Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події

ЩОДЕННИК СПОСТЕРЕЖЕНЬ з предмета "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 5-6 клас" НУШ

docx

Фізична культура

Для кого: 5 Клас, 6 Клас

07.09.2022

5686

899

10

Вміст матеріалу:

+Показати ще (42)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Дана методична розробка стане у пригоді вчителям фізичної кульутри, які викладають предмет «Фізична культура» у 5-6 класах, за модельною навчальною програмою 2021 р. (автори: Педан О.С., Коломоєць Г. А., Боляк А. А., Ребрина А. А., Деревянко В. В., Стеценко В. Г., Остапенко О. І., Лакіза О. М., Косик В. М. та інші).

«Рекомендованою Міністерством освіти і науки України» наказ Міністерства освіти і науки України від 12 липня 2021 року № 795 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2021 року№ 898.

У щоденнику спостережень автор – Чиж В.В. – учитель-методист фізичної культури, вищої кваліфікаційної категорії із 34-х річним стажем педагогічної діяльності, зібрала весь інструктивно-методичний матеріал, що стосується саме даних, які потрібно занести в щоденник спостережень за учнями 5-х класів на уроках фізичної культури (згідно модельної навчальної програми 2021 року та методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/2023 навчальному році та враховуючи рекомендації працівників Інституту модернізації змісту освіти – із літніх Всеукаїнських он-лайн семінарів).

В цьому збірнику автор пропонує до вашої уваги два варіанти заповнення щоденника: індивідуально та на кожного учня/ученицю (це більш дієво для великих класів, з наповнюваністю понад 20 учнів) або для невеликого класу (до 20 учнів) – ведення, як журнал спостережень.