Сценарій проведення благодійного заходу « Свято на нашому подвір’ї»

Опис документу:
Сьогодні варто ще раз замислитися над тим, як важливо допомагати не лише своїм рідним, а й просто тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди вважалася найвищою людською чеснотою. Бажання творити добро об’єднує людей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Херсонський Будинок Дитячої та Юнацької творчості

Сценарій проведення благодійного заходу

« Свято на нашому подвір’ї»

Виконавець

Пулинець Маргарита Анатоліївна

методист Херсонського Будинку

дитячої та юнацької творчості

Херсон 2018

Вступ

Сьогодні варто ще раз замислитися над тим, як важливо допомагати не лише своїм рідним, а й просто тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію. Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди вважалася найвищою людською чеснотою. Бажання творити добро об’єднує людей. Спільними зусиллями вони мають змогу допомогти тим, хто цього потребує.

У нашому місті живе маленький хлопчик Артемка, який вже більше року бореться за життя. І, дивлячись на те, як діти нашого двору грають, веселяться, байдикують, мені захотілося їм розповісти про маленького жителя рідного міста, про онкохвору дитину, яка потребує допомоги й підтримки. Діти сказали: « Ми готові допомогти. Тільки кажіть, що треба робити?» . Всі гуртом ми вирішили організувати благодійне свято, і всі кошти зібрати для лікування Артемки. Про те, яка була проведена організаційна робота, скільки часу проводили на репетиціях, звідки брали кошти на оформлення свята – не будемо казати. Але, з кожним днем до нас на поле, де знаходиться дитячий майданчик підходили нові люди, пропонували нам свою допомогу. Кожен день батьки приводили діточок на репетиції, а діти приводили й залучали своїх батьків до організації свята. Скажу одне, що на нашому святі, на відкритті, флешмоб « Твори добро» танцювали більше 60 ти дітей різного віку від 1 рочку до 16 років. А на саме свято прийшли люди з різних районів нашого міста. Всі були здивовані, що таке свято організували діти. Важливо було показати нашим дітям, що в житті саме цінне то життя, що людина не може стояти осторонь від чужої біди, що дуже страшно бути байдужим…

Благодійне свято пройшло. Ми зібрали, можливо й невеличку суму коштів( 7.000, переслали Артемчику), але головне було те, що наші діти, батьки разом творили добро, разом посилали свою підтримку й любов маленькому жителю Олешек, разом давали йому Надію й Віру в одужання.

Нехай наш приклад стане на допомозі в організації таких благодійних заходів. Тільки залишається побажати: » Друзі, не будьмо байдужими! Разом ми зможемо допомогти тим, кому це дійсно необхідно. А також пам’ятаймо, що добро повертається сторицею.»

« Твори добро на всей земле
Твори добро другим во благо
Не за красивое спасибо
Услышавшего тебя рядом »
Завтра мы проводим благотворительный праздник для детей и родителей. Изначально, задумка была очень скромная: сделать благотворительный праздник нашего двора, собрать детей и родителей, которые живут в нашем районе. Поговорили мы с ребятами, всё обсудили, решили помочь, таким образом, маленькому Артёмке. Каждый день мы не только репетировали флеш мобы, пели, но еще и узнавали много нового о городе, о выдающихся личностях, об исторических событиях. А с родителями мы творили: писали сценарий, придумывали задания, расшивали шаровары, шили тоннели, делали баннер, что – то пытались приобрести для игр. Работы было много, но как мы радовались, когда к нам стали присоединяться и другие родители, с других районов. Приводили своих детей на репетиции, предлагали помощь в проведении мастер – классов, ну и т.д. Провести праздник весело и организованно помогут и прекрасные ведущие, и спортсмены во главе с Кравченко Викторией. Но, поразило меня то, что все эти люди очень скромно, без « пафоса» предлагали свою помощь, никто не остался равнодушным, и каждый постарался помочь в силу своей возможности. Даже кто – то ( до сих пор не знаем кто) тихо и скромно, пришёл и выкрасил на поле турники и скамейки. За эти 2 -3 недели наши дети так сдружились, это большая команда – от самых маленьких до 15 летних юношей и девушек. И радует то, что они тянутся друг к другу, им интересно вместе делать одно дело, общаться и просто играть. Какие они молодцы! 
Огромное количество людей задействовано, праздник насыщен играми, выступлениями, танцами. Очень хочу, чтобы каждый, кто придёт к нам на праздник получил удовольствие, был активным, доброжелательным, весёлыми! Танцуйте с нами, пойте, играйте, творите. И помогайте! 
Мы с вами вместе должны помочь Анечке Завгородней - маме малыша, мы должны поддержать Артёмку. Мы, взрослые, своим примером должны показать нашим детям, что очень важно быть милосердными, добрыми, отзывчивыми людьми! 
Ждём всех желающих провести время с детьми, повеселиться и поучаствовать в благотворительност

Сценарій проведення благодійного заходу « Свято на нашому подвір’ї»

Звучить сигнал « Початок»

(Розпочинаємо флеш мобом « Твори добро»)

1 Ведучий: Добрий день, дорогі діти, шановні батьки, гості свята! Ми раді вітати Вас !

2Ведучий: Доброго дня молодим і небайдужим. Щиро бажаємо прекрасного настрою, посмішок, приємного відпочинку і чудової сонячної погоди.

1 Ведучий:

Від серця до серця добро летить, Подібне пташці.

Стукає в серця, щоб розбудити І повернутись.

Щоб повернутись і дарувати Всім людям радість,

2 Ведуча: Сьогодні саме діти позвали нас сюди, щоб донести всім присутнім своє добро, людяність, гуманність, а в першу чергу - допомогти разом.

1 Ведучий: « Свято на нашому подвір’ї» », яке сьогодні буде проходити під гаслом: «Допоможемо разом» - це благодійний захід для підтримки маленького жителя нашого міста Завгороднього Артема, який разом з батьками всіма силами намагається перебороти свою хворобу. І ми віримо, що все обов’язково буде добре.

2 Ведучий : Наш благодійний захід ми присвячуємо людині, яка опинилася в біді, якій необхідна наша допомога. Кошти, зібрані на сьогоднішньому концерті, будуть передані на лікування Артемчику.

2 ведуча: Правда в світі є дуже проста:

Сонце землю теплом зігріває.

А людину – її доброта,

І любов у житті прикрашає.

( фінальна пісня у виконанні Солодовник Софії, Кузьменко Анастасії )

1 Ведуча: А зараз розпочинаємо наше свято. Головне – бути активними та сміливими…

2 Ведучий: А батьки, підтримайте нас!!!

Ведучий 1 : Захід проходить за підтримкою …( )

Ведучий 2: А ще у нас працюють майстри « Золоті ручки», це наші батьки, які можуть з вами і помалювати, й заплести вам гарні коси, зробити цікаві неймовірні фігурки з повітряних кульок та багато цікавого ви зможете зробити разом з нашими майстринями…Нехай на святі вам буде цікаво!

1Ведучий: Запрошуємо команди дітей, які відправляться зараз на квест – гру « Олешки – історичне місто» ( розділіться на 4 команди… капітани отримують карту маршруту). Ви повинні пройти випробування на станціях: театральна, історична, козацька, музична…

2 Ведучий: Готові до випробування? Тоді вперед!!!

1 Ведучий: А маленькі дітлахи, підійдіть до нас і ми з вами пограємося!

( гру проводять старші діти переодягненні в клоунів)

1 гра: Флеш – моб « Бібіка», флеш – моб « Фіксікі»,

Дитяча естафета для самих маленьких

1 Ведучий: Які ви молодці! А чи любите ви казочки? Тоді запрошуємо вас на майстер – класи. Саме там ви зможете побувати в казковій майстерні:

Запрошуємо вас :

Майстер – клас « Веселі косички»

Майстер – клас « Розмалюймо хатинку»

Майстер – клас «Букет із фруктів»

Майстер – клас « Казкові фігурки з кульок»

Майстер – клас « Зроби чудо своїми руками»

2 Ведучий: Прошу батьків підійти до дітей і разом з ними відправитися до казкових майстерень…

2 Ведучий: А ось і повернулися наші команди! Цікаво було вам? Давайте поглянемо, яку ж фразу ви зібрали! (Прочитали)

1 Ведучий: Наступне випробування – це естафета « Веселуха».

2 ведучий: Ми запрошуємо всіх вболівати за наші команди, а поки збираються вболівальники для вас

звучить пісня « Я танцюю джаз» у виконанні Денізи Пулинець

2 Ведучий: Дякуємо. Команди готові до випробування? А вболівальники підготували свої долоні? Тож Вболіваємо за команди.

( після естафети )

1 Ведучий: А зараз ми запрошуємо на цікаву гру і батьків, і дітей «Танцювальний конкурс»

2 Ведучий: Ви любите подорожувати? Тож поділіться на 2 команди, дайте назву своїй команді. Завдання: ви чуєте мелодію тієї країни до якої ми відправляємося і команди танцюють танок цієї країни. Перемога буде за тією командою, яка найкраще станцює .

  1. Подорож по країнам

Нас зустрічає Україна

( пісня у виконанні Денізи « Чобітки – чоботи»)

1 Ведучий: А ми нагадуємо вам , що « Свято на нашому подвір’ї» », яке сьогодні проходить під гаслом: Разом: «Допоможемо разом» це благодійний захід для підтримки маленького жителя нашого міста Завгороднього Артема, який разом з батьками всіма силами намагається перебороти свою хворобу. І ми віримо, що все обов’язково буде добре.

Ведучий: Запрошуємо дорослих підійти до нас, бо зараз гра буде саме для вас Діти підтримуємо дорослих аплодисментами

Ведучий: Гра називається «Знайди пару»… Станьте будь ласка усі по парам. Один у нас без пари. Ваше завдання: танцювати по парам поки звучить музика, тільки музика перестає грати, ви міняєтеся парами і той хто залишається один танцює сам. Зрозуміло? Готові? Починаємо!

Ведучий. Які ж молодці у нас дорослі, наші батьки!

Ведучий: Тай діти, як підтримували!

2 Ведучий : А вам дарують свій танок Пулинець Деніза та Бондар Даниїл

Ведучий: А ми нагадуємо вам , що « Свято на нашому подвір’ї» », яке сьогодні проходить під гаслом: Разом: «Допоможемо разом» це благодійний захід для підтримки маленького жителя нашого міста Завгороднього Артема. Тому кожен з нас може підійти до столу, де знаходиться скринька для благодійного внеску і підтримати матеріально! Дякуємо усім небайдужим!

Ведучий: Запрошуємо всіх на танцювальний флеш моб

Ведучий 1 : Наш захід проходить за підтримкою …… спонсори « Дунапак»……

( нагородження активних учасників, дітей, які 2 неділі готували це свято)

1 Ведучий: А ми продовжуємо. У нас буде найцікавіше завдання для наших учасників свята. Прошу дітей вийти на поле та стати з правої сторони, а батьків з лівої. Об’являємо Батл « Батьки і діти …Необхідно намагатися повторювати рухи за дітьми.

« Чикурику» флеш моб - група з Пулинець Денізой

2 Ведучий: Які ж ви молодці, які дружні…Та ваші діти підготували вам ще одне завдання , тож шикуйся… Танцюємо та отримуємо задоволення! флеш моб - група з Пулинець Денізой « Ай диги диги дай».

1 Ведучий:

Захист дитинства у цілому світі

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Ведучий 2

Хай війни стихають від сміху дитини,

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма.

Ведучі: на цьому наше свято не закінчено. Ми бажаємо вам, щоб щастю кожної дитини не було кінця, щоб завжди над нами святило ясне сонечко, а небо було голубим і безхмарним.

Ведучий 2.. Миру вам, добра…Дякуємо всім хто прийняв участь в благодійному заході – бажаємо, щоб ваш невеличкий вклад допоміг Артемчику скоріше видужати…

Ведучі: Запрошуємо дітей підійти до столиків, де проходили майстер класи, отримати солодощі від міського голови…

Ведучі: Дякуємо всім ! І нагадуємо вам , що « Свято на нашому подвір’ї» », яке сьогодні проходить під гаслом: Разом: «Допоможемо разом» це благодійний захід для підтримки маленького жителя нашого міста Завгороднього Артема. Тому кожен може підійти до столу, де знаходиться скринька для благодійного внеску і підтримати матеріально! Дякуємо усім небайдужим

( пісня у виконанні Денізи Пулинець « Тысячи дорог»)

« Свято нашого двору»

https://www.youtube.com/watch?v=S2Q-9F8NEA4&fbclid=IwAR3h9t2CTRpuxF51xy7i6Ero-OsOa628WrWTBShR_wPaorDp57_CFYxV3ZU

Додатки

Станція « Козацька»

Перше випробування:

  1. Закінчити прислів’я про козаків

Береженого Бог береже, а козака …(– шабля)

Де козак, там ….( і слава.

Козак у дорозі, а надія …( в Бозі.

Не той козак, що поборов, а той, …(що вивернувся.

Не усе ж то козак, що списа має.

Січ - мати, а Великий Луг….( - батько.

Терпи, хлопче, …( козаком будеш.

Хто любить піч, тому ворог…( Січ.

Чоловік без волі, як кінь на припоні.

Друге випробування:

Відповісти на запитання:

  1. Ім’я цього гетьмана оспівано в пісні «Ой на горі та женці жнуть» разом з ім’ям П.Сагайдачного? (Михайло Дорошенко, )

  2. У якому населеному пункті знаходиться кам’яний хрест на могилі кошового отамана Костя Гордієнко? (В Олешках?)

  3. Де знаходиться Пам’ятник у вигляді дерев’яного дзвону та на честь кого або чого він поставлений

  4. Які риси «антиповедінки» приписують запорожцям ? (Характерництво, замовляння куль, ритуали)

  5. Оскільки життя молодика було важким, то він міг втекти з Січі. А яке покарання його чекало, якщо він втече з поля бою? (Покарання смертю)

  6. Як випробовувалась здатність молодика їздити на коні, що мало також й ритуальне значення? (Треба було проскакати поле на необ’їждженому коні, сидячи головою до хвоста)

Третє випробування ( показати свою силу:…)

Станція «Історична»

1. Через які річки наше місто сполучається із обласним центром найдовшим в Україні мостовим переходом (через Дніпро і Конку)

2. Назвіть рік заснування нашого міста? (В 1084 перша згадка про Олешки (Олешшя) — місто у складі Київської Русі. Офіційна дата заснування - 1711 р. До 1928 року місто називалося Олешки)

3. З Олешками пов’язана історія Запорізької Січі останнього періоду її існування. Унікальністю цієї Січі є те, що вона єдина, яка була розміщена на лівобережжі Дніпра, на території Кримського ханства. Назвіть цю Січ.

4. Хто очолював Олешківську січ , був її кошовим отаманом? (кошовий отаман Кость Гордієнко)

5. Скільки куренів існувало на Січі? (На території Січі знаходилось 38 куренів, близько півтори тисячі козаків. У Січі був свій порт на р. Лазня. Була на Січі і церква, як і все побудована з дерева, очерету та глини.)

6. Фамільний склеп-каплиця Панкеєвих (початок XX століття). Де вона знаходиться в місті? Хто такі Панкєєви? (Належав купецькій родині Панкеєвих — відомих благодійників Дніпровського повіту Таврійської губернії)

7. Чи правду кажуть, що саме в нашому місті є Могила винахідника трамваю? Назвіть його прізвище? ( Могила полковника Федора Піроцького (1898). Над могилою винахідника трамваю, що походив із козацької старшини, спочатку була встановлена мармурова плита, яка в радянський час була доповнена стелою з барельєфом ученого.)

8. На честь якого видатного українського драматурга встановлений пам’ятник в місті? (Встановлений на честь видатного українського письменника й драматурга Миколи Гуровича Куліша, життя та діяльність якого пов'язані з Олешками.)

9. Назвіть відомих людей, які народилися в нашому місті та внесли великий вклад в розвиток міста та країни.

У місті народилися

Балашов Лука Лукич (1923—1996) — конструктор космічних систем, лауреат Ленінської і Державних премій СРСР;

Бєгіу Денис Олександрович (1994—2014) — військовик, загинув при виконанні бойових обов'язків, під час російсько-української війни під Шахтарськом;

Кіпішинов Геннадій Юрійович (1975—2014) — військовик, загинув при виконанні бойових обов'язків, під час російсько-української війни;

Кравченко Вікторія Анатоліївна (1979) — українська легкоатлетка, Заслужений майстер спорту України, триразова срібна призерка Літніх Паралімпійських ігор 2008 та 2012 років;

Кудієвський Костянтин Гнатович (1923—1992) — український письменник-марініст, журналіст, кінодраматург;

Куліш Володимир Миколайович (1917-?) — український письменник. Псевдоніми — Степан Євин, Серафима Гусочка. Член АДУКу — Асоціації Діячів Української Культури;

Матвєєв Іван Іванович (1890—1918) — учасник громадянської війни в Росії, командувач Таманської армії;

Михайлів Юхим Спиридонович (1885—1935) — український художник, поет і мистецтвознавець;

Олексюк Олег Васильович (1970) — український письменник, поет, прозаїк, пісняр, громадський діяч.

Райко Пелагея Андріївна (1928—2004) — українська малярка-самоучка;

Цюрупа Олександр Дмитрович (1870—1928) — радянський державний та партійний діяч, член ЦВК СРСР 1—4 скликань, член ЦК ВКП(б) (1923—1928), ініціатор введеня в державі продовольчої диктатури, один з організаторів продзагонів.

10. Чи правда, що Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі? (Так. Складаються із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами»), висотою близько 5 м, і негустою рослинністю…)

11. Впізнай видатну людину нашого міста…( фото)

Фотоматеріали

Так розпочинали підготовку до свята

Робота на станціях ( квест – гра)

На святі дружня атмосфера. З нами ДОБРО, ВІРА, НАДІЯ.

Проведення майстер - класів

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»