Сценарій випускного свята "Прощавай садочку" в старшій групі
Діти з квітами, вихователі із лієчками за дверима.
Муз.керівник:
Не за високими горами, не за широкими морями, а серед звичайних людей жили - були садівниці . І був у них незвичайний сад…
(Музика, заходять 2 вихователя із лієчками, забігають діти із квітами, біжать круг вихователів, присідають, вихователі їх «поливають»)
1Вихователь:
Ростуть у нашому садочку незвичайні квіточки,
В спідничках, сукнях і штанцях – це маленькі діточки!
2 Вихователь:
Квіточки наші маленькі, квіточки наші гарненькі,
Ви здоровими зростайте і розумними ставайте!
Муз.кер: Що за сад! Диво-сад! Як багато тут малят!
Садівниці своїх діточок дуже любили, кожен день їх поливали, вмивали, годували, вчили, на прогулянку водили, від холодних вітрів та злих бур' янів захищали.
Вихователь 1
Рік за роком швидко йдуть – квіточки в саду ростуть.
Зросли великими, міцними…
Діти (встають, руки вгору, хором кажуть):Ось якими!!
Вихователь 2 І сказали:
Діти:
У квітничку нам тісно, дуже мало місця!
1 Вихователь:
Із квітника завзято вистрибнули малята!
Були такі беззахисні квіточки - малюки,
А зараз - зустрічайте :
Разом: Ми - випускники!!!
ТАНОК З КВІТАМИ
Діти стають на свої місця.
1 дитина.
1.Чудова планета існує – Земля!
На ній є і гори, ліси, і поля!
Планета Земля – це великий наш дім,
І люди-господарі мешкають в нім!
2 дитина .
А є ще країна казкова,
музична, весела,чудова!
Цікава країна «Дитячий садок»
існує вона для маленьких діток!
3 дитина.
Тут є різні ігри , забави,
і, навіть, святкові вистави!
От зараз в країні дитинства квіти й вітання –
це почалося свято прощання!
4 дитина.
Дозвольте розпочати чудове наше свято,
Ми на порозі школи вчорашні малюки.
Цей урочистий ранок, у свіжі барви вбраний,
Зустрінемо сьогодні усі ми залюбки!
5 дитина
Хай пісня тут лине!
Хай сміх скрізь лунає
У кожного радісна усмішка сяє,
Всі дружні,веселі,
Радійте за нас
Ми всі йдемо (всі разом) у перший клас!
6 дитина.
Тепер нас кличе школа,
Букварик , парта, 1 клас.
Та тільки знаємо – ніколи
Ми не забудемо всіх вас!
7 дитина.
Тож хай пісня починає
Бал чудовий, випускний
Ми для тебе заспіваєм,
Наш садочок дорогий!
Пісня : «Садочок наш садочок»
1 Ведуча: Любі гості, мами й тата,
Настає прощальне свято
Добре, що прийшли до нас
Проводжати в перший клас.
А тепер в святковий час
Поверну в минуле вас.
РІК 2011 !
( до залу залітає дитина - лелека з немовлям - лялькою).
Дитина - тато говорить:
Спасибі , для нас це великий сюрприз!
так довго чекали цю дату.
Дівчинка-мама:
Маленьке дитятко лелека приніс
сьогодні до нашої хати.
( Діти йдуть з коляскою по залу, гримлять брязкальцями.)
Дитина 8 .
Згадайте, дорогенькі мами й тата
Щасливу і радісну мить,
Коли ваша люба дитина
Почала перші кроки робить.
( діти беруть "дитя" і топають по залу під музику
Дитина 9.
Дитина підростає швидко
І швидко так летять роки
І ось уже не зогляділись
Як час до дитсадочка йти.
Вихователь молодшої групи:
Ось такими ви прийшли до нас в садочок. Тут знайшли гарних друзів, навчилися багато чому корисному: одягатися швиденько, умиватися чистенько, у веселі ігри грати, рахувати і читати….. і багато - багато всього іншого. І зараз ви самі про це розкажете.
Малюк 1.
Ми маленькі дошкільнята,
Любим бігати стрибати.
А в цей час вітаєм вас
З переходом в перший клас!
2. в дитсадку ви підростали,
А були маленькі.
Одягатись не могли,
Й плакали частенько.
3. ложку вчились ви тримати,
Їли без охоти.
Із слізьми ви проводжали,
Маму на роботу.
4. вихователі і няні,
Усіх вас жаліли.
По голівці гладили,
За ручку водили.
5. а тепер дорослі ви,
Вже йдете до школи.
Але ви не забувайте
Дитсадок ніколи.
Випускники у відповідь.
10 дитина.
Мов маленьких янголяток,
Привели нас мами й тата
У Банилівський садок
До веселих діточок.
11 дитина:
Тут проводились заняття,
Друзів ми знайшли багато.
Тут ми пізнавали світ,
Провели немало літ.
12 дитина .
В мами котиться сльоза,
Бо з садком прощаюсь я.
Знаю, мамо, ти згадала,
Як упершее залишала
Тьоті новій, незнайомій
Ти свою маленьку доню.
13дитина:
Як боялася за мене,
Що робитиму без тебе?
Та хороші, добрі руки повели у світ науки.
Нас любили і навчали,
Щоб розумними ми стали.
14 дитина.
Тут усім турботу й ласку
Дарували кожен раз.
У садочок, як у казку,
Йшов уранці кожен з нас.
Танець : « »
Дитина 15.
Що ти дивишся так сумно мій ведмедику , м’який ?
закінчилась наша дружба. Я вже виріс , он який !
обійму тебе востаннє , нам прощатися пора.
Жде мене шкільне навчання , ну , а в тебе знову гра.
Будуть інші рученята гладить вушка , чорний ніс.
Будеш другом для маляток , як для мене був колись
Пісня «
»
Сценка «Дискусія на горщиках»


