До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
6
міс.
2
4
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Сценарій до свята Хелоуїн

Опис документу:
Сценарій до свята для старшокласників

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

5

Сценарій на Хеллоуїн для старших класів


Мета: дати учням більш докладну інформацію про Хеллоуїн.
Реквізити: 
Ілюстрації привидів, чорного кота, кажанів, повного місяця, гарбуза, чортика, свічки.
Ліхтар з гарбуза, гарбуз для ворожки, мітла, яблука, таз з водою, машинки для конкурсу (4 шт), олівці (4 шт), нитки, туфлі для конкурсу,

Косинки для конкурсу «Красивим бути не заборониш», два конверти, повітряні кулі, записки з пророцтвами.

Дійові особи: ведучі, дві відьми-ведучі, ворожка, глядачі в маскарадних костюмах

Вечір починається тим, що всім гостям пропонується витягнути зі скриньки собі пророцтво (рефлексія на початку дійства для налаштування насторю)

Хід заходу

Ведучий 1: у кожної країни свої традиції. Скільки країн - стільки і звичаїв. Сьогодні ми запрошуємо вас на одне з найважливіших свят, яке відзначають в англомовних країнах - "Переддень дня всіх святих", або "Хеллоуїн" - походить від словосполучення "holy evening" - "святий вечір" . це один з найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії. Його відзначають в ніч на 31 жовтня. Він виник багато століть тому в Ірландії і Шотландії. Стародавні друїди, схиляючись перед богами і силами природи, відзначали закінчення осені і початок зими, в останню ніч жовтня, коли сонце відступало перед силами темряви.

Ведучий 2: Забобонні люди Ірландії вважали, що в цю ніч померлі люди можуть воскреснути і прийти до людей в образі відьом, чаклунів, домових, привидів, духів, чорних котів та іншої нечисті. Тільки в цю ніч нечисть володіє силою і можливістю використовувати її скрізь. Люди вважали, що відьми залишали в цю ніч свої ліжку, змінювали зовнішній вигляд. З допомогою чарівництва і через димоходи вони злітали в небо, а супроводжували їх при цьому чорні коти. Вся пекло влаштовувала у цю ніч грандіозний шабаш. 
Сьогодні ми пропонуємо вам взяти участь у цьому шабаші. Просимо брати активну участь у конкурсах. Ще нам необхідно вибрати журі (3-4 людини). Отже, ми починаємо!

Дія №1. На сцені з'являється Головна Відьма на мітлі, сідає на трон. 
Головна Відьма: ну нарешті я добралася до Лисої Гори... Скоро сюди на нічне збіговисько вся нечиста сила завітає!
Звучить музика, на сцену виходить Звичайна Відьма.
Звичайна Відьма: Привіт, Ваше старіше лиходійство! 
Головна Відьма: Ну яка ж я стара! Я тільки жити починаю, а ти чого це не по формі одягнена? І нога не кістяна? І мітли немає?
Звичайна Відьма (в сторону): От стара карга! Відьмі: Я сучасна відьма! Мені ваші старі звичаї набридли! А чаклувати я і так вмію! 
Головна Відьма: ну ладно... Влаштую тобі іспит! Іди, готуйся, вивчай чаклунську книгу!
Звичайна Відьма: навіщо мене перевіряти, краще б влаштувала іспит для тих відьом, які на нашій горі днями оселилися!
Головна Відьма: Як? Нові відьми? А я нічого не знаю? Мені їх всіх!

Дія № 2.
На сцені з'являються чотири відьми-учасниці (молоді відьми). 
В один голосПривіт, Ваше старе зло! 
Головна відьма: Та не стара я! Мені тільки 2000 років! А ви, молоді та недосвідчені, чому до мене на уклін не прийшли, свою магію не показали? Зараз я влаштую для вас іспит! Марш готуватися! 

Відьми йдуть зі сцени готуватись до проведення ігор.

Дія №3. 
Звичайна Відьма (вибігаючи на сцену): Ура! Вивчила!
Ти плюй через плече,
 
Щоб стало гаряче...
На болоті жаба,
В городі баба...
Топ-топ, хлоп-хлоп,
Тьху, тьху!
Головна відьма засмучено: Ох-ох, щось шуму замало. (Гнівно): Де крики? Де пісні?
Звичайна Відьма (заспокоюючи): Все в порядку, Ваше Злодійство, все буде! Ми зараз наших молодих відьом відчувати почнемо! Шабаш триває! 
Головна відьма: Так, тепер повеселимося! А ну марш, воруши дрібноту!

Ведучий 1: головна відьма поставила завдання своїм молодим колегам – їм потрібно провести ігри з учасниками і гостями вечора.

Ведучий 2: наскільки їм це вдасться, настільки їх приймуть у відьомське кодлище. Тож, грайте, не залишайтесь осторонь, веселіться і відпочивайте!

Дія №4.

Конкурс №1 для учасників вечора - гостей.

Гра «Страхітливий мішечок».

У невеликий непрозорий мішечок кладуться різні предмети, які на дотик можуть сприйматися неоднозначно. Наприклад, фігурна макаронина, губка для миття посуду, пемза, курага, картоплина, жувальний черв*ячок, кукурузина. Мішочок передається по колу. Учасники по черзі запускають руку в мішечок, нащупують предмет і, не виймаючи його, пропонують свою версію, що це за предмет, звідки він взявся і кому може належати. За розповіддю учасника решта відгадує, що то за предмет. Звертається увага на креативність історії і її відношення до свята. Після презентації, предмет виймається і мішечок передається далі. Відповідь учасника оцінюється в 1 бал. Гра проходить, доки не закінчаться предмети. Нагороджується той, хто отримає найбільше балів.

.

Дія №5. 
Головна відьма сумує. Звичайна Відьма (вбігаючи):
Бабка-йожка кістяна ножка,
З печі впала, ніжку зламала,
А потім і каже:
У мене нога болить!
Вийшла на вулицю, роздавила курку!
Вийшла на галявину,
Налякала зайчика
!


Головна відьма: Дякую за комплімент, попала! А тепер, давай подивимося, як наша дрібнота чаклунські танці виконує!


Гра «зомбі і мумії» потрібно 10 учасників.час проведення – 3 хв.

Крейдою малюють коло. Всередині ставлять 2 стільці далеко один від одного. Ведучий ділить гравців на дві команди.перша команда «зомбі», друга «мумії». Гравцям зав*язують очі і перемішують їх між собою. Зомбі кажуть «у-у-у-у», мумії кажуть «е-е-е-е-е».необхідно зібратись своєю командою в кучу навколо стільця, не виходячи за межі кола. Той, хто вийде з кола, вибуває із гри. Переможе та команда, у якій більше зібралось учасників.


Звичайна відьма: До нас на шабаш прилетіло багато всякої нечисті, і давай їм влаштуємо перевірку! 
Конкурс для глядачів: в тазі з водою плавають шість яблук. Необхідні дві команди по три людини в кожній. Не торкаючись яблук руками, потрібно дістати їх зубами. Хто швидше впорається із завданням, той і перемагає. Приз - яблука.
Головна Відьма: Молодці! А тепер давайте залучимо до нашого кодлища відьмаків! Я хочу, щоб ви, молоді відьми, провели гру тільки для чоловічої половини залу!

Дія №6

 «Авторалі по-нашому». Молоді відьми роздають учасникам машинки, прив'язані на нитку до олівця, відзначаються лінії старту і фінішу.
молода відьма: дорогі відьмаки, у наш складний час, замість ступи та мітли іноді доводиться користуватися автомобілем. Зараз ви будете здавати іспит з водіння, щоб отримати права.
Пояснюю умова конкурсу: машинка не має перевернутися, якщо це сталося, гравець вважається вибулим з ралі.
 
Гравці стають в одну лінію і починають намотувати нитку на олівець, на яку кріпиться машина. Виграє той, хто першим перетне фініш. (
Подарунок - жартівливі права категорії " Вищий пілотаж" на управління ступою, мітлою і автомобілем-жалюгідним пристосуванням для людей.)

Гра «Таїна призначення»

Ведучий видає учасникам їхні нові характеристики: на спини гравців фіксуються картки з надписами (вампір, __________, чаклун, ___________, ____________, ___________, _____________). При цьому кожен може прочитати надписи інших, але не може дізнатися, хто він сам. Ведучий ставить запитання, гравець відповідає.

  • Ви людина?

  • Ви в цьому впевнені? /ви предмет?

  • Як на вас реагують ваші друзі? /

  • Вони знають це про вас?

  • Коли ви буваєте у цій ролі?

  • Чи фотографуєтесь ви?

  • Де можна побачити фотки?

  • А ваші вчителі не проти, що ви такий?

  • Чи хотіли б ви залишитись таким?

Дія №7

Головна відьма: А тепер я загадаю вам загадки:
Залізні зуби, кістяна нога,
Всі люди знають, це...(баба яга)
З жахливої родоводу
Я пов'язаний ниткою кровної
Мій прадід - людожер,
Вампір мені дід, упир - сусід,
І кровожерливий ящір
Мені навіть далекий пращур
Я маленький кошмарик,
Звуть мене....(комарик)

Конкурс для глядачів: 
Двом учасникам зав'язують очі хусткою. Завдання - дійти до кожного свого стільця, намацати біля нього туфлі і надіти їх на ніжки стільця і прогулятися з ним, як зі своєю парою.

Головна відьма: Ну що ж, непогано. Давайте продовжимо шабаш.
Конкурс «Мумія». Викликаються чотири учасника із залу, кожна відьма за певний час замотує одного з учасників туалетним папером. Чия мумія вийде краще, той виграє.
Ведучийпротягом Хеллоуїна і після нього, до самого ранку, діти групами обходять сусідні будинки і просять солодощі. "Trick or treat" - кажуть діти. Солодкість, частування або трюк! - чуєте ви всюди. Це означає: пригощайте або ми подшутим над вами! У відповідь діти отримують цукерки, фрукти, печиво, гроші. Невипадково, що цю ніч називають вночі «жебраків». Але якщо частування немає, діти піднімають шум біля будинку жадібних людей або обсипають борошном поріг будинку.
Конкурс для глядачів: «Дайте автограф»
Для конкурсу потрібно два заклеєні конверти, в які вкладено листок із завданням, дві ручки. Необхідний хлопець і дівчина. За час одного музичного треку їм необхідно зібрати в залі найбільшу кількість підписів на конверті. Хлопець бере автографи у дівчат, а дівчина у хлопців. Потім проводиться підрахунок голосів. Виграв і отримає приз той, хто назбирав більше підписів. Ведучий пропонує конкурсантам відкрити конверти і оголосити призи.
У юнака: «Ми, нижчепідписані дівчата, зобов'язуємося протягом цілого тижня носити цього молодого, цікавого симпатяшку на руках, проводжати додому і в школу, причому все відразу!»
У дівчини: «Ми, нижчепідписані хлопці, зобов'язуємося цій милій, красивій, чудовій дівчині скупити весь шоколад в магазині!»


Головна відьма: Ну. А тепер давайте підведемо підсумки.
Впоралися ви з іспитом! Тепер ви можете з'являтися на будь-якому святі! Подарую я вам сувеніри, які стануть вашим пропуском у чаклунський світ відьомства!

По закінченню можна заохотити тих, хто прийшов у костюмах символічними подарунками. солодощі і роздати тим, хто прийшов в костюмах. Роздаючи, примовляє: якщо ви не з'їсте цих жаб, ці крила кажанів, ці щурячі хвостики, ми заберемо вас!
ведучий 1: ну що ж, думається, що цей вечір не пройшов даремно. Ми всі повеселилися і відпочили. Але я думаю, вам буде цікаво дізнатися одну новину!

Ведучий 2: у нашому заході брали участь не тільки ви, дорогі смертні, а й ці милі створіння (вказує на гарбузи). І зараз ми таємним голосуванням повинні вибрати найпрекраснішого з найогидніших гарбуза. (таємне голосування: на аркуші ставлять номерок гарбуза. Молоді відьми обходять зал).

Головна відьма: королем сьогоднішнього вечора оголошується _____________________

1 місце: Диплом кращої відьми і чорні тіні для повік(для чаклунського погляду) 
2 місце: Диплом відьми і чорний лак для нігтів (для спритності рук під час чаклунства)
3 місце: Диплом відьми і чорна губна помада (для кращого створення заклять)
4 місце: Диплом відьми і гребінець (для свіжої голови)
Головна відьма вітає молодих відьом з тим, що вони пройшли іспит отримують статус відьом і право чаклувати.
Призи глядачам за кращі костюми - ліхтарики і часник, щоб розполохувати всяку нечисть!
Головна Відьма: Спасибі, що ви прийшли на наш шабаш. А нам пора летіти у свій ліс. Зустрінемося в наступному році!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Мовленнєва майстерність педагога Нової української школи. Вербальний і невербальний імідж»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.