Сценарій "Випускний - 2020"

Опис документу:
Сценарій до урочистого вручення свідотств «Про здобуття повної загальної середньої освіти» 2020 Дорогі друзі! Шановні вчителі! Батьки, гості! Ми зібралися сьогодні з нагоди особливого свята, свята, якого немає в жодному календарі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Випускний вечір 2020

Ведуча.

Дорогі  друзі! Шановні вчителі! Батьки, гості! Ми зібралися сьогодні з нагоди особливого свята, свята, якого немає в жодному календарі. На ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розставання з однокласниками і радість зустрічі з майбутнім . Сьогодні прощаються з рідною школою учні, які підуть у самостійне життя.

Дорогі випускники! Шановні батьки та гості! Урочистий вечір, присвячений врученню свідотств про повну загальну середню освіту випускникам Калмиківської ЗОШ 2020 року оголошується відкритим.

Звучить Державний Гімн України.

Шановні випускники! Ще мить і ви будете тримати документ, у якому записана частина вашої біографії – свідотство про здобуття повної середньої освіти. Цієї миті ви чекали довгі 11 років. І от вона настала. Дорогі батьки! Шановні випускники! Слово для зачитання наказу та вручення свідотств «Про здобуття повної загальної середньої освіти» надається директору школи Будяк Л.Г. та заступнику директора з навчальної роботи Толок Дар’ї Олександрівні.

Вручення свідотств

Сьогодні прийшли розділити урочисті хвилини разом з нашими випускниками та батьками наші шановні гості. Слово для привітання надається Калмиківському сільському голові Свистунову В.В.

(Виступ гостя)

Дорогі випускники, а пам’ятаєте, як все розпочиналося. Одного вересневого ранку ви, дехто з радістю та завзяттям, дехто з острахом та сльозами на очах, прийшли до школи. Вас зустріла усміхнена та красива перша вчителька.

Це вона повела вас за собою у чарівний світ знань, такий складний і незвіданий. Це на неї, добру і лагідну, дивилися ви з надією, у неї шукали захисту. Ловили кожне її слово, пильно вдивлялися в очі, шукаючи там відповіді на всі запитання. А вона впевнено вела вас по сходинках пізнання. 

Слово надається вашій першій вчительці — Кутовій Тетяні Володимирівні

(Виступ першої вчительки)

Випускник: Шановні наші любі, вчителі! Сьогодні ви не з нами…ми не можемо разом розділити ці хвилюючі хвилини прощання зі школою. Але ми не можемо не сказати вам Дякуємо та прийміть уклін доземний.…..

Всі ці одинадцять років ви допомагали нам у створенні прекрасного серіалу про наші шкільні роки. В ньому розповідь про наше дитинство, успіхи, поразки, справжніх друзів, перше кохання… Цей фільм ми назвали «Одинадцять незабутніх років». І сьогодні ми хочемо згадати наше непросте, але дуже цікаве та захопливе шкільне життя!

Презентація «Одинадцять незабутніх років».

 

Слово випускникам.

Ну, от і все, скінчилися уроки,

Шкільні дзвінки пішли у небуття.

Ми робите свої найперші кроки

У самостійне і складне життя.

Шкільне дитинство дзвоником злетіло,

Доросле починається життя

Нам щойно атестати вже вручили,

Путівку в невідоме майбуття.

Здавалось, 11 літ – багато,

Ніхто й не думав, що так швидко промайнуть

Тепер нам хочеться, щоб перенесли свято

Хоч би тиждень в школі ще побуть.

Як швидко шкільні роки пролетіли,
Неначе вчора ми були такі малі.
За те, що нас любили й розуміли, –
Спасибі дорогі учителі!

Вже крок… І все…Вручили атестати,

І перед нами вже лягає сто доріг…

Та з них завжди ми будемо вертати

На дорогий усім шкільний поріг.

Прощайте, дитинство і школо,

Прощайте, мої вчителі.

Ми вас не забудем ніколи,

Полинувши в далі нові.

Щаслива і хвилююча хвилина

В життя доросле наш найперший старт!

Нехай воно у нас складеться.

З досягнень, з перемог, з хороших дат!

Ведуча . Дорогі випускники! 11 років тому несміливих і тендітних вас привели до школи ваші найрідніші люди - тато і мама. Кожному з вас вони дарували найдорожче - життя. Де б ви не були, куди б вас не закинула доля, на вас завжди чекатимуть ті, для яких ви одні в цілому світі, єдині і неповторні – ваші найближчі, найрідніші люди . До вас, дорогі випускники ,звертаються ваші батьки.

(Виступ батьків)

(Звернення випускників до батьків).

Мама! Найдорожче слово в світі!

Де б не був ти, щоб ти не робив –

Та вона твій шлях завжди освітить

Ніжним серцем, відданим тобі.

Хай Бог охороняє Вас від злого,

Хай світить сонце і колосяться жита,

Щоб були ви щасливі й здорові

На многії і многії літа.

пісня “До зірок”

Випускник: Ми тримаємо в руках зірочки, які були запалені першого вересня 2009 року. Ці зірочки ми пронесемо все своє життя у своїх руках та в своєму серці!

Випускник: Я б віддала цю зірку своєму дитинству, яке вже ніколи не повернеться. Дитинство моє, прощавай!

Випускник: Я б віддала зірку своїм безтурботним шкільним дням. Було здорово!

Випускник: Я б віддала свою зірку своїм друзям. Найкращим, найвірнішим, найнадійнішим!

Випускник: Я б віддала свою зірку своїм батькам. Усі роки вони були разом із нами. Ми вас дуже любимо!

Випускник: Я б віддала свою зірку вчителям. Дякую за підтримку і розуміння!

Випускник: Я б віддала свою зірку рідній школі. Школо рідна, прощавай!

Випускник: Я б віддала цю зірку своєму майбутньому. На нас чекають великі справи!

Випускник: Я б віддала свою зірку своїм мріям. Вони обов’язково здійсняться!

Випускник: Я б віддала свою зірку всім, хто вчив мене завойовувати і підкорювати світ. Ми це зробимо!

Випускник: Хто знає, як складеться наше життя у майбутньому. Хтось, можливо, дійсно стане «зіркою» і ми пишатимемося тим, що були однокласниками.

Випускник:Але, як би не було, у зірковому чи у звичайному майбутньому ми завжди подумки будемо повертатися до шкільних років. І не раз ми скажемо: «Школа, я сумую».

Ведуча: Шановні випускники! Запрошуємо вас на ваш останній шкільний випускний вальс!

Ведуча: Милі і дорогі наші випускники! Вітаю вас із закінченням школи, з випускним! Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. Тому , я хочу Вам сказати напутні слова. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам, нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху. Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

Ведуча: Ось казка про школу підійшла до кінця. Дописано розділи, переглянуто сни. Вже не сподіваючись на чужі підказки, життєві завдання ви розв’яжете самі. Але завтра ви почнете писати свою нову книгу.

Шановні випускники та гості! Урочистий захід, присвячений врученню свідотств «Про здобуття повної загальної середньої освіти» оголошується закритим.

Звучить Державний Гімн України.

Вед. У добрий шлях і щасливу путь! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами та приємними емоціями. Нехай ваш шлях буде легким,без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. А головне пам’ятайте: Школа вас завжди чекає!!!!!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00