і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Шахи і шашки в школах Мурованокуриловеччини №1, 2009

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мурованокуриловецький районний

Будинок дитячої та юнацької творчості

Шахи і шашки

в школах

Мурованокуриловеччини

Вісник шахово-шашкового клубу «Дебют»

1, 2009

Матеріали до друку підготував

Серветник Василь Григоровичкерівник шахово-шашкового гуртка,

спеціаліст вищої категорії,

керівник гуртка-методист

Рецензент: Григораш Людмила Василівна – директор Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості

ТАБЛИЦЯ

нарахування залікових балів школам району

за участь в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок

п/п

Назви шкіл

Попередня сума балів

Види змагань

Сума балів

Місце

«Чарівна шашка»

(17 січня)

«Диво-шашки»

(24 січня)

«Спритний пішачок»

(24 січня)

«Біла тура»

(14 лютого)

Першість району з шашок-64 серед дітей

(21 лютого)

Першість району з шахів серед дітей

(28 лютого)

Першість району з шашок-100 серед дітей

(05 квітня)

1

Вербовецька

2

В.Ольчедаївська

1

1

10

3

Жванська

4

Конищівська

5

Котюжанівська

6

Лучинецька

7

Михайловецька

8

Мур-Кур. №1

35

5

5

5

5

5

5

5

70

1

9

Мур-Кур. №2

20

3

4

4

3

4

3

4

45

2

10

Мур-Кур. шк. інт.

11

1

1

1

1

15

4

11

Наддністрянська

5

3

2

1

11

6

12

Немерченська

13

Обухівська

14

Рівненська

7

3

10

7

15

Снітківська

16

Бахтинська

17

Галайковецька

3

4

3

4

2

4

1

21

3

18

Дерешівська

4

2

3

2

2

13

5

19

Долинянська

20

Дружбівська

1

1

2

9

21

Житницька

22

Курашовецька

23

Лучинчицька

24

Морозівська

4

2

2

1

9

8

25

Перекоринецька

26

Попелюхівська

27

Привітненська

28

Степанківська

(січень –травень 2009 р.)

Конкурс «Гуртківець року»

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Попередня сума балів

Види змагань, набрані бали

Сума балів

«Чарівна шашка»

(17 січня)

«Диво-шашки»

(24 січня)

«Спритний пішачок»

(24 січня)

«Біла тура»

(24 січня і 14 лютого)

Чемпіонат району з шахів (14-28 лютого)

Першість району з шашок-64 серед дітей (21 лютого)

Першість району з шахів серед дітей (28 лютого)

Чемпіонат України з шашок-100

(24-31 березня)

Першість району з шашок-100 серед дітей

(05 квітня)

Обласний фінал

«Диво-шашки»

(24-26 травня)

1

Лесь Ярослав

МК №1

111

15

15

20

13

174

2

Бернада Віталій

МК №1

118

30

15

163

3

Бруско Антон

МК №1

105

12

11

10

5

15

158

4

Білоус Марія

МК №1

97

15

30

142

5

Руденко Сергій

МК №2

62

13

13

13

11

15

12

139

6

Домінас Альона

МК №1

108

11

12

131

7

Литус Артем

МК №1

83

33

116

8

Процишин Вад.

МК №1

47

13

13

13

13

15

114

9

Корначук Олеся

МК №1

74

15

13

10

112

10

Жучковський М.

МК №1

73

11

8

6

10

108

11

Третяк Олесь

МК №2

39

15

13

5

11

15

98

12

Андрущак Мар.

МК №1

39

8

15

13

10

11

96

13

Саранчук Юрій

МК №1

68

9

8

11

96

14

Лесь Ірина

МК №1

71

11

11

93

15

Сауляк Артем

МК №1

63

11

9

9

92

16

Третяк Павло

МК №2

33

6

28

6

15

88

17

Плавуцький Дм.

МК №1

47

10

5

8

15

85

18

Гуцол Олександр

МК №1

24

33

15

12

84

19

Третяк Анатолій

МК №2

25

11

15

7

9

13

80

20

Данилюк Ірина

МК №1

45

12

6

5

10

78

21

Превор Катерина

МК №1

47

13

13

73

22

Мількевич Ірина

МК №1

35

5

13

10

10

73

23

Школьний Олек.

МК №1

55

15

70

24

Базюк Дмитро

МК №1

34

12

10

5

8

69

25

Нагородняк Вади

Галайківц

-

15

11

15

15

12

68

26

Гринь Олександр

Наддніст

30

15

11

12

68

27

Липовий Антон

Галайківц

30

13

13

12

68

28

Гевко Максим

МК №1

30

13

12

13

68

29

Лисак Олесь

МК №1

30

11

15

5

61

30

Купрата Ольга

МК №1

43

5

12

60

31

Антонюк Кост.

