і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Сценарій свята до 8 березня “Усім жінкам присвячується”

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сценарій свята до 8 березня

“Усім жінкам присвячується”


(звучить приємна музика, на фоні якої звучать слова) 

Вед 1 : Колись давно на славному Олімпі, 

Жили одні Боги-чоловіки, 

Так існували ще б вони довіку, 

Якби там не з'явилися жінки... 

(На сцені декорації Олімпу. Зевс миє підлогу. З'являється Гермес) 

Гермес: - Я Гермес - вісник богів. Вітаю тебе, о могутній Зевсе. А що це ти робиш? ти ж бог, а працюєш; як простолюдин? 

Зевс: - Бог, бог... та це все моя люба Гера відлучилася у салон краси. Бач, свято у неї. Та мало того, ще подарунок замовила крем заморський «Чорна перлина». І де його шукати? Біда, тай годі... (миє далі). Ати не вештайся тут, Гермесе, не заважай порядному чоловікові працювати. 

Гермес: - тобою керує жінка? Який ти бог? 

Зевс: - (витираючи піт з чола сідає) а знав би ти, який у Гери характер. З нею не посперечаєшся, не зроблю всього, то вона не подивиться, що я бог. Як почне метати блискавиці з очей - спопелить до тла! 

(З'являється Юпітер у фартусі та качалкою в руці) 

Юпітер - Оце так маячня ця домашня робота! Жив собі, не тужив, і от зустрів Афіну і почалося: милий, помий посуд, милий, приготуй сніданок, милий, випери білизну... годі з нас (скидає фартух) знущатися, Зевсе, давай виженемо наших богинь на землю! 

Гермес - Ви що? та чого ми варті без жінок? Вони такі ніжні, красиві, витончені. 

Юпітер - А ти не лізь! Добре тобі говорити ти ж іще не одружений! 

(суперечка між Гермесом і Юпітером) 

Зевс - ну годі сперечатися! я - головний бог, і останнє слово за мною. Вигнати їх ми завжди встигнемо, краще подивимось у мій срібний піднос, як ставляться до жінки жителі Землі? Чи жаліють їх? І що це за жіноче свято? Принеси, Гермес, мій срібний піднос і золоте яблуко. 

(всі троє дивляться на піднос, по якому котиться золоте яблуко, Зевс, Юпітер і Гермес зникають.)
Звучать слова за кулісами:

Вед 1: Наш шкільний телеканал «6+6» вітає Вас, любі жінки і дівчата , з 8 Березня.

Лунає мелодія пісні " Женщина любимая ” , виходить ведучий у святковому вбранні з квіткою у руці. Підходить до мікрофону

1 ВЕД: ( звертаючись до глядача ). Чарівність, аромат, краса, ніжність – усе це таїть в собі дивовижне створіння на землі, ця маленька, беззахистна квітка,яка здатна діяти на людину, змушує доглядати та піклуватися за її життя.Коли торкаєшся її руками, то відчуваєш безліч почуттів, що виникають у твоій душі, але їх неможливо передати словами… ЇЇ у цілому світі можна
порівняти лише з одним прекрасним створінням ім»я якого – жінка! 

2 ВЕД: ( виходить з іншого боку сцени ). Ось, мабуть чому, один раз на рік , саме 8-го березня кожен чоловік дарує своїй коханій прекрасний букет квітів, як знак захоплення, вірності та любові.

Доброго дня, шановні телеглядачі. Вас вітає  телеканал «6+6» і я його ведуча Валерія . Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій. І сьогодні ми з вами якраз напередодні такого дня, коли всі телепередачі посилено готуються до 8 Березня. Тому наша знімальна група і вирішила дізнатися, як іде підготовка. Ми спробуємо побувати у кількох студіях. І побачити на власні очі, чим порадує мільйони телеглядачів канал «6+6».

Вед 1: Ну що ж, першою телепрограмою, яку ми відвідаємо буде “Телевізійна служба новин”.

(Музична заставка новин)

Ми перериваємо наші новини. Адже тільки що надійшло екстренне повідомлення – відеопривітання від чоловічої половини нашої школи. Увага на екран.(відеоролик)

ВЕД 2: 8 Березня – дата не нова.

Людство бачило скільки всього:

Ми сьогодні вшановуєм знову,

Половину прекрасну його!

Вед 1: Лагiднi i нiжні,
Розумн
i i надiйнi,
Уважн
i i чуйнi,
Охайн
i й привiтнi,
Без винятку всі.
В чомусь талановитi.
Кмiтливi й стараннi,
Енергiйнi i вiдповiдальнi,
Авторитетнi i неординарнi,
Усi будь-де є не останнi.

Вед 2Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі.

