Квіти – це символ життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але в своєму короткому житті їм вдається принести нам стільки радості просто від споглядання своєї краси, крихкості та досконалості. Ми, як правило, навіть просто дивлячись на квіти, отримують велике задоволення, гарний настрій і відчуття дотику з прекрасним.
Вони не просто прикрашають наше життя та дарують свій вишуканий і легкий аромат, вони також очищають повітря, насичуючи його киснем. Доведено, що квіти нейтралізують несприятливу енергію і заряджають все навколо позитивом. Щоб ці приємні спогади залишились у нас назавжди є способи як увічнити свою пам'ять про квіти, про свято за допомогою епоксидної смоли та гліцерину.





