МК №1

46

9

5

60

32

Хоменко Олекс

МК №1

27

13

18

58

33

Михайловський О.

МК №1

43

11

54

34

Дячук Андрій

МК №1

8

12

12

11

10

53

35

Івінський Іван

МК №1

43

5

48

36

Балан Андрій

МК №1

30

8

9

47

37

Мороз Ірина

МК №1

-

13

15

5

5

9

47

38

Вакарук Олекс.

інтерн

32

13

45

39

Цішковський В.

МК №1

45

45

40

Власова Миросл.

МК №2

19

12

12

43

41

Мороз Олексій

МК №1

22

9

13

43

42

Фурман Ігор

Рівне

30

13

43

43

Ліщинська Віка

МК №1

34

8

42

44

Голдинський Бог

МК №1

20

10

12

42

45

Гордійчук Андр

МК №1

21

7

13

41

46

Саранчук Віталій

МК №1

29

12

41

47

Бринзюк Микола

МК №2

15

15

9

39

48

Горбачова Катер

МК №2

-

12

13

5

8

38

49

Головатюк Ірина

Дерешова

12

13

12

37

50

Іващук Віктор

Дерешова

-

-

-

-

-

11

11

13

35

51

Григораш Дмитр

інтерн

18

9

6

33

52

Мосендз Вадим

МК №1

33

33

53

Гвоздюк Віталій

МК №2

13

10

10

33

54

Підгорна Тетяна

МК №1

-

11

12

33

55

Островський Ан

МК №1

-

15

8

10

33

56

Добровольська Ма

Галайківц

-

13

7

9

29

57

Сімчук Олександ

Дерешова

15

13

28

58

Пустовалов Анат

МК №2

28

28

59

Неруш Леонід

МК №1

18

10

28

60

Дунаєвський Яр

МК №1

10

13

5

28

61

Вакарук Віктор

інтерн

21

6

27

62

Каправчук Олекс

МК №2

15

12

27

63

Жучковський Вл

МК №1

-

13

8

6

27

64

Хміль Юрій

МК №1

5

10

5

7

27

65

Міхалевська Вік

МК №1

15

10

25

66

Жук Назар

МК №1

-

9

15

24

67

Петруняк Олег

МК №2

13

11

24

68

Новак Наталія

Галайківц

-

15

9

24

69

Гавришенко Ол

МК №1

6

12

5

23

70

Кубляк Олекс.

інтерн

18

5

23

71

Ліщинський Русл

МК №1

17

5

22

72

Сімчук Катерина

Дерешова

9

12

21

73

Обертинський Вл

МК №1

16

5

21

74

Боднар Лілія

МК №1

20

20

75

Яворський Серг

МК №1

10

9

19

76

Власов Владисл

МК №1

7

12

19

77

Яровик Олексан.

МК №2

19

19

78

Міхалевський Яр

Дерешова

13

6

19

79

Григашкін Олекс

МК №2

-

8

11

19

80

Балан Володим

МК №1

13

5

18

81

Фурман Микола

Рівне

18

18

82

Серветник Антонін

Галайківц

-

11

6

17

83

Михайловський М.

МК №1

17

17

84

Войтенко Ірина

МК №1

17

17

85

Нагорняк Олекс

МК №1

12

5

17

86

Коропатов Богд

Дружба

-

-

-

-

-

-

10

7

17

87

Лівхут Владисл

Морозівк

-

-

-

-

11

5

16

88

Чорний Богдан

МК №1

16

16

89

Слободецький Д

МК №1

15

15

90

Москальчук Вол

Морозів

5

10

15

91

Стицун Іванна

МК №2

15

15

92

Кравчук Микола

Дружба

-

-

-

-

-

-

15

15

93

Кирилюк Наталія

Дружба

-

-

-

-

-

-

15

15

94

Столяр Артем

МК №1

10

8

5

15

95

Маруняк Дмитро

Вищеоль

-

-

-

-

-

-

-

15

15

96

Погребняк Олег

МК №2

-

9

5

14

97

Паламарчук Наст

МК №1

-

5

9

14

98

Соляр Владислав

Галайківц

-

8

5

13

99

Мельник Денис

МК №1

-

-

-

12

12

100

Темник Юрій

МК №2

12

12

101

Превор Тетяна

МК №1

12

12

102

Кирилюк Яросл

МК №1

12

12

103

Гречух Артем

МК №1

-

-

-

-

-

-

-

11

11

104

Бернацький Ігор

Дружба

-

-

-

-

-

-

-

11

11

105

Михайловський С

МК №1

11

11

106

Майстрова Реґіна

МК №1

11

11

107

Ланецький Влад

дитсадок

6

5

11

108

Островський Віт

МК №2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11

11

109

Попов Юрій

МК №1

10

10

110

Добровольська О

МК №1

-

10

10

111

Мельник Віталій

МК №1

10

10

112

Мельник Денис

Наддніст

10

10

113

Тернавський Ол

інтерн

5

5

10

114

Копаничук Леся

Рівне

10

10

115

Шевчук Ярослав

МК №1

10

10

116

Гончар Наталія

МК №1

-

10

10

117

Біжко Олена

МК №2

-

10

10

118

Кирилюк Олеся

МК №1

5

5

10

119

Колесник Аліна

Морозів

5

5

10

120

Марусіч Аеліта

МК №1

-

9

9

121

Пономаренко Св.

Наддніст

9

9

122

Ремарович Яна

МК №2

9

9

123

Фунчак Володим

МК №1

-

8

8

124

Білик Оксана

МК №1

-

-

-

-

-

-

8

8

125

Саранчук Юлія

Дерешова

-

-

-

-

-

-

8

8

126

Нагорняк Олекс

МК №2

-

7

7

127

Коломієць Волод

МК №2

7

7

128

Маркітан Вадим

Інтерн.

-

7

7

129

Філіппова Вікто

МК №1

-

7

7

130

Гаврилюк Михай

Морозівк

-

-

-

-

-

-

7

7

131

Сидорук Віта

Галайківц

-

6

6

132

Тернавський Юр

інтерн

6

6

133

Ясенюк Богдан

МК №1

6

6

134

Бойченко Настя

МК №1

-

6

6

135

Кучерук Вадим

Морозів

5

5

136

Михайлюк Олекс

МК №2

5

5

137

Макуха Анаст

МК №2

5

5

138

Недобейко Іван

МК №1

5

5

139

Стороженко Окс

МК №1

-

--

-

-

-

-

5

5

140

Григораш Олеся

інтерн.

5

5

141

Огороднік Яросл

МК №2

5

5

142

Горбачук Богдан

МК №1

-

-

-

-

-

-

5

5

143

Климчук Ольга

Морозів

5

5

144

Колесник Олекс

інтерн

5

5

145

Мельник Олекс

інтерн

5

5

146

Семенюк Богдан

Морозівк

-

5

5

147

Москалюк Влади

інтерн

-

5

5

148

Красніцький Ігор

інтерн

-

5

5

149

Уваров Володим

МК №1

-

5

5

150

Стахов Владисл

МК №1

-

5

5

151

Московчук Софі

МК №1

-

5

5

152

Яцюк Костянтин

МК №1

-

-

-

-

-

-

-

5

5

Рекорди клубу «Дебют»

Номінація

Рекордсмен

Вік

Рік встановлення

Наймолодший шахіст-першорозрядник

Школьний Олександр

13 років

2007

Наймолодший шашкіст-64 першорозрядник

Корначук Олеся

9 років

2008

Наймолодший шашкіст-100 першорозрядник

Лесь Ярослав

11 років

2007

Наймолодший шахіст-розрядник ( І юнацький )

Третяк Анатолій

6 років

2008

Наймолодший шашкіст-64 розрядник ( І юнацький )

Жучковський Мирослав

Третяк Анатолій

7 років

2007

2009

Наймолодший шашкіст100 розрядник ( І юнацький )

Третяк Анатолій

7 років

2009

17 січня 2009 р.

Районний фінал "Чарівна шашка"

серед дітей 1999 року народження і молодших

Номінація: хлопчики та дівчатка 2001 року народження і молодші

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Островський Андрій

2001

б/р

М.Кур №1

19

1

І юн.

2

Жучковський Владислав

2002

б/р

М.Кур №1

18

2

І юн.

3

Гавришенко Олександр

2001

б/р

М.Кур №1

16

3-4

І юн.

4

Третяк Анатолій

2002

б/р

М.Кур №2

16

3-4

І юн.

5

Гончар Наталія

2001

б/р

М.Кур №1

16

5 (1)

І юн.

6

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

12

6

7

Фунчак Володимир

2001

б/р

М.Кур №1

11

7

8

Гордійчук Андрій

2001

б/р

М.Кур №1

9

8

9

Бойченко Настя

2001

б/р

М.Кур №1

7

9 (2)

10

Уваров Володимир

2001

б/р

М.Кур №1

4

10

11

Стахов Владислав

2001

б/р

М.Кур №1

2

11-12

12

Московчук Софія

2002

б/р

М.Кур №1

2

11-12 (3)

Турнірний рейтинг ТР – 1850 Норма І юнацького розряду 16 очок

Номінація: хлопчики 1999-2000 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Третяк Олесь

2000

б/р

М.Кур №2

11

1

І юн.

