і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Замовляйте «Вебінарний Безліміт» та отримуйте
місяць необмеженого доступу до 90 вебінарів
Предмети »

Сценарій свята «Жінка. Мати. Берегиня»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій свята «Жінка. Мати. Берегиня»

Ведучий 1: Доброго дня, шановні гості нашого свята! Доброго дня, любі наші жінки! Сьогодні ми запросили вас на свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня!

Ведучий 2: Наше свято ми присвячуємо жіночому дню, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, та сестрам.

Ведучий 1: Вітаємо вас зі святом. Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб ви були щасливі кожної днини.

Ведучий 2: Квітніть, дорогенькі, на білому світі, як ті троянди пишні, і хай же вам сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно, а роки хай будуть щасливі й прекрасні. Вас вітає сама весна.

Прийміть привітання від учнів ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна!

Ведучий 2: Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, ще й якої половини!

Ведучий 1: Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої,  доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок!

Ведучий 2: Сьогодні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією.

Ведучий1: Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. Ми дякуємо вам за вашу доброту, за щирість і ласку, за вашу любов до нас.

Ведучий 2:  Зі словом пошани сьогодні звертаємось до жінок-матерів, бо шануємо маму за її ласку і любов, за недоспані ночі і колискові пісні, за її тиху мову і лагідну вдачу, за науку.

Є в мене найкраща у світі матуся,

За неї до Тебе, Пречиста, молюся.

Молюся устами, молюся серденьком.

До Тебе, небесна Ісусова ненько.

Благаю у Тебе щирими словами,

Опіки та ласки для любої мами,

Пошли їй не скарби, а щастя і долю.

Щоб дні їй минали без смутку, без болю.

Рятуй від недуги матусеньку милу,

Даруй їй здоров’я, рукам подай силу.

Щоб вивела діток у світ та й у люди,

Щоб нами раділа, пишалась усюди.

За це я складаю в молитві долоні,

До тебе, Царице, на сонячнім троні.

Ведучий 1: Сьогодні у цій залі свято

Ми дуже раді всіх вітати!

І сподіваємось, що кожен

Для себе щось узяти зможе.

Ведучий 2: Хтось настрій добрий запозичить,

Бо посмішка усім нам личить,

Хтось слову доброму зрадіє,

Бо про добро усі ми мрієм.

Ведучий 3: Та починати вже нам час,

Сюди ми запросили вас

Аби гуртом у дружнім колі,

Сердечно й щиро привітати

З величним святом жінки!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5 клас

1-й учень:

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

2-й учень:

Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми вас вітаємо, царівни!
Найкращі, милі, дорогі!

3-й учень:

Це для вас, сніги розтали,
Це для вас,
прийшла весна!
Ви собою полонили
Наші душі і серця!

5-й учень:

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг!
Нині Ваш Весняний день –
Сонця, квітів і пісень!

Ведучий 1: Українська жінка в усі часи славилась своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю.

Я не цвіт, не зоря, не сніжинка –

Я сильна слабка жінка!

Ведучий 2: Ці слова може сказати про себе кожна з вас, бо ваша жіноча доля заслуговує на повагу.

Ведучий 1: Жінка це у першу чергу матір. А сила материнської любові ще не пізнана до кінця, хоча й оспівана у тисячах поетичних творах.

Ведучий 2: Мама... Це перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина.

Ведучий 1: Матір у всі віки шанували, любили, звеличували, бо протягом багатьох років супроводжують нас у житті її ласка і турбота.

Ведучий 2: Як добре нам жити і знати,

І вірити, друзі, весь час,

Що кращого слова, ніж мати

Немає у світі для нас!

4 класи ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: Дорогі мами! Ми висловлюємо вам свою глибоку любов, повагу і велику вдячність. Діти – найдорожче для матері. Щастя матері – в щастя її дітей. Немає нічого святіше і безкорисливіше її любові. Мати – перший вчитель і друг дитини, причому найближча. Вона завжди зрозуміє його, втішить, допоможе в скрутну хвилину, захищатиме від біди. На світі немає людини рідніше і ближче матері. Мама! Найрідніша людина у світі, найдорожча, бо вона дала нам найбільше — щастя жити.

Ведучий 2: Мати, ненька, матуся, матінка, мамочка — єдина людина у світі, яка не буває байдужою до своїх дітей. У ній стільки милосердя, співчуття, турботи, ласки... Бережіть своїх матерів, говоріть їм приємні слова, любіть їх, турбуйтеся про них, доки вони живі, бо настане час і вам не буде до кого прийти та прихилити свою посивілу голову. Бережіть своїх матерів!

Ведучий1: У кожного з нас є своя мама і її образ супроводжує нас усе життя. Її тепла посмішка, лагідні руки, найрідніший голос, її похвала чи застереження живуть у кожному з нас з дитинства і до кінця наших днів. А ми, діти, не завжди бували лагідні з нею, частенько були неслухами і приносили прикрість своєю поведінкою, та мамине всепрощаюче серце завжди любило нас, оберігало від усього на цій землі. Чи ж не тому ми хочемо сказати їй найкращі слова вдячності. Вона нам прощає, вона нас любить і захищає, пригортає крильми величезної материнської любові, де б ми не були. Бо вона — мати...

Ведучий 2: Ми у вічному, неоплатному боргу перед матір’ю, чия любов супроводжує нас усе життя. Тому ніжно любіть, поважайте, бережіть її, не заподіюйте матері болю своїми словами та вчинками. Віддячуйте їй за труди і турботу про вас, будьте добрими, чуйними до неї. Постійної турботи та уваги, сердечності і співчуття, доброго слова чекає від вас мама.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: Зрісши, мов пташенята, під маминим крилом, оточені маминою любов’ю й турботою, зміцнівши, ми вилітаємо у широкий світ, де потрапляємо під опіку вихователів, вчителів, наставників, серед яких переважають жінки, під їхнім впливом формуємося як особистість, як частка суспільства, держави. І щасливими є ті, хто знайшов серед них материнську любов.

Ведучий 2: Українському суспільству щастило на безліч прикладів самовідданого, любовного ставлення українських викладачів до своїх вихованців. Недарма утвердилося в нас висловлювання «Викладач від Бога», наче сам Господь Бог посилав українцям чудових викладачів, які з материнською любов’ю плекали інтелект нації. Знаємо багато прикладів воістину материнського ставлення до своїх учнів... Це цінується, це не забувається...

Ведучий 1: Хочемо побажати всім викладачам такої любові від своїх учнів. Хочеться, щоб постаті викладачів порівнювалися дітьми із образами їхніх рідних матерів, і щоб у цей день учні із щирою, непідробною любов’ю і вдячністю вітали своїх викладачів. Для цього треба зовсім не багато – треба любити своїх учнів і наповнювати любов’ю їхні серця.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: Якби зібрати всі слова земні,

Ми б вибрали прості і невисокі,

Щоб ваші учні – трояндами цвіли,

Щоб не були в житті ви одинокі.

Ведучий 2: Хай не спішать літа на ваш поріг,

Хай повсякчас здоров’я прибуває,

Ми ніжно любим вас і від душі

Всього найкращого бажаєм.

Ведучий 1: Найкращі дні для наших вчителів –

Це дні, коли щасливі їхні учні.

Від нас залежить, скільки днів таких

Ми можемо для них створити.

Даруймо ж радість нашим вчителям,

Бо їм турбот і горя вистачає.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 2: Коли бабуся вдома, нам завжди добре живеться. Вона – найкращий наш друг. Недарма люди кажуть: щасливий той, в кого бабця люба є: той біди вже не знає, бо бабусенька скрізь дбає.

Ведучий 1: Бабуся, бабусенька. Бабуня-солодуня! Яке ніжне, красиве, лагідне, пестливе й тепле слово? А чому? А тому, що бабуся – це мамина або татова мама, отже, вона прожила удвічі більше, як наші мама чи тато.

Ведучий 2: Бачила у житті удвоє більше. І онуки, мабуть, удвоє дорожчі для неї. Бо вони – діти її дитини. Правду кажуть у народі: «Діти – це діти, а справжні діти – це онуки».

Ведучий 1: Так, бабуся мамина або татова мама – голова в сім’ї, бо вона найстарша, наймудріша, прожила довге трудове життя.

Ведучий 2: Дорогі наші бабусі! За щоденними турботами ми не маємо часу щиро подякувати за все добро, яке ви зробили для дітей, онуків, правнуків. Прийміть же від них низький уклін і велике спасибі.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: А ще ми хочемо щиро і від душі привітати наших любих однокласниць.

Ведучий 2: І попросити вибачення за те, що обзивали, за волосся хапали, не завжди вам допомагали!

Ведучий 1: Вибачте нам, ми так не будемо робити… . Про те – лиш раз на рік, у день 8 Березня!

Офіційне звернення

 1. Березень вже весну кличе жваво зустрічати

Й ручаї по вулицях так весело дзюрчать.

Офіційне звернення дозвольте зачитати

Хлопців-однокласників до своїх дівчат.

 1. Любі однокласниці, нам випала нагода

(Нею скористатися повинні ми сповна)

Привітати вас з прекрасним днем, коли природа

Від зими пробудження чудове почина.

 1. Ми іще не вмієм говорити компліментів

Й поки що не часто вам складаємо вірші,

Не завжди нагадуємо справжніх джентльменів,

Але поряд з вами кожен стати б ним хотів.

 1. Ми вас всіх сьогодні щиро хочем привітати,

Висловити радість і захоплення своє

Тим, що ми постійно з вами можем спілкуватись.

Що ви з нами поруч. Ми вам вдячні що ви є.

 1. Вдячні, що завжди на всіх уроках і перервах

Ви нам сумувати не даєте ні на мить.

І за те, що іноді нам граєте на нервах,

Навіть коли цього краще було б не робить.

 1. Бо без вас не любі ні навчання, ні робота.

Нам без вас не милі ані співи, ні фі-зра,

У їдальні булочка без вас не лізе в рота,

Якщо з класу хтось вас ненадовго забира.

 1. А коли ви поруч – ніби крила починають

За плечима в кожного упевнено рости,

В голові неначебто метелики кружляють,

Хочеться на радощах і пахнуть, і цвісти.

 1. Бо коли вам сумно – настрій в нас також псується,

Нудно вам – і нам тоді футбол не до душі,

Навіть з анекдота вже ніхто не засміється,

На літературі не вивчаються вірші.

 1. І хоча попереду ще звершень в нас багато –

Є іще до чого нам тягнутись і рости –

Ми одне сьогодні хочем вам пообіцяти:

Ми завжди вас будемо цінувати й берегти!

 1. Бо за ті роки, що вчимось ми з вами

Й разом розділяємо і радість, і жалі,

Нам здається, ми зуміли стати справжнім класом,

Майже тим, яким нас хочуть бачить вчителі.

 1. Тож всі наші хлопці

Ще раз, користуючись нагодою, усіх

Хочуть з восьмим березня сьогодні привітати

Любих, найчарівніших однокласниць своїх!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий 1: На закінчення нашого свята хочеться згадати слова В.Сухомлинського: «Три біди є у людини смерть, старість і погані діти. Старістьнеминуча, смерть – невблаганна, перед нею не можна зачинити двері свого дому, а від поганих дітей можна дім зберегти, як від вогню. І це залежить не тільки від батьків, а й від самих дітей».

Ведучий 2: Тож завжди намагайтеся бути слухняними і вихованими, турбуйтеся про своїх батьків і не завдавайте їм прикрощів. Шануйте, діти, неньку, то буде вам життя гладеньке – говорить народна мудрість.

Ведучий1: Щастя вам дорогі жінки! Хай воно входить у ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю.

Ведучий 2: Ще раз бажаємо вам безмежного щастя, міцного здоров’я, успіхів, благополуччя, любові й усього найкращого.

Ведучий 1:

Хай сонце гріє вам тепліше

І світять зорі золоті!

Хай 8 березня частіше

Буває у вашому житті.

Ведучий 2:

Хай чоловіки вас цінують,

Складають оди і пісні.

Хай вашу усмішку шанують

Не тільки рано навесні.

Ведучий 1:

Хай будуть кроки всі прекрасні

І друзі вірні все життя.

Нехай усмішки будуть рясні.

Хай будуть щирі почуття

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Воркшоп як інноваційна освітня технологія»
Швень Ярослава Леонідівна
36 годин
590 грн
354 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти