Бібліотека методичних матеріалів
Опублікував/ла:
77
0
16
15
Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.
Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:
Синоніми. Синонімічний ряд. Роль синонімів у мовленні
541
32 грн
Синоніми (повторення і поглиблення). Синонімічний ряд. Роль синонімів у мовленні. Використання синонімів як засобу зв'язку речень у тексті та для уникнення невиправданих повторів слів.
652
33 грн
Роль синонімів у мовленні. Використання синонімів як засобу зв’язку речень у тексті та для уникнення невиправданих повторів слів. Словник синонімів. 5 клас НУШ
97
Синоніми (повторення і поглиблення). Синонімічний ряд. Роль синонімів у мовленні. Словник синонімів
246
423
Презентація "Синоніми (повторення та поглиблення). Синонімічний ряд. Роль синонімів у мовленні. Словник синонімів"
985
40 грн
Узагальнення й систематизація з теми «Лексикологія»
7909
Мовна стійкість. Мовна особистість. Дискусія про сучасні аспекти мовної стійкості. Правила написання есе за вимогами ЗНО.
1056
Рефлексія з фразеологізмами-8
1314
Дидактичні матеріали до розділу «Звуки і букви» 2 клас
12975
Односкладні речення
449
Розподільні диктанти до теми "Форми дієслова".
535