2

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

10

2

3

Власов Владислав

2000

І юн.

М.Кур №1

10

3

4

Лисак Олесь

1999

б/р

М.Кур №1

9

4

5

Голдинський Богдан

16.06.99

ІІІ

М.Кур №1

9

5

6

Погребняк Олег

27.03.00

б/р

М.Кур №2

3

6

7

Григашкін Олександр

18.10.99

б/р

М.Кур №2

2

7

8

Нагорняк Олександр

28.03.00

б/р

М.Кур №1

1

8

Норма І юнацького розряду 10 очок

Номінація: дівчатка 1999-2000 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Корначук Олеся

30.03.99

ІІ

М.Кур №1

8

1

2

Мороз Ірина

02.09.99

б/р

М.Кур №1

5

2

3

Горбачова Катерина

25.07.00

б/р

М.Кур №2

4

3

4

Підгорна Тетяна

04.05.95

б/р

М.Кур №1

3

4

5

Біжко Олена

31.06.00

б/р

М.Кур №1

0

5

Норма І юнацького розряду 4 очка

Районні змагання з шашок-64 «Диво-шашки»

Номінація: хлопчики 1995-1998 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Нагородняк Вадим

16.11.95

І юн.

Галайківці

20

1

ІІІ

2

Руденко Сергій

14.09.96

б/р

М.Кур №2

17

2

І юн.

3

Каправчук Олександр

1995

І юн.

М.Кур №2

16+

3

4

Петруняк Олег

21.12.96

б/р

М.Кур №2

16-

4

І юн.

5

Москальчук Володимир

24.11.95

б/р

Морозівка

14

5

І юн.

6

Яворський Сергій

1998

І юн.

М.Кур №1

13

6

7

Соляр Владислав

16.06.98

б/р

Галайківці

13

7-8

І юн.

8

Маркітан Вадим

22.07.96

б/р

М.К-інтерн

13

7-8

І юн.

9

Третяк Павло

12.07.98

б/р

М.Кур №2

12

9

І юн.

10

Семенюк Богдан

21.07.95

б/р

Морозівка

9

10

11

Тернавський Олександр

13.08.95

б/р

М.К-інтерн

7

11

12

Москалюк Владислав

23.01.97

б/р

М.К-інтерн

3

12-13

13

Красніцький Ігор

09.07.97

б/р

М.К-інтерн

3

12-13

Норма І юнацького розряду 12 очок

Номінація: дівчатка 1995-1998 років народження

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Новак Наталія

22.08.95

ІІІ

Галайківці

18

1

2

Добровольська Марина

29.07.95

І юн.

Галайківці

17

2

ІІІ

3

Данилюк Ірина

1995

І юн.

М.Кур №1

16

3

ІІІ

4

Серветник Антоніна

23.01.95

І юн.

Галайківці

15

4

ІІІ

5

Добровольська Олена

20.07.98

б/р

М.Кур №1

12

5

І юн.

6

Марусіч Аеліта

1996

І юн.

М.Кур №1

10

6

7

Сауляк Діана

1997

І юн.

М.Кур №1

10

7

8

Філіппова Вікторія

16.09.95

І юн.

М.Кур №1

9

8

9

Сидорук Віта

28.10.97

б/р

Галайківці

9

9

І юн.

10

Мількевич Ірина

1996

І юн.

М.Кур №1

7

10

11

Паламарчук Настя

1998

б/р

М.Кур №1

6

11

12

Кирилюк Леся

1996

І юн.

М.Кур №1

3

12

Норма ІІІ розряду 14 очок

Норма І юнацького розряду 9 очок

24 січня 2009 р.

Районний фінал "Диво-шашки"

серед дітей 1995-1998 років народження

хлопчики

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

Очки

Викон.

розряд

1

Лесь Ярослав

І

1996

Мур.Кур №1

2

2

2

2

8

2

Хоменко Олександр

ІІ

1996

Мур.Кур №1

0

2

2

2

6

3

Бруско Антон

ІІ

1998

Мур.Кур №1

0

0

2

0

4

4

Сауляк Артем

ІІ

1995

Мур.Кур №1

0

0

0

0

2

5

Гвоздюк Віталій

ІІ

1997

Мур.Кур №2

0

2

2

2

0

Турнірний рейтинг ТР Норма ІІ розряду 4 очка

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Викон.

