і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів.
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Шахи і шашки в школах Мурованокуриловеччини №1, 2010

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мурованокуриловецький районний

Будинок дитячої та юнацької творчості

Шахи і шашки

в школах

Мурованокуриловеччини

Вісник шахово-шашкового клубу «Дебют»

1, 2010

Матеріали до друку підготував

Серветник Василь Григоровичкерівник шахово-шашкового гуртка,

спеціаліст вищої категорії,

керівник гуртка-методист

Рецензент: Григораш Людмила Василівна – директор Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості

ТАБЛИЦЯ

нарахування залікових балів школам району

за участь в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок

( січень – травень 2009 – 2010 навчальний рік)

№ п/п

Назви шкіл

Види змагань

Сума балів

Місце

Сума балів за І семестр

Особиста першість району з шашок-64

(13 лютого 2010 р.)

Особиста першість району з шахів

(06 березня 2010 р.)

Особиста першість району з шашок-64

(13 лютого 2010 р.)

Турнір з шашок-64 присвячений Дню Перемоги (05-12 травня)

Обласний фінал «Диво-шашки»-2010

1

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Вербовець

28

2

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Вищеольчедаїв

1

1

9-10

3

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Жван

28

4

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Конищів

28

5

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Котюжани

28

6

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Лучинець

28

7

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Михайлівці

28

8

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

87

20

17

15

10

20

169

1

9

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. №2 смт Муровані Курилівці

49

4

7

4

6

70

2

10

Мур.Куриловецька санаторна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

6

6

4

11

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Наддністрянське

3

3

7-8

12

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Немерче

28

13

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Обухів

28

14

НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне

2

2

6

10

3

15

Середня ЗОШ І-ІІІ ст. с Снітків

28

16

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Бахтин

28

17

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Галайківці

1

1

9-10

18

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Дерешова

4

4

5-6

19

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Долиняни

4

4

5-6

20

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Дружба

3

3

7-8

21

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Житники

28

22

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Курашівці

28

23

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Лучинчик

28

24

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Морозівка

28

25

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с. Перекоринці

28

26

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с. Попелюхи

28

27

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Привітне

28

28

Середня ЗОШ І-ІІ ст. с Степанки

28

Конкурс «Гуртківець року»

ТАБЛИЦЯ

для визначення найактивнішого члена шахово-шашкового гуртка РБДЮТ

в 2009-2010 навчальному році

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Попередня сума балів

за І семестр

Види змагань, набрані бали

Сума балів

Першість району з шшок-64

(13 лютого)

Першість району з шахів

(06 березня)

Першість району з шшок-100

(27 березня)

Турнір, присвячений Дню Перемоги (05-12 травня)

Обласний фінал «Диво-шашки»-2010

1

Лесь Ярослав

МК №1

11

3

2

3

3

5

27

2

Білоус Марія

МК №1

9

-

-

3

2

5

19

3

Процишин Вадим

МК №1

6

1

3

2

1

5

18

4

Гуцол Олександр

МК №1

10

1

3

3

-

17

5

Третяк Олесь

МК №2

11

2

3

-

1

17

6

Бруско Антон

МК №1

11

1

1

2

1

17

7

Третяк Анатолій

МК №2

14

1

1

-

1

17

8

Жучковський Мирослав

МК №1

6

3

2

3

1

15

9

Андрущак Марина

МК №1

8

3

-

-

1

12

10

Івінський Іван

МК №1

3

1

1

-

1

5

11

11

Руденко Сергій

МК №2

8

1

1

-

1

11

12

Корначук Олеся

МК №1

10

-

-

-

-

10

13

Лесь Ірина

МК №1

3

3

2

2

-

10

14

Третяк Павло

МК №2

8

-

1

-

1

10

15

Домінас Альона

МК №1

3

2

3

-

1

9

16

Горбачова Катерина

МК №2

5

-

3

-

1

9

17

Гевко Максим

МК №1

3

-

2

3

-

8

18

Бернада Віталій

МК №1

6

2

-

-

-

8

19

Саранчук Юрій

МК №1

3

1

2

2

-

8

20

Мількевич Ірина

МК №1

4

-

2

2

-

8

21

Мосендз Вадим

МК №1

5

2

-

-

-

7

22

Данилюк Ірина

МК №1

2

-

3

2

-

7

23

Власова Мирослава

МК №2

5

-

-

1

-

6

24

Жучковський Влад

МК №1

6

-

-

-

-

6

25

Микитенко Віталій

МК №1

5

1

-

-

-

6

26

Купрата Ольга

МК №1

1

2

1

1

-

5

27

Петруняк Олег

МК №2

4

-

1

-

-

5

28

Сауляк Артем

МК №1

4

-

1

-

-

5

29

Гавришенко Олександр

МК №1

2

1

-

1

1

5

30

Жук Назар

МК №1

-

1

1

2

1

5

31

Дячук Андрій

МК №1

3

-

-

-

1

4

32

Жучковський Богдан

МК №1

1

1

1

-

1

4

33

Хоменко Олександр

МК №1

1

1

1

-

1

4

34

Балан Володимир

МК №1

2

1

-

-

1

4

35

Базюк Дмитро

МК №1

-

1

1

1

1

4

36

Мостіпан Микола

Рівне

-

-

-

2

2

4

37

Ремарович Сніжана

МК №2

-

-

-

3

-

3

38

Литус Артем

МК №1

-

1

1

1

-

3

39

Гринь Олександр

с. Наддністр

3

-

-

-

-

3

40

Боднар Лілія

МК №1

3

-

-

-

-

3

41

Григораш Дмитро

школа-інтерн

3

-

-

-

-

3

42

Гречух Артем

МК №1

2

-

1

-

-

3

43

Превор Катерина

МК №1

3

-

-

-

-

3

44

Саранчук Віталій

МК №1

-

3

-

-

-

3

45

Недобейко Іван

МК №1

-

1

1

-

1

3

46

Воскобойнік Іван

МК №1

-

-

-

2

1

3

47

Островський Андрій

МК №1

-

1

-

1

1

3

48

Антонюк Костянтин

МК №1

2

-

1

-

-

3

49

Білик Валентин

МК №1

2

-

-

-

-

2

50

Цішковський Валентин

МК №1

2

-

-

-

-

2

51

Міхалевський Ярослав

с. Дерешова

2

-

-

-

-

2

52

Вакарук Олександр

школа-інтерн

2

-

-

-

-

2

53

Власова Олеся

МК №1

2

-

-

-

-

2

54

Коваль Роман

Долиняни

-

-

-

2

-

2

55

Михайловський Максим

МК №1

1

1

-

-

-

2

56

Гордійчук Андрій

МК №1

-

-

1

-

1

2

57

Яцюк Костянтин

МК №1

-

-

1

-

1

2

58

Бойченко Настя

МК №1

-

1

-

-

1

2

59

Марценюк Сергій

Долиняни

-

-

-

1

-

1

60

Хміль Юрій

МК №1

-

-

-

1

-

1

61

Онуфрійчук Ярослав

МК №!

-

-

-

1

-

1

62

Фурман Ігор

Рівне

1

-

-

-

-

1

63

Фурман Микола

Рівне

1

-

-

-

-

1

64

Лисак Катерина

Долиняни

-

-

-

1

-

1

65

Фірманюк Олексій

МК №1

1

-

-

-

-

1

66

Коропатов Богдан

Дружба

1

-

-

-

-

1

67

Торський Максим

Дружба

1

-

-

-

-

1

68

Міхалевська Вікторія

МК №1

1

-

-

-

-

1

69

Вакарук Віктор

МК №2

1

-

-

-

-

1

70

Сімчук Олександр

с. Дерешова

1

-

-

-

-

1

71

Головатюк Ірина

с. Дерешова

1

-

-

-

-

1

72

Темник Юрій

МК №2

1

-

-

-

-

1

73

Плавуцький Дмитро

МК №1

-

-

-

1

-

1

74

Стародуб Юрій

МК №1

-

1

-

-

-

1

75

Балан Андрій

МК №1

-

1

-

-

-

1

76

Мельник Віталій

МК №1

-

1

-

-

-

1

77

Сімчук Катерина

с. Дерешова

1

-

-

-

-

1

78

Нагородняк Вадим

Галайківці

1

-

-

-

-

1

79

Сауляк Діана

МК №1

-

1

-

-

-

1

80

Смішняк Діана

МК №1

-

1

-

-

-

1

81

Яворовський Богдан

МК №1

-

-

1

-

-

1

82

Лисак Олесь

МК №1

-

-

-

1

-

1

83

Ланецький Владислав

МК №1

-

-

-

1

-

1

84

Білик Ярослав

МК №1

-

-

1

-

-

1

85

Білик Вадим

МК №1

-

-

1

-

-

1

86

Кравчук Микола

Жружба

1

-

-

-

-

1

87

Кирилюк Наташа

Дружба

1

-

-

-

-

1

13 лютого 2010 р.

Першість району з шашок-64 серед школярів

(Початківці – ІІ-розрядники)

1-4 класи

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Жучковський Мирослав

2000

ІІ

М.Кур №1

15

2

Третяк Олесь

2000

І юн.

М.Кур №2

14

3

Третяк Анатолій

2002

І юн.

М.Кур №2

11

4

Островський Андрій

2001

І юн.

М.Кур №1

9

5

Недобейко Іван

2001

б/р

М.Кур №1

8

І юн.

6

Гавришенко Олександр

2001

І юн.

М.Кур №1

7

1 (дів)

Бойченко Анастасія

2000

б/р

М.Кур №1

5

8

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

3

9

Бруско Василь

2003

б/р

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 4,1

Норма І юнацького розряду 8 очок

5-8 класи (хлопці)

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

25

2

Мосендз Вадим

1996

ІІ

М.Кур №1

22

3

Івінський Іван

1996

І

М.Кур №1

22

4

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

20

5

Руденко Сергій

1996

ІІІ

М.Кур №2

19

6

Балан Андрій

1995

ІІ

М.Кур №1

18

7

Михайловський Максим

1998

І юн.

М.Кур №1

16

ІІІ

8

Процишин Вадим

1998

ІІ

М.Кур №1

16

9

Жучковський Богдан

1997

ІІІ

М.Кур №1

15

10

Балан Володимир

1996

ІІ

М.Кур №1

10

11

Базюк Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

8

12

Микитенко Віталій

1996

б/р

М.Кур №1

7

13

Хоменко Олександр

1996

ІІ

М.Кур №1

6

14

Стародуб Юрій

1999

б/р

М.Кур №1

4

15

Мельник Віталій

1998

І юн.

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 2,8

Норма ІІІ розряду 13 очок

Норма І юнацького розряду 8 очок

5-8 класи (дівчатка)

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Андрущак Марина

1997

ІІІ

М.Кур №1

7

2

Домінас Альона

1996

І

М.Кур №1

6

3

Сауляк Діана

1997

І юн.

М.Кур №1

5

4

Смішняк Діана

1998

б/р

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 3,25

9-11 класи (хлопці)

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Саранчук Віталій

1994

І

М.Кур №1

8

2

Бернада Віталій

1993

І

М.Кур №1

8

3

Литус Артем

1993

І

М.Кур №1

7

4

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

4

5

Саранчук Юрій

1994

ІІ

М.Кур №1

3

6

Михайловський Олексан

1994

ІІ

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 1,7

Н А К А З №

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 15 лютого 2010 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шашок-64»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шашок-64:

Недобейко Івану - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія».

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

06 березня 2010 р.

Першість району з шахів серед школярів

Діти віком до 10 років

Місце

Учасники

Рік народж

Роз-ряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Третяк Олесь

2000

ІІІ

М.Кур №2

8

2

Жучковський Мирослав

2000

І юн.

М.Кур №1

6,5

3

Третяк Анатолій

2002

ІІІ

М.Кур №2

6

4

Білик Ярослав

2000

б/р

М.Кур №1

5

І юн.

5

Гордійчук Андрій

2001

б/р

М.Кур №1

3,5

1 (дів)

Горбачова Катерина

2000

б/р

М.Кур №2

2,5

7

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

2

8

Яцюк Костянтин

02.02.2002

б/р

М.Кур №1

1,5

9

Недобейко Іван

2001

б/р

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 4,44 Норма І юнацького розряду 4,5 очок

Діти віком до 12 років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Процишин Вадим

1998

ІІІ

М.Кур №1

6

2

Гевко Максим

1999

І юн.

М.Кур №1

3

3

Яворовський Богдан

09.03.1999

І юн.

М.Кур №1

3

4

Третяк Павло

1998

ІІ

М.Кур №2

2,5

5

Бруско Антон

1998

І юн.

