До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
6
міс.
1
2
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Сценарій святкування Дня працівників освіти 2018. 11 клас

Опис документу:
Сценарій учнів 11-го класу для відзначення Дня працівника освіти. Його можна використати під час проведення тематичного вечора в школі. В архіві сценарій, презентація до виступу та запитання, які давались вчителям.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій свята «День працівників освіти»

Номер 1. «Відкриття»

Ведучий 1: Доброго дня, дорогі друзі та шановні гості!

Ведучий 2: Ми вітаємо вас на святковому концерті, присвяченому Дню працівників освіти.

Ведучий 1: Ось так непомітно пройшов цілий рік з нашої останньої зустрічі – а це – уроки, контрольні, канікули, різні заходи, перевірки адміністрацією, ДПА, ЗНО…Так відразу про все і не розповісти

Ведучий 2: Та що там розповідати, як кажуть – краще один раз побачити, чим сто разів почути.

Ведучий 1: Це ти про що?

Ведучий 2: Я про власний освітянський телеканал.

Ведучий 1: Телеканал - це добре, але з чого розпочати?

Ведучий 2: Для початку потрібен персонал – директор, помічники, сценаристи, звукорежисери, оператори, освітлювачі!

Ведучий 1: Є, усі в залі!

Ведучий 2: Ну то, якщо всі в залі, сцена готова, оператори на місці. На всіх телеканалах нашої країни і ближнього зарубіжжя, ми запускаємо пізнавальний, розважальний, самий творчий телеканал - Педагог TV (на екрані напис).

Ведучий 1: Стоп, а про зірок ми забули!

Ведучий 2: Навіщо нам зірки, у нас є свої зірочки. Адже всі діти нашої школи дуже талановиті і виблискують яскравіше будь-яких зірок.

Ведучий 1: На передодні свята ми провели соціологічне опитування серед учнів школи та вияснили якими якостями володіють наші педагоги. Ось які найголовніші якості вони виділили у своїх вчителів:

Ведучий 2: Почуття людської гідності

Ведучий 1: Чесність, совісність, справедливість, об'єктивність.

Ведучий 2: Витримка, стриманість, терпеливість.

Ведучий 1: Організаторські здібності, вміння працювати з дитячим колективом

Ведучий 2: Оптимізм, любов до життя.

Ведучий 1: Я запрошую ведучу моєї улюбленої передачі «Я сама» - -----. Зустрічайте!

Телеведуча. Доброго дня, дорогі друзі! На вашому екрані телепрограма «Я сама» і я, її ведуча ….. Сьогодні у нас цікава зустріч. Я хочу запросити до нас у студію директора школи. Отож, зустрічаймо її бурхливими оплесками!

Телеведуча. Назвіться, будь ласка.

Телеведуча. У кожного в процесі досягнення своєї мети існує девіз. Назвіть свій.

Телеведуча. Чи вважаєте ви себе сміливцем, який зважився звалити на себе цей непростий вантаж, - посаду директора ОНЗ ЗЗСО?

Телеведуча. Скажіть, будь ласка, ви із задоволенням ходите на роботу?

Телеведуча. А як ви заохочуєте старанних учнів?

Телеведуча. А як ви чините з учнями, які провинилися?

Телеведуча. Чи є у вас улюблені учні (відповідь), а вчителі?

Телеведуча. Як вам вдається залишатися в такій прекрасній фізичній формі?

Телеведуча. Якби зараз з’явився чарівник, яке заповітне бажання, пов’язане зі школою, ви попросили б його виконати?

Телеведуча. І на закінчення, що б Ви побажали своїм колегам в цей святковий день?

Телеведуча. Ось такого директора виростили колектив та учні Довжоцької школи!

Ведучий 2: Для Вас вітання від учнів….

Ведучий 1: Популярність телеканалу залежить від новин у світі моди.

Ведучий 2: А зараз ми хочемо ознайомити вас із новинками та тенденціями моди 2018-2019 навчального року. У нас в гостях дизайнер, які представляла Україну на Віденському тижні моди…

Дизайнер: Зверніть увагу,

1. В цьому сезоні вийшли з моди прикраси зі зрізами знань та моніторингом. Вони втратили свою актуальність через те, що псують образ педагога, роблячи його втомленим та понурим. Найстильнішим аксесуаром для вчителів у цьому році є указка, яка підкреслює силует педагога, надає можливість виглядати стрункішою, витягає фігуру до певної висоти, до якої ніяк не може дотягтись Міністерство освіти, щоб гідно профінансувати цей стиль. (виходить дівчинка з указкою)

2-Модні тенденції цього року пропонують педагогам знизити розміри класного журналу і звітності до мінімалізму, замінивши їх на клатчі та капелюшки, щоб надати образу вчителя романтизму та таємничості.(дівчинка в капелюху та клатчем)

