Цей захід має багато персонажів яких знають і обожнюють діти. Вони поринуть у казкову атмосферу, тануть як учасниками, так і глядачами дійства. Дійові особи спілкуються у формі діалогу, що дозволяє залишити дітям місце для імпровізації. І це, як на мене, є головним плюсом даного заходу. Тому всім рекомендую.














