Шахи і шашки в школах Мурованокуриловеччини №2, 2009

Опис документу:
На допомогу методисту позашкільного закладу

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Мурованокуриловецький районний

Будинок дитячої та юнацької творчості

Шахи і шашки

в школах

Мурованокуриловеччини

Вісник шахово-шашкового клубу «Дебют»

2, 2009

Матеріали до друку підготував

Серветник Василь Григоровичкерівник шахово-шашкового гуртка,

спеціаліст вищої категорії,

керівник гуртка-методист

Рецензент: Григораш Людмила Василівна – директор Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Чемпіони району з шахів серед дітей

Номінація: хлопчики віком до 8 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Процишин Вадим

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Гринь Олександр

Наддністрянське

2008

Гринь Олександр

Наддністрянське

2009

Третяк Анатолій

Мур. Курилівці СЗШ №2

Номінація: хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Балан Володимир

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бруско Антон

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Гринь Олександр

Наддністрянське

Номінація: дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Смішняк Діана

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Горбачова Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №2

Номінація: хлопчики віком до 12 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Школьний Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Балан Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Третяк Павло

Мур. Курилівці СЗШ №2

Номінація: дівчатка віком до 12 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Данилюк Ірина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: хлопчики віком до 14 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Каплунський Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Неруш Леонід

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Руденко Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №2

Номінація: дівчатка віком до 14 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Марецька Аліна

Галайківці

2008

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Боднар Лілія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Гуцол Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: юнаки віком до 18 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Луцак Микола

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Вакарук Олександр

Мур. Кур. СЗШ-інтернат

Номінація: дівчата віком до 18 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

-

-

Чемпіони району з шашок-64

Номінація: «Юні надії» хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Процишин Вадим

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бруско Антон

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Жучковський Мирослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Юні надії» дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Пономаренко Світлана

Наддністрянське

2008

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадети» хлопчики віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Балан Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадетки» дівчатка віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадети» юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Каплунський Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Гуцол Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадетки» дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Пономаренко Тетяна

Наддністрянське

2007

Подлєсна Ярослава

Галайківці

2008

Купрата Ольга

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Власова Мирослава

Мур. Курилівці СЗШ №2

Чемпіони району з шашок-100

Номінація: «Юні надії» хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Дячук Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Дячук Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Жучковський Мирослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Третяк Олесь

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Юні надії» дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадети» хлопчики віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Саранчук Юрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Саранчук Юрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадетки» дівчатка віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Домінас Альона

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадети» юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гуцол Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Гуцол Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадетки» дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Дерик Яна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Дерев’янчук Ірина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2009

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

ТАБЛИЦЯ

нарахування залікових балів школам району

за участь в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок

( 2009 – 2010 навчальний рік)

№ п/п

Назви шкіл

Види змагань

Сума балів

Місце

Особиста першість району з шахів

(19 вересня 2009 р.)

Особиста першість району з шашок-100

(26 вересня 2009 р.)

Особиста першість області з шашок-100

(03-04 жовтня 2009 р.)

Особиста першість району з шашок-64

(10 жовтня 2009 р.)

Чемпіонат Мурованокуриловецького району з шашок-64 (24 жовтня 2009 р.)

Особиста першість області з шашок-64

(02-05 листопада 2009 р.)

1

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Вербовець

2

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Вищеольчедаїв

1

1

8-9

3

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Жван

4

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Конищів

5

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Котюжани

6

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Лучинець

7

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Михайлівці

8

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

13

23

18

19

10

4

87

1

9

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. №2 смт Муровані Курилівці

13

10

6

12

2

6

49

2

10

Мур.Куриловецька санаторна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

3

1

2

6

3

11

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Наддністрянське

3

3

5-6

12

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Немерче

13

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Обухів

14

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне

2

2

7

15

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Снітків

16

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Бахтин

17

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Галайківці

1

1

8-9

18

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Дерешова

3

1

4

4

19

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Долиняни

20

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Дружба

3

3

5-6

21

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Житники

22

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Курашівці

23

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Лучинчик

24

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Морозівка

25

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с. Перекоринці

26

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с. Попелюхи

27

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Привітне

28

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Степанки

Конкурс «Гуртківець року»

ТАБЛИЦЯ

для визначення найактивнішого члена шахово-шашкового гуртка РБДЮТ

в 2009-2010 навчальному році

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Види змагань, набрані бали

Сума балів

Першість району з шахів

(19 вересня)

Першість району з шашок-100 (26 вересня)

Першість області з шашок-100 (3-4 жовтня)

Першість району з шашок-64 (10 жовтня)

Чемпіонат району з шашок-64 (24 жовтня)

Турнір сімейних команд

(12 грудня)

1

Третяк Анатолій

МК №2

3

3

3

3

-

2

14

2

Лесь Ярослав

МК №1

-

3

3

3

2

-

11

3

Третяк Олесь

МК №2

1

3

3

2

-

2

11

4

Бруско Антон

МК №1

1

3

3

1

1

2

11

5

Гуцол Олександр

МК №1

3

3

-

3

1

-

10

6

Корначук Олеся

МК №1

-

3

3

3

1

-

10

7

Білоус Марія

МК №1

-

3

-

3

3

-

9

8

Третяк Павло

МК №2

3

-

-

1

-

4

8

9

Руденко Сергій

МК №2

3

1

-

1

-

3

8

10

Андрущак Марина

МК №1

-

3

3

2

-

-

8

11

Бернада Віталій

МК №1

-

-

3

-

3

-

6

12

Жучковський Влад

МК №1

2

2

-

2

-

-

6

13

Жучковський Мирослав

МК №1

-

-

3

3

-

-

6

14

Процишин Вадим

МК №1

2

2

-

-

-

2

6

15

Власова Мирослава

МК №2

-

-

-

3

2

-

5

16

Горбачова Катерина

МК №2

3

2

-

-

-

-

5

17

Микитенко Віталій

МК №1

1

1

-

1

-

2

5

18

Мосендз Вадим

МК №1

-

-

-

1

-

4

5

19

Петруняк Олег

МК №2

2

1

-

1

-

-

4

20

Мількевич Ірина

МК №1

2

1

-

1

-

-

4

21

Сауляк Артем

МК №1

-

3

-

1

-

-

4

22

Івінський Іван

МК №1

-

-

-

2

1

-

3

23

Домінас Альона

МК №1

-

2

-

1

-

-

3

24

Гевко Максим

МК №1

2

-

-

1

-

-

3

25

Гринь Олександр

с. Наддністрянське

3

-

-

-

-

-

3

26

Боднар Лілія

МК №1

3

-

-

-

-

-

3

27

Григораш Дмитро

школа-інтернат

1

1

-

1

-

-

3

28

Дячук Андрій

МК №1

-

1

-

1

1

-

3

29

Превор Катерина

МК №1

-

3

-

-

-

-

3

30

Саранчук Юрій

МК №1

-

1

-

1

1

-

3

31

Михайловський Олександр

МК №1

-

1

-

1

1

-

3

32

Лесь Ірина

МК №1

-

2

-

-

1

-

3

33

Балан Володимир

МК №1

-

-

-

1

1

-

2

34

Міхалевський Ярослав

с. Дерешова

-

1

-

-

1

-

2

35

Гавришенко Олександр

МК №1

-

1

-

1

-

-

2

36

Власова Олеся

МК №1

-

1

-

1

-

-

2

37

Білик Валентин

МК №1

2

-

-

-

-

-

2

38

Цішковський Валентин

МК №1

-

-

-

2

-

--

2

39

Антонюк Костянтин

МК №1

-

1

-

1

-

-

2

40

Данилюк Ірина

МК №1

-

-

-

2

-

-

2

41

Вакарук Олександр

школа-інтернат

2

-

-

-

-

-

2

42

Гречух Артем

МК №1

-

-

-

1

-

1

2

43

Сімчук Катерина

с. Дерешова

-

1

-

-

-

-

1

44

Нагородняк Вадим

Галайківці

-

-

-

1

-

-

1

45

Кравчук Микола

Жружба

-

-

-

1

-

-

1

46

Кирилюк Наташа

Дружба

-

-

-

1

-

-

1

47

Міхалевська Вікторія

МК №1

-

-

-

1

-

-

1

48

Жучковський Богдан

МК №1

-

-

-

1

-

-

1

49

Хоменко Олександр

МК №1

-

-

-

1

-

-

1

50

Фірманюк Олексій

МК №1

-

-

-

1

-

-

1

51

Коропатов Богдан

-

-

-

1

-

-

1

52

Торський Максим

-

-

-

1

-

-

1

53

Михайловський Максим

МК №1

-

-

-

1

-

-

1

54

Вакарук Віктор

МК №2

-

1

-

-

-

-

1

55

Сімчук Олександр

с. Дерешова

-

1

-

-

-

-

1

56

Головатюк Ірина

с. Дерешова

-

1

-

-

-

-

1

57

Темник Юрій

МК №2

-

1

-

-

-

-

1

58

Купрата Ольга

МК №1

-

-

-

-

1

-

1

59

Фурман Ігор

Рівне

-

-

-

-

1

-

1

60

Фурман Микола

Рівне

-

-

-

-

1

-

1

19 вересня 2009 р.

Першість району з шахів серед дітей

Номінація: хлопчики 2001 року народження і молодші

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Анатолій

2002

ІІІ

М.Кур №2

2

1

2

Білик Валентин

2002

б/р

М.Кур №1

0,5

2-3

3

Жучковський Владислав

2002

б/р

М.Кур №1

0,5

2-3

Номінація: хлопчики 1999-2000 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Гринь Олександр

2000

ІІІ

Наддністр

4

1

2

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

2+

2

3

Третяк Олесь

2000

ІІІ

М.Кур №2

2-

3

4

Базюк Дмитро

1999

І юн

М.Кур №1

1

4

Номінація: дівчатка 1999-2000 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Горбачова Катерина

25.07.00

б/р

М.Кур №2

Номінація: хлопчики 1997-1998 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Павло

1998

ІІ

М.Кур №2

2+2

1

2

Процишин Вадим

1998

ІІІ

М.Кур №1

2+1

2

3

Бруско Антон

1998

І юн

М.Кур №1

2+0

3

4

Григораш Дмитро

1998

б/р

МК інтерн

0

4

Номінація: хлопчики 1995-1996 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Руденко Сергій

1996

ІІІ

М.Кур №2

4

1

2

Петруняк Олег

1996

б/р

М.Кур №2

1

2

3

Микитенко Віталій

1996

б/р

М.Кур №1

0

3

Номінація: дівчатка 1995-1996 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Боднар Лілія

1995

І юн

М.Кур №1

1,5+

1

ІІІ

2

Мількевич Ірина

1996

ІІІ

М.Кур №1

1,5-

2

Номінація: юнаки 1993-1994 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

1+2

1

Номінація: юнаки 1991-1992 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Вакарук Олександр

1992

І юн

М.К інтерн

1+1

1

ІІІ

2

Маруняк Дмитро

1992

І юн

ВОльчедаїв

1+0

2

ІІІ

Н А К А З №75

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 21 вересня 2009 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шахів»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шахів таким учням:

Маруняку Дмитру - СЗШ І-ІІІ ступенів с. Вищеольчедаїв,

Вакаруку Олександру - школа-інтернат смт Мур. Курилівці,

Боднар Лілії - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

26 вересня 2009 р.

Першість району з шашок-100 серед дітей

Номінація: хлопчики 2001 року народження і молодші

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Анатолій

2002

І юн

М.Кур №2

6

1

ІІІ

2

Жучковський Владислав

2002

б/р

М.Кур №1

3

2

3

Гавришенко Олександр

2001

б/р

М.Кур №1

2

3

4

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

1

4

Номінація: хлопчики 1999-2000 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Олесь

2000

І юн

М.Кур №2

6

1

ІІІ

2

Погребняк Максим

2000

б/р

М.Кур №2

1

2

Номінація: дівчатка 1999-2000 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Корначук Олеся

1999

ІІ

М.Кур №1

4

1

2

Горбачова Катерина

2000

б/р

М.Кур №2

1

2

Номінація: хлопчики 1997-1998 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

6

1

2

Процишин Вадим

1998

ІІ

М.Кур №1

4

2

3

Дячук Андрій

1997

І юн

М.Кур №1

2

3

4

Григораш Дмитро

1998

б/р

МК інтерн

0

4

Номінація: дівчатка 1997-1998 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Андрущак Марина

1997

ІІ

М.Кур №1

8

1

Номінація: хлопчики 1995-1996 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

22

1-2

2

Сауляк Артем

1995

ІІ

М.Кур №1

22

1-2

3

Петруняк Олег

1996

б/р

М.Кур №2

14

3

І юн

4

Антонюк Костянтин

1995

І юн

М.Кур №1

13

4

5

Руденко Сергій

1996

І юн

М.Кур №2

10

5-7

6

Хоменко Олександр

1996

ІІІ

М.Кур №1

10

5-7

І юн

7

Міхалевський Ярослав

1995

б/р

Дерешова

10

5-7

І юн

8

Микитенко Віталій

1996

б/р

М.Кур №1

8

8

9

Сімчук Олександр

1996

І юн

Дерешова

7

9

Номінація: дівчатка 1995-1996 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