М.Кур №1

1,5

6

Базюк Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 3,5 Норма ІІІ розряду 3 очка

Норма І юнацького розряду 2 очка

Діти віком до 14 років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Домінас Альона

1996

ІІ

М.Кур №1

8,5

2

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

8

3

Івінський Іван

1996

ІІ

М.Кур №1

6

4

Мількевич Ірина

1996

ІІІ

М.Кур №1

5,5

5

Хоменко Олександр

1996

І юн.

М.Кур №1

4,5

6

Гречух Артем

1996

І юн.

М.Кур №1

3,5

7

Білик Вадим Вікторович

14.05.1996

б/р

М.Кур №1

3

8

Жучковський Богдан

1997

І юн.

М.Кур №1

2,5

9

Руденко Сергій

1996

ІІІ

М.Кур №2

2

10

Петруняк Олег

1996

б/р

М.Кур №2

1,5

Коефіцієнт турніру – 3,4 Норма ІІІ розряду 5,5 очок

Норма І юнацького розряду 3,5 очка

Діти віком до 18років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

8

2

Саранчук Юрій

1994

ІІІ

М.Кур №1

6,5

ІІ

3

Данилюк Ірина

1995

ІІ

М.Кур №1

6,5

4

Литус Артем

1993

І

М.Кур №1

5,5

5

Лесь Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

5

6

Школьний Олександр

1994

І

М.Кур №1

4,5

7

Купрата Ольга

1994

І юн.

М.Кур №1

2,5

8

Михайловський Олександр

1994

ІІІ

М.Кур №1

2

9

Сауляк Артем

1995

ІІІ

М.Кур №1

2

10

Антонюк Костянтин

1995

І юн.

М.Кур №1

1,5

Коефіцієнт турніру – 2,5 Норма ІІ розряду 5,5 очок

Норма ІІІ розряду 3,5 очок

Н А К А З №

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 10 березня 2010 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шахів»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шахів:

Гевку Максиму - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Яворовському Богдану - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія».

§ 2

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шахів:

Білику Ярославу - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія».

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

Майбутні гросмейстери

27 березня 2010 р.

Першість району з шашок-100 серед школярів

Діти віком до 10 років

Місце

Учасники

Рік народж

Роз-ряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Жучковський Мирослав

2000

І юн.

М.Кур №1

10

2

Мостіпан Микола

2002

б/р

с. Рівне

8

І юн.

3

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

5

4

Гавришенко Олександр

2001

б/р

М.Кур №1

4

5

Островський Андрій

2001

б/р

М.Кур №1

3

6

Ланецький Владислав

2002

б/р

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 4,7 Норма І юнацького розряду 6 очок

Діти віком до 12 років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Гевко Максим

1999

б/р

М.Кур №1

15

І юн.

2

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

13

3

Процишин Вадим

1998

ІІ

М.Кур №1

12

4

Плавуцький Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

8

5

Лисак Олесь

1999

б/р

М.Кур №1

7

6

Базюк Дмитро

1999

б/р

М.Кур №1

6

7

Онуфрійчук Ярослав

1998

б/р

М.Кур №1

5

8

Хміль Юрій

1999

б/р

М.Кур №1

3

9

Марценюк Сергій Волод

1999

б/р

с. Долиняни

3

Коефіцієнт турніру – 4,45 Норма І юнацького розряду 10 очок

Діти віком до 14 років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1 (хл.)

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

8

1 (дів)

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

6

2 (дів)

Мількевич Ірина

1996

б/р

М.Кур №1

2

2 (хл)

Коваль Роман

1996

б/р

с. Долиняни

2

3 (хл)

Воскобойнік Іван

1997

б/р

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 3,4

Діти віком до 18 років

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

14

2

Саранчук Юрій

1994

ІІІ

М.Кур №1

13

ІІ

3

Ремарович Сніжана

1994

І юн.

