Самостійна робота з української мови

Опис документу:
Дана самостійна робота з української мови розроблена для учнів третіх класів. Вона дозволяє вчителю швидко перевірити знання дітьми правил з мови (текст: заголовок, абзац, основна думка тексту, тема тексту, художній, науковий і діловий тексти, текст - розповідь, -міркування, -опис; речення: розповідні, питальні, спонукальні).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Віднови правила. Встав пропущені слова.

Текст -___________ це текст, у якому йдеться про події, пов’язані між собою, про дії героїв (персонажів) розповіді. Його мета — розповісти, як це було.

Текст -______________ — це словесне зображення предмета, істоти, явища, місцевості, приміщень.

Текст -___________ доводить, переконує, пояснює. У таких текстах використовуються такі слова та сполучення слів: на мою думку, я вважаю, я переконаний (переконана), по-перше, по-друге, отже.

Свої думки ми висловлюємо ___________. Вони містить закінчену думку. Відповідно до мети висловлювання речення поділяють на ____________, _____________ та ___________

У _________ реченнях про щось розповідають

і повідомляють. У кінці таких речень ставимо _______________.

У ___________ реченнях про щось запитують.

У кінці таких речень ставимо ______________

__________..

___________ речення спонукають до дії. У кінці таких речень ставимо _______________..

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»