24

1

2

Домінас Альона

1996

ІІ

М.Кур №1

21

2

3

Мількевич Ірина

1996

І юн

М.Кур №1

8+

3

4

Власова Олеся

1996

б/р

М.Кур №1

8-

4

І юн

5

Головатюк Ірина

1995

ІІІ

Дерешова

5

5

Номінація: юнаки 1993-1994 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

15

1

2

Михайловський Олексан

1994

ІІІ

М.Кур №1

11

2

ІІ

3

Саранчук Юрій

1994

І

М.Кур №1

10

3

4

Вакарук Віктор

1994

І юн

М.Кур №2

6+

4

ІІІ

5

Саранчук Віталій

1994

ІІ

М.Кур №1

6-

5

6

Темник Юрій

1994

б/р

М.Кур №1

2

6

Номінація: дівчата 1993-1994 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Превор Катерина

1994

ІІ

М.Кур №1

11

1

2

Лесь Ірина

1994

ІІ

М.Кур №1

10

2

3

Сімчук Катерина

1994

І юн

Дерешова

1

3

Н А К А З №

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 28 вересня 2009 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям з шашок-100»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шашок-100 таким учням:

Вакаруку Віктору - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці,

Третяку Анатолію - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці,

Третяку Олесю - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці,

§ 2

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шашок-100 таким учням:

Власовій Олесі - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»,

Хоменку Олександру - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»,

Петруняку Олегу - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці

Міхалевському Ярославу - СЗШ І-ІІ ступенів с. Дерешова

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

10 жовтня 2009 р.

Першість району з шашок-64 серед дітей

Номінація: хлопчики 2002 року народження і молодші

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Анатолій

2002

І юн

М.Кур №2

6

1

2

Жучковський Владислав

2002

І юн.

М.Кур №1

4

2

3

Третьяков Вадим

2003

б/р

М.Кур №1

0

3

Номінація: хлопчики 1999-2001 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Жучковський Мирослав

2000

ІІ

М.Кур №1

16

1

2

Третяк Олесь

2000

І юн

М.Кур №2

15

2

ІІІ

3

Плавуцький Дмитро

1999

І юн

М.Кур №1

11

3

4

Островський Андрій

2001

І юн

М.Кур №1

10

4

5

Гавришенко Олександр

2001

І юн

М.Кур №1

7

5

6

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

6

6

7

Стародуб Юрій

1999

б/р

М.Кур №1

5

7

Номінація: дівчатка 1999-2001 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Корначук Олеся

1999

ІІ

М.Кур №1

11

1

2

Петруняк Оксана

2000

б/р

М.Кур №2

4

2

Номінація: хлопчики 1996-1998 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

31

1

2

Івінський Іван

1996

І

М.Кур №1

30

2

3

Дячук Андрій

1997

ІІІ

М.Кур №1

26

3-4

4

Мосендз Вадим

1996

ІІ

М.Кур №1

26

3-4

5

Михайловський Максим

1998

І юн.

М.Кур №1

23

5

ІІІ

6

Петруняк Олег

1996

І юн.

М.Кур №2

20

6

ІІІ

7

Балан Володимир

1996

ІІ

М.Кур №1

19

7

8

Руденко Сергій

1996

ІІІ

М.Кур №2

18

8

9

Жучковський Богдан

1997

ІІІ

М.Кур №1

18

9

10

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

18

10

11

Гречух Артем

1996

б/р

М.Кур №1

15

11

І юн.

12

Торський Максим

1998

б/р

Дружба

14

12-14

І юн.

13

Коропатов Богдан

1997

ІІІ

Дружба

14

12-14

14

Хоменко Олександр

1996

ІІ

М.Кур №1

14

12-14

15

Третяк Павло

1998

І юн.

М.Кур №1

10

15

16

Фірманюк Олексій

1997

І юн.

М.Кур №1

7

16

17

Григораш Дмитро

1998

б/р

МК інтерн

3

17

18

Микитенко Віталій

1996

б/р

М.Кур №1

0

18

Коефіцієнт турніру -3,33

Норма ІІІ розряду 18 очок

Норма І юнацького розряду 13 очок

Номінація: дівчатка 1996-1998 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

12

1

2

Андрущак Марина

1997

ІІ

М.Кур №1

7

2

3

Домінас Альона

1996

І

М.Кур №1

7

3

4

Міхалевська Вікторія

1996

ІІ

М.Кур №1

6

4

5

Мількевич Ірина

1996

І юн

М.Кур №1

6

5

6

Кирилюк Наталія

1997

І юн.

Дружба

2

6

7

Власова Олеся

1996

І юн.

М.Кур №1

2

7

Номінація: юнаки 1993-1995 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

19

1

2

Цішковський Валентин

1993

І

М.Кур №1

15

2

3

Саранчук Юрій

1994

І

М.Кур №1

13

3

4

Сауляк Артем

1995

ІІ

М.Кур №1

12

4

5

Балан Андрій

1995

ІІ

М.Кур №1

8

5

6

Саранчук Віталій

1994

ІІ

М.Кур №1

8

6

7

Нагородняк Вадим

1995

ІІ

Галайківці

8

7

8

Кравчук Микола

1995

ІІІ

Дружба

7

8

9

Антонюк Костянтин

1995

І юн

М.Кур №1

4

9

10

Михайловський Олександр

1994

ІІІ

М.Кур №1

2

10

Номінація: дівчата 1993-1994 років народження

№ п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Власова Мирослава

1995

ІІ

М.Кур №2

4

1

2

Данилюк Ірина

1995

І юн.

М.Кур №1

2

2

Н А К А З №

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 12 жовтня 2009 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шашок-64»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шашок-64 таким учням:

Михайловському Максиму - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»,

Третяку Олесю - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці,

Петруняку Олегу - СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Мур. Курилівці

§ 2

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шашок-64 таким учням:

Гречуху Артему - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»,

Торському Максиму - СЗШ І-ІІ ступенів с. Дружба

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

24 жовтня 2009 р.

