Сценарій концерту вокального гурту "Усіх єднає пісня..."

Опис документу:
Сценарій свята містить вірші. сценки,які надихнуть глядачів до прослуховування нових музичних пісенних творів.Захід розрахований на широку аудиторію слухачів, які оцінять народну і естрадну пісні,познайомляться з новинками сучасної пісенної творчості.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій звітного концерту вокального гуртка «Дивограй»

«Усіх єднає пісня...»

Мета заходу: розвиток творчих і співочих здібностей учнів молодших та середніх класів, поширення естрадної та народної української пісні,як засобу виховання молодого покоління, ознайомлення з новими пісенними жанрами і прийомами співу(дуети,тріо, сольний спів).Виховання любові та поваги до культурної спадщини нашої країни.

Хід заходу:

(Лунають фанфари, наперед виходять ведучі)

Дівчина:Доброго дня, шановні пані та панове!

Хлопець: Ми щиро раді вітати всіх вас на творчому концерті вокального гурту «Дивограй», з концертною програмою...

Разом: «Усіх єднає пісня...!»

Дівчина: А розпочнемо ми з пісні, тема якої близька кожному з присутніх на нашому святі,адже саме тут, у школі, кожного навчального дня ми пізнаємо світ!

Хлопець: Не тільки пізнаємо,Дарино,а і навчаємось новому, а ще – спілкуємось, граємо і знаходимо нових друзів!Зусрічайте- дует «Краплинки», з піснею «Шкільний світ»!

Шкільний світ»)

Дівчина: Знаєшь,Руслане,нещодавно я бачила, як повернулися додому журавлики і зраділа, адже саме вони приносять нам звістку про прихід весни, про тепло і лагідне, тепле літо, що чекає нас попереду.

Хлопець: А чи знаєшь ти що, з давних- давен люди з великою повагою ставились до цих гордих і красивих птахів.Адже ,журавель був не тільки посланцем весняних днів і потепління на землі, а ще і символом мудрості і ніжності, журби і мрійливості...

Для вас звучить пісня «Журавлі»,у виконанні Ірини Савчак!

Журавлі»

Дівчина: Хто з нас не милувався квітучою калиною у лузі? Хто не чув співи солов`їні у веснянім гаї вночі?

Хлопець: Дарино, це все дуже нагадує мені вірші відомого українського поета. «Зацвіла в долині червона калина...» І таке інше..

Дівчина: Саме так! Адже наступна пісня, яка зараз пролунає написана на вірші нашого Кобзаря- Тараса Григоровича Шевченка!

Хлопець: «Зацвіла в долині...»Співає тріо «Співаночка»!

Зацвіла в долині»)

Хлопець: Ну раз вже зайшла мова про весну ,то тут не довго і до першого зізнання...

Дівчина: У чому це ти зібрався зізнаватися?Чи не в коханні?

Хлопець: Ніяких розмов! Краще за всі слова у світі – моя пісня!

Дівчина:Руслан Савка з піснею «Обійму»!

Обійму»)

Дівчина: Так, як швидко плине час і діти підростають...Перше кохання, перші побачення.. а іноді так не хочеться дорослішати.Адже ,дитинство- чарівна казкова пора, в якій хочеться залишитися назавжди...Або- хоч на хвилинку!

Хлопець: В казковий світ співочих пригод вас запрошує Важеніна Катруся з піснею «Семеро гномів»!

Семеро гномів»)

Хлопець: Які веселі гномики в Катрусиній пісні! Я навіть згадав легенду про чарівний горщік з золотом, який гноми ховали глибоко в землю і знайти ці скарби міг лише той, хто побачить чарівну веселку !

Дівчина: Хочу зазначити, Руслане, що справжні скарби – знаходяться не так далеко, вони навколо нас і в кожному з нас- це наші таланти! Ти не дарма згадав про веселку,адже саме таку назву має наступна пісня, «Веселка» у виконанні тріо «Співаночка»!

Веселка»)

Хлопець: Дарино,скажи мені будь ласка, які тобі більше подобаються пісні- народні чи естрадні?

Дівчина: Відповісти на це питання досить складно, адже і перші і другі пісні –мелодійні і наспівні,енергійні і співучі...Ось, наприклад, одна з естрадних пісень, яку можна вважати майже народною,такої великої популярності набрала пісня «Плакала», яку виконав гурт «Казка»...

Хлопець: Може і ти заспівати її бажаєшь?

Дівчина:А чому б і ні!?

( «Плакала» )

Хлопець: І , справді, гарна пісня! Пісня , яка викликає спогади – спогади про те, що час дуже швидко плине, але пам`ять спонукає нас згадувати найкраще, найдорожче, що зберігається у самій глибині нашої душі...А щоб нагадати про це- існують саме вони- старі фотографії!

Старі фотогріфії)

Дівчина: Кажуть,що пісня єднає усіх на світі!А чи на Україні є саме така пісня, яка зможе з`єднати і зблизити і великого і малого?

Хлопець: Я вважаю, що саме з такою метою український композитор Василь Івасюк багато років потому написав пісню «Червона рута»,адже ця пісня вважаєься найулюбленішою і найпопулірнішою навіть у наш час!

Дівчина: Тоді я запрошую усіх приєднатися до нас і заспівати разом з нами усіх присутніх!

Червона рута»)

Хлопець: На цьому наш концерт закінчено!

Разом; До нових зустрічів!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
3
0
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!