Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Щоденник спостережень з предмету "Українська мова" НУШ 5 клас 2022-2023 н.р. (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.) з можливістю редагування

doc

Українська мова

Для кого: 5 Клас

08.10.2022

394

9

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 21 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Щоденник спостережень з предмету "Українська мова" НУШ 5 клас (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.) на весь навчальний рік розроблено у форматі word, файл можна редагувати.

Кожен розділ (тема) подається окремо, відповідно до розділів (тем) сформульовано очікувані результати навчання.

Всі розділи, ціннісні орієнтири та очікувані результати навчання відповідають вимогам до навчання здобувачів освіти 5 класу, які навчаються відповідно до нового Держстандарту базової середньої освіти та Наказу Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 № 289, яким надано рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень.

Розроблено відповідно до Модельної навчальної програми «Українська мова. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.)

Дивіться також:

Щоденник спостережень з предмету "Українська мова" НУШ 5 клас 2022-2023 н.р. (Автори: Заболотний О.В., Заболотний В.В., Лавринчук В.П., Плівачук К.В., Попова Т.Д.): https://vseosvita.ua/library/shchodennyk-sposterezhen-z-predmetu-ukrainska-mova-nush-5-klas-2022-2023-nr-avtory-zabolotnyi-ov-zabolotnyi-vv-lavrynchuk-vp-plivachuk-kv-popova-td-z--592784.html

Щоденник спостережень з української літератури: https://vseosvita.ua/library/shchodennyk-sposterezhen-z-predmetu-ukrainska-literatura-nush-5-klas-2022-2023-nr-z-mozhlyvistiu-redahuvannia-586291.html

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.