Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Сценарій свята Дня Учителя

Виховна робота

Для кого: 10 Клас

03.06.2021

91

1

0

Опис документу:
Уже нам осінь стукає в вікно, Дозріла горобиновими днями і жовтень нам розсипле із долонь жоржини й айстри разом із піснями, учитель мій – найкращий на землі, учителько, ти – зірка непогасна, найкращі квіти виросли в теплі. І простягають личка нам вітально.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

6

Сценарій свята Дня Учителя

(Танець 5 кл. «Василечки»)


Ведучий1: Уже нам осінь стукає в вікно,

Дозріла горобиновими днями

і жовтень нам розсипле із долонь

жоржини й айстри разом із піснями,

учитель мій – найкращий на землі,

учителько, ти – зірка непогасна,

найкращі квіти виросли в теплі.

І простягають личка нам вітально.

Ведучий2: Дорогі вчителі! До вас сьогодні слова щирої шани, сердечної вдячності. Ваша праця мудра й благородна. Розум, серце, душу, здоров’я впродовж усіх років ви віддаєте своїм вихованцям. Як мама, проводжаючи дітей у дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так і передаєте з частинкою серця знання. Мабуть, велике воно, учительське серце, якщо на стільки вистачає його…
Ведуча1: Саме таким - люблячим, терплячим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу вчителям, присвячуємо сьогоднішнє свято.
Ведучий2: Дорогі наші вчителі! Ми дуже хочемо, щоб ви хоч ненадовго забули про свої щоденні турботи і проблеми, і разом з нами провели приємні хвилини відпочинку, адже сьогодні – ваше свято!

(Пісня 9 кл.) «Спасибі Вам, рідненькі вчителі»

Ведучий 1: Учитель представляє найсвятішу на землі професію. Учитель - людина, для якої внутрішня доброта, висока і чиста духовність є необхідними умовами професійного успіху. Від того, як учитель увійде в клас, розпізнає загадковий погляд дитини, залежить майбутнє нації.
Ведучий 2: Учителя називають інженером людських душ, архітекторам характеру, лікарем хвороб росту, тренером інтелекту і пам’яті. Цей список можна продовжити. І все це - чиста правда! Тільки, на відміну від інших професій, учителю не дано відразу насолодитися плодами своєї праці. Від посіву до жнив у нього проходить чимало років.
Ведучий 1: Їм не потрібні титули і слава,

Їм мали би присвячувати вірш.

Бо вчитель – не професія, не справа,

Це - подвиг, це покликання душі!

Ведучий 2: В далекому майбутньому, я вірю,

Де люди будуть мов одна сім’я,

Відкриють вчені ще одне сузір’я,

Що буде мати Вчителя ім’я.

Ведучий 1: А у нас сьогодні свято, а отже, ми вписуємо золотими літерами поряд із відомими зірковими іменами дорогі й безцінні для нас скарби педагогічної праці нашої гімназії.
Ведучий 2: І перша сторінка нашого літопису «Ті, що стояли і стоять біля керма держав…»

Ведучий 1: Олександр Македонський, Юлій Цезар… Олександр Перехейда, Лідія Киселиця, Алла Рись, Алла Котовська, Валентина Кайнова, Марія Сучеван...

Ведучий 2: За багаторічну плідну працю, на освітянський ниві, за неоціненний внесок у розбудову найкращого в Україні навчального закладу, за прогресивне керівництво, за матеріальну турботу про кожного учня, за щедрість душі, за невтомну боротьбу, за дотримання гімназистами дрес-коду, за міцні знання, цілеспрямованість… Вам, любі, даруємо пісню.

(Пісня, Крижанівська «Берізка- наречена»)

Ведучий 1: Слово надається директору гімназії «Ерудит»…
Ведучий 1: Друга сторінка нашого літопису має величну назву «Носії добра та милосердя»
Ведучий 2: На почесному місці сяє ім’я благочестивої Матері Агнес Марії Терези. Ми відкриваємо свою сторінку іменами наших шановних кураторів.
Ведучий 1: У мистецтві людину, яка веде клас, називають «майстром», у спорті – тренером», на підприємстві - «начальник». А ще цю людину можна назвати опікуном, другом, адвокатом, психотерапевтом, бойовим командиром.
Ведучий 2: Для Вас, шановні куратори, звучить пісня 6 класу «Подаруй свою усмішку»
Ведучий 1: Ми відкриваємо наступну сторінку «Підкорювачі нежіночих професій». Це чарівні, тендітні, досвідчені шанувальниці математичних формул, фізичних законів, продовжувачі винаходів ома, Піфагора, Фарадея. Та очолює цю величину наукову кагорту метр педагогічної праці в області хімічних досліджень Іван Кравцов…
Ведучий 2: Гідно несіть у своїх серцях безмежну любов і вдячність ваших вихованців
Ведучий 1: А нам уже щиро та загадково посміхаються представниці наступної сторінки нашої незвичайної книги – це наші «Леді – чарівниці», вони досконало володіють декількома мовами, що шануються в світі, й активно застосовують свої знання на практиці, розраховуючи на надійне вкладення капіталу у вигляді своїх знань, даремно,що винагородою за це є лише любов і повага учнів.


Леся Паламар з піснею «Палала…»


Ведучий 2: Наступну сторінку відкривають музи жіночої поезії Сапфо, Леся Українка, Ліна Костенко та вписуємо імена плеяди «Майстринь поетичного слова». Вони є справжньою національною гордістю, дорогоцінними українськими скарбами. Для них звучать поетичні рядочки…

(Вірш «Другові- вчителю.» Крижанівська)


Ведучий 1: Зірки екрану перед світом, як на долоні. Про них мріють, їх діяльність і творчий підхід обговорюють. Дуже важко утримуватись на такій висоті, а ще важче туди підняти своїх учнів. Але вони це роблять, кожний рік, вони не можуть по-іншому, тому що це їх покликання…(Джонні Депп, Рене Зельвегер, Аліса Фрейндліх Лія Ахіджакова… Наталія Сологуб, Тетяна Гончаренко, Алла Рись, Ліна Манько..)
Ведучий 2: І так «Зірки третього тисячоліття».

(Для вас 5 клас з піснею «Іменини» )

Ведучий 1: А перед нами одна з найцікавіших сторінок Золотої книги і назва її «Три в одному». Ми вписуємо на сторінку імена керівників центру подорожей, що сам Колумб взяв би цих чарівних леді у свою команду.
Ведучий 2: Улюблені, усміхнені, дарвінівські і божественні, суто географічні і суто економічні, веселі і завзяті, для Вас будь-яка погода не завада здійсненню ваших планів і бажань. Зустрічайте «Радісний дощик»


( Пісня «Радісний дощик» Мороз Настя)


Ведучий 2: І фінальна сторінка, найромантичніше з прекрасними іменами. Галина Уланова, Едіт Піаф, Майя Плісецька, Монтсеррат Кабальє, це - «Богині Музики і танцю», очолює їх майстер - віртуоз своєї справи Михайло Забродський.
Ведучий 1: Для вас (Танець- композиція «Учителі» - 7-А і 6 кл.)

Ведучий 2: На нашому святі представники самої знедоленої частини учнів - учительські діти.

Виступ учительських дітей


(Вадим Гончаренко «Людина предстала перед Всевишнім…»)

В: Людина предстала перед Всевишнім і попрохала його показати пройдений шлях. Бог сказав «Бачиш цей ланцюжок слідів? Це твій земний шлях»
«Бачу, відповіла людина, - але тут не один ланцюжок, а два. Хто йшов зі мною поряд? – Я, - відповів Бог. - Але я бачу також, що не завжди ти був зі мною поряд, інколи один ланцюжок обривається. Що це значить?- Це ті місця, де у тебе були проблеми, випробовування,нещастя,- відповів Всевишній. - І ти в такі хвилини кидав мене?- закричала людина. - Ти не зрозумів мене, в такі хвилини я ніс тебе на руках»,- пролунало у відповідь. Шановні, рідні наші вчите! Ви так часто бережете нас на своїх тендітних плечах і несете по життю. Люба моя Вчителько, дорога матусю, залишайся на довгі роки такою турботливою, молодою. Я ціную кожне твоє слово і люблю тебе.»


(Танець Караванів)


Ведучий 1: Многая літа, нашій родині, Многая літа, Многая літа землі України, Многая літа.
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили