Видатний педагог В. О. Сухомлинський вважав, що виховати чемність, милосердя, людяність у дітей можна тільки добром і позитивним прикладом ставлення до всього, що нас оточує.
Морально-етичне виховання — це основа соціалізації дошкільника. Дитина має навчитись вливатись у компанію однолітків, домовлятися з ними, висловлювати свої побажання, враховувати інтереси інших. Ці найпростіші риси стають першою сходинкою на шляху розвитку загальнолюдських моральних якостей.














