і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Замовляйте «Вебінарний Безліміт» та отримуйте
місяць необмеженого доступу до 90 вебінарів
Предмети »

Сценарій КВК на тему «Античність»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій КВК на тему «Античність»

Автор Шевчук Н.А. – заступник з виховної роботи Торговицької ЗШ І-ІІІ ст. імені Є.Ф. Маланюка

Мета : пригадати історію та міфологію епохи Античності, зокрема давньогрецької літератури, поєднавши її з сучасністю; зробити висновки про причини її популярності; розвивати логічне мислення, почуття гумору, творчість, акторську майстерність; виховувати зацікавленність до вивчення давніх епох.

Вихід танець «Сіртакі»

На нашу гру завітали Боги славнозвісного Олімпу.(голос за сценою)

Шановне товариство! Ми ,боги Олімпу ,раді вітати вас , смертні, на вашому світлому святі гумору, дотепності та сміху. Вельмишановні судді , цих олімпійських веселих та кмітливих ігрищ та присутні глядачі, ми приємно вражені, що ви, люди, про нас знаєте не з чуток та присвячуєте Нам ,богам, своє дозвілля. То ж ми, величні боги, схиляємо перед вами голови.

Представлення кожного учасника у віршованій формі (звучить музика з кінофільму брюс всемогутній)

Я Зевс- громовержець, богів повелитель.

Для них я надійний й міцний наче дах.

Водночас я мудрий та гнівний правитель,

Тому весь Олімп я тримаю в руках.

А я Діоніс - бог вина й виноробства,

Люблю я хмільне та величне буття,

Терпіти не можу людського неробства,

А в людях ціную жагу до життя.

А я Аполон , я - бог світла та сонця,

Я світлом наповнюю все на землі ,

Заглядаю я до вас в кожне віконце,

Лиш на ніч нема чим зайнятись мені.

Мене, любі друзі, Афіною звати,

богиня військового я ремесла ,

військової справи я вмію навчати ,

І мудрих вояк або ж навіть осла

А я Афродіта - богиня краси,

Богиня любові й кохання.

І якби кохання з вас хто не просив,

Без мене – це марні чекання

А я- Артеміда , я грізна та добра ,

Богиня лісів й полювання,

А хто моїм іменем спиртне називав,

Тому не прощу насміхання .

«Одного разу на горі Олімп»

Голос за кадром: Ранок на світлому Олімпі завжди сонячний, цікавий, енергійний, та не менш емоційний, завдяки найкрасивішій половині олімпійських богів. А якби стародавні боги легендарних міфів жили в наш ча , то мабуть вони б виглядали саме так, як бачить їх наша команда.

Афродіта - богиня краси і кохання, Афіна – богиня військової справи, Артеміда - богиня лісів та полювання.

На сцену виходять Афродіта, Афіна та Артеміда ( звучить пісня «Балдела я»)

Афродіта з мобільним телефоном. Дівчата, дівчата, а чи знаєте ви, що скоро наша гора Олімп буде мати знаачно якісніше мобільне 4джі покриття від Київстарус Олімпус , не те що тепер від ГрекнТелекомус.

Афіна. Так ми чули про це і навіть більше тепер Зевсу, щоб поговорити з нами не обов’язково ганяти на своїх конібордах по Олімпу з блискавками та розрядами грому, якщо хтось не в зоні зв’язку.

Після звуку смс повідомлення Артеміда читає текст повідомлення : 27 жовтня 2017 року в місті Новоспартангельськ відбудуться ігри КВК. Запрошуються учасники з усіх земель світлої Еллади. А що таке це КВК?

Афродіта . Я знаю - змагання кентаврів в каблуках.

Афіна . Та ні, Афродіто, завжди думаєш про моду. КВК –це олімпійські ігри веселих та кмітливих

Артеміда .Що ми знаємо про цей Новоспартангельськ , давайте запитаємо у наших величних чоловіків.

Голос за кадром Діоніс – бог виноробства (під пісню «Танцуй тьотя» Потап)

Афродіта . Діонісе, що ти чув про Новоспартангельск?

Діоніс. Та чув я, що в Новоспарангельську в прекрасному парку звели величний фонтан із зображенням богині Афродіти. І вода в тому фонтані чарівна та невидима, а тому і не кожен мешканець Новоспартангельска може її побачити, а біля файно маркет паркінг стоять амфори з величними невидимими квітами і якщо я кажу не правду, то два кентавра мені в ребро.

Голос за сценою. Аполлон – бог світла.

Входить Аполлон ( «Между нами таєт льод» Гриби)

Афіна. А що ти знаєш про Новоспртангельськ , Аполлоне?

Аполлон. А я чув , що Новоспортангельська земля настільки родюча , що в самому його центрі, мов гриби після дощу постійно виростають один за одним лавки з усіляким крамом . А ще паркан навколо Новоспортангельскої спортивної арени нагадує руїни давнього Акрополя.

Голос за сценою. Славнозвісний Зевс- бог громовержець (звучить пісня «Ати такой красівий з бородой)

Входить Зевс , звук грому, всі вклоняються могутньому Зевсу.

Артеміда. А що ви, о могутній кидало блискавок, знаєте про цей Новоспортангельск, чи є там лігво мінотавра чи може десь там зачаївся сфінкс.

Зевс похнюпившись каже. Та була в мене недавно одна пригода із Новоспартангельськом Якось одного спекотного дня, сидячи у хмарах на Олімпі, я почув благальні молитви жителів Новоспартангельська про те, що в усіх акведуках майже не залишилося води і їх доймає спрага, сохне їх родюча земля. Я вирішив допомогти своє ю силою і послати в Новоспартангельськ багато води, хмари з дощем, вітер, який би пригнав ці хмари із інших вологих земель!!!

Діоніс тихцем каже Афродіті Та не так сталось як гадалось! (Сміються)

Зевс грізно глянувши. Та трішки перестарався.Своєю силою я нагнав скількі вітру і хмар ,що в Новоспортангельску здійнявся сильний буревій , який викорчовував дерев зривав дахи з будинків, погасив вогонь Прометей обленерго, а біля ріки Синюхи підняв в небо шатро Партолуіса і кинув його у воду.

Всі разом.О зевсе , ти всемогутній, невже ти зруйнував весь Новоспартангельск і нам нікуди їхати

Зевс . Хвала богам - ні залишився неушкодженим гімназіум палац №1 куди ми з вами і направимось. Але як боги Олімпу ми спуститись на землю Новоспартангельська не можемо, адже наш вигляд мяко кажучи не гармонує із дрескодом його жителів. А ще нам кожному необхідна історія : де живемо, де працюємо, тому над нашими земними образами слід детально попрацювати…

Боги сходять зі сцени

Голос за сценою - і тут боги Олімпу прийнялися думати гадати, як їм ,величним створінням , влитись в мирський колектив Новоспартангельців і тут першим озвався Діоніс - бог виноробства та веселого хмільного буття

Діоніс ( Мозгі «Братишка бармен»). Я буду у стильному гламурному костюмі, який придбав у найвеличнішому Новоспартангельська бутіку «Одяг на вагу з Європи недорого»- ( презентує свій образ ніби модель) і за легендою я працюю барменом у Новоспартангельському культовому місці Вілла Марія. - цее цитадель пафосу та розкоші для місцевих блюстителів всього гарного та неперевершеного.

Аполлон ( пісня про електриків ). А я знайшов уніформу місцевих працівників Прометейобленерго і оскільки я бог світла, то ця професія саме для тмене. І тому на концерті КВК в гімназіум палаці №1 я буду в образі електрика, а будуть погано аплодувати відключимо світло.

Виходить богиня Афіна в уніформі поліції і каже: ( «Я український полісмен» )

Оскільки я богиня військової справи, то буду працівницею Нової поліції Новоспартангельська . Суворим та непохитним борцем з проявами корупції та беззаконності. Грозою крадіїв та жуліків короче кажучи тимчасово підміню незрячу Феміду, щоб вона бува не прозріла в Новій поліції Новоспартангельска .

Виходить Афродіта в гламурному одязі.( «На лабутенах» Ленінград )

А я серед місцевих дамочок Новоспартангельців буду найефектнішою жагучою брюнеткою. Усі місцеві чіки будуть заздрити моєму образу і буду я власницею ретро салону «Баба Маня». Мій девіз – ціни нижче як в армані – в ретро ФЕШН баби Мані.

Артеміда з електропилою ( вихід під пісню про лісників )

А я буду екологом в Троявицькому лісництві. Я позабираю в усіх сокири та пилки, дам в руки лопати та граблі аби не лише вирубували священний ліс, але й насаджували його . Особливу увагу я приділю Новоспартангельскій сосні, яку постійно засмічують місцеві неандертальці та аборигени. А біля Бобоколиби облаштуємо заповідник для тварин.

Зевс виходить на сцену і каже ( О.Полякова «Не президент, и не…» )

А я Зевс - владика Олімпу, буду звичайним селищним головою Новоспартангельска та вершитиму долі людей на землі. Тож, вперед мої веселі та кмітливі, в бій за премогу!!!

Пісня на мотив «Гелік Вані» Поліграф Шарікoff

  1. Від нього у богинь Олімпу відриває даха,

Він симпатичний і стрімкий ,неначе в небі птаха.

На спині тату і на животу,

В руках кремезний наче трактор маніту.

  1. Люті й влучні стріли він кидає вміло,

Сам собі пілот і штурман в режимі турбо,

На горі Олімп він – найсильніший,

На горі Олімп він – наймудріший .

  1. Летить він по воротах ніби м’яч з пенальті,

Танцює круто він сіртакі, навіть вальс Вівальді,

Чи здогадались ви чия це колісниця,

Чи здогадались ви кому це знов не спиться.

Приспів (2 рази)

Кого це знову на Олімп несе,

Тож миттю друзі кидайте усе,

Це колісниця Зевса, як таксі,

Хто не знає Зевса – Зевса знають всі.

Голос за сценою

Ось так і в нашому земному житті: кожен вважає себе центром всесвіту і ніхто насправді не знає, хто ховається за тим чи іншим образом. Тому будьте уважними ,можливо, ви прийшли скаржити ся на сусіда до самої Афіни, а манікюр вам щойно зробила неперевершена Афродіта, вчора ввечері коктейлі вам власноручподавав Діоніс, а світло у ваші оселі несе світлосяйний Аполлон, ліс в лісництві вирощує та доглядає Артеміда, а мер вашого містечка чи села ніхто інший як великий Зевс .

Розминка

1.Новоспартангельськ , наші дні. Йде батько з сином у дитячий садочок повз Новоспартангельський стадіон з розваленим забором. І раптом маленький хлопчик запитує у батька : «Тату, таточку, а це і є те місце, де наша мама вчилася кермувати автомобілем»

2.На уроці географії в Новоспартангельській школі вчитель запитує клас

  • Діти , а скажіть-но чим відрізняється Україна від Греції

  • Греція уже давно в Євросоюзі , живе в своє задоволення й нічого не робить, а Україна про це тільки мріє.

3. В Новоспартангельську знайдено дерево, вік якого сягає 3000 років. За свідченнями вчених, якби дерево могло говорити, воно мало б рот.

4. – Ти як зумів потрапити на квн у Новоспартангельську школу ? У тебе що там блат ?

- ага і блат, і сестла.

5. лише в українській мові ввели 2 букви «г» , тому що описати ситуацію в країні однією буквою «г»

уже не можна

6. На сайті компанії avon зявилася нова послуга: потри екран – відчуй запах.

7. За соціологічними дослідженнями лише в новоспартангельського вчителя праці ліжко складається з 10 табуреток

8.Набридло кентавру стояти в стійлі, захотілося йому світ божий побачити, країни заморські відвідати. Зібрав він свій нехитрий скарб і поскакав, куди очі бачать.

Довго чи недовго та опинився наш кентавр на роздоріжжі двох доріг. Дивиться кругом , аж бачить камінь-вказівний стоїть. А на камені тому написано : направо підеш – голову складеш, наліво підеш – коня втратиш. Подумав, подумав кентавр , подививсь на свій хвіст з копитами та й сказав : Та ну на фіг!!

9.Виявляється, в Давній Греції всі люди постійно носили на собі простирадла. Цікаво чому? Та тому що ночували де прийдеться.

10.Один лисий чоловік образив Діогена. Філософ повернувся й відповів йому: «Я не відповідатиму на твою образі, а подякую твоєму мудрому волоссю, що позбавилося такої безмозглої голови»

В Греции найдено дерево, чей возраст достигает 3000 лет. — По свидетельству ученых, если бы дерево могло говорить, у него был бы рот.

© http://anekdoty.ru/pro-greciju/page/2/

В одной из областей древней Греции существовал такой обычай — когда сенатор предлагал в Сенате новый закон, он делал это на повозке с верёвкой на шее. — Если закон принимался — убирали верёвку, если нет — повозку.

Надоело Кентавру стоять в стойле, захотелось ему свет божий увидеть, страны заморские посмотреть. Собрал он свой нехитрый скарб и поскакал, куда глаза глядят.

Долго ли, коротко ли, очутился он у развилки двух дорог. Глядь, стоит большой былинный камень. А на том камне начертано: направо пойдешь — голову сложишь, налево пойдешь — коня потеряешь…

Кентавр подумал, подумал и вернулся в свою конюшню.

Однажды, когда один афинянин жаловался, что жизнь плоха, циничный Диоген (Διογένης) ответил ему: «Жизнь не плоха. Плоха плохая жизнь».

Один болтливый цирюльник спросил у царя Македонии Архелаоса (Αρχέλαος): «Как ты хочешь, чтобы я тебя постриг?» Архелаос ответил: «Молча».

Один лысый обругал Диогена. Философ повернулся и ответил: «Я не отвечу тебе руганью, а похвалю твои волосы, которые избавились от такой безмозглой головы!»

Аристотелю сказали, что кто-то сильно ругал его. На это философ спокойно ответил: «Меня это совершенно не волнует. Когда я отсутствую, то могут меня и плетьми бить!»

Оказывается, в Древней Греции люди постоянно носили на себе простыни,

потому что ночевали где попало...

О жителях города Сибариса говорили, что они рассылали приглашения своим женщинам за год вперед, чтобы тем хватило времени подготовить для пира платья и украшения.

У нас в стране три вида погоды: грязь, грязь засохла и грязь замерзла!

Опис документу:
Пригадати історію та міфологію епохи Античності, зокрема давньогрецької літератури, поєднавши її з сучасністю; зробити висновки про причини її популярності; розвивати логічне мислення, почуття гумору, творчість, акторську майстерність; виховувати зацікавленність до вивчення давніх епох.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності практичного психолога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 годин
590 грн
354 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти