Сценарій до дня Святого Валентина

Виховна робота

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас

15.04.2021

117

0

0

Опис документу:
Сценарій до дня Святого Валентина в формі квесту для організації дозвілля старших школярів з особливими освітніми потребами. З метою розвитку творчої активності, комунікабільності та розширення світогляду учнів.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сценарій до Дня Святого Валентину формі квесту (7-10 кл.)

Підготувала вихователь Таврійського НРЦ Херсонської обласної ради

Цимбал Н.С.

Мета: організація дозвілля учнів; розвивати творчу активність, комунікабельність, мову, мислення, пам'ять, увагу; розширювати світогляд дітей; виховувати почуття товариства, доброзичливості, взаємопідтримки та взаємовиручки.

Місце проведення: зала, прикрашена різноманітними елементами кохання; сердечками, кульками, квітами.

Обладнання: проектор, екран, комп’ютер, мультимедійна дошка, музична колонка.

Хід заходу

Звучить музика, виходять ведучі.

І ведучий. Доброго дня усім присутнім. Раді вітати вас сьогодні у цей день – день радості, кохання, надії. І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнені, комірці прикрашають сердечками-символами, а в почтовій скрині ви знаходите довгоочікувану валентинку із зізнанням в коханні.

ІІ ведучий. День святого Валентина – це найромантичніше свято року. Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Отож, із Днем святого Валентина всіх Вас!

Із днем юності і кохання, молодості і краси.

І ведучий. Наше свято ми пропонуємо провести у формі святкового квесту.

Квест – це конкурсне змагання, основою якого є послідовне виконання завдання заздалегідь підготовлених завдань. А зараз привітайте оплесками учасників квесту.

(Під музичний супровід пари виходять на авансцену. Кожна пара має свій номер).

ІІ ведучий. Правила нашого квесту дуже прості. Вам необхідно здійснити уявну подорож від станції до станції. На кожній станції ви повинні виконати певне завдання. Наше журі оцінить як ви виконали завдання.

(Ведучий представляє членів журі).

Пара, яка найбільше набере балів отримує титул «Валентин і Валентина 2021р». інші 4 пари будуть змагатися за такими номінаціями:

«Найвеселіша пара», «Найартистичніша пара», «Найчарівніша пара», «Пара глядацьких симпатій».

І ведучий. Приготувалися до подорожі! Прошу всіх учасників зайняти свої місця у потязі кохання.

Перша станція «Запитайте, відповідаємо».

 1. Дата святкування свята (14 лютого).

 2. Чому свято називається «День святого Валентина»? (В честь священника Валентина)

 3. Як називаються листівки, які посилають один одному закохані у свято? (Валентинки)

 4. Форму чого мають листівки-валентинки, якими обмінюються закохані?(Сердця)

 5. Що на святі не має ні ціни, ні міри, ні ваги? (Кохання)

 6. Хто захоплено і мрійливо розглядає зірки? (Закохані)

 7. Яке почуття ходить поруч з любов’ю? (Дружба)

(Підсумки журі).

ІІ ведучий.

2 станція «Побачення». Наші хлопці беруть своїх дівчат і стоять навпроти один одного на відстані 5 кроків. На кожний крок лицарі дарують дамі свого серця комплімент, поки не підійдуть до неї. Перемагає той лицар, що не повторився. Але є одна умова: перший учасник буде говорити компліменти пов’язані з рослинами, наприклад: квіточка, пелюсточка. Другий учасник – компліменти, пов’язані з тваринами: зайчик, пташечка. Третій - пов’язані з неживою природою – сонечко, зіронька. Четвертий – компліменти, прикметники: дорога, люба, мила. П’ятий – компліменти, які найбільше подобаються.

Прошу кавалерів підійти до столу і взяти свої завдання.

І ведучий.

3 станція «Зрозумій без слів». Завдання. Уявити, що ваша дівчина знаходиться по той бік вулиці, ви її побачили й хочете запросити куди-небудь. Але оскільки вона вас не чує, скористуйтеся мімікою і жестами, не говорячи жодного слова. Дівчата мають зрозуміти ваше запрошення. Ваші запрошення лежать на столі, підійдіть і візьміть свої запрошення:

Запрошення в кіно.

Запрошення на футбол.

Запрошення на дискотеку.

Запрошення в цирк.

Запрошення на каток.

IV ведучий.

4 станція «Етикет».

Ведучі ставлять запитання на пароль. Запитання для пари №1, дівчині: «Тебе знайомлять з юнаком. Хто має подати руку першим?» (Дівчина). Хлопцеві: «Ідучи за дівчиною вулицею, ти маєш триматися праворуч чи ліворуч від неї? (Праворуч).

Запитання для пари №2, дівчині: «Ти знайомиш свого хлопця з подругою. Кого ти маєш представити першим: подругу чи хлопця?» (Подругу). Хлопцеві: «Ти ідеш разом із дівчиною вулицею .На вашому шляху зустрілись круті сходи. Хто із вас має іти першим – ти, чи дівчина?» (Хлопець).

Запитання для пари №3 ,дівчині: «Ти запросила на свій день народження кількох друзів – хлопців та дівчат. З якого боку від дівчини має сидіти за столом хлопець?» (Ліворуч). Хлопцеві: «Ти із дівчиною сидиш за столиком у кафе. Офіціант вам приносить меню. Хто перший має ознайомитися з меню, ти чи дівчина?» (Дівчина).

Запитання для пари №5, дівчині: «Ви зайшли до залу кінотеатру. Інші глядачі вже сидять, а вам треба пройти до свого місця. Хто має йти через ряд попереду: ти чи хлопець?» (Хлопець) . Хлопцеві: «Як слід іти через ряд повз інших глядачів?» (Обличчям до глядачів).

І ведучий.

5 станція «Квіти для коханої».

Завдання юнакам. З зав’язаними очима спробувати намалювати коханій квіти. Завдання дівчатам: зав’язати краватку своєму коханому.

ІІ ведучий.

6 станція «Ваші здібності».

Завдання для чарівних дівчат. Ви повинні показати, як ви могли б виконати роботу під ритми запально мелодії. Ваші завдання записані на картках:

 • Мити підлогу,

 • Прати і вішати білизну,

 • Мити посуд,

 • В'язати і шити.

Хлопці повинні відгадати, що робить дівчина.

Прийшла черга продемонструвати юнакам свою вправність і кмітливість. Треба влучити в кульку дротиком.

Юнак, який справиться з цим завданням подарує своїй коханій сюрприз.

І ведучий.

Станція «Нашісерця великі від кохання». Завдання: яка пара швидше збере і наклеє на аркуш частинки розрізаного серця в одне ціле.

ІІ ведучий. А тепер для підведення підсумків змагання слово надається журі.

(Журі оголошує підсумки програми. Голова журі нагороджує учасників відповідними номінаціями).

І ведучий. День святого Валентина – це день, коли забороняється сумувати. Тож запрошуємо всіх на танцювальний майданчик.

(Флешмоб).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.