Чемпіонат району з шашок-64

Категорія учасників – чоловіки. Група І

Місце

Учасники

Організація

Рік народ-ження

Розряд

1

2

3

4

5

6

Очки

1

Кадук Василь Іванович

пенсіонер

1946

І

2

2

2

2

2

10

2

Михайловський Олександр

Гімназія №1

1994

ІІ

0

1

1

2

2

6

3

Саранчук Юрій

Гімназія №1

1994

І

0

1

2

2

0

5

4

Балан Володимир

Гімназія №1

1996

ІІ

0

1

0

2

2

5

5

Саранчук Віталій

Гімназія №1

1994

ІІ

0

0

0

0

2

2

6

Фурман Микола

Рівне

1993

ІІІ

0

0

2

0

0

2

Категорія учасників – чоловіки. Група ІІ

Місце

Учасники

Організація

Рік народ-ження

Розряд

1

2

3

4

5

6

Очки

1

Лесь Ярослав

Гімназія №1

1996

І

2

2

2

2

2

10

2

Бруско Антон

Гімназія №1

1998

ІІ

0

1

2

2

2

7

3

Івінський Іван

Гімназія №1

1996

І

0

1

2

1

2

6

4

Міхалевський Ярослав

Дерешова

1995

ІІІ

0

0

0

2

2

4

5

Дячук Андрій

Гімназія №1

1997

ІІІ

0

0

1

0

2

3

6

Фурман Ігор

Рівне

1992

ІІ

0

0

0

0

0

0

Категорія учасників – чоловіки. Група ІІІ

Місце

Учасники

Організація

Рік народ-ження

Розряд

1

2

3

4

5

6

Очки

1

Мосендз Сергій Анатол.

студ

1989

кмс

1

2

2

2

2

9

2

Бернада Віталій

Гімназія №1

1993

І

1

2

1

2

2

8

3

Гуцол Олександр

Гімназія №1

1993

І

0

0

2

1

2

5

4

Паламарчук Василь Іван.

-

1955

І

0

1

0

1

2

4

5

Балан Андрій

Гімназія №1

1995

ІІ

0

0

1

1

2

4

6

Мороз Олексій

Ліцей

1994

ІІІ

0

0

0

0

0

0

Категорія учасників – жінки

Місце

Учасники

Організація

Рік народ-ження

Розряд

1

2

3

4

5

Очки

1

Білоус Марія

Гімназія №1

1996

І

2

2

2

2

8

2

Власова Мирослава

Школа №2

1995

ІІ

0

2

0

2

4

3

Купрата Ольга

Гімназія №1

1994

ІІ

0

0

2

2

4

4

Лесь Ірина

Гімназія №1

1994

ІІ

0

2

0

1

3

5

Корначук Олеся

Гімназія №1

1999

ІІ

0

0

0

1

1

Категорія учасників – чоловіки. Фінал

Місце

Учасники

Організація

Рік народ-ження

Розряд

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

1

Мосендз Сергій Анатол.

студент

1989

кмс

2

1

2

2

2

2

2

2

15

2

Кадук Василь Іванович

пенсіонер

1946

І

0

2

2

1

2

2

2

2

13

3

Бернада Віталій

Г №1

1993

І

1

0

1

2

2

1

2

2

11

4

Лесь Ярослав

Г №1

1996

І

0

0

1

2

0

2

2

2

9

5

Гуцол Олександр

Г №1

1993

І

0

1

0

0

1

2

2

2

8

6

Саранчук Юрій

Г №1

1994

І

0

0

0

2

1

1

1

2

7

7

Івінський Іван

Г №1

1996

І

0

0

1

0

0

1

2

1

5

8

Михайловський Олександр

Г №1

1994

ІІ

0

0

0

0

0

1

0

2

3

9

Бруско Антон

Г №1

1998

ІІ

0

0

0

0

0

0

1

0

1

12 грудня 2009 р.

Командна першість РБДЮТ серед сімейних команд

Шахи

№ п/п

Команда

Прізвище та ім’я учасника

Рік народження

Особистий залік

Командний залік

Сума очок

Місце

Сума очок

Місце

1

Мрія

Третяк Павло

капітан

1998

4

1

9

1

Третяк Анатолій Миколайович

дідусь

1950

5

1

2

Чемпіон

Мосендз Вадим

капітан

1996

3

3

7

2

Мосендз Сергій Анатолійович

дядько

1989

4

2

3

Динамо

Руденко Сергій

капітан

1996

4

2

5

3

Гречух Артем

друг

1996

1

6

4

Біла тура

Третяк Олесь

капітан

2000

1,5

5

3,5

4

Третяк Ігор Анатолійович

батько

1972

2

3

5

Королева

Третяк Анатолій

капітан

2002

2

4

3

5

Бруско Антон

брат

1998

1

5

6

Непереможна

Микитенко Віталій

капітан

1996

0,5

6

2,5

6

Цикалюк Петро Іванович

дідусь

1935

2

4

Шашки-64

№ п/п

Команда

Прізвище та ім’я учасника

Рік народження

Особистий залік

Командний залік

Сума очок

Місце

Сума очок

Місце

1

Чемпіон

Мосендз Вадим

капітан

1996

10

1

20

1

Мосендз Сергій Анатолійович

дядько

1989

10

1

2

Вперед

Микитенко Віталій

капітан

1996

5

5

15

2

Цикалюк Петро Іванович

дідусь

1935

10

2

3

Шашки

Процишин Вадим

капітан

1998

9

2

14

3

Процишин Микола Іванович

батько

1968

5

4

4

Дамка

Третяк Олесь

капітан

2000

6

4

11

4

Третяк Ігор Анатолійович

батько

1972

5

5

5

Переможець

Третяк Павло

капітан

1998

2

7

9

5

Третяк Анатолій Миколайович

дідусь

1950

7

3

6

Торнадо

Третяк Анатолій

капітан

2002

4

6

8

6

Бруско Антон

брат

1998

4

6

7

Вікторія

Руденко Сергій

капітан

1996

6

3

7

7

Паламар Оксана Василівна

мама

1969

1

7

Поєдинки сімейних команд

Цей урочистий захід став своєрідним підведенням підсумків роботи шахово-шашкового гуртка районного будинку дитячої та юнацької творчості за перший семестр навчального року. На старт вийшли сімейні команди у складі нинішніх гуртківців та їхніх рідних, частина з яких теж свого часу були вихованцями цього гуртка. Змагалися 6 команд в шаховому і 7 – в шашковому турнірах.