М.Кур. №2

13

ІІ

4

Михайловський Олександр

1994

ІІІ

М.Кур №1

11

5

Лесь Ірина

1994

ІІ

М.Кур №1

9

6

Данилюк Ірина

1995

б/р

М.Кур №1

8

ІІІ

7

Власова Мирослава

1995

ІІІ

М.Кур. №2

8

8

Купрата Ольга

1994

ІІІ

М.Кур №1

6

9

Литус Артем

1993

І

М.Кур №1

4

10

Лисак Катерина Володим

1994

б/р

с. Долиняни

2

Коефіцієнт турніру – 2,8 Норма ІІ розряду 11 очок Норма ІІІ розряду 8 очок

Н А К А З №

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 29 березня 2010 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шашок-100»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шашок-100:

Данилюк Ірині (1995 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

§ 2

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шашок-100:

Гевку Максиму (1999 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Мостіпану Миколі (2002 року народження)– «ЗНЗ-ДНЗ» с. Рівне

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

Клопотання

На підставі виконання норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України дирекція Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості порушує клопотання про присвоєння другого спортивного розряду

з шашок-100

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Організація

1

Михайловський Олександр Валентинович

1994

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

2

Ремарович Сніжана

1994

Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

з шахів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Організація

1

Саранчук Юрій Олександрович

1994

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

29 березня 2010 року

Директор РБДЮТ Л.В. Григораш

Черговий хід обдумує Мирослав Жучковський

Дебютант з с. Рівне Микола Мостіпан.06-12 травня 2010 р.

Турнір з шашок-64, присвячений Дню Перемоги

Початківці

Слободянюк Микола – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 8 очок

Паламарчук Настя – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 7 очок

Гордійчук Андрій – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 6 очок

Петренко Валерій – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 5 очок

Обертинський Владислав – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 4 очка

Яцюк Костянтин – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 4 очка

Мельник Денис – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 4 очка

Мельник Андрій – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 4 очка

Петруняк Оксана – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 4 очка

Бабак Олександр – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 3 очка

Овчарук Віталій – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 3 очка

Романчук Валентин – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 3 очка

Боднар Олег – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 3 очка

Шмідт Богдан – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 2 очка

Смик Владислав – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 2 очка Третьяков Вадим – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 2 очка

Бойченко Анастасія – Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» - 1 очко

Григашкін Олександр – Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2 – 1 очко

Гравці І юнацького розряду

Місце

Учасники

Рік народж

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур №2

20

ІІІ

2

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

17

ІІІ

3

Мостіпан Микола

2002

Рівне

16

ІІІ

4

Базюк Дмитро

1999

М.Кур №1

16

ІІІ

5

Гавришенко Олександр

2001

М.Кур №1

13

6

Підгорна Тетяна

1999

М.Кур №1

10

7

Островський Андрій

2001

М.Кур №1

10

8

Недобейко Іван

2001

М.Кур №1

9

9

Горбачова Катерина

2000

М.Кур №2

8

10

Жучковський Владислав

2002

М.Кур №1

6

11

Кирилюк Вікторія

2000

М.Кур №1

4

12

Гончар Наталія

2001

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 4,0

Норма ІІІ розряду 14 очок

Норма І юнацького розряду 11 очок

Гравці ІІІ спортивного розряду

Місце

Учасники

Рік народж

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Жучковський Богдан

1997

М.Кур №1

16

ІІ

2

Мостіпан Микола

2002

Рівне

15

ІІ

3

Руденко Сергій

1996

М.Кур №2

15

ІІ

4

Воскобойнік Іван

1997

М.Кур №1

14

ІІ

5

Андрущак Марина

1997

М.Кур №1

14

ІІ

6

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

14

ІІ

7

Бабій Мирослав

1998

М.Кур №1

12

8

Третяк Олесь

2000

М.Кур №2

11

9

Третяк Павло

1998

М.Кур №2

9

10

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур №2

9

11

Міхалевська Вікторія

1996

М.Кур №1

2

12

Базюк Дмитро

1999

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 3,0

Норма ІІІ розряду 14 очок

Норма І юнацького розряду 11 очок

Гравці І-ІІ спортивних розрядів

Місце

Учасники

Рік народж

Школа

Очки

Розряд

1

Лесь Ярослав

1996

М.Кур №1

20

І

2

Білоус Марія

1996

М.Кур №1

19

І

3

Івінський Іван

1996

М.Кур №1

14

І

4

Процишин Вадим

1998

М.Кур №1

13

ІІ

5

Мостіпан Микола

2002

Рівне

13

ІІ

6

Домінас Альона

1996

М.Кур №1

13

І

7

Дячук Андрій

1997

М.Кур №1

9

ІІІ

8

Хоменко Олександр

1996

М.Кур №1

9

ІІ

9

Балан Володимир

1996

М.Кур №1

8

І

10

Жучковський Богдан

1997

М.Кур №1

7

ІІ

11

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур №1

6

ІІ

12

Бруско Антон

1998

М.Кур №1

1

ІІ

Коефіцієнт турніру – 1,67

Норма ІІ розряду 10 очок

Н А К А З № 37

по Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості

від 06 травня 2010 року

«Про присвоєння спортивних розрядів гуртківцям

з шашок-64»

