Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Ширми та поради батькам по економічному вихованню

Природознавство

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

13.02.2021

162

9

0

Опис документу:
Як ознайомити дітей про економіку природних ресурсів (газ,воду,світло). Дати поняття про те і як потрібно економити природні ресурси, та пояснити чому? Прищеплювати любов до природи та навколишнього світу.
Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Голубе паливо

в нашій оселі.

Установіть газовий лічильник

Найперша порада – встановіть газовий лічильник. Ні для кого не секрет, що таким чином ви будете платити тільки за спожитий газ – не більше і не менше. Враховуючи, що в середні норми споживання закладений обсяг витрат газу, що приблизно в три рази перевищує реальний, ви зможете непогано заощаджувати. Правда, доведеться витратитися на сам лічильник і на послуги майстра. Плюс проект і установка. Але будьте певні – все це з лихвою окупиться!

Загалом, підбиваючи підсумки, можна помітити, що в економії газу, як і в будь-якій іншій економії, головне – уважність і раціональний підхід. Якщо ви звикнете слідувати простим правилам і контролювати себе, заощадити можна досить багато грошей.

Не витрачай

воду марно

Через кран стікає близько 4 літрів води за хвилину.

Вимикайте воду, коли не користуїтесь.

Не марнуй світло!!!

Вчимося правильно економити світло.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Економічне виховання.

Для вас батьки!

1. Розповідайте дітям про свою роботу.

Малюки не усвідомлять зв'язок між працею і грошима, якщо не будуть знати, ким працюють їхні батьки, як заробляють гроші на життя. Діти мусять розуміти, що робота має не тільки подобатися — вона повинна "годувати".

2. Не приховуйте від дітей своє матеріальне становище.

Звісно, малюкові немає потреби занурюватися в усі нюанси сімейного бюджету, але варто пояснити дошкільникові, куди йдуть гроші. Навчіть його зіставляти бажання з можливостями, миритися з деякими обмеженнями.

3. Не привчайте дітей до надмірностей.

Неприпустимо, коли дитина мало не щодня отримує від вас подарунки і ні в чому не знає відмови. Навчіть малюка обмежувати бажання.

4. Формуйте у дошкільника розумні потреби.

Слухаючи дитячі «я хочу», частіше запитуйте: «А навіщо тобі це?». Не поспішайте задовольняти бажання, адже отримуючи все на першу вимогу, малюки переходять межу розумного.

5. Навчайте дітей ощадливості.

Не залишайте без уваги зіпсовані предмети, зламані іграшки, розірвані книги. По­кажіть, як можна їх полагодити, продовжити термін служби пошкоджених предметів.

6. Допоможіть малятам усвідомити вартість речей.

Діти не мають звикати до того, що усі поламані іграшки автоматично замінюються новими. У кожній речі малюки мусять бачити цінність. Адже її хтось створив своєю працею.

7. Залучайте дітей до роботи по дому.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Корисні копалини

Корисні копалини знаходяться у земній корі у вигляді скупчень різного характеру.

Видобутком корисних копалин займається гірнича справа. За фізичним станом є :тверді ( вугілля, дорогоцінні та напівдорогоцінні метали і каміння…), рідкі( нафта), газоподібні(природний газ)

Вугілля

Дорогоцінне каміння

Газ

Нафта

Що таке ґрунт?

Ґрунт – це поверхня землі…

Земля – це поживний ґрунт на якому проростають рослини, дерева…

Що таке пісок?

Пісок – це дрібні частинки корисних копалин. Це дуже корисний матеріал, який використовується при виготовленні бетону. Скла, наждачного паперу, фільтрів для води…

Що таке глина?

Глина – це гірська порода. Вона має багато різних видів і властивостей. Використовується в будівництві, косметології, мистецтві…

Різні

види

водойм

СТРУМОК

БОЛОТО

ОЗЕРО

РІЧКА

МОРЕ

ОКЕАН

Завдання кожного –

бережно та економно використовувати природні ресурси!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.