Сценарій свята до 8 березня “Усім жінкам присвячується”

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сценарій свята до 8 березня

“Усім жінкам присвячується”


(звучить приємна музика, на фоні якої звучать слова) 

Вед 1 : Колись давно на славному Олімпі, 

Жили одні Боги-чоловіки, 

Так існували ще б вони довіку, 

Якби там не з'явилися жінки... 

(На сцені декорації Олімпу. Зевс миє підлогу. З'являється Гермес) 

Гермес: - Я Гермес - вісник богів. Вітаю тебе, о могутній Зевсе. А що це ти робиш? ти ж бог, а працюєш; як простолюдин? 

Зевс: - Бог, бог... та це все моя люба Гера відлучилася у салон краси. Бач, свято у неї. Та мало того, ще подарунок замовила крем заморський «Чорна перлина». І де його шукати? Біда, тай годі... (миє далі). Ати не вештайся тут, Гермесе, не заважай порядному чоловікові працювати. 

Гермес: - тобою керує жінка? Який ти бог? 

Зевс: - (витираючи піт з чола сідає) а знав би ти, який у Гери характер. З нею не посперечаєшся, не зроблю всього, то вона не подивиться, що я бог. Як почне метати блискавиці з очей - спопелить до тла! 

(З'являється Юпітер у фартусі та качалкою в руці) 

Юпітер - Оце так маячня ця домашня робота! Жив собі, не тужив, і от зустрів Афіну і почалося: милий, помий посуд, милий, приготуй сніданок, милий, випери білизну... годі з нас (скидає фартух) знущатися, Зевсе, давай виженемо наших богинь на землю! 

Гермес - Ви що? та чого ми варті без жінок? Вони такі ніжні, красиві, витончені. 

Юпітер - А ти не лізь! Добре тобі говорити ти ж іще не одружений! 

(суперечка між Гермесом і Юпітером) 

Зевс - ну годі сперечатися! я - головний бог, і останнє слово за мною. Вигнати їх ми завжди встигнемо, краще подивимось у мій срібний піднос, як ставляться до жінки жителі Землі? Чи жаліють їх? І що це за жіноче свято? Принеси, Гермес, мій срібний піднос і золоте яблуко. 

(всі троє дивляться на піднос, по якому котиться золоте яблуко, Зевс, Юпітер і Гермес зникають.)
Звучать слова за кулісами:

Вед 1: Наш шкільний телеканал «6+6» вітає Вас, любі жінки і дівчата , з 8 Березня.

Лунає мелодія пісні " Женщина любимая ” , виходить ведучий у святковому вбранні з квіткою у руці. Підходить до мікрофону

1 ВЕД: ( звертаючись до глядача ). Чарівність, аромат, краса, ніжність – усе це таїть в собі дивовижне створіння на землі, ця маленька, беззахистна квітка,яка здатна діяти на людину, змушує доглядати та піклуватися за її життя.Коли торкаєшся її руками, то відчуваєш безліч почуттів, що виникають у твоій душі, але їх неможливо передати словами… ЇЇ у цілому світі можна
порівняти лише з одним прекрасним створінням ім»я якого – жінка! 

2 ВЕД: ( виходить з іншого боку сцени ). Ось, мабуть чому, один раз на рік , саме 8-го березня кожен чоловік дарує своїй коханій прекрасний букет квітів, як знак захоплення, вірності та любові.

Доброго дня, шановні телеглядачі. Вас вітає  телеканал «6+6» і я його ведуча Валерія . Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій. І сьогодні ми з вами якраз напередодні такого дня, коли всі телепередачі посилено готуються до 8 Березня. Тому наша знімальна група і вирішила дізнатися, як іде підготовка. Ми спробуємо побувати у кількох студіях. І побачити на власні очі, чим порадує мільйони телеглядачів канал «6+6».

Вед 1: Ну що ж, першою телепрограмою, яку ми відвідаємо буде “Телевізійна служба новин”.

(Музична заставка новин)

Ми перериваємо наші новини. Адже тільки що надійшло екстренне повідомлення – відеопривітання від чоловічої половини нашої школи. Увага на екран.(відеоролик)

ВЕД 2: 8 Березня – дата не нова.

Людство бачило скільки всього:

Ми сьогодні вшановуєм знову,

Половину прекрасну його!

Вед 1: Лагiднi i нiжні,
Розумн
i i надiйнi,
Уважн
i i чуйнi,
Охайн
i й привiтнi,
Без винятку всі.
В чомусь талановитi.
Кмiтливi й стараннi,
Енергiйнi i вiдповiдальнi,
Авторитетнi i неординарнi,
Усi будь-де є не останнi.

Вед 2Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі.

