26 квітня в пам’яті українського народу - це день чорнобильського
лиха, болю, диму, перестороги. І забути це, чи викреслити з нашої пам’яті
– неможливо. Сьогодні дзвін скорботи, що став вже символом
чорнобильського лиха, б’є на сполох, на тривогу, закликаючи нас до
розуму. Ми прийшли сюди, щоб згадати ті страшні дні, трагічні наслідки
яких відчуватиме ще не одне покоління.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.