+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Сценарій заходу до Дня інвалідів "Жага до життя"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: До Міжнародного Дня інвалідів «Жага до життя»

Мета: виховання толерантності у дітей до людей з обмеженими фізичними можливостями


  Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов»язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров»я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.
  Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, привносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя, є і воно продовжується.

Управлінням праці та соціального захисту населення Дніпродзеринської міської ради вживаються заходи, спрямовані на поліпшення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями. За рахунок коштів державного бюджету здійснюється реалізації низки програм соціального захисту інвалідів. Протягом останніх років прийнято низку законодавчих і нормативних актів, що гарантують соціальну захищеність інвалідів державою. Згідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» матеріальне, соціально – побутове і медичне забезпечення інвалідів здійснюється у вигляді грошових виплат, забезпечення медикаментами й іншими засобами включаючи автомобілі, крісла-коляски, протезно-ортопедичні вироби, друковані видання зі спеціальним шрифтом, звукопідсилюючу апаратуру та аналізатори, а також надання послуг з медичної, соціальної, трудової і професійної реабілітації, побутового та торговельного обслуговування. Види необхідної матеріальної, соціально-побутової, медичної допомоги визначаються органами медико-соціальної експертизи в індивідуальній програмі реабілітації.
  Допомога надається за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів в Україні. Передумовою гарантій зайнятості для інвалідів є здобуття відповідної освіти і професії. Законодавство гарантує право інваліда на навчання і професійну підготовку. Обдаровані діти – інваліди мають право на безоплатне навчання у вищих навчальних закладах, загальних навчальних закладах або в спеціальних позашкільних навчальних закладах.

2. Нещодавно в Національному музеї літератури України відкрилася виставка творів людей з обмеженими можливостями. Виставка приурочена Міжнародному дню інваліді і відкрита зусиллями Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства культури та туризму, київської міської спілки інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Національного музею літератури України.
Нинішня виставка, яка вже стала традиційною, унікальна, тут представлені більше 400 робіт 260 майстрів різного віку з усіх регіонів України.. Картини авторів заставляють радіти, переживати засмучуватися, надихають на життя.

  • Презентація робіт людей з особливими можливостями

3. Танці на візках

24-річна киянка Ілона Слуговіна не змирилася зі своєю хворобою. У трирічному віці вона почала відчувати нестерпний біль у ногах. Лікарі під час обстеження виявили пухлину на хребті, але точного діагнозу так і не встановили. Той день, коли Ілона опинилася у візку, став найтяжчим. Вона перенесла дві операції, які зовсім не допомогли.

Однак дівчину це не зламало. Ілона вирішила, що неодмінно використає всі можливості, щоб показати себе світові. Завдяки своїй упевненості та наполегливості вона досягла шаленого успіху в танцях. Ілона — двократний чемпіон світу та Європи з бальних танців у візках та п’ятиразовий чемпіон Кубку світу. Численні нагороди дають їй надію, що її прізвище увійде в спортивну історію. Але це для неї не рубіж: через півтора тижні вона представить Україну на Чемпіонаті Європи.

  • відео зі змагань

  • відео «Жажда жизни»

4.Паралімпійці

Досягнення українських паралімпійців в Лондоні вразили - вони посіли 4 командне місце й завоювали 84 медалі: 32 золоті, 24 срібні й 28 бронзових. Це був найкращий виступ команди за всі роки незалежності. Не дивно, що функціонери наперебій вітали паралімпійську команду й розповідали про покращення в ставленні держави до спорту для осіб з обмеженими фізичними можливостями.  

УКРАЇНСЬКІ ПАРАЛІМПІЙЦІ СТАЛИ ЧЕТВЕРТИМИ НА ПАРАЛІМПІАДІ В ЛОНДОНІ  Досягти такого тріумфального успіху було нелегко: адже у всіх, без виключення, видах спорту спортивні досягнення паралімпійців значно зросли. Досить часто бронзові нагороди наших спортсменів, а то й, навіть, четверті місця, прирівнюються до найвищих досягнень попередніх Ігор. Втім, наші паралімпійці вкотре довели, що вони можуть боротись за першість Паралімпійських ігор потужно, сильно, не зважаючи ні на що. Адже вони - кращі із кращих.

Сьогодні, коли Лондон передає справжню естафету вогню, сили духу та нестримної любові гарячому та невгамовному Ріо-де-Жанейро, ми вкотре радіємо успіхам наших спортсменів, у честь яких 32 рази лунав Гімн України та 84 разів підіймався Прапор нашої Вітчизни тут, у Лондоні. Кращими серед кращих стали Прологаєва Наталя (3 золотих та 1 срібна нагорода у плаванні), Веракса Максим (3 золотих та 1 бронзова нагорода у плаванні), Богодайко Євгеній (2 золоті та 2 срібні нагороди у плаванні), Павлик Роман (2 золоті та 2 срібні нагороди у легкій атлетиці), Царук Юрій (2 золоті нагороди у легкій атлетиці), Дементьєв Єгор (2 золоті нагороди у велоспорті) та багато-багато інших українських атлетів, які щодня виборювали для України медалі різного ґатунку. Втім, загалом серед українських паралімпіців аж 22 спортсмени отримали золоті нагороди, а це, погодьтесь – достойний результат.  Зараз, коли відгриміли прощальні феєрверки Лондону-2012, є відчуття щемкого суму, що так швидко пролетіли усі 11 змагальних днів, що дечого у силу об’єктивних і суб’єктивних причин не вдалось досягти. Але перед українськими паралімпійцями стоїть нова ціль – Паралімпіада-2016, яку вони, ми певні, візьмуть ще яскравіше, ще красивіше, ще потужніше!

  • відео виступу пловців

  • відео

  Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.
  Висловлюємо найтепліші слова нашим співвітчизникам – громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування і зичимо Вам та Вашим родинам доброго здоров»я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

Опис документу:
Метою заходу є виховання толерантності у дітей до людей з обмеженими фізичними можливостями

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Ефективні комунікації (soft skills) учителя з батьками»
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн
590 грн