Сценарій "День святого Валентина"

Опис документу:
Метою заходу є звиявляти вміння дітей в оформленні святкової класної кімнати, вчити працювати колективно; ознайомити з історією виникнення свята; розвивати в дітей почуття дружби, інтерес до знань; виховувати у дітей почуття поваги та взаєморозуміння до друзів, сприяти формуванню між учнями дружніх стосунків та почуття взаємодопомоги; розширити світогляд учнів; підвищити їх рівень культури; ознайомити учнів з етикою, якої дотримуються закохані люди.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

День Валентина

Ведучий: Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих.

Ведуча: Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Ведучий: А з чого, власне, усе розпочалося? Мудрець повідав істину людині:

“Кохання й миле серце – річ одна,

Як душі мудрі з розумом єдині,

Отак і їх ніщо не роз”єдна”.

Ведуча: Любов”ю “хворіли” в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.

Ведуча:За римським календарем саме в середині лютого святкували Новий рік. Незаміжні дівчата займались приблизно тим, чим займаємось, мабуть, і ми на Різдво – ворожили. Тоді ж вирувало і язичницьке свято Люперкалія, якому була заступницею сама богиня любові – Юнона. Парочки, що вже склалися, оголошували про свої заручини, а для вільних від стріл Амура, і навіть заміжніх, воно було часом бурхливих любовних пристрастей.

А Валентин тим часом їв сухий хліб у в’язниці, молився і знав напевно, що справжньої весни вже не побачить. Якщо вірити його зображенню у книгах, він був дуже вродливим. Мабуть, в нього закохувались дівчата. Але навряд чи, сидячи за гратами, він міг припустити, що останньому в його житті коханню судилося статися саме в цих стінах.Його наглядач у в’язниці був суворим і ненавидів християн. Про те, що молодий християнин, якого нещодавно привели до нього, ще й лікар, він дізнався, коли спіймав під віконцем його камери декількох хлоп’ят, які кидали туди маленькі записки (можливо, це й були перші “валентинки”). В записочках була всяка всячина: поздоровлення зі святом, привіти і побажання людині, яка була до них доброю і привітною, яка лікувала їх і навчала.

Наглядач замислився. Його улюблена дочка була сліпою і наодинці просиджувала всі дні вдома: кому потрібна сліпа наречена? Наглядач привів дочку до ув’язненого лікаря, але не міг знати, що горе сліпої дівчини стане горем закоханої.

Сталося диво: Валентин повернув їй зір і вона покохала його. Від їх кохання залишилось одне свідоцтво, про яке не забула легенда – невеличкий лист, майже записочка, “валентинка”, яку склав юнак для неї, сором’язливо підписавши: “Ваш Валентин”. І, невідомо, може саме дочка наглядача вперше вигукнула: “Він – Святий!”

І кожного року за народними переказами, саме в цей день усі птахи знаходять собі пару.

Давайте й ми серед вас виберемо 5 пар, які стануть учасницями наших цікавих святкових конкурсів. А допоможе нам в цьому гра “Знайди свою половинку”.

Учасники збирають в одне ціле розбиті серця.Чиї співпадуть-ті паари зійдуться.

Конкурс 1.Пара має придумати собі назву.(конкурс оцінюється 3 балами)

КОНКУРС 2 «СОЛОДКІ ПОЦІЛУНКИ»

Оголошуємо конкурс "Солодкі поцілунки". Завдання полягає в тому, поки що звучить музика треба залишити якнайбільше поцілунків па сердечку.(3 б)

КОНКУРС 3 "ЯБЛУКО".

Затиснувши яблуко лобами танцюють танець,хто втримається найдовше-переміг.(3 б)

КОНКУРС 4 "СОЛОДКИЙ МАНДАРИН".

Пара стає один напроти одного. У праву руку дівчини і парубка кладеться мандарин. Вільною рукою учасник накриває руку партнера. Завдання конкурсантів – очистити мандарин від шкірки, не змінюючи положення рук, і з'їсти його. Виграє пара, котра першою виконає це завдання.(3 б)

Конкурс 5.

Питання (для прикладу) для дівчат:

1. Складовою частиною чого є карбюратор? (Мотора)

2. Капот на автомобілі розташовується спереду або ззаду? (Спереду)

3. В якому напрямку при роботі пилкою прикладається сила: до себе чи від себе? (Від себе)

4. Брати Буре грають у футбол або в хокей? (У хокей)

5. Де проходив чемпіонат світу з футболу в 2002 році? (В Японії)

6. Продукція якої фірми має емблему у формі "галочки"? (Nike)

Питання для хлопців:

1. При затягання нитки в голку, що повинно бути нерухомо: голка або нитка? (Голка)

2. Що таке мелірування? (Фарбування окремих прядок волосся)

3. Чи кладуть дріжджі в пісочне тісто? (Ні)

4. Для чого жінці може знадобитися ацетон? (Для змивання лаку з нігтів)

5. Чи потрібно змивати фарбу для волосся після їх фарбування? (Так)

6. Як називається невелика сумочка, в якій зберігаються предмети, необхідні для макіяжу? (Косметичка)

Конкурс 6.Я вас люблю!

Пари, які беруть участь у конкурсі, по черзі зізнаються одне одному в коханні, однак говорити при цьому не дозволяється. Сокровенні слова необхідно показати мімікою, жестами, рухами. Пара, яка зробить це найцікавіше та найсмішніше — перемагає.

Конкурс 7.На уважність

Конкурс призначений для уважних кавалерів.Вони сідають в ряд.Виходить дівчина, кожен з учасників уважно вивчає її зовнішній вигляд.Потім вона йде і повертається, змінивши що-небудь у своєму вбранні, зачісці і т.д.Змін може бути декілька.Хто з учасників виявиться найбільш спостережливим, той і переможе. 

Молодці, познайомилися. Кожній парі за співпалу відповідь нараховується 1 бал.

1 . З якого крана не беруть воду? (З підйомного)

2. Що знаходиться в середині школи? (Буква о)

3. На базарі один покупець купив три кози і заплатив 3 гривні. По чому

пішла кожна коза? (По землі)

4. Пішохідна частина вулиці. (Тротуар)

5. З якої рослини плела сорочки сестра для своїх братів-лебедів? (З

кропиви)

6. Пристрій, який вимірює температуру тіла? (Термометр)

7. В якій квітці сиділа Дюймовочка? (Тюльпан)

8. З яким кольором змішують жовтий, щоб отримати зелений? (Синій)

9. Як називають квадратний майданчик для гри в бокс? (Ринг)

10. Як в Україні називають посаду голови держави? (Президент)

11. Хто має найбільший хобот? (Слон)

12. Яку команду дає вартовий? (Стій)

13. На якому музичному інструменті грає крокодил Гена на день свого

народження? (Гармошка)

14. Що згубила Попелюшка, тікаючи з балу? (Туфельку)

15. Чим заправляють салат олів”є? (Майонезом)

16. У який горщик не можна налити води? (У повний)

17. Якого каменя немає у морі? (Сухого)

18. Скільки тварин тягнуло ріпку? (3)

19. Хто вигнав Крутя і Вертя з-за столу? (Півник)

20. Хто вигнав Козу-Дерезу з зайчикової хатки? (Рак-Неборак)

Конкурс 8.«Пройди по мосту».З паперу вирізати місток довжиною 2 м шириною 10 см.Хлопець і дівчина ідуть назустріч щоб не впасти.

Конкурс 9.«Зрозумій без слів»Хлопець за допомогою міміки і жестів має кудись запросити дівчину.(На полювання,балет,цирк,прогулянку,бібліотеку,дискотеку і т.д.)

Конкурс 10. «Сердечко»Вирізати з картону сердечко тримаючи ножиці разом.

Конкурс 11. «Склади вірш»За допомогою поданих слів (рими)скласти вірш

Валентин-карантин

Лобов-знову.

Конкурс 12 «Пісня від щирого серця»Скласти серце-пазл з словами пісні і проспівати цю пісню.

Конкурс 13 «На балу»Звучить різна музика,пари виконують рухи під музику.

Конкурс 14. «Защемило серце»(з Прещепками).

Конкурс 15. Зірочка з неба

Як часто хлопці кажуть своїм коханим про те, що вони готові і зірку з неба дістати для них. Так чому б не провести конкурс для молодих людей, який дозволить їм зробити піднести зірку своїм коханим на День святого Валентина.Для цього конкурсу ведучий видає хлопцям на альбомному аркуші і просить їх зробити п'ятикутну зірку власними руками. При цьому не можна використовувати сторонні предмети і згинати лист. На виготовлення чоловікам дається дві хвилини. Перемагає той, чия зірка вийшла рівнею і красивіше.


Ведучий 1.
 Закохані дуже часто потрапляють у складні, не передбачувані ситуації. Від того, який вихід вони знайдуть із цієї ситуації, великою мірою залежать їхнє подальші стосунки. Пропонуємо нашим гравцям помірятися силами в конкурсі, який ми назвали

Конкурс «Ваші дії».

(Ведучі по черзі пропонують проблемні ситуації учасникам змагань.)

 Ситуації для дівчат:

1. Пригощаючи хлопця склянкою соку, ви ненароком забруднили йому одяг. Ваша мама повертається з роботи саме тієї миті, коли ви старанно намагаєтеся випрати йому штани, а він очікує вас у маминому халаті. Що ви скажете мамі?

2. Уявіть собі, що хлопець запросив вас на побачення о 12.30, і але ваші уроки закінчуються о 15.00. Ваші дії?

3. Опишіть хлопця вашої мрії!