Згідно норм та вимог спортивної класифікації України, на основі таблиць проведених змагань серед загальноосвітніх шкіл

НАКАЗУЮ:

§ 1

Присвоїти ІІІ спортивний розряд з шашок-64:

Воскобойніку Івану (1997 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Базюку Дмитру (1999 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Третяку Анатолію (2002 року народження) - Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

Огородніку Ярославу (1998 року народження) - Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

Мостіпану Миколі (2002 року народження) - НВК «ЗНЗ-ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Рівне

§ 2

Присвоїти І юнацький спортивний розряд з шашок-64:

Обертинському Владиславу (2001 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Мельнику Денису (2002 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Мельнику Андрію (2000 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Гордійчуку Андрію (2001 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Петренку Валерію (2000 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Паламарчук Анастасії (1998 року народження) - Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

Слободянюку Миколі (1997 року народження) - Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

Петруняк Оксані (2000 року народження) - Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

Директор Мурованокуриловецького

районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Л. В. Григораш

Клопотання

На підставі виконання норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України дирекція Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості порушує клопотання про присвоєння другого спортивного розряду

з шашок-64

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Організація

1

Жучковський Богдан Олегович

1997

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

2

Мостіпан Микола Анатолійович

2002

СЗШ І-ІІІ ступенів с. Рівне

3

Руденко Сергій Борисович

1996

Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

4

Воскобойнік Іван Іванович

1997

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

5

Андрущак Марина Костянтинівна

1997

Мурованокуриловецький НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія»

6

Третяк Анатолій Ігорович

2002

Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ступенів №2

13 травня 2010 року

Директор РБДЮТ Л.В. Григораш

22 травня 2010 р.

Обласний фінал «Диво-шашки»

п/п

Прізвище та ім’я учасника

Розряд

Наростаючий результат по турах

Очки

(Великі очки)

Місце

Викон. розряд

1

2

3

4

5

6

7

1

м. Калинівка. Школа №1 (команда 1)

0 2

0 15

0 3

0 11

0 10

0 13

2 4

2 (18)

16

Чопик Валерій

3

0

0

0

2

0

0

2

4

13

Чопик Юлія

3

0

1

0

0

0

0

2

3

15

Колтунов Ол-др

3

0

2

2

0

0

1

2

7

9

Бовкун Вікторія

3

0

0

0

1

0

1

2

4

14

2

Вінниця. Школа №23 (команда 1)

2 1

4 13

6 4

7 12

9 7

10 14

12 6

12 (44)

1

Юрченко Сергій

кмс

2

2

2

2

2

2

2

14

1

Герус Ярослав

1

2

2

2

0

2

2

2

12

2

Леонов Кирило

1

2

2

1

1

2

0

1

9

5

Передерій Марія

1

2

2

2

1

2

0

0

9

5

3

Калинівський р-н

с. Сальник

0 4

0 14

2 1

2 9

2 13

2 15

2 10

2 (10)

15

Костенко Василь

2

0

0

2

0

0

0

0

2

15

Сментина Віктор

3

2

0

2

0

0

0

0

4

14

Лавренюк Олена

3

0

0

0

1

0

0

0

1

16

Бондарчук Вікторія

2

0

0

2

1

0

0

0

3

15

4

Калинівський р-н

с. Радівка

2 3

4 9

4 2

4 14

4 8

4 11

4 1

4 (12)

14

Болюбаш Макс.

2

2

2

0

0

0

0

0

4

14

Світельська Ольга

3

0

2

0

0

0

0

0

2

16

Подобанська Юлія

3

2

1

1

0

0

0

0

4

14

Чарна Аліна

2

2

0

0

0

0

0

0

2

16

5

м. Бершадь. Школа №1 (команда 3)

0 6

2 11

4 10

4 16

6 9

6 7

6 13

6 (29)

11

Магдич В.

