У роботі автор пропонує методичну розробку уроку з теми: “Кров і кровообіг”, мета якої – надати допомогу вчителям для ефективного використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі, з урахуванням збереження фізичного стану та здоров’я учнів.
Матеріали роботи можуть бути використані вчителями біології для опанування інтерактивними методами і технологіями, класними керівниками для проведення позакласних заходів та коротких тематичних бесід з учнями. Формувати у свідомості дітей позитивне ставлення до здорового способу життя, виховувати правильне та відповідальне ставлення до власного здоров’я.
















