(Звучить пісня «Моя мамо» Колпак Таровик ) 

Лунає музична заставка «Караоке на майдані»

Вед .: Усім привіт ! Нагадую, що з вами програма «Караоке на майдані» ,спецвипуск до 8 Березня і я її ведучий Ігор Кондратюк. Сьогодні ми знаходимося на майдані у мальовничій місцевості поміж беріз , оспіваних у багатьох піснях нашими учасниками . Шановні жінки і дівчата! Вітаю вас зі святом Весни! А тепер переходимо до наших учасників . Нагадайте ,як вас звати, в якому класі навчаєтеся?

Учениця . Доброго дня , ми учениці 4 класу Подінєжна Ліза та Ворона Аліна .

Ведучий . Це фіналісти нашої сьогоднішньої програми , тому від них прозвучить у подарунок для всіх жінок і дівчат пісня «Мама і тато»

(Звучить пісня).

Вед. Настав час презентувати новий хіт «Любов твоя, мамо» від Аззи Оксани та Бєлової Діани . А про те, чи популярною стане ця пісня серед народу покажуть ваші оплески.

Вед: А я прощаюся з вами , цілую, люблю, бувайте!

Звучать позивні програми «Стосується кожного»

Вітаю всіх , я не оголошую тему наступної передачі , тему її дізнаєтеся із наступних слів:

Вед:Жінка щаслива сім’єю.
Тим, що вона є кохана,
Тим, що в родині із нею
Сонце встає вранці рано.

Жінка щаслива в коханні
І у дитячій любові.
Адже без цього є марні
Будні й години святкові.

Жінка щаслива душею,
Тим, що вона – берегиня.
Серце жіноче безмежне:
Сповнене ласки й терпіння.

Жінка щаслива і люба
Навіть в рутинності справ,
Лише коли її іменем,
Хтось свою мрію назвав.

(Пісня «Батькам» Я.Відергольд)

Це був спецвипуск програми , шануйте своїх батьків ,адже це стосується кожного .

Вед 2 новин:  А ми продовжуємо говорити про події у світі.

(Музична заставка «Погода»)

Погода: Вітаю вас, шановні телеглядачі! У віртуальній синоптичній обсерваторії каналу «6+6»… Судячи з усього, у Новоукраїнці сьогодні сонячно і тепло, особливо в цьому залі від безлічі усмішок чарівних жінок. Хмарно від думки, що із заходу наближається ДПА,ЗНО, і прояснюється, бо попереду вихідний. У столиці вдень – безліч букетів, вночі – салюти та феєрверки. По області, району, місту та школі передбачаються усмішки, сміх, часом сильний сміх, гарний настрій, без опадів, на дорогах до школи - без перешкод.

Вітаю всіх зі святом!Будьте впевнені у своїй красі за будь – якої погоди! До зустрічі!

Вед 1Продовжуємо дізнаватися про підготовку до 8 Березня. Зараз наша знімальна група у студії телепередачі «Сімейні історії»

Ведуча студії:  Напередодні 8 Березня ми з вами поговоримо про маму. Мама, мати, матуся! Одне слово, а скільки для нас значить! Скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом із нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Мама – наша опора і надія, окраса нашого життя і справжнє щастя. Ви ще раз переконаєтесь у цьому, коли прослухаєте улюблених дочок своїх матерів. Для всіх гостей нашої студії співають пісню «Мамин оберіг» Кобернюк Вікторія та Відергольд Яна.Ваші оплески.
вед: Приготуйте свої долоньки для наймолодших учасників нашої програми (пісня «Ти моя ластівко»)

Ведуча: Нагадую, ви дивитесь телеканал «6+6», який дізнається про підготовку до 8 Березня.  Не вимикайте свій телевізор.
(Заставка «Танці з зірками». Голос за кадром: «Зі спеціального танцполу в центрі Новоукраїнки. В ефірі «Танці з зірками».

Вед 2 Сашко, як ти думаєш, хто дотепніше - чоловіки чи жінки?

Вед 1Звичайно чоловіки. Над тим, що вони пропонують жінкам, жінки сміються все життя. Ось нещодавно одна моя знайома поставила мені питання: що спільного між жінкою і піснею? Відверто зізнатися, відповідь я не знайшов до сих пір.

Вед 2. це не так і складно, у хороших пісень і у жінок багато спільного. По-перше, вони однаково красиві, а по-друге, ніколи не старіють.

Вед 1. Взагалі-то проблема довголіття у жінок давно вирішена, вони живуть довше за чоловіків. І справа тут не тільки в дієті, фізичних навантаженнях, вірніше - перевантаженнях, але і в особливому обчисленні. У чоловіків вік обчислюється просто: дитинство, юність, зрілість, старість.