кмс

2

2

2

1

2

2

0

11

2

Криницький Д.

1

1

0

2

2

2

0

0

7

8

Левицький Я.

2

0

2

2

0

2

0

1

7

7

Сімоник Людмила

3

0

2

0

0

1

0

1

4

11

6

Вінниця. Школа №23 (команда 2)

2 5

4 10

5 14

5 7

7 16

7 12

7 2

7 (28)

8

Горбань Денис

2

0

2

0

2

2

1

0

7

6

Мірошник Дмитро

2

1

1

1

0

2

0

0

5

10

Шуленін Ол-др

2

2

2

2

1

0

0

1

8

6

Тіщенко Дарина

1

2

1

1

0

2

0

2

8

7

7

Козятинський район

с. Поличинці

2 8

3 12

5 15

7 6

7 2

9 5

10 14

10 (32)

3

Ясюк Максим

3

2

0

2

0

0

0

2

6

8

Крук Артур

2

1

1

2

2

0

2

2

10

5

Дойчик Павло

3

0

1

2

1

0

2

0

6

12

Демчук Катерина

2

2

2

2

2

0

2

0

10

4

8

м. Ладижин

0 7

0 16

2 13

4 15

6 4

8 9

8 12

8 (33)

5

Ткачук Віктор

2

0

0

0

2

2

2

0

6

9

Калевич Ол-ндр

1

1

2

2

2

2

2

0

11

4

Пріщенко Олексій

2

2

0

2

2

2

2

0

10

4

Рознюк Юлія

2

0

0

2

2

2

0

0

6

10

9

м. Вінниця. Школа №23 (команда 3)

0 10

0 4

2 11

4 3

4 5

4 8

4 15

6 (24)

12

Кучерявий Влад.

3

0

0

2

2

0

0

1

5

12

Глушак Андрій

3

1

0

0

2

0

0

2

5

12

Кушта Артем

3

0

1

2

1

0

0

1

5

13

Лепко Катерина

3

0

2

2

1

1

2

1

9

6

10

м. Калинівка. Школа №2

2 9

2 6

2 5

2 13

4 1

4 16

6 3

6 (31)

10

Бжезіцький Макс

3

2

0

0

0

2

0

2

6

10

Шимотюк Євген

2

1

1

0

0

2

0

2

6

9

Чверкун Михайло

3

2

0

0

0

2

0

2

6

11

Сторожук Юлія

1

2

1

2

2

2

2

2

13

1

11

м. Бершадь. Школа №1 (команда 2)

0 12

0 5

0 9

2 1

4 15

6 4

8 16

8 (23)

7

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Матвієнко Б.

1

0

2

2

2

2

2

2

12

3

Чечельницький Н.

2

0

0

0

2

2

2

1

7

8

Бжестовська Вікторія

3

0

0

0

1

0

2

1

4

13

12

м. Бершадь. Школа №1 (команда 1)

2 11

3 7

5 16

6 2

8 14

10 6

12 8

12 (44)

2

Колібабчук Вікторія

кмс

2

2

1

0

2

1

2

10

4

Бондарчук Дмитро

кмс

2

1

2

2

1

2

2

12

1

Коваль Денис

кмс

2

1

2

1

1

2

2

11

1

Дунаєвська Настя

1

2

0

2

1

2

2

2

11

2

13

м. Калинівка. Школа №3

0 14

0 2

0 8

2 10

4 3

6 1

8 5

8 (29)

6

Говоруха Віталій

2

0

0

2

2

2

2

2

10

3

І

Янушевич Влад.

3

1

0

0

2

2

2

2

9

6

Клименко Андрій

2

0

0

0

2

2

1

1

6

10

Дика Наталія

3

0

0

0

0

2

1

1

4

12

14

смт. Мур. Курилівці

Школа №1

2 13

4 3

5 6

7 4

7 12

8 2

9 7

9 (37)

4

Лесь Ярослав

І

2

2

2

2

0

0

0

8

5

Івінський Іван

І

1

2

1

2

1

0

0

7

7

Процишин Вад.

