Сценарій туристсько-спортивного свята «Туристичний марафон».

Опис документу:
Мета: формувати в гуртківців інтерес до спортивно-туристичної діяльності, сприяти створенню доброзичливої атмосфери в колективі;розвивати увагу, спритність, витривалість; виховувати колективізм, взаємоповагу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сценарій свята «Туристичний марафон».

Мета: формувати в гуртківців інтерес до спортивно-туристичної діяльності,

сприяти створенню доброзичливої атмосфери в колективі;розвивати

увагу, спритність, витривалість; виховувати колективізм,

взаємоповагу.

Обладнання: повітряні кульки, геометричні фігури, картопля, ложки, маски, кеглі, туристичне спорядження.

Хід заходу:

Ведуча: Сьогодні ми розпочинаємо туристсько-спортивне свято. Ви зможете проявити свою спритність, витривалість, а переможе – найкращий! Кожна людина, яким би видом діяльності не займалася, перш за все повинна бути здоровою. А здоров’я і спорт нерозлучні!

О, спорт! Це просто клас!

Дружіть із ним завжди.

Здоров’я, юність, силу дасть

І творчої

Ми зібралися, щоб довести, що спорт – це здоров’я. У конкурсі приймають участь дві команди. (Оголошуються назви команд).

З веселим радісним теплом

Змагань до нас прийшла пора.

Вам перемоги всім бажаю.

Ні пуху вам і ні пера!

Чи готові ви розпочати змагання?

Конкурс «Візитка».

Учасники під музику заходять до зали і представляють свою команду в цікавій формі.

Конкурс емблем.

Команди захищають емблеми, які виготовили заздалегідь.

Я, як завзятий турист, хочу перевірити вашу туристську єдність, як ви підтримуєте один одного, допомагаєте один одному. І оголошую конкурс.

Конкурс «Нерозривний ланцюжок»

Команди шикуються в колону і утворюють ланцюжок (руки на талії попереднього учасника. Всім учасникам дають по кульці (кульки тримаються тілами учасників). Перед командами ставляться кеглі. Починають конкурс перші два учасники команди.

Перед вами петляюча доріжка. Ваша задача: пройти хвилясту доріжку, повернутися до своєї команди навпростець і підібрати ще одного учасника з кулькою. Гра продовжується до тих пір поки всі учасники команди ланцюжком не подолають дистанцію.

Конкурс «Найкмітливіші»

Перед командами знаходяться геометричні фігури коло, трикутник, чотирикутник, в яких знаходяться різнокольорові кульки та одне коло – пусте.

Кожен учасник повинен зробити так, щоб в трикутнику були жовті кульки, в чотирикутнику – сині, в колі – зелені кульки. Одну кульку дозволяється переносити лише один раз.

Конкурс «Слухова доріжка»

Одному з учасників кожної команди одягається маска на очі. Перед учасниками є стіна. Вибирають по одному учаснику з команди, які будуть очима і будуть вказувати шлях.

Перший учасник іде ( за підказками товариша) з кулькою, знаходить стіну і кидає м’яч у віконечко. Знімає маску і повертається до своєї команди. Тільки після цього наступний учасник зможе продовжити змагання.

Конкурс «Сенсорне коло»

Перед кожною командою розташовують стільці у формі кола, а на столах стільки ж предметів, скільки стільців. Вибирається один учасник з кожної команди.

Учаснику зав’язують очі і він повинен з максимальною швидкістю (але не довше, ніж за одну хвилину) зібрати предмети в тому порядку, який запропонував йому ведучий. Продовжуючи гру, ведучий змінює розташування предметів і пропонує іншим учасникам виконати те саме завдання. Переможець той, хто швидше за інших збере всі предмети.

Конкурс «Естафета туристів»

Командам видають по спальному мішку, які лежать на відстані 10 метрів. Учасники повинні по черзі підбігти до мішка, забратися в нього (приготуватися до сну), вибратися, добігти до команди і передати естафету наступному гравцю. Переможе та команда, яка швидше це зробить.

Конкурс капітанів.

Капітани команд присідають, одночасно тримаючи гантель в руці. Вболівальники підтримують, рахуючи кожне успішне присідання.

От і закінчилося наше свято. Слово для підведення підсумків надається журі. Я гадаю, що сьогодні ми переконали наших глядачів, що займатися спортом – здорово.

Спорт – це гра! Спорт – це дружба! Спорт – це здоров’я! А здоров’я – це життя!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Акція «Методичне літо»
Призовий фонд 50 000 грн!
Взяти участь

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
0
міс.
2
2
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!