Ісус Христос навчав, що немає більшої заслуги перед Отцем Небесним, ніж віддати життя за ближніх своїх. І ці слова Він підтвердив
самопожертвою: «став чоловіком, і страждав, і умер на хресті задля
нашого спасіння». Хтось може подумати: «Адже Він Син Божий і міг
зробити так, щоб не зазнавати болю тіла й душі від тортур, зневаги,розп’яття». Так, Він міг уникнути цього. Але це вже була б не жертва.
Це була б гра. А Христос – це правда, це любов до людей, така глибока і щира, що заради них Він прийняв мученицьку смерть.












