Семінар-тренінг «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН».

Опис документу:
План проведення семінару- тренінгу на тему: «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН». В якому йдеться про організаційна та підготовчі матеріали з творчообдарованою молоддю в рамках Малої академії наук України.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Комунальний заклад «Будинк дитячої та юнацької творчості» смт. Ширяєве Одеської області

Організація та проведення семінару-тенінгу якій відбудеться 06 листопада 2018 року в приміщенні закладу позашкільної освіти.

Семінар-тренінг на тему: «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН».

Мета: організація системи роботи з творчообдарованою молоддю дає можливість підвищити рівень роботи учнів та керівників науково-дослідницьких робіт МАН.

Основна задача МАН - створення системи пошуку, розвитку, підстримки юних талантів та обдарувань через їх участь в науково-дослідницькій роботі в різних галузях науки.

Вітальне слово надається Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Вадиму Федоровичу Шерену, який буде акцентувати увагу на тому, що сучасність вимагає змін, адже ми надаємо послуги різним споживачам: дітям, батькам, місцевим громадам, державі, які потребують якісної освіти. Тому у роботі слід впроваджувати інноваційні методи, заочне та дистанційне навчання, експедиційні школи, щоб іти в ногу з часом.

В.о. Директора КЗ «БДЮТ» Біжонок Анна Юріївна проаналізує стан та перспективи розвитку науково-дослідницької діяльності у різних відділень, поділилися власним досвідом роботи, ознайомили із системою роботи з обдарованими дітьми.

Всі учасники семінару сядуть за круглий стіл для обговорення проблеми та перспективи навчального процесу, ділитися досвідом з регіонів, обговорювали критерії успішних наукових експериментів. Основним завданням освіти є не просто навчити, а виховати людину із власною точкою зору.

Методист КЗ «БДЮТ» Коденчук Ольга Валеріївна підведе підсумок. Робота семінару-тренінгу буле спрямована на вивчення досвіду попередніх років та виявлення помилок при виборі дослідницької теми й пошук шляхів їх подолання. Надаватимуться рекомендацій щодо успішної практичної розробки тем. Доповідачі акцентуватимуть увагу на пріоритетних завданнях – тематичній конкретиці, вузькоспрямованості, лаконічності викладу матеріалу, врахуванні індивідуального підходу до наукового інтересу дослідника-початківця.

Організатор тренінгу сподіваються, що отримана інформація буде корисною для учнів – членів МАН, сприятиме успішному проходженню ними всіх етапів виконання науково-дослідницької роботи і допоможе здобути плідний результат наукового старту.

Дякуємо за увагу!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі WordPress»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.