Вед 2. А у жінок?

Вед 1 А у жінок зовсім інакше. Дитинство, перша молодість, друга молодість, третя молодість, четверта... все залежить від того, хто на якій зупиниться.

Вед 2 Але все-таки, у чому секрет молодості?

Вед 1 В русі. І зараз ви в цьому переконаєтеся.Зустрічайте

студію танцю «Натхнення» з хореографічним номером «Черевички», керівник Ірина Рубля.

Вед: Свою майстерність танцю нам покажуть учасники спортивного бального танцю «Нова» ,керівник Полтавець Оксана Геннадіївна.

Наші конкурсанти виступили неперевершено, слово за глядачами , голосуймо за номером 2-20-50.Результати голосування дізнаєтеся в наступному випуску програми.

Ведуча:  Ми наближаємось до студії, яка знає усі плітки про новини шоу-бізнесу. Це програма «Світське життя». Увага!Подією місяця №1 є звістка, що  відома співачка Ірина Білик почала займатися новим бізнесом – вона стала власницею нового модного мистецького салону у Києві. Більш докладніше ми дізнаємося, побувавши на цій виставці (ходить роздивляється). Які картини, які форми , рамки, дорогі, позолочені. (підходить до першої і читає) 

Леонардо да Вінчі «Мадонна з купою зошитів»

Пабло Пікассо «Дівчина на шарі»

Цікаво, що да Вінчі хотів сказати такою цікавою назвою «Мадонна із купою зошитів»? (Мадонна виходить із рамки)

Мадонна: Що хотів, що хотів. А те, що я молода, приваблива, граціозна, розумна жінка потопаю в цих безкінечних конспектах, зошитах, нарадах, журналах, інформаціях, моніторингах (кидає купу зошитів). Все, з мене досить. Починаю нове життя! Тепер жодного дня без манікюру, макіяжу, жодного тижня без пари обновок. А далі кафе, подорожі, виставки, цікаві люди. Все, вважатиму 8 Березня початком свого нового життя. (заходить назад, ведуча іде далі і читає)

Ведуча «Дівчинка на шарі», яка символічна назва. Чому саме на шарі?. (Дівчинка вистрибує на шарі із рамки)

Дівчинка: (нахабно) А я все життя на шару. Це моє кредо. Ще моя бабуся, студентка у минулому, вчила мене закликати шару: «Шара, прийди». От і тепер пиріжки на шару, бо дала Женьці списати. Тетяно Сергіївно, пам’ятаєте реферат, який я вам здала? Так от, він дістався мені на на шару. Світлано Віталіївно , пам’ятаєте, коли ви перевіряли останній раз форму і я була в кедах, так от, вони позичені. Знову шара! І так все життя, на шару.

Ведуча: Думаю, ми відвідали цікаву картинну галерею, а тепер для всіх відвідувачів цього вернісажу співає гурт «Веселі дзвіночки» пісню «Мама і я».

Звучать позивні «Вечірнього кварталу»

Вед: Гостем сьогоднішнього нашого номеру на біс є талановитий хлопчик зі школи №6 Верещинський Віталій , учень 3 класу.

Вед: Віталіку, виходь до нас на сцену, ми запросили тебе напередодні свята, ти знаєш якого?(відповідь) Ти нам допоможеш привітати ось цих чарівних жінок та дівчаток. Гаразд? (Я починаю, а ти продовжуй.)

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!

Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

Тому і подарунок буде королівським .( гра на інструменті)

Ведуча: Ну що ж, як видно, 8 Березня наші любі глядачі зустрінуть біля екранів телевізорів.

2.В.На цьому свято наше закінчується.

Ми бажаємо вам вічної весни у серці, кохання, дорогі жінки!

Щиро вітаємо тисячу раз,

Щастя бажаємо в святковий цей час.

Сили вогненної, праці натхненної,

Радісних літ.

Ми вам даруємо цілий світ.

(З'являються боги)

Гермес. - Бачиш, Зевсе, як люди на землі величають і шанують жінок, я ж казав, що жінки - це прекрасно! А ви: «Зречемося їх, виженемо з Олімпу.» От якби не мудрість Зевса, то втратили б ми наших богинь назавжди, а на землі їх шанували б, ой як шанували б!

Юпітер. - І дійсно, я згоден, що один раз у рік вони святкуватимуть своє свято. Але лише раз на рік!

Зевс. - От і дійшли до згоди. Отож наказую у цей день всіх жінок-богинь на Олімпі шанувати і любити, вітати їх зі святом. А для земних жінок зіслати благополуччя, щастя і любові у вигляді золотого дощу і перших весняних квітів.

Пісня «Я і ти»

8

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!