Серед шахістів перемогла команда «Мрія» у складі 6-класника Мурованокуриловецької школи №2 Павла Третяка та його дідуся Анатолія Миколайовича. Успішним був виступ команди «Чемпіон», яка зайняла друге місце. Капітан – восьмикласник Мурованокуриловецької школи-гімназії Вадим Мосендз та його дядько - кандидат в майстри спорту Сергій Мосендз - нинішній чемпіон району серед дорослих. На третьому місці команда „Динамо” у складі восьмикласників Сергія Руденка та Артема Гречуха. Четверту сходинку посіла команда «Біла тура», за яку виступали 3-класник Мурованокуриловецької школи №2 Олесь Третяк разом із татом Ігорем Анатолійовичем. Команда «Королева» хоча і зайняла 5 місце, проте її капітан другокласник Мурованокуриловецької школи №2 Анатолій Третяк зайняв четверте місце серед капітанів команд. Його відзначено спеціальним призом, як наймолодшого капітана.

В шашковому турнірі перемогла команда «Чемпіон». Капітан команди Вадим Мосендз – 8-класник Мурованокуриловецької школи №1-гімназії. На другому місці команда «Вперед», капітаном якої є 8-класник Мурованокуриловецької школи №1-гімназії Віталій Микитенко. Третє місце посіла перспективна команда «Шашки», капітаном якої є 11-річний Вадим Процишин. Він виступав разом із батьком Миколою Івановичем і всього одним очком поступилися команді Віталія Микитенка. Рівномірно виступили гравці команди «Дамка» 9-річний Олесь Третяк із батьком Ігорем Анатолійовичем.

Спонсором турнірів став оргкомітет змагань. Переможців відзначено дипломами районного Будинку дитячої та юнацької творчості та призами. Всі учасники змагань отримали сувеніри. В номінації «Наймолодший учасник» відзначений 7-річний Анатолій Третяк. В номінації «Найстарший учасник» відзначено 74-річного Петра Івановича Цикалюка із села Дерешова. В номінації «Найактивніша родина» не було рівних родині Третяків, яка складалася із 6 гравців. В номінації «Найактивніший тато» переміг Ігор Анатолійович Третяк. І в номінації «Найактивніший дідусь» перевагу віддано Анатолію Миколайовичу Третяку, який зумів організувати всю родину для участі в проведеному заході.

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-64)

(станом на 01 січня 2010 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Литус Артем

1993

М.Кур. №1

кмс

2010

2

Бернада Віталій

1993

М.Кур. №1

І

1890

3

Білоус Марія

1996

М.Кур. №1

І

1880

4

Лесь Ярослав

1996

М.Кур. №1

І

1860

5

Бруско Антон

1998

М.Кур. №1

ІІ

1835

6

Неруш Леонід

1994

М.Кур. №1

І

1820

7

Корначук Олеся

1999

М.Кур. №1

ІІ

1820

8

Саранчук Юрій

1994

М.Кур. №1

ІІ

1800

9

Школьний Олександр

1994

М.Кур. №1

І

1800

10

Цішковський Валентин

1993

М.Кур. №1

І

1800

11

Сауляк Артем

1995

М.Кур. №1

ІІ

1785

12

Превор Катерина

1994

М.Кур. №1

І

1780

13

Власова Мирослава

1995

М.Кур. №2

ІІ

1775

14

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур. №1

І

1760

15

Івінський Іван

1996

М.Кур. №1

І

1760

16

Попов Юрій

1992

М.Кур. №1

ІІ

1760

17

Домінас Альона

1996

М.Кур. №1

І

1755

18

Балан Андрій

1995

М.Кур. №1

ІІ

1740

19

Саранчук Віталій

1994

М.Кур. №1

І

1740

20

Гуцол Олександр

1993

М.Кур. №1

І

1740

21

Балан Володимир

1996

М.Кур. №1

ІІ

1740

22

Процишин Вадим

1998

М.Кур. №1

ІІ

1630

23

Бринзюк Микола

1995

М.Кур №2

ІІ

1615

24

Міхалевська Вікторія

1996

М.Кур. №1

ІІ

1605

25

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІ

1600

26

Боднар Лілія

1995

М.Кур. №1

ІІ

1600

27

Новак Наталія

1995

Галайківці

ІІ

1595

28

Головатюк Ірина

1995

Дерешова

ІІ

1595

29

Голдинський Богдан

1999

М.Кур. №1

ІІ

1580

30

Михайловський Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІ

1575

31

Лесь Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1560

32

Фурман Ігор

1992

Рівне

ІІ

1560

33

Дерев’янчук Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1550

34

Пономаренко Світлана

1997

Наддністрянське

ІІ

1550

35

Хоменко Олександр

1996

М.Кур. №1

ІІ

1530

36

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур. №1

ІІ

1525

37

Чорний Богдан

1993

М.Кур. №1

ІІ

1510

38

Гвоздюк Віталій

1997

М.Кур. №2

ІІ

1500

39

Третяк Павло

1998

М.Кур №2

ІІ

1495

40

Мосендз Вадим

1996

М.Кур. №1

ІІ

1475

41

Шмідт Владислав

1993

М.Кур. №1

ІІ

1460

42

Дячук Андрій

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1415

43

Добровольська Марина

1995

Галайківці

ІІІ

1415

44

Кравчук Микола

1995

Дружба

ІІІ

1410

45

Сімчук Олександр

1996

Дерешова

ІІІ

1405

46

Вакарук Олександр

1992

М. Кур. інтернат

ІІІ

1400

47

Кирилюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1400

48

Михайловський Сергій

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1400

49

Яровик Олександр

1995

М.Кур №2

ІІІ

1400

50

Сімчук Катерина

1994

Дерешова

ІІІ

1395

51

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1395

52

Серветник Антоніна

1995

Галайківці

ІІІ

1395

53

Ремарович Сніжана

1994

М.Кур. №2

ІІІ

1395

54

Міхалевський Ярослав

1995

Дерешова

ІІІ

1395

55

Жучковський Богдан

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1390

56

Коропатов Богдан

1997

Дружба

ІІІ

1385

57

Руденко Сергій

1996

М.Кур №2

ІІІ

1395

58

Данилюк Ірина

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1375

59

Андрущак Марина

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1375

60

Білик Оксана

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1375

61

Столяр Артем

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1375

62

Рогач Валентин

1998

Привітне

ІІІ

1350

63

Дячук Андрій

1994

Дерешова

ІІІ

1350

64

Мурга Ліля

1995

Лучинчик

ІІІ

1350

65

Бабій Мирослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1330

66

Купрата Ольга

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1330

67

Купрата Юлія

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1330

68

Копаничук Леся

1994

Рівне

ІІІ

1320

69

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1280

70

Превор Олег

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1280

71

Островський Андрій

2001

М.Кур №1

І юн

1240

72

Петруняк Олег

1996

М.Кур №2

І юн

1230

73

Каправчук Олександр

1995

М.Кур. №2

І юн.

1230

74

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

І юн

1225

75

Пустовалов Анатолій

1997

М.Кур. №2

І юн.

1220

76

Москальчук Володимир

1995

Морозівка

І юн

1220

77

Добровольська Олена

1998

М.Кур №1

І юн

1215

78

Маркітан Вадим

1996

М-К інтернат

І юн

1215

79

Власов Владислав

2000

М.Кур. №1

І юн.

1210

80

Кирилюк Наталія

1997

Дружба

І юн

1205

81

Гончар Наталія

2001

М.Кур №1

І юн

1205

82

Сауляк Діана

1997

М.Кур. №1

І юн.

1205

83

Лисак Олесь

1999

М.Кур. №1

І юн.

1205

84

Горбачова Катерина

2000

М.Кур №2

І юн

1200

85

Сидорук Віта

1997

Галайківці

І юн

1200

86

Підгорна Тетяна

1999

М.Кур №1

І юн

1200

87

Соляр Владислав

1998

Галайківці

І юн

1200

88

Ліщинська Віка

1998

М.Кур. №1

І юн.

1200

89

Бернацький Ігор

1996

Дружба

І юн.

1200

90

Гринь Олександр

2000

Наддністрянське

І юн.

1200

91

Іващук Віктор

1995

Дерешова

І юн

1200

92

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур. №1

І юн.

1200

93

Базюк Дмитро

1999

М.Кур №1

І юн

1195

94

Жучковський Владислав

2002

М.Кур №1

І юн

1195

95

Яворський Сергій

1998

М.Кур. №1

І юн.

1190

96

Третяк Олесь

2000

М.Кур №2

І юн

1190

97

Гавришенко Олександр

2001

М.Кур №1

І юн

1180

98

Михайловський Максим

1998

М.Кур. №1

І юн.

1170

99

Гевко Максим

1999

М.Кур. №1

І юн.

1165

100

Марусіч Аеліта

1996

М.Кур. №1

І юн.

1160

101

Філіппова Вікторія

1995

М.Кур. №1

І юн.

1155

102

Дунаєвський Ярослав

1999

М.К інтернат

І юн.

1150

103

Мельник Віталій

1998

М.Кур. №1

І юн.

1150

104

Липовий Антон

1995

Галайківці

І юн.

1150

105

Добровольська Ірина

1996

М.Кур. №1

І юн.

1150

106

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

І юн.

1150

107

Черватюк Богдан

1995

Морозівка

І юн

1150

108

Кирилюк Тетяна

1995

Дружба

І юн.

1150

109

Власова Олеся

1996

М.Кур. №1

І юн.

1150

110

Михайлюк Олександр

1996

М.Кур. №2

І юн.

1150

111

Стицун Іванна

1996

М.Кур №2

І юн

1150

112

Мількевич Ірина

1996

М.Кур. №1

І юн.

1145

113

Дудник Олеся

1994

М.Кур. №1

І юн.

1140

114

Кирилюк Олеся

1996

М.Кур. №2

І юн.

1135

115

Темник Юрій

1994

М.Кур №2

І юн

1120

116

Онуфрійчук Ярослав

1998

М.Кур. №1

І юн.

1120

117

Воскобойнік Іван

1997

М.Кур. №1

І юн

1100

118

Ладика Ольга

1995

М.Кур. №1

І юн

1100

119

Мішина Юлія

1996

М.Кур. №1

І юн.

1100

120

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур. №2

І юн.

1100

121

Іванцов Андрій

1998

М.Кур. №2

І юн.

1100

122

Мазур Руслан

1995

Дружба

І юн.

1100

123

Гречух Сергій

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

124

Кирилюк Вікторія

2000

М.Кур. №1

І юн.

1100

125

Стопінчук Юрій

1995

Дружба

І юн.

1100

126

Сливінський Євген

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

127

Гетманчук Аліна

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

128

Підопригора Мирослав

1997

Лучинчик

І юн.

1100

129

Кононенко Аліна

1995

Привітне

І юн.

1100

130

Яцько Яна

1995

Рівне

І юн.

1100

131

Яцько Вадим

1995

Рівне

І юн.

1100

132

Литвинюк Дмитро

1995

Рівне

І юн.

1100

133

Білик Ярослав

2000

М.Кур. №1

І юн.

1100

134

Вакарук Віктор

1994

М-К інтернат

І юн

1040

135

136

137

138

139

140

141

142

143

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-100)

(станом на 01 січня 2010 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Бернада Віталій

1993

М.Кур. №1

кмс

2020

2

Лесь Ярослав

1996

М.Кур. №1

І

1850

3

Гуцол Олександр

1993

М.Кур. №1

І

1835

4

Білоус Марія

1996

М.Кур. №1

І

1790

5

Саранчук Юрій

1994

М.Кур. №1

І

1760

6

Литус Артем

1993

М.Кур. №1

І

1750

7

Цішковський Валентин

1993

М.Кур. №1

І

1700

8

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур. №1

І

1680

9

Попов Юрій

1992

М.Кур. №1

І

1680

10

Бруско Антон

1998

М.Кур. №1

ІІ

1645

11

Саранчук Віталій

1994

М.Кур. №1

ІІ

1615

12

Лесь Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1605

13

Превор Катерина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1570

14

Сауляк Артем

1995

М.Кур. №1

ІІ

1570

15

Домінас Альона

1996

М.Кур. №1

ІІ

1565

16

Корначук Олеся

1999

М.Кур. №1

ІІ

1540

17

Андрущак Марина

1997

М.Кур. №1

ІІ

1510

18

Неруш Леонід

1994

М.Кур. №1

ІІ

1490

19

Івінський Іван

1996

М.Кур. №1

ІІ

1490

20

Балан Володимир

1996

М.Кур. №1

ІІ

1490

21

Власова Мирослава

1995

М.Кур. №2

ІІ

1490

22

Балан Андрій

1995

М.Кур. №1

ІІ

1490

23

Школьний Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІ

1490

24

Процишин Вадим

1998

М.Кур. №1

ІІ

1420

25

Фурман Ігор

1992

Рівне

ІІ

1400

26

Михайловський Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІ

1400

27

Головатюк Ірина

1995

Дерешова

ІІІ

1395

28

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур. №1

ІІІ

1380

29

Купрата Ольга

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1380

30

Михайловський Максим

1998

М.Кур. №1

ІІІ

1340

31

Вакарук Олександр

1992

М. Кур. інтернат

ІІІ

1340

32

Мількевич Ірина

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1275

33

Хоменко Олександр

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1275

34

Пономаренко Світлана

1997

Наддністрянське

ІІІ

1270

35

Тернавський Юрій

1995

М-К інтернат

ІІІ

1270

36

Гвоздюк Віталій

1997

М.Кур. №2

ІІІ

1270

37

Дерев’янчук Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1260

38

Мосендз Вадим

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1260

39

Боднар Лілія

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1260

40

Міхалевська Вікторія

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1260

41

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1260

42

Шмідт Владислав

1993

М.Кур. №1

ІІІ

1260

43

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1260

44

Черватюк Богдан

1995

Морозівка

ІІІ

1260

45

Новак Наталія

1995

Галайківці

ІІІ

1260

46

Голдинський Богдан

1999

М.Кур. №1

ІІІ

1260

47

Бринзюк Микола

1995

М.Кур №2

ІІІ

1260

48

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІІ

1260

49

Третяк Олесь

2000

М.Кур №2

ІІІ

1235

50

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

ІІІ

1225

51

Липовий Антон

1995

Галайківці

І юн.