(Звучить пісня «Моя мамо» Колпак Таровик ) 

Лунає музична заставка «Караоке на майдані»

Вед .: Усім привіт ! Нагадую, що з вами програма «Караоке на майдані» ,спецвипуск до 8 Березня і я її ведучий Ігор Кондратюк. Сьогодні ми знаходимося на майдані у мальовничій місцевості поміж беріз , оспіваних у багатьох піснях нашими учасниками . Шановні жінки і дівчата! Вітаю вас зі святом Весни! А тепер переходимо до наших учасників . Нагадайте ,як вас звати, в якому класі навчаєтеся?

Учениця . Доброго дня , ми учениці 4 класу Подінєжна Ліза та Ворона Аліна .

Ведучий . Це фіналісти нашої сьогоднішньої програми , тому від них прозвучить у подарунок для всіх жінок і дівчат пісня «Мама і тато»

(Звучить пісня).

Вед. Настав час презентувати новий хіт «Любов твоя, мамо» від Аззи Оксани та Бєлової Діани . А про те, чи популярною стане ця пісня серед народу покажуть ваші оплески.

Вед: А я прощаюся з вами , цілую, люблю, бувайте!

Звучать позивні програми «Стосується кожного»

Вітаю всіх , я не оголошую тему наступної передачі , тему її дізнаєтеся із наступних слів:

Вед:Жінка щаслива сім’єю.
Тим, що вона є кохана,
Тим, що в родині із нею
Сонце встає вранці рано.

Жінка щаслива в коханні
І у дитячій любові.
Адже без цього є марні
Будні й години святкові.

Жінка щаслива душею,
Тим, що вона – берегиня.
Серце жіноче безмежне:
Сповнене ласки й терпіння.

Жінка щаслива і люба
Навіть в рутинності справ,
Лише коли її іменем,
Хтось свою мрію назвав.

(Пісня «Батькам» Я.Відергольд)

Це був спецвипуск програми , шануйте своїх батьків ,адже це стосується кожного .

Вед 2 новин:  А ми продовжуємо говорити про події у світі.

(Музична заставка «Погода»)

Погода: Вітаю вас, шановні телеглядачі! У віртуальній синоптичній обсерваторії каналу «6+6»… Судячи з усього, у Новоукраїнці сьогодні сонячно і тепло, особливо в цьому залі від безлічі усмішок чарівних жінок. Хмарно від думки, що із заходу наближається ДПА,ЗНО, і прояснюється, бо попереду вихідний. У столиці вдень – безліч букетів, вночі – салюти та феєрверки. По області, району, місту та школі передбачаються усмішки, сміх, часом сильний сміх, гарний настрій, без опадів, на дорогах до школи - без перешкод.

Вітаю всіх зі святом!Будьте впевнені у своїй красі за будь – якої погоди! До зустрічі!

Вед 1Продовжуємо дізнаватися про підготовку до 8 Березня. Зараз наша знімальна група у студії телепередачі «Сімейні історії»

Ведуча студії:  Напередодні 8 Березня ми з вами поговоримо про маму. Мама, мати, матуся! Одне слово, а скільки для нас значить! Скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом із нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Мама – наша опора і надія, окраса нашого життя і справжнє щастя. Ви ще раз переконаєтесь у цьому, коли прослухаєте улюблених дочок своїх матерів. Для всіх гостей нашої студії співають пісню «Мамин оберіг» Кобернюк Вікторія та Відергольд Яна.Ваші оплески.
вед: Приготуйте свої долоньки для наймолодших учасників нашої програми (пісня «Ти моя ластівко»)

Ведуча: Нагадую, ви дивитесь телеканал «6+6», який дізнається про підготовку до 8 Березня.  Не вимикайте свій телевізор.
(Заставка «Танці з зірками». Голос за кадром: «Зі спеціального танцполу в центрі Новоукраїнки. В ефірі «Танці з зірками».

Вед 2 Сашко, як ти думаєш, хто дотепніше - чоловіки чи жінки?

Вед 1Звичайно чоловіки. Над тим, що вони пропонують жінкам, жінки сміються все життя. Ось нещодавно одна моя знайома поставила мені питання: що спільного між жінкою і піснею? Відверто зізнатися, відповідь я не знайшов до сих пір.

Вед 2. це не так і складно, у хороших пісень і у жінок багато спільного. По-перше, вони однаково красиві, а по-друге, ніколи не старіють.

Вед 1. Взагалі-то проблема довголіття у жінок давно вирішена, вони живуть довше за чоловіків. І справа тут не тільки в дієті, фізичних навантаженнях, вірніше - перевантаженнях, але і в особливому обчисленні. У чоловіків вік обчислюється просто: дитинство, юність, зрілість, старість.

Вед 2. А у жінок?

Вед 1 А у жінок зовсім інакше. Дитинство, перша молодість, друга молодість, третя молодість, четверта... все залежить від того, хто на якій зупиниться.

Вед 2 Але все-таки, у чому секрет молодості?

Вед 1 В русі. І зараз ви в цьому переконаєтеся.Зустрічайте

студію танцю «Натхнення» з хореографічним номером «Черевички», керівник Ірина Рубля.

Вед: Свою майстерність танцю нам покажуть учасники спортивного бального танцю «Нова» ,керівник Полтавець Оксана Геннадіївна.

Наші конкурсанти виступили неперевершено, слово за глядачами , голосуймо за номером 2-20-50.Результати голосування дізнаєтеся в наступному випуску програми.

Ведуча:  Ми наближаємось до студії, яка знає усі плітки про новини шоу-бізнесу. Це програма «Світське життя». Увага!Подією місяця №1 є звістка, що  відома співачка Ірина Білик почала займатися новим бізнесом – вона стала власницею нового модного мистецького салону у Києві. Більш докладніше ми дізнаємося, побувавши на цій виставці (ходить роздивляється). Які картини, які форми , рамки, дорогі, позолочені. (підходить до першої і читає) 

Леонардо да Вінчі «Мадонна з купою зошитів»

Пабло Пікассо «Дівчина на шарі»

Цікаво, що да Вінчі хотів сказати такою цікавою назвою «Мадонна із купою зошитів»? (Мадонна виходить із рамки)

Мадонна: Що хотів, що хотів. А те, що я молода, приваблива, граціозна, розумна жінка потопаю в цих безкінечних конспектах, зошитах, нарадах, журналах, інформаціях, моніторингах (кидає купу зошитів). Все, з мене досить. Починаю нове життя! Тепер жодного дня без манікюру, макіяжу, жодного тижня без пари обновок. А далі кафе, подорожі, виставки, цікаві люди. Все, вважатиму 8 Березня початком свого нового життя. (заходить назад, ведуча іде далі і читає)

Ведуча «Дівчинка на шарі», яка символічна назва. Чому саме на шарі?. (Дівчинка вистрибує на шарі із рамки)

Дівчинка: (нахабно) А я все життя на шару. Це моє кредо. Ще моя бабуся, студентка у минулому, вчила мене закликати шару: «Шара, прийди». От і тепер пиріжки на шару, бо дала Женьці списати. Тетяно Сергіївно, пам’ятаєте реферат, який я вам здала? Так от, він дістався мені на на шару. Світлано Віталіївно , пам’ятаєте, коли ви перевіряли останній раз форму і я була в кедах, так от, вони позичені. Знову шара! І так все життя, на шару.

Ведуча: Думаю, ми відвідали цікаву картинну галерею, а тепер для всіх відвідувачів цього вернісажу співає гурт «Веселі дзвіночки» пісню «Мама і я».

Звучать позивні «Вечірнього кварталу»

Вед: Гостем сьогоднішнього нашого номеру на біс є талановитий хлопчик зі школи №6 Верещинський Віталій , учень 3 класу.

Вед: Віталіку, виходь до нас на сцену, ми запросили тебе напередодні свята, ти знаєш якого?(відповідь) Ти нам допоможеш привітати ось цих чарівних жінок та дівчаток. Гаразд? (Я починаю, а ти продовжуй.)

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!

Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

Тому і подарунок буде королівським .( гра на інструменті)

Ведуча: Ну що ж, як видно, 8 Березня наші любі глядачі зустрінуть біля екранів телевізорів.

2.В.На цьому свято наше закінчується.

Ми бажаємо вам вічної весни у серці, кохання, дорогі жінки!

Щиро вітаємо тисячу раз,

Щастя бажаємо в святковий цей час.

Сили вогненної, праці натхненної,

Радісних літ.

Ми вам даруємо цілий світ.

(З'являються боги)

Гермес. - Бачиш, Зевсе, як люди на землі величають і шанують жінок, я ж казав, що жінки - це прекрасно! А ви: «Зречемося їх, виженемо з Олімпу.» От якби не мудрість Зевса, то втратили б ми наших богинь назавжди, а на землі їх шанували б, ой як шанували б!

Юпітер. - І дійсно, я згоден, що один раз у рік вони святкуватимуть своє свято. Але лише раз на рік!

Зевс. - От і дійшли до згоди. Отож наказую у цей день всіх жінок-богинь на Олімпі шанувати і любити, вітати їх зі святом. А для земних жінок зіслати благополуччя, щастя і любові у вигляді золотого дощу і перших весняних квітів.

Пісня «Я і ти»

8

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

 • Додано
  14.08.2018
 • Розділ
  Виховна робота
 • Тип
  Інші методичні матеріали
 • Переглядів
  858
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  18
 • Номер матеріала
  JI031477
 • Вподобань
  2
Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь