Шкільне свято «Добро перемагає зло»
СЦенка про добро і зло
На сЦену виходить доброта в супроводі дітей.
ДОБРОТА . У нашому чарівному світіповинна правити доброта, щоб душі дітей були чистими і світлими. Щоб усі люди були щасливими, а світ добрим, яскравим і кольоровим.
- Бо для чого люди приходять у світ?
ДЕНИС - Люди у Цей світ приходять для добра.
ДОБРОТА. Так діти я на свято до вас прийшла не сама. Зі мною мої добрі і милі сестрички і братики, без який б і не було мене.
ЧУЙНІСТЬ. Звичайно, у світі є антоніми майже до всіх добрих слів, але треба, щоб переважало добро, а не зло, щоб переважало світло, а не пітьма. Я впевнена, якщо переважає чуйність, то немає кривди і болю.
ЛЮБОВ. Якщо у світі є любов, то нема війни. А діти ростуть щасливі і радісні.
ЩЕДРІСТЬ. Якщо у світі переважає щедрість, то всі ситі і немає голоду, бо щедрий поділиться з усіма.
ЩИРІСТЬ. А якщо переважає щирість, то немає брехні, є правда, і всі серця відкриті і чесні.
ПРИХИЛЬНІСТЬ. Якщо є прихильність, то немає задавак і забіяк, а всі люди один до одного ставляться по - дружньому, поважають одне одного.
СПІВЧУТТЯ. Якщо переважає співчуття, то біда відходить геть, бо люди допомагають одне одному словом і ділом, кажуть щирі і добрі слова, а горе відходить.
ВИБІГАЄ ЗЛО
- Що це ? Що це?
- Чому ви на сцені без мене? Хто ви без мене? Смішно , та й годі. Якби не було мене, ось такого чорного й поганого то звітки б ви дізналися, що ви всі такі добрі, лагідні, щирі ?
Самі хочете правити цим світом. Не буде цього, бо в світі є ще Зло.
Хочу, щоб всі жили, як я, билися, кричали,ламали, нщили. Це так потішно.
ДОБРОТА. Зачекайте, зачекайте. Я з вами не погоджуюсь. Якщо ви будете правити цим світом, то й смі пропадете, бо ж не буде миру на Землі, а лише руйнація, пітьма, горе і біда. Чине так? Зло породжує ще більше зло, а тому вам дуже швидко нічого буде ламати і руйнувати, нищити і шкодити.
Тому ми не допустимо до наших дітей Зла. Нехай воно іде від них далеко-далеко з нашої живої і прекрасної планети Земля. Геть від нас, нам з вами не по дорозі.
Танець.
ВЕДУЧА. Милосердя й доброта- як два крила, на яких тримається людство. Як же могло так статися, що милосердя втратилосьогодні свою цінність, а його зміст звівся в основному до милостині . Невже для того, щоб відчути доброту наших сердець, потрібні землетруси чи війна
















