Моніторинг успішності щомісячний не є обов'язковим, але якщо його заповнювати регулярно, то набаго простіше буде скласти його в кінці семестру та року.
Написання цього моніторингу не забере багато часу, все що потрібно - це тільки заповнити необхідні пункти і за необхідністю зробити допис у нотатку.