розряд

1

Бринзюк Микола

ІІІ

1995

Мур.Кур №2

1

2

2

2

2

2

11

ІІ

2

Процишин Вадим

ІІІ

1998

Мур.Кур №1

1

2

2

2

1

2

10

ІІ

3

Дячук Андрій

ІІІ

1998

Мур.Кур №1

0

0

2

1

2

2

7

4

Нагородняк Вадим

ІІІ

1995

Галайківці

0

0

0

2

2

2

6

5-6

Бабій Мирослав

ІІІ

1996

Мур.Кур №1

0

0

1

0

1

2

4

5-6

Антонюк Костянтин

ІІІ

1995

Мур.Кур №1

0

1

0

0

1

2

4

7

Столяр Артем

ІІІ

1995

Мур.Кур №1

0

0

0

0

0

0

0

Турнірний рейтинг ТР Норма ІІ розряду 8 очок Норма ІІІ розряду 6 очок

дівчатка

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

19

2

Корначук Олеся

1999

ІІ

М.Кур №1

15

3

Власова Мирослава

1995

ІІ

М.Кур №2

12

4

Домінас Альона

1996

І

М.Кур №1

12

5

Міхалевська Вікторія

1996

ІІ

М.Кур №1

12

6

Новак Наталія

1995

ІІІ

Галайківці

12

ІІ

7

Андрущак Марина

1997

ІІІ

М.Кур №1

11

8

Добровольська Марина

1995

ІІІ

Галайківці

7

9

Серветник Антоніна

1995

ІІІ

Галайківці

5

10

Данилюк Ірина

1995

ІІІ

М.Кур №1

5

11

Білик Оксана

1996

ІІІ

М.Кур №1

0

Норма ІІ розряду 12 очок Норма ІІІ розряду 8 очок

Районний фінал "Спритний пішачок"

серед дітей 1999 року народження і молодших

Номінація: хлопчики 2001 року народження і молодші

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

Третяк Анатолій

2002

1юн

М.Кур №2

2

Жук Назар

2001

б/р

М.Кур №1

3

Гордійчук Андрій

2001

б/р

М.Кур №1

4

Мельник Денис

2002

б/р

М.Кур №1

Номінація: хлопчики 1999-2000 років народження

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Виконаний розряд

1

Гринь Олександр

2000

І юн.

Наддністр

ІІІ

2

Третяк Олесь

2000

І юн.

М.Кур №2

3

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

4

Жучковський Мирослав

2000

І юн.

М.Кур №1

5

Плавуцький Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

6

Лисак Олесь

1999

б/р

М.Кур №1

І юн.

7

Дунаєвський Ярослав

1999

б/р

М.Кур №1

І юн.

8

Базюк Дмитро

1999

б/р

М.Кур №1

І юн.

9

Григашкін Олександр

1999

б/р

М.Кур №2

10

Мельник Андрій

2000

б/р

М.Кур №1

Номінація: дівчатка 1999-2000 років народження

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Виконаний розряд

1

Мороз Ірина

02.09.99

б/р

М.Кур №1

І юн.

2

Горбачова Катерина

25.07.00

б/р

М.Кур №2

Районні змагання з шахів «Біла тура»

Номінація: початківці 1995-1998 років народження

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Третяк Павло

1998

І юн.

М.Кур №2

5

ІІІ

2

Процишин Вадим

1998

І юн.

М.Кур №1

3++

3

Хоменко Олександр

1996

І юн.

М.Кур №1

3-+

4

Бруско Антон

1998

І юн.

М.Кур №1

3--

5

Бабій Мирослав

1996

І юн.

М.Кур №1

1

6

Антонюк Костянтин

1995

І юн.

М.Кур №1

0

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Нагородняк Вадим

1995

б/р

Галайківці

5,5

І юн.

2

Руденко Сергій

1996

б/р

М.Кур №2

5

І юн.

3

Дячук Андрій

1997

б/р

М.Кур №1

3,5

І юн.

4

Лівхут Владислав

1997

б/р

Морозівка

3+

5

Гвоздюк Віталій

1997

б/р

М.Кур №2

3-

6

Григораш Дмитро

1998

б/р

М.К інтерн

1

Районні фінали з шашок та шахів

Відбулися змагання з шашок та шахів серед школярів. В районному фіналі «Диво-шашки» взяли участь 23 учні із Мурованокуриловецьких шкіл №1 і №2 та села Галайківці. Чемпіоном району серед хлопчиків став першорозрядник Ярослав Лесь, учень 6 класу Мурованокуриловецької школи №1, а серед дівчаток перемогла першорозрядниця Марія Білоус, учениця 7 класу цієї ж школи. В командному заліку перемогли шашкісти Мурованокуриловецької школи №1, другими фінішували гравці з Мурованокуриловецької школи №2, а на третьому місці – галайківчани. Норму другого спортивного розряду виконали Микола Бринзюк (ЗОШ №2) і Вадим Процишин (ЗОШ №1).

В районному фіналі «Спритний пішачок» (діти 1999 року народження і молодші) взяли участь 17 шахістів з Мурованокуриловецьких ЗОШ №1 і №2 та Наддністрянського. Серед дітей 2001-2002 років народження переміг Олесь Третяк (ЗОШ №2). На другому місці Назар Жук (ЗОШ №1). У віковій категорії 1999-2000 років народження перемогли Олександр Гринь з Наддністрянського і Ірина Мороз (ЗОШ №1). На другому місці Олесь Третяк і Катя Горбачова (обоє з ЗОШ №2). В командному заліку перемогли шахісти Мурованокуриловецької школи №1, другими фінішували гравці з Мурованокуриловецької школи №2, а на третьому місці – галайківчани. Норму третього спортивного розряду виконав Олександр Гринь (с. Наддністрянське). 4 учні виконали норму І юнацького розряду. Це Олесь Лисак, Ярослав Дунаєвський, Ірина Мороз і Дмитро Базюк (всі із ЗОШ №1)

Також відбулися попередні ігри районних змагань «Біла тура», в яких взяли участь 13 шахістів із Мурованокуриловецьких шкіл №1, №2, школи-інтернат та сіл Галайковець і Морозівки. Норму третього спортивного розряду виконав Павло Третяк (ЗОШ №2) і 3 учні подолали вершину І юнацького розряду. Це Сергій Руденко (ЗОШ №2), Андрій Дячук (ЗОШ №1) і Вадим Нагородняк (с. Галайківці).

Всі учасники змагань отримали інформаційні бюлетені математичного конкурсу «Кенгуру» з різноманітними цікавими задачами, а переможці нагороджені дипломами районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

14 лютого 2009 р.

Районний фінал "Біла тура"

серед дітей не старших 1995 року народження

хлопчики

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

9

2

Липовий Антон

1995

ІІ

Галайківці

6

3

Третяк Павло

1998

ІІІ

М.Кур №2

6

ІІ

4-5

Гринь Олександр

2000

ІІІ

Наддністрянське

5,5

4-5

Іващук Віктор Іванович

07.03.1995

ІІІ

Дерешова

5,5

6

Сауляк Артем

1995

ІІІ

М.Кур №1

3,5

7

Балан Андрій

1995

ІІ

М.Кур №1

2,5

8

Івінський Іван

1996

ІІ

М.Кур №1

2,5

9

Хоменко Олександр

1996

І юн.

М.Кур №1

2,5

10

Балан Володимир

1996

ІІ

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 2,5

Норма ІІ розряду 6 очок Норма ІІІ розряду 3,5 очок

дівчатка

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

Андрущак Марина

1997

ІІ

М.Кур №1

2

Мількевич Ірина

1996

ІІІ

М.Кур №1

Групові турніри Чемпіонату району з шахів

Чоловіки. Група І

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Колектив

1

2

3

4

5

Очки

Викон.

розряд

1

Краковецький Анатолій Васил,

І

1955

Мур.Кур.

1

1

1

1

4

2

Третяк Ігор Анатолійович

ІІ

1938

Мур.Кур

0

1

1

1

3

І

3

Мороз Борис Іванович

І

1938

Мур.Кур.

0

0

1

1

2

4

Гринь Олександр Федорович

ІІІ

1968

с. Наддністр

0

0

0

1

1

5

Хміль Григорій Степанович

ІІІ

1947

с. Галайківці

0

0

0

0

0

Турнірний рейтинг ТР – 2,0 Норма І розряду 3 очок

Чоловіки. Група ІІ

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Колектив

1

2

3

4

5

6

Очки

Викон.

розряд

1

Дунаєвський Василь Кирилович

І

1943

с. Рівне

1

1

1

1

1

5

2

Третяк Анатолій Миколайович

І

1950

Мур.Кур

0

1

1

1

1

4

3

Білик Сергій Олександрович

І

1974

Мур.Кур

0

0

1

1

1

3

4

Терлецький Іван Степанович

ІІІ

1950

Мур. Кур.

0

0

0

1

1

2

5

Сторожук Микола Васильович

ІІІ

1952

Мур.Кур

0

0

0

0

1

1

6

Мороз Олексій Олегович

ІІ

1994

Мур.Кур №1

0

0

0

0

0

0

Турнірний рейтинг ТР – 1,8 Норма І розряду 4 очок

Чоловіки. Група ІІІ

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Колектив

1

2

3

4

5

6

Очки

Викон.

розряд

1

Ругляк Георгій Васильович

І

1945

Мур.Кур

1

1

1

1

1

5

2-3

Гуцол Олександр Миколайович

ІІ

1993

Мур.Кур №1

0

0,5

1

1

1

3,5

2-3

Литус Артем Олександрович

І

1993

Мур.Кур №1

0

0,5

1

1

1

3,5

4

Мельник Василь Іванович

І

1948

Мур.Кур.

0

0

0

1

1

2

5

Неруш Леонід Олександрович

І

1994

Мур.Кур №1

0

0

0

0

1

1

6

Саранчук Юрій Олександрович

ІІІ

1994

Мур.Кур №1

0

0

0

0

0

0

Турнірний рейтинг ТР – 1,5 Норма І розряду 3 очка

Жінки

Місце

Учасники

Розряд

Рік народження

Колектив

1

2

3

4

5

Очки

Викон.

розряд

1

Соловей Ніна Вікторівна

І

1961

с. Роздолівка

1

1

1

1

4

2

Превор Катерина Григорівна

ІІ

1994

Мур-Кур. №1

0

1

1

1

3

3

Андрущак Марина Костянтин.

ІІ

1997

Мур-Кур. №1

0

0

1

1

2

4

Лесь Ірина Леонідівна

ІІІ

1994

Мур-Кур. №1

0

0

0

0,5

0,5

5

Мількевич Ірина Олегівна

ІІІ

1996

Мур-Кур №1

0

0

0

0,5

0,5

Турнірний рейтинг ТР – 2,2 Норма ІІ розряду 2 очок

Чоловіки. Фінал

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Колектив

Очки

Викон. розряд

1

Саєнко Михайло Іванович

1944

І

СЗШ с. Лучинчик

10,5

2

Третяк Анатолій Миколай.

1950

І

Мур.Курилівці

9,5

3

Ругляк Георгій Васильович

1945

І

Мур.Курилівці

9

4

Гарвасюк Василь Юрійов.

1937

І

Мур.Курилівці

8,5

5

Третяк Ігор Анатолійович

1972

ІІ

Мур.Курилівці

6,5

І розряд

6

Мельник Василь Іванович

1948

І

Мур.Курилівці

5,5

7

Гуцол Олександр Миколай.

1993

ІІ

СЗШ Мур.Курилів

4

8

Лесь Ярослав Леонідович

1996

ІІ

СЗШ Мур.Курилів

4

9

Дунаєвський Василь Кирил

1943

І

с. Рівне

3

10

Мороз Борис Іванович

1938

І

Мур.Курилівці

2,5

11

Цвіненко Володимир Вас.

1982

ІІ

с. Рівне

2

12

Литус Артем Олександров

1993

І

СЗШ Мур.Курилів

1

Турнірний рейтинг ТР – 1,53 Норма І розряду 9 очок

Норма ІІ розряду 6 очок

21 лютого 2009 р.

Першість району з шашок-64 серед школярів

(Початківці – ІІ-розрядники)

Початківці

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Кирилюк Наталія

1997

б/р

с. Дружба

20

І юн.

2

Мороз Олексій

1994

б/р

М.Кур №1

20

І юн.

3

Підгорна Тетяна

1999

б/р

М.Кур №1

19

І юн.

4

Іващук Віктор

1995

б/р

с.Дерешова

19

І юн.

5

Базюк Дмитро

1999

б/р

М.Кур №1

18

І юн.

6

Паламарчук Анастасія

1998

б/р

М.Кур №1

17

7

Саранчук Юлія

1995

б/р

с.Дерешова

16

8

Гаврилюк Михайло

1997

б/р

с. Морозівка

14

9

Горбачук Богдан

1995

б/р

М.Кур №1

13

10

Колесник Аліна

1998

б/р

с. Морозівка

13

11

Погребняк Олег

2000

б/р

М.Кур №2

11

12

Лівхут Владислав

1997

б/р

с. Морозівка

11

13

Ланецький Владислав

2003

б/р

Дитсадок №2

11

14

Горбачова Катерина

2000

б/р

М.Кур №2

6

15

Обертинський Владислав

2001

б/р

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 4,0

Норма І юнацького розряду 18 очок

І юнацький розряд

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Кравчук Микола

1995

І юн.

с. Дружба

26

ІІІ

2

Сімчук Олександр

1996

І юн.

с.Дерешова

25

ІІІ

3

Сімчук Катерина

1994

І юн.

с.Дерешова

23

ІІІ

4

Жучковський Богдан

1997

І юн.

М.Кур №1

22

ІІІ

5

Коропатов Богдан

1997

І юн.

с. Дружба

21

ІІІ

6

Руденко Сергій

1996

І юн.

М.Кур №2

21

ІІІ

7

Островський Андрій

2001

І юн.

М.Кур №1

20

8

Третяк Анатолій

2002

І юн.

М.Кур №2

19

9

Вакарук Віктор

1994

І юн.

М.Кур інтернат

15

10

Третяк Павло

1998

І юн.

М.Кур №2

15

11

Соляр Владислав

1998

І юн.

с. Галайківці

13

12

Жучковський Владислав

2002

І юн.

М.Кур №1

12

13

Дудник Олеся

1994

І юн.

М.Кур №1

11

14

Гавришенко Олександр

2001

І юн.

М.Кур №1

10

15

Третяк Олесь

2000

І юн.

М.Кур №2

10

16

Мороз Ірина

1999

І юн.

М.Кур №1

8

17

Стороженко Оксана

1994

І юн.

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 4,0

Норма ІІІ розряду 18 очок

Третьорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Нагородняк Вадим

1995

ІІІ

с. Галайківці

15

ІІ

2

Головатюк Ірина

1995

ІІІ

с.Дерешова

12

ІІ

3

Голдинський Богдан

1999

ІІІ

М.Кур №1

12

ІІ

4

Дячук Андрій

1997

ІІІ

М.Кур №1

9

5

Андрущак Марина

1997

ІІІ

М.Кур №1

9

6

Добровольська Марина

1995

ІІІ

с. Галайківці

8

7

Білик Оксана

1996

ІІІ

М.Кур №1

8

8

Ремарович Сніжана

1994

ІІІ

М.Кур №2

7

9

Міхалевський Ярослав

1995

ІІІ

с.Дерешова

7

10

Данилюк Ірина

1995

ІІІ

М.Кур №1

3

Коефіцієнт турніру – 3,0

Норма ІІ розряду 12 очок

Другорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Школьний Олександр

1994

ІІ

М.Кур №1

8

І

2

Процишин Вадим

1998

ІІ

М.Кур №1

7 (+5)

Особ. зустр

3

Власова Мирослава

1995

ІІ

М.Кур №2

7 (+5)

4

Михайловський Олексан

1994

ІІ

М.Кур №1

7 (+2)

5

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

7 (+0)

6

Бринзюк Микола

1995

ІІ

М.Кур №2

5

7

Жучковський Мирослав

2000

ІІ

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 2,0

28 лютого 2009 р.

Першість району з шахів серед школярів

(Початківці – ІІ-розрядники)

Початківці

Місце

Учасники

Рік народж

Роз-ряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Маруняк Дмитро Анатол

15.10.1992

б/р

с. Вищеольчедаїв

13

І юн.

2

Вакарук Олександр

1992

б/р

інтернат Мур Кур.

12

І юн.

3

Жучковський Богдан

1997

б/р

М.Кур №1

11

І юн.

4

Гречух Артем

1996

б/р

М.Кур №1

9

І юн.

5

Бернацький Ігор

1996

б/р

с. Дружба

9

І юн.

6

Кирилюк Тетяна

1995

б/р

с. Дружба

8

І юн.

7

Горбачова Катерина

2000

б/р

М.Кур №2

7

8

Демчук Мар’яна

1994

б/р

с. Дружба

6

9

Григораш Дмитро

1998

б/р

інтернат Мур Кур.

5

10

Кубляк Олександр

1994

б/р

інтернат Мур Кур.

4

11

Хміль Юрій

1999

б/р

М.Кур №1

4

12

Яцюк Костянтин

02.02.2002

б/р

М.Кур №1

2

13

Столяр Артем

1995

б/р

М.Кур №1

1

14

Нагорняк Олексій

1994

б/р

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 5,0 Норма І юнацького розряду 8 очок

І юнацький розряд

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Руденко Сергій

1996

І юн.

М.Кур №2

15,5

ІІІ

2

Процишин Вадим

1998

І юн.

М.Кур №1

15

ІІІ

3

Нагородняк Вадим

1995

І юн.

с. Галайківці

14,5

ІІІ

4

Третяк Олесь

2000

І юн.

М.Кур №2

14

ІІІ

5

Дячук Андрій

1997

І юн.

М.Кур №1

13,5

ІІІ

6

Третяк Анатолій

2002

І юн.

М.Кур №2

13,5

ІІІ

7

Плавуцький Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

11,5

8

Коропатов Богдан

1997

І юн.

с. Дружба

11

9

Жучковський Мирослав

2000

І юн.

М.Кур №1

11

10

Купрата Юлія

1997

І юн.

М.Кур №1

10

11

Антонюк Костянтин

1995

І юн.

М.Кур №1

8

12

Бруско Антон

1998

І юн.

М.Кур №1

7,5

13

Лисак Олесь

1999

І юн.

М.Кур №1

5,5

14

Купрата Ольга

1994

І юн.

М.Кур №1

5,5

15

Ліщинський Руслан

1