Сценарій до Нового року Тема"Новорічні пригоди Маші"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій у процесі святкування веселого свята Нового року. Закріпити вміння дітей співати в ансамблі з музичним супроводом, виразного виконання різних видів основних танцювальних рухів; розвивати увагу, пам’ять і мислення, вміння орієнтування у просторі, вміння імпровізувати у танці та грі,емоційну та рухову чутливість,співочий голос, виразність і ритмічність рухів під музику, розвивати музичні і акторські здібності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
#1######################################################1###�#Word#####p�#�##2#p�#�##2#p�#�##2#p�#�##2#p�#�##2#p�#�##2########################FSFC#��#Common##��d2

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.