4. В автобусі з вами познайомився симпатичний і дуже привабливий юнак, але він не назначив вам побачення, а ви дуже б хотіли з ним зустрітися. Перед тим, як вийти з автобуса, ви …. Продовжте, будь-ласка, свою думку і розкажіть про свої дії.

5. Уявіть собі, що ви отримали дві "валентинки". Одна, ви знаєте точно, що від вашого друга. Але ви не знаєте від кого інша. Ваш друг побачив цю валентинку і дуже розізлився. Ваші дії?   

6. Уяви ситуацію. Ти відчуваєш, що у твого друга будуть незабаром великі неприємності. Як ти діятимеш?

 

Ситуації для хлопців:            

1. Ви катаєтеся з дівчиною на чортовому колесі. Раптом вимикають електрику, від несподіванки ваша дівчина випускає із рук сумочку і та падає на землю; Ваші дії?                                 

2. Ви відпочиваєте на пляжі з вашою дівчиною. Але раптом чуєте крики про допомогу. Ви бачите, що кричить дуже ефектна блондинка, яка перед цим намагалася, щоб ви звернули на неї увагу, і вона зовсім не тоне. Ваші дії?

3.  До вас у гості прийшла дівчина, яка вам подобається. Ви пригощаєте її чаєм, а вона несподівано розбиває улюблену чашку вашого батька. Ваші дії?          

4. Опишіть дівчину вашої мрії.

5. Ваша подруга чесно позичає, але ніколи не повертає річ, яку взяла. Зараз вона просить покористуватись відеокамерою. Яка буде Ваша реакція. Чому?

КОНКУРС 16“ЗНАЙДИ МЕНЕ”

Із закритими очима юнаки повинні по руці визначити кожну даму, що сидить перед ним. Виграє той учасник, який правильно відгадає найбільшу кількість дам.  Своїй дамі він повинен поцілувати ручку.

Ведучий 1.  А зараз наступний конкурс «ЕТИКЕТ».

Ведучі по черзі ставлять парам по два запитання

 

Запитання для пари №1.

Дівчині: Тебе знайомлять із юнаком. Хто має подати руку першим – ти чи він? (Дівчина).

Хлопцеві: Ідучи із дівчиною вулицею,ти маєш триматися праворуч чи ліворуч від неї? (Праворуч).

 

 

 

Запитання для пари №2.

Дівчині: Ти знайомиш свого хлопця із подругою. Кого ти маєш представити першим – подругу чи хлопця? (Подругу).

Хлопцеві: Ти ідеш разом із дівчиною вулицею. На вашому шляху зустрілись круті сходи. Хто із вас має іти першим – ти чи дівчина? (Хлопець).

 

Запитання для пари №3.

Дівчині: Ти запросила на свій день народження кількох друзів – хлопців та дівчат. З якого боку від дівчини має сидіти за столом хлопець? (Ліворуч).

Хлопцеві: Ти запросив дівчину у кафе. Хто першим має зайти до приміщення – ти чи вона? (Дівчина).

 

Запитання для пари №4.

Дівчині: Ти домовилась із хлопцем про побачення, але відчуваєш, що прийти вчасно не встигнеш. На який час ти можеш дозволити собі запізнитись? (Не більш як 15 хв.)

Хлопцеві: Ти із дівчиною сидиш за столиком у кафе. Офіціант вам приносить меню. Хто перший має ознайомитися з меню – ти чи дівчина? (Дівчина).

 

Запитання для пари №5.

Дівчині: Ви зайшли до залу кінотеатру. Інші глядачі вже сидять, а вам треба пройти до своїх місць. Хто має йти через ряд попереду – ти чи хлопець? (Хлопець).

Хлопцеві: Як слід іти через ряд повз інших глядачів? (Обличчям до глядачів).

Ведучий 1.  Конкурс наступний "Молоді ґазди". Для хлопців завдання: Правою рукою робимо рухи, які імітують розпилювання дров, а лівою забиваємо цвях.

Ведучий 2. А нашим дівчатам ми пропонуємо потренуватись у сварці. Ваше завдання буде якнайвиразніше, найшвидше і найбільше разів проговорити скоромовку.

Глядачів просимо допомогти у лічбі:

1) Всіх скоромовок не перемовиш, не перевискоромовиш,

2) Пололи поле, поливали на перепелів полювали.

3) Не клюй, курко, крупку, не кури, котку, люльку.

4) Бабин біб розцвів у дощ, буде бабі біб у борщ.

5) Мила митися не вміла. Мила мило з рук не змила.

Пара виконує свої дії одночасно, він – імітує рухи, вона його сварить скоромовками.

Звучить урочиста музика. Журі оголошує підсумки програми. Голова журі нагороджує учасників програми за такими номінаціями:

- «Найромантичніша пара»

- «Найвигадливіша пара»

- «Найартистичніша пара»

- «Найчарівніші пара»

- «Ідеальна пара» (переможці програми, які набрали найбільше балів).

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»