1210

52

Вакарук Віктор

1994

М-К інтернат

ІІІ

1200

53

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур. №1

І юн.

1200

54

Островський Віталій

1996

М.Кур №2

І юн

1190

55

Руденко Сергій

1996

М.Кур №2

І юн

1175

56

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур. №1

І юн

1165

57

Пустовалов Анатолій

1997

М.Кур. №2

І юн

1150

58

Яровик Олександр

1995

М.Кур №2

І юн

1150

59

Коломієць Володимир

1996

М.Кур. №2

І юн

1150

60

Столяр Артем

1995

М.Кур. №1

І юн

1140

61

Купрата Юлія

1997

М.Кур. №1

І юн

1140

62

Яворський Сергій

1998

М.Кур. №1

І юн

1140

63

Сауляк Діана

1997

М.Кур. №1

І юн

1140

64

Гевко Максим

1999

М.Кур. №1

І юн

1120

65

Петруняк Олег

1996

М.Кур.№2

І юн

1100

66

Власова Олеся

1996

М.Кур. №1

І юн

1100

67

Дячук Андрій

1997

М.Кур. №1

І юн

1095

68

Іванцов Андрій

1998

М.Кур. №2

І юн

1090

69

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур. №2

І юн

1090

70

Сімчук Олександр

1996

Дерешова

І юн

1085

71

Міхалевський Ярослав

1995

Дерешова

І юн

1085

72

Бернацький Ігор

1996

Дружба

І юн

1080

73

Гринь Олександр

2000

Наддністрянс

І юн

1080

74

Іващук Віктор

1995

Дерешова

І юн

1080

75

Коропатов Богдан

1997

Дружба

І юн

1080

76

Добровольська Марина

1995

Галайківці

І юн

1080

77

Кравчук Микола

1995

Дружба

І юн

1080

78

Серветник Антоніна

1995

Галайківці

І юн

1080

79

Ремарович Сніжана

1994

М.Кур. №2

І юн

1080

80

Копаничук Леся

1994

Рівне

І юн

1080

81

Превор Олег

1997

М.Кур. №1

І юн

1070

82

Бабій Мирослав

1996

М.Кур. №1

І юн

1070

83

Білик Оксана

1996

М.Кур. №1

І юн

1070

84

Жучковський Богдан

1997

М.Кур. №1

І юн

1070

85

Данилюк Ірина

1995

М.Кур. №1

І юн

1070

86

Ліщинська Віка

1998

М.Кур. №1

І юн

1070

87

Кирилюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

І юн

1070

88

Михайловський Сергій

1995

М.Кур. №1

І юн

1070

89

90

91

92

93

94

95

96

97

Рейтинг-лист юних шахістів району

(станом на 01 січня 2010 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Лесь Ярослав

1996

М.Кур.№1

І

1855

2

Гуцол Олександр

1993

М.Кур.№1

І

1845

3

Бернада Віталій

1993

М.Кур.№1

І

1820

4

Школьний Олександр

1994

М.Кур.№1

І

1810

5

Литус Артем

1993

М.Кур.№1

І

1805

6

Неруш Леонід

1994

М.Кур.№1

І

1800

7

Попов Юрій

1992

М.Кур.№1

І

1800

8

Третяк Павло

1998

М.Кур.№2

ІІ

1650

9

Домінас Альона

1996

М.Кур.№1

ІІ

1630

10

Липовий Антон

1995

Галайківці

ІІ

1620

11

Іващук Віктор

1995

Дерешова

ІІ

1610

12

Данилюк Ірина

1995

М.Кур.№1

ІІ

1610

13

Андрущак Марина

1997

М.Кур.№1

ІІ

1605

14

Івінський Іван

1996

М.Кур.№1

ІІ

1600

15

Превор Катерина

1994

М.Кур.№1

ІІ

1590

16

Балан Андрій

1995

М.Кур.№1

ІІ

1590

17

Цішковський Валентин

1993

М.Кур.№1

ІІ

1575

18

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур.№1

ІІ

1575

19

Гринь Олександр

2000

Наддністр.

ІІІ

1455

20

Руденко Сергій

1996

М.Кур.№2

ІІІ

1450

21

Процишин Вадим

1998

М.Кур.№1

ІІІ

1425

22

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІІ

1420

23

Мількевич Ірина

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1415

24

Третяк Олесь

2000

М.Кур.№2

ІІІ

1420

25

Дячук Андрій

1997

М.Кур.№1

ІІІ

1410

26

Третяк Анатолій

2002

М.Кур.№2

ІІІ

1410

27

Маруняк Дмитро

1992

Вищеольч.

ІІІ

1400

28

Вакарук Олександр

1992

МК інтерн.

ІІІ

1400

29

Боднар Лілія

1995

М.Кур.№1

ІІІ

1400

30

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1400

31

Балан Володимир

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1400

32

Цикалюк Роман

1995

М.Кур.№1

ІІІ

1400

33

Сауляк Артем

1995

М.Кур.№1

ІІІ

1395

34

Лесь Ірина

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1395

35

Мосендз Вадим

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1390

36

Конопацька Ірина

1997

Бахтин

ІІІ

1380

37

Білоус Марія

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1380

38

Саранчук Юрій

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1380

39

Михайловський Олександр

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1370

40

Хоменко Олександр

1996

М.Кур.№1

І юн.

1245

41

Гевко Максим

1999

М.Кур.№1

І юн

1230

42

Бернацький Ігор

1997

Дружба

І юн.

1205

43

Гречух Артем

1996

М.Кур.№1

І юн.

1210

44

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур.№1

І юн.

1205

45

Шмідт Владислав

1994

М.Кур.№1

І юн.

1200

46

Фірманюк Антон

1993

М.Кур.№1

І юн.

1200

47

Купрата Ольга

1994

М.Кур.№1

І юн.

1200

48

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур.№1

І юн.

1200

49

Кирилюк Тетяна

1995

Дружба

І юн.

1195

50

Коропатов Богдан

1997

Дружба

І юн.

1185

51

Бруско Антон

1998

М.Кур.№1

І юн.

1190

52

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур.№1

І юн.

1180

53

Базюк Дмитро

1999

М.Кур.№1

І юн.

1155

54

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур.№1

І юн.

1155

55

Михайловський Сергій

1995

М.Кур.№1

І юн.

1150

56

Купрата Юлія

1997

М.Кур.№1

І юн.

1150

57

Дунаєвський Ярослав

1999

М.К інтернат

І юн.

1150

58

Жучковський Богдан

1997

М.Кур.№1

І юн.

1150

59

Лисак Олесь

1999

М.Кур.№1

І юн.

1150

60

Бабій Мирослав

1996

М.Кур.№1

І юн.

1140

61

Кравчук Микола

1995

Дружба

І юн.

1100

62

Чорний Богдан

1993

М.Кур.№1

І юн.

1100

63

Майстрова Регіна

1993

М.Кур.№1

І юн.

1100

64

Московчук Ян

1994

М.Кур.№1

І юн.

1100

65

Михайловський Максим

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

66

Панчішен Вадим

1993

Михайлівці

І юн.

1100

67

Яворський Сергій

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

68

Превор Олег

1997

М.Кур.№1

І юн.

1100

69

Смішняк Діана

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

70

Дорош Руслан

1996

М.Кур.№2

І юн.

1100

71

Конюков Роман

1995

Долиняни

І юн.

1100

72

Кравчук Олександр

1995

Лучинчик

І юн.

1100

73

Кушнір Вадим

1995

Лучинчик

І юн.

1100

«ПОГОДЖЕНО» «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Начальник відділу освіти Директор районного Будинку

райдержадміністрації дитячої та юнацької творчості

_______________ В.В. Богацький __________________ Л.В. Григораш

__ січня 2010 року __ січня 2010 року

Положення

про проведення спортивно-масових заходів Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої і юнацької творчості

з шахів та шашок на другий семестр 2009-2010 навчального року

І. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою:

- популяризації шахів та шашок серед школярів;

- підвищення спортивної майстерності;

- організації культурного дозвілля;

- виявлення кращих шахістів та шашкістів для участі в обласних змаганнях.

II. Керівництво змаганнями

Організацію та проведення змагань очолюють відділ відділ освіти райдержадміністрації і районний Будинок дитячої та юнацької творчості. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

III. Учасники змагань

У змаганнях беруть участь учні 1-11 класів шкіл району.

IV. Час та місце проведення змагань

Змагання проводяться в шахово-шашковому клубі "Дебют" Мурованокуриловецької СЗШ І-ІІІ ст. №1 (ІІІ поверх):

16 січня – І районні інтелектуальні ігри шашки-64, зворотні шашки, кутики;

30 січня – Районний фінал з шашок-64 «Диво-шашки» серед дітей не старше 1996 року народження і «Чарівна шашка» серед дітей не старше 2000 року народження (гравці І-ІІІ розрядів);

13 лютого – Районний фінал з шахів «Біла тура» серед дітей не старше 1996 року народження і «Спритний пішачок» серед дітей не старше 2000 року народження (гравці І-ІІІ розрядів);

20 і 27 лютого - чемпіонат району з шахів (групові турніри і фінал) серед шахістів не нижче другого спортивного розряду;

13 березня - особиста першість району з шахів серед дітей 2001 року народження і молодші, 1999-2000 років народження, 1997-1998 років народження, 1995-1996 років народження і 1993-1994 років народження;

27 березня – особиста першість району з шашок-64 серед дітей 2001 року народження і молодші, 1999-2000 років народження, 1997-1998 років народження, 1995-1996 років народження і 1993-1994 років народження;

03 квітня - особиста першість району з шашок-100 серед дітей 2001 року народження і молодші, 1999-2000 років народження, 1997-1998 років народження, 1995-1996 років народження і 1993-1994 років народження.

Початок змагань о 10 год.

V. Порядок проведення змагань

Змагання проводяться за круговою системою згідно регламенту змагань, затвердженого суддівською колегією. Учасники, що грубо порушують ігрову дисципліну та норми етики, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті з турніру. Спонсори турніру мають право встановлювати індивідуальні призи для учасників.

VI. Визначення переможців

Переможці в кожному заліку визначаються за найбільшою кількістю очок і нагороджуються дипломами РБДЮТ. У випадку рівності очок місця визначаються за коефіцієнтом. Переможці у командному заліку визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних усіма учасниками команди. У випадку рівності очок місця визначаються за: а) результатом особистої зустрічі між командами; б) перевагою першої і четвертої дошки; в) числом командних перемог.

Залікові бали враховуються в рейтингу шкіл: І командне місце – 3 бали, ІІ місце – 2 бали, ІІІ місце – 1 бал, ІV місце – 0,75 бала, V місце – 0,50 бала, участь – 0,25 бала).

VIІ. Заявки

Попередні заявки подаються в районний Будинок дитячої та юнацької творчості за 2 тижні до змагань. Заявки у встановленій формі та інформацію про проведення даних змагань в школі подаються у суддівську колегію перед початком змагань.

У номері:

Чемпіони району з шахів серед дітей ……………….…………………...................................……. 3

Чемпіони району з шашок-64 серед дітей …………….………………...................................……. 5

Чемпіони району з шашок-100 серед дітей ……..….…………………...................................……. 6

Таблиця нарахування залікових балів школам району за участь

в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок ........................................................................ 7

Конкурс «Гуртківець року» …………………………………………… 8

Першість району з шахів серед школярів …………………………………………………......….. 9

Наказ «Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям з шахів» .............................................. 10

Першість району з шашок-100 серед школярів ……………………………………………..…….. 11

Наказ «Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям з шашок-100 ....................................... 12

Чемпіонат району з шашок-64 ........................................................................................................... 15

Командна першість РБДЮТ серед сімейних команд ........................................................................ 17

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-64) ………………………..………………………. 19

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-100) ……………………………………………….. 22

Рейтинг-лист юних шахістів району ………..…………………………………………………..…… 24

Положення про проведення спортивно-масових заходів

Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої і юнацької творчості

з шахів та шашок на другий семестр 2009-2010 навчального року .......…………………………. 25

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
1
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!