішка

Слайд № 6

"Творчість - процес людської діяльності, що створює якісно нові матеріальні і духовні цінності".

Слайд № 7

У класах є учні, які ніколи не піднімають руку, мало посміхаються, на виклик до дошки реагують зі страхом.  Мета всього цього - звести до мінімуму пасивне перебування дітей на уроці. Учитель для них - партнер, лише більш досвідчений. Завдання педагогів - навчити дітей самостійно міркувати, уміти сперечатись, відстоювати свої думки, ставити запитання, бути ініціативним у набутті нових знань. щоб сформувати особистість, яка обов’язково знайде своє місце у житті.

Слайд № 8

Розвиваючи творчі здібності учнів, залучаючи їх до творчої діяльності, створюючи умови для реалізації їхніх творчих можливостей, можна вберегти школярів від моральної деградації. Адже відомо, що підлітки, які позбавлені можливості самовиразитися, вдаються до вживання наркотиків чи алкоголю, більше схильні до правопорушень.

Слайд № 9

На сьогодні показником якісної діяльності вчителя є уміння учнів диспутувати, доводити власне твердження, володіння достатнім словниковим запасом, перенесення знань, умінь і навичок у нові ситуації, прояв критичності і незалежності суджень, здатність фантазувати, допитливість, винахідливість, уміння працювати з різними словниками та довідковою літературою, здатність висувати гіпотези, знаходити несподівані асоціації, прояв самостійності.

Слайд № 10

Валіза

Слайд № 11

Завдання: підтримувати і розвивати інтерес до предмета; прищеплювати навички навчально-дослідної роботи; розвивати логічне мислення; просторову уяву учнів; навчати основам самоосвіти, роботи з довідковою та науковою літературою, з іншими сучасними джерелами інформації; показувати практичну спрямованість знань, бачити роль і місце математики в загальнолюдській культурі, її зв'язок з іншими науками.

Слайд № 12

методи навчання: А) словесні, які дають можливість встановити високий рівень теоретичнихзнань; Б) наочні (демонстрації, ілюстрації, перегляд відеоматеріалів) В) практичні (лабораторні роботи, конструювання, дослідницькі завдання), які формують практичні навички, створюючи одночасно широкий простір для творчості.

Слайд № 13

Цим же завданням підпорядковані різні форми роботи на уроці: колективна, індивідуальна, групова. Для підтримки інтересу до предмета часто на різних етапах уроку проводжу дидактичні ігри. Цього виду навчальної діяльності я відводжу особливу роль на уроці. Це "Математичне лото", "Знайди помилку", "Заповни пропуски",естафети, кодовані завдання,

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

Слайд № 18

Слайд № 19

Слайд № 20

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Доповідь на педраді
 • Додано
  26.02.2018
 • Розділ
  Математика
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  123
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  EP552843
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти