Сценарій талант-шоу «Осінній зорепад»

Опис документу:
Добрий день! Ласкаво просимо! Ми дуже раді вас бачити.Вітаєм овсіх гостей нашого Фестивалю. Сьогодні ми започатковуємо традицію, ми проводимо Фестиваль юних талантів. Сьогодні ми побачимо на сцені юні обдарування, які будуть співати, танцювати і розповідати вірші. Фестиваль має 3 номінації – це номінація «Пісня», номінація «Танець», «Художнє слово». Наприкінці нашого Фестивалю ми визначимо переможців та лауреатів у кожній номінації.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

За кадром голос:

Шановні присутні ми починаємо  головне   шоу  року «Феєрія талантів». Вихід ведучої. Звучить музика.

 

Ведуча. Добрий день! Ласкаво просимо! Ми дуже раді вас бачити.Вітаєм овсіх гостей  нашого Фестивалю. Сьогодні ми започатковуємо традицію, ми проводимо Фестиваль юних талантів. Сьогодні ми побачимо на сцені  юні обдарування, які будуть співати, танцювати і розповідати вірші. Фестиваль має 3 номінації – це номінація «Пісня», номінація «Танець», «Художнє слово». Наприкінці нашого Фестивалю ми визначимо переможців та лауреатів у кожній номінації.

Звучить музика. Вихід суддів.

Ведуча.

Увага! Увага!

Сенсація року!

Зібрались сьогодні

Найкращі зірки!

 

Ведучий.

Але не Кіркорови, не Ані Лорак,

А наші, шкільні  зірки й зірочки!

День такий лише раз у рік буває!

Свої таланти класи у школі представляють!

 

 Тож зустрічайте зірок нашої школи гучними оплесками!

 

Ведучий.

Подивіться навкруги

В нашій школі зірочки!

Тут талантів так багато

Будемо вас звеселяти!

Ведуча.

Ми весело танцюємо

І голосно співаємо.

Дрижать у школі стіни,

Коли ми виступаємо!

 

Ведучий.

То ж, раді всіх вітати

У цій затишній залі.

Концерт шкільних талантів

Ми, друзі, починаємо!

Ведуча.

Гей, музико, грай завзято,

Барабанний грім, грими,

Щоб почули всі, що свято

Починаєм зараз ми.

 Ведучий.

Ми сьогодні зібралися в нашій залі, щоб вшанувати мистецтво. І кожен приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. Тож подаруємо одне одному мить насолоди від спілкування.

 

Ведуча:

Спішіть до нас, друзі, спішіть,

Утому скиньте з пліч своїх.

Вас ждуть сьогодні відкриття,

Усмішка й радісне життя.

Настав жаданий час —

І ваші щирі вміння

Хай подивують нас.

Ведучий.

А які ж змагання без журі?

Визначати переможців

Буде в нас журі уважне.

Вони будуть, знаємо точно,

Об’єктивне і поважне.

 

Ведуча. Наше шановне журі у складі: (перелік членів журі). 

_______________________________________________________

_______________________________________________________

Ведучий. Журі буде оцінювати наших конкурсантів, та обере переможців в різних номінаціях. Глядачі також оберуть кращого виконавця в номінації «Глядацька симпатія». Для цього ви отримали бланки для голосування, які ми зберемо в кінці виступів. Ви можете проголосувати за будь-кого, але лише один раз.

Отож, вітаємо вас на нашому конкурсі «Осінній зорепад».

 

Ведуча: Танець — найбільш хвилюючий і найбільш прекрасний зі всіх видів мистецтв, оскільки він не просто є відображенням життя, а самим життям. Вітайте наших учасників, які добре знаються на танцях. Отже на сцені

  (виступ)

 

Ведучий.  Музика навколо нас, вона супроводжує наше життя і здатна відтворити будь-який стан душі людини. Веселощі і сум, радість і туга, любов і ненависть — все підвладне музиці, цій чарівниці, здатній піднести людину, прикрасити її життя. Зараз на сцену вийде наша перша конкурсантка, талановита, гарна дівчина, яка має прекрасний голос.  Зустрічайте з піснею

  (виступ)

Ведучий: У кожній людині закладено творчі начала — вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального. Наш  конкурс продовжує  скромна, але цілеспрямована дівчина. З віршем під назвою « » виступає

(виступ)

Ведуча: Зараз існує надзвичайне розмаїття напрямів у музиці. Поп-денс, брейк-біт, хіп - хоп, рок-н-рол та багато інших течій панують на нашій естраді.

Давайте зараз разом, привітаємо гучними оплесками сміливого і талановитого з піснею «»

(виступ)

Ведучий: Поринути у світ поезії, нам допоможе

з віршем

(виступ)

 Ведуча: Модні пісні потрібні молоді, як повітря, бо вони дають можливість виразити себе в русі. Якщо ви у ритмі музики пересуваєтесь по майданчику, це ще не означає, що ви вмієте танцювати. У музиці, як і у спорті, потрібен талант та натхнення. Тож зустрічайте з вокально-танцювальним номером

(виступ)

 Ведучий: Тільки ті здатні проникати в найпотаємніші закутки незайманої природи, відчувати любов до рідної землі, до життя, хто захоплюється поезією.

Зустрічайте на нашій сцені з віршем « ________________»

(виступ)

 Ведуча: Нахлинуло щось, заполонило, слово з’єдналося з музикою і зазвучало. І якщо б’ється в одному ритмі з вашим серцем, єднається з музикою вашої душі, тоді ви дійсно щаслива людина, бо розумієте поезію і насолоджуєтеся музикою. А ми продовжуємо насолоджуватися співом. На сцену запрошуємо  з піснею

(виступ)

 Ведучий:  Зараз на сцену вийде дівчина, яка любить читати вірші. Вона читає постійно, коли є хоча б пів хвилинки. Тож  зустрічайте  гучними оплесками з віршем.

 (виступ)

Ведуча: Якось Господь Бог вирішив наділити дітей світу талантами. Французи вибрали елегантність і красу, угорці — любов до господарювання, німці — дисципліну і порядок. Росіяни вибрали владу, поляки — талант торгувати, італійці одержали хист до музики. Україні ж Господь Бог дав неоціненний скарб, який прославив нас і наш народ на цілий світ, — пісню. З тих давніх часів український народ і в горі, і в радощах знаходить собі втіху в пісні.

Нашу сьогоднішню програму продовжує вокальний колектив 7 класу з піснею «Тільки в нас на Укріїні».

(виступ)

Ведучий:

Поезія навколо нас. Вона нас окриляє. Поетичне слово супроводжує нас протягом життя. Тож зустрічайте Альону Бугайову з віршем «Лелеки»

(виступ)

Ведуча: Людина починає слухати музику ще з самого дитинства. Спочатку це мамина колискова, потім це мільйони пісень, які звучать навколо нас по радіо, по телебаченню, з магнітофонів, телефонів, плеєрів. Музика – це справжнє диво. Давайте послухаємо пісню «Чудо» у виконанні Тані Видрі.

(виступ)

Ведучий:

Кожен обирає заняття, вид мистецтва, захоплення, але при цьому пам’ятає, що людиною треба залишатися завжди, залишатися самим собою.

На сцену запрошуються запальні хлопці які виконають для вас пісню (виступ)

 Ведуча: Я так люблю по телевізору дивитися вокальні шоу.

Мрію хоча б один раз потрапити на такий конкурс!

Ведучий:  Я теж люблю співати, але більше люблю слухати, як співають справжні майстри своєї справи.

Ведуча: Ну от і подивимось. На сцену запрошуємо з піснею «

(виступ)

 Ведуча: А зараз я хочу у вас запитати, чи можливо хоч одне шоу  без реклами. Поки ведуться підрахунки голосів і наше шановне журі визначить переможців у нас РЕКЛАМА.

(виступ)

КОНКУРСИ

 Ведуча :

 Наше журі закінчило підводити підсумки.Підійшов час  нагородження наших переможців за номінаціями: _________________________________

 

Ведучий. Зустріч добігла до кінця. Ми вдячні всім за співпрацю, взаєморозуміння. Переконаний, сьогодні ви ще більше впевнились у тому, що тільки прагнення до гармонії може стати умовою розвитку особистості зокрема, й усього людства в цілому.

 

Ведуча. Наша розмова завершена. Нехай тепло зустрічі ще довго зігріває ваші душі. «Кожна людина — це цілий світ», — писав Д.Писарєв. І тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи.

Ведучий.

Ми бажаємо, щоб лунало

Більше радісних пісень.

Найщиріше вам бажаємо

Жити в дружбі кожен день.

 

Ведуча.

Перед тим, як промовляти:

«Друзі, до побачення», —

Хочемо кілька слів сказати,

Що для вас призначені!

 

Ведуча.

Відваги — обов’язково, працелюбності — неодмінно!

Сварок, бійок, вередувань — ні грама!

До цього додати солодких снів і солодких мрій,

Миру, щастя, радості і гарних оцінок!

 

Ведучий.

Від всіх прийміть вітання й найщиріші побажання!

Веселих усмішок — якнайбільше!

Дружніх слів — сто порцій!

Душевного тепла — повні пригорщі!

7

  • 13.01.2020
  • Позашкільна освіта
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас
  • Конспект
  • 266
  • 0
  • 3
  • Стежити
  • Поскаржитись

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!