Сценарій першого квест-уроку з елементами флешмобу

Опис документу:
Сценарій першого квест-уроку для учнів 7-9 класів,. Містить цікаві завдання для команд, розраховані на знання символіки, історії України, творчих здібностей учнів. Методі, використоні на уроці, відповідають вимогам нової української школи. закінчується урок флешмобом учнів, батьків та вчителів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Перший урок

Тема. Україна починається з тебе…

( Квест-урок з елементами флешмобу )

Група вчителів: Машкова Т.В.,

Тімченко В.С., Познякова Н.А.,

Козирєва В.Л., Груненко Н.В.

Мета. Формувати національну свідомість школярів:

Розвивати бажання брати посильну участь у розбудові держави, наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні. Пропагувати доброчинність, милосердя, взаємодопомогу та інші загальнолюдські цінності.

виховувати у учнів морально – етичні норми житт:я; співчуття, співпереживання, повагу до кожної особистості, її потреб та прав, здатність з розумінням ставитися до проблем інших.

Обладнання:
кульки, жовті, блакитні, квітки ромашки та барвінку, маркери, крейда,мультимедійна презентація, відео пісні, вислови про Україну, обручі з синьою тканиною, кораблики, державні символи України, мікрофон, комп’ютер, проектор,

КМ : « Асоціативний кущ », робота в групах, бліц-турнір

Форма проведення:
квест-урок
з елементами флеш мобу

Хід уроку.

І. Організація команд.

( Лунає пісня. Діти заходять до класу. У кожного із них кульки. Учні діляться на групи за кольором кульки. )

І група ---- кульки жовтого кольору.

ІІ група ---- кульки блакитного кольору.

Вчитель 1.

От і знову лунає дзвоник,

Мелодійно і срібно звучить.

Він до школи дітей закликає,

Щоб успішно вас знову вчить.

Вчитель 2

Підросли ви усі і зміцніли

І цікавістю очі горять.

Дай нам, Боже, здоровя і сили,

Щоб багато нового пізнать.

Вчитель 3

Сьогодні у нас незвичайний урок.

У світ фантазії зробимо ще крок.

А з творчістю ми вже стрічались не раз,

І знову вона завітала до нас.

Вправа «Дружнє коло».

Давайте усмішки усім дарувати:

І друзям, і гостям, і мамам, і татам.

Хай радість злітає у небо, як птах,

І добрі слова у всіх нас на устах.

---- Подаруйте всім усмішку, тепле слово та гарний настрій !(діти висловлюють сподівання та побажання на сьогоднішній день.

Вчитель 4

Державний Гімн ми знаємо усі.

Для кожного села, містечка, міста –

Це клич один з мільйонів голосів.

Це наша клятва, заповідь священна .

( Виконується Гімн України.)

ІІ ВИКОНАННЯ КОМАНДНИХ ЗАВДАНЬ,

Завдання 1

Ми вміємо з вами працювати у групах, але сьогодні ми поділились за кольорами. Поясніть, будь ласка, як кольори

пов’язані із нашим уроком?

( Діти висловлюють свою думку. )

Жовтий колір – це колір пшеничної ниви,

колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б хліб. Це символ достатку українського народу.

--- Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба.

Це колір води, без якої не дозрів би хліб.

І ще – це колір миру.

Завдання 2

-- Інтерактивна гра « Асоціативний кущ »,

- Які квіти символізують Україну? У нас буде дві команди: ромашка та барвінок. На пелюстках своїх квіток складіть асоціативний кущ до слова Україна.

Пісня про Україну.( перша команда)

Завдання 3

Україна безмежно цікава країна, але мало хто знає про її принади. Тож поділіться з нами цікавими фактами про нашу батьківщину. (Діти отримували випереджальне завдання)

( Діти виконують український танок.

Завдання 4

ІІІ. Бліц – турнір « Моя Україна ».

  1. Що ми відзначаємо 23 серпня?

(День Прапора).

  1. Коли ми святкуємо День незалежності України?

(24 серпня).

  1. У якому році була прийнята Конституція незалежної української держави?

(1991 рік)

  1. Із скількох областей складається Україна?

(24 і Республіка Крим)

  1. Хто є автором слів Гімну України?

(Павло Чубинський)

  1. Хто написав музику до нього?

(Михайло Вербицький)

  1. Назвіть прізвище першого космонавта України?

(Леонід Каденюк)

  1. Який найбільший звір України?

(Зубр)

  1. Яка найбільша морська тварина живе в Україні?

(Дельфін)

  1. Назвіть державні символи України?

(Герб, Прапор і Гімн – три основн і національні символи України. )

Завдання 5 «ТВОРЧА ЗУПИНКА»

Вчитель. Ви - майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками звеличуйте її культуру, своїми досягненнями славте її.

команда . Ваше завдання: скласти сенкан до слова Україна.

Україна

Рідна, незалежна.

Бореться, вирішує, згуртовує.

Україна – це мій рідний край.

Батьківщина.

команда. Ваше завдання: підібрати слова до кожної букви слова Україна.

У- унікальна

К- красива

Р- родюча

А- актуальна

Ї- історична

Н- незалежна

А- аграрна

Пісня про Україну.( друга команда)

Завдання 6

Сьогодні ми організуємо подорож «КОРАБЛИКАМИ СПОДІВАНЬ», які відкриють Україну з різних ракурсів для європейців. Але, щоб наші кораблики швидше пливли, потрібно виконати завдання.

На обручах, обтягнутих синьою тканиною, кожна з команд по черзі виконують завдання.

команда. Ваше завдання: написати на корабликах свої прагнення і дії щодо кращого майбутнього України.( «Що я можу зробити, щоб Україна стала кращою?»)

команда . Ваше завдання: написати на корабликах свої мрії, побажання.( «Якою я хочу бачити Україну в майбутньому?»)

ІІІ ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
« Ланцюжок доброти »

-- Друзі, У нас на подвірї намальоване коло.Обведіть кожен свою долоньку і ми утворимо « ланцюжок доброти нашої школи. До нас приєднуються батьки та гості.

Вчитель.

Ви - гордість та майбутнє України. Вам продовжувати розбудову

незалежної Батьківщини.Слава Україні. Героям слава.

( Музичний флешмоб під пісню « Діти України » )

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн