Вересень панує вже довкола,
Наче той художник-чарівник.
Добрий день, моя найкраща школо!
Це для нас — останній в школі рік
Нас школа зустрічала день-у-день,
І вчителька вже стала нам, як мама,
І знову чути радісне «Дзелень!»…
Спасибі школо, що зростала з нами!.
Осінній ранок весело полоще
Березові пожовклії листки,
Навпроти школи, на широкій площі,
Стоять маленькі наші першачки.


