1-Родзинкою нашої колекції має стати велика заробітна плата, яку можна легко забрати у ще одному модному аксесуарі - у валізі великої ємкості.(дівчина з валізою)

2-Останнім штрихом образу має стати щира людська посмішка! (достають посмішки, роблять проходку та йдуть зі сцени)

Ведучий 1: І завершує цей випуск «Прогноз погоди» Слово ведучому……

Вед Прог. - Сьогодні, в актовій залі школи сонячно від посмішок, дмуть квіткові вітри. Очікуються пориви радісних оплесків, фронт гарного настрою, можливі теплі короткочасні сльозинки! Гідрометцентр вітає всіх зі святом – з Днем працівника освіти, і дарує вам пісню у виконанні.

Ведучий 1: Наш телеканал продовжує свою трансляцію. Ми плануємо демонструвати різні навчальні програми. І хотілось би представити зараз вашій увазі програму.

Ведучий 1: Зі словами вітання до вас звертаються …..

Ведучий 2: У нас в студії ведучі передачі « Ключовий момент»

Ведучий 1: З вітанням учні ….

Ведучий 2: На нашому каналі з’явилася нова рубрика «Розсміши вчителя».

Ведучий 1: Є ще на нашому телеканалі дуже цікава програма - «Світ творчості», в якій розповідається про дуже цікавий свят зі своїми фарбами - фарбами веселок: красою навколишнього світу, відчуттям щастя, спрагою незвіданого, гучним сміхом і кумедними історіями.

Ведучий 2: А зараз на нашому каналі улюблена багатьма телепередача «Від щирого серця», тому що ми від щирого серця вітаємо в нашому залі тих, хто зараз перебувають на заслуженому відпочинку, але душею і серцем залишається вірний рідній освітянській ниві.

Ведучий 1: Шановні ветерани. Ви – наша гордість, ви – наша слава.

Ведучий 2: Кажуть, що доля вчителя – одна з найважчих. І воно дійсно так.. Адже, щоб ним стати, слід перш за все мати велике серце та безмежну любов до дітей.

Ведучий 1: І наші ветерани тому приклад. Будучи вчителями від Бога, вони й досі люблять життя у всіх його проявах.

Ведучий 2: Прийміть, будь ласка, ці бурхливі оплески та ….

Ведучий 1: Нашим гостем є відома Гадалка :

12 ознак того, що ви вчитель

1. Ви несете з дому все, що може згодиться на робочому столі.

2. Ви приносите в дім масу безкорисних, з точки зору нормальних людей, ваших близьких і рідних, які з острахом спостерігають за тим, як швидко збільшується гора макулатури у вашому домі.

3. Ваша сім’я принесена в жертву освіти, вона також працює разом з вами, хоча і не є штатною одиницею. Працює тихо, жаліючи вас, а інші – проклинаючи школу.

4. Люди, далекі від освіти, не розуміють, коли ви говорите про своїх 20 дітей і 40 батьків.

5. Кожна неформальна зустріч з колегами …… переростає у міні-педраду, не дивлячи на те, що весь час клянетесь про школу не говорити.

6. Чужих грошей у вашій сумочці більше ніж своїх.

7. Ви вскакуєте серед ночі, щоб записати якусь геніальну ідею до завтрашнього уроку.

8. З вами вітається половина району і ця ж половина оцінює- як ви, де ви, і з ким ви.

9. Ви умієте фарбувати, клеїти, забивати цвяхи, ремонтувати меблі, реконструювати стенди, умовляти, пробачати, ходити на роботу хворими і входити в чиєсь положення.

10. Ви не можете: змістовно відпочивати, говорити «НІ» адміністрації, проходити мимо книжних прилавків.

11. У вашому житті в п’ять разів більше причин для святкування – початок навчального року, початок семестру, кінець семестру – і в п’ять разів більше причин для головної болі - початок навчального року, початок семестру, кінець семестру.

12. Ви ніяк не можете визначитись з 1 вересням – Приймати вам поздоровлення чи співчуття. Ну ось всі ви справжні вчителі, але не дивлячись ні на що ви пишаєтесь своєю професією.

Ведучий 1: А ще ми подумали, що, можливо, наших вчителів, як і звичайну людину, цікавить майбутнє, тому запросили астролога .

Астролог: Отож, якщо серед вас є:

Овни: То у вас можливі проблеми зі здоров’ям, тому кожного ранку проводьте пару годин у позі лотоса. А на роботі можете подрімати, тільки не забувайте зосереджено зсунути брови, тримаючи в руках журнал і крейду, якщо вам вдасться її знайти в школі.

Близнята: Чекайте постійної навали інспекторів райвно, завуча, батьків, їхніх друзів та сусідів. Для них можете скласти графік відвідувань. Але за окрему плату у вигляді щорічної премії можете пропускати без черги.

Раки: Стримуйте емоції на уроках, інакше вони звільняться і розбіжаться по класу. На їх шум може завітати директор, що негативно вплине на стан здоров’я вашої зарплати.

Леви: Фінансові проблеми найкраще вирішувати шляхом позичання грошей у знайомої профспілки. Якщо її не виявиться дома, можете сміливо не вчити на завтра уроки історії.

Діви: Ваша творчість і ініціатива неприпустима. Інакше навісять справ більше, ніж ви зможете зробити за час, що залишився до пенсії.

Скорпіон: Дайте відпочинок язику. Стримуватись буде нелегко, а тому і не стримуйтесь. Колеги вас вірно зрозуміють і самі підкажуть, коли замовкнути.

Стрільці: Чергове осіннє підвищення цін та невиплата зарплати вплине на ваші справи. А тому не свистіть у класі, бо не буде грошей.

Козероги: Головне для вас зараз – спокій і ще раз спокій. Тому забудьте про все, візьміть лікарняний і спостерігайте, як росте домашній кактус.

Водолій: Якщо відчуєте наближення завуча під час проведення уроку, негайно сховайтеся в іншому класі і почекайте поки вона розважатиме учнів. Не забудьте подякувати її за це на перерві.

Ведучий 2: Звичайно ж, все що відбувалося сьогодні на сцені: створення телеканалу «Педагог ТВ», його розкрутка - це всього лише наша мрія. Але як говоритися головне вірити і будь-яка мрія може здійснитися.

Ведучий 1: Дорогі друзі, давайте вірити у все найкраще і тоді воно обов'язково здійснитися.

Ведучий 2: Бо Кожен вчитель – це неповторна особистість і така ж людина як і всі: з усіма душевними почуттями та хвилюваннями, захопленнями та мріями, прагненнями тепла, затишку та любові.

Ведучий 1: Але саме сьогодні ми можемо дозволити собі висловити наше давнє і сокровенне прохання.

Учень 3: Дорогі вчителі! Любіть нас такими, якими ми є!

Учениця 4: Недовченими і заученими!

Учень 5: Веселими і засмученими!

Учениця 6: Окриленими і замученими!

Учень 7: Ледачкуватими і непередбачуваними!

Учениця 8: Непрощеними і пробаченими!

Учениця 9: Словом, любіть нас так, як ми вас любимо!

Усі разом: Ми вас любимо!

Ведучий 2: На сьогодні наш канал закінчує своє мовлення.

Ведучий 1: Ми бажаємо вам щастя, душевного спокою і міцного здоров'я!

Ведучий 2: До нових зустрічей!

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

Слайд № 18

Слайд № 19

Слайд № 20

Слайд № 21

Слайд № 22

Слайд № 23

Слайд № 24

Слайд № 25

Слайд № 26

КЛУБ АНОНІМНИХ ВЧИТЕЛІВ
Слайд № 27

КЛУБ АНОНІМНИХ ВЧИТЕЛІВ

Слайд № 28

Слайд № 29

ОВЕН
Слайд № 30

ОВЕН

близьнюки
Слайд № 31

близьнюки

рак
Слайд № 32

рак

лев
Слайд № 33

лев

Ді ва
Слайд № 34

Ді ва

Скорп іон
Слайд № 35

Скорп іон

Стр і лець
Слайд № 36

Стр і лець

Козер і г
Слайд № 37

Козер і г

Водол ій
Слайд № 38

Водол ій

Слайд № 39

За вашими листами
Слайд № 40

За вашими листами

Слайд № 41

Слайд № 42

Слайд № 43

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Питання для інтерв’ю «Веселі теревені»

Андрущенко Аліса Петрівна

1 питання:

 • Чи часто Ви виходите на зв’язок із космосом?

2 запитання:

 • Якби Ви були міністром освіти, що б Ви в першу чергу змінили?

 • Розкажіть про якийсь курйозний випадок з роботи.

Слубська Наталія Іванівна

1 питання:

 • У вас є почуття гумору?

2 питання:

 • Чи п’єте Ви заспокійливу після уроків?

Козачук Людмила Андріївна

1 питання:

 • Звідки беруться недбайливі учні?

2 питання:

 • Чи проводите Ви для себе релаксацію на уроці?

Міщанчук Віталій Алімович

1 питання:

 • Якби у Вас не було можливості стати педагогом, яку професію Ви б обрали?

2 питання:

 • Як на Вас впливають ваші учні?

Міщанчук Ольга Василівна

1 питання:

 • Якби Ви відкрили таємниці часу та простору і змогли подорожувати в часі, чи захотіли б Ви щось змінити в своєму житті?

2 питання:

 • Хто з літературних героїв Вам найчастіше зустрічається серед учнів нашої школи?

Сорочан Юлія Сергіївна

1 питання:

 • Чи була у Вашому житті людина чи обставина, яка змінила Ваш погляд на оточуючий світ?

2 питання:

 • Що Ви пам’ятаєте зі свого шкільного життя?

Бажура Аліса Василівна

1 питання:

 • Ви часто витрачаєте зароблені гроші на дрібниці?

2 питання:

 • Коли Ви захотіли стати вчителем?

Горобець Оксана Михайлівна

1 питання:

 • Ви любите витрачати, чужі гроші?

2 питання:

 • Чим Ви любите займатися вдома?

Продан Олександр Вікторович

1 питання:

 • Ви часто наступаєте на ноги іншим?

2 питання:

 • Хвилюєтеся Ви перед першою зустріччю з класом?

Козаченко Алла Василівна

1 питання:

 • Чи часто Ви читаєте Пікассо?

2 питання:

 • Про що Ви думали, йдучи на перший урок?

Кондрацький Дмитро Анатолійович

1 питання:

 • Ви часто граєте в азартні ігри?

2 питання:

 • Скільки років Ви працюєте в школі?

Мунтян Володимир Олегович

1 питання:

 • Чи часто Ви з’ясовуєте стосунки за допомогою кулаків?

2 питання:

 • Коли учень не відповів на питання, але готувався, чи ставите ви трійку?

Продан Надія Миколаївна

1 питання:

 • Чи хочете ви поїхати в Ізраїль?

2 питання:

 • Який стиль Вашої роботи в якості вчителя?

Вітковська Анеля Анатоліївна

1 питання:

 • Ви часто запізнюєтесь на роботу?

2 питання:

 • Чи важко було Вам знайти спільну мову з дітьми?

Горобець Лариса Францівна

1 питання:

 • Чи часто ви вживаєте крепкенькі слівці французькою мовою?

2 питання:

 • Ваш улюблений письменник, фільм, колір, музика, пора року ...

Сорочан Тетяна Петрівна

1 питання:

 • Ви часто кажете компліменти адміністрації?

2 питання:

 • Як Ви вчилися в школі?

Чолак Марина Олександрівна

1 питання:

 • Ви вмієте брехати?

2 питання:

 • Зараз Ви учитель початкових класів, зробіть опис себе як учениці.

Кожухар Василь Іванович

1 питання:

 • Ви часто падаєте з ліжка?

2 питання:

 • Якби Ви вирішили замовити для учнів нашого класу музику, що б ви обрали?

Сорочан Анжела Леонідівна

1 питання:

 • Чи часто Ви відвідуєте психолога?

2 питання:

 • Який час року Ви найбільше любите і чому?

Коротинська Тетяна Василівна

1 питання:

 • Чи часто до Вас приходить Дід Мороз?

2 питання:

 • Назвіть сленгові слівця, які Ви запозичили з лексикону учнів.

Балабух Наталя Анатоліївна

1 питання:

 • Чи є вітаміни в плодах освіти?

2 питання:

 • З чого зроблені хлопчики і дівчатка?

Княгніцька Ольга Василівна

1 питання:

 • Чи любите Ви співати в душі?

2 питання:

 • Якби Ви відкрили таємниці часу та простору і змогли подорожувати в часі, чи захотіли б Ви щось змінити в своєму житті?

Чолак Вадим Анатолійович

1 питання:

 • Якби у Вас не було можливості стати педагогом, яку професію Ви б обрали?

2 питання:

 • Чи нагадує Вам хтось з учнів школи відомого фізика і чому?

Слободянюк Тетяна Василівна

1 питання:

 • Скажіть відверто, якби у Вас був один мільярд гривень, що б ви змінили за ці гроші?

2 питання:

 • Чому саме педагогіка, адже є стільки різних професій?

Гончаренко Леонід Григорович

1 питання:

 • Чи вкрали Ви щось зі школи?

2 питання:

 • А якщо не в школі, то де?

3 питання:

 • Що вам подобається у Вашій роботі?

 • Що б Ви хотіли побажати вчителям?

Білецька Лілія Дмитрівна

1 питання:

 • Що Вам подобається у Вашій роботі?

2 питання:

 • Чи заздрите Ви вчителям?

3 питання:

 • Що б Ви хотіли побажати вчителям?

Поварі

1 питання:

 • Чи їсте Ви ту їжу, яку Ви готуєте в школі дітям?

2 питання:

 • Значить Ви – об’їдаєте дітей?

3 питання:

 • Що б Ви хотіли побажати вчителям?

Завгосп

1 питання:

 • Чи обманюєте Ви дітей, коли даєте решту?

2 питання:

 • Що б Ви хотіли побажати вчителям?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності соціального педагога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн
590 грн