ІІ

2

2

0

2

1

2

2

11

2

І

Білоус Марія

І

2

2

1

2

0

2

2

11

3

15

м. Калинівка. Школа №1 (команда 2)

1 16

3 1

3 7

3 8

3 11

5 3

5 9

5 (22)

13

Кокотко Костянтин

3

1

2

0

0

0

2

1

6

11

Барда Максим

3

1

1

0

0

0

2

0

4

13

Чубатюк Ілля

3

1

0

0

0

0

2

1

4

15

Варчук Ліза

3

1

2

0

0

2

2

1

8

8

16

м. Вінниця. Школа №15

1 15

3 8

3 12

5 5

5 6

7 10

9 11

7 (26)

9

Горбачов Антон

1

1

2

1

1

0

2

0

7

7

Дикальчук Артем

2

1

2

0

0

0

2

0

5

11

Кобзар Віталій

2

1

2

0

2

2

2

1

10

3

Дзюба Дар’я

2

1

2

0

2

0

0

1

6

9

Головний суддя - Мельник Анатолій Васильович

Обласний фінал «Диво – шашки» 22.05.2010 року. м. Калинівка

Наша команда

Календар змагань

гуртківців шахово-шашкового гуртка

на І семестр 2010-2011 навчального року

08 вересня - Першість РБДЮТ з шахів серед дітей віком до 8, 10, 12, 14, 16 років, кандидатів на участь у обласних змаганнях. (Початок о 14 год.)

11 – 14 вересня – Першість області з шахів серед дітей віком до 12, 14 і 16 років.

15 вересня - Першість РБДЮТ з шашок-64/100 серед дітей, кандидатів на участь у обласних змаганнях. (Початок о 14 год.)

17 – 20 вересня - Командна першість області серед ДЮСШ, освітніх шкіл та Будинків творчості з шашок-64/100.

22 вересня - Першість РБДЮТ з шашок-100 серед дітей-початківців. (Початок о 14 год.)

26 вересня - Першість району з шашок-100 серед дітей І юнацького, ІІІ, ІІ та І розрядів. (Початок о 10 год.)

01 - 04 жовтня – Першість області з шашок -100 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років

6 жовтня – Першість району з шашок-64 серед початківців. (Початок о 14 год.)

13 жовтня – Першість району з шашок-64 серед гравців І юнацького розряду. (Початок о 14 год.)

20 жовтня – Першість району з шашок-64 серед гравців ІІІ спортивного розряду. (Початок о 14 год.)

23 жовтня - Чемпіонат району з шашок – 64 серед гравців не нижче ІІ спортивного розряду (групові турніри). (Початок о 10 год.)

30 жовтня - Чемпіонат району з шашок – 64 серед гравців не нижче ІІ спортивного розряду (фінал). (Початок о 10 год.)

05 – 08 листопада - Першість області з шашок – 64 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років

10 листопада - Першість району з шахів серед початківців. (Початок о 14 год.)

17 листопада - Першість району з шахів серед гравців І юнацького розряду. (Початок о 14 год.)

24 листопада - Першість району з шахів серед гравців ІІІ спортивного розряду. (Початок о 14 год.)

27 листопада - Чемпіонат району з шахів серед гравців не нижче ІІ спортивного розряду (групові турніри). (Початок о 10 год.)

4 грудня - Чемпіонат району з шахів серед гравців не нижче ІІ спортивного розряду (фінал). (Початок о 10 год.)

11 грудня - Районний турнір сімейних команд з шахів та шашок. (Початок о 10 год.)

У номері:

Таблиця нарахування залікових балів школам району за участь

в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок ……………….………………….……. 3

Конкурс «Гуртківець року» …………………………………………… 4

Першість району з шашок-64 серед школярів ………….………... 6

Першість району з шахів серед школярів ………………………………………………………….... 8

Першість району з шашок-100 серед школярів …………………………………….……………… 10

Турнір з шашок-64, присвячений Дню Перемоги…………………………………………………. 12

Обласний фінал «Диво-шашки» …………………………………………………………………… 16

Календар змагань гуртківців на І семестр 2010-2011 навч. року ………………………………. 18

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
На допомогу методисту позашкільного закладу
  • Додано
    14.08.2018
  • Розділ
    Позашкільна освіта
  • Тип
    Інші методичні матеріали
  • Переглядів
    121
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    RC799642
  • Вподобань
    0
Курс:«Google сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 години
700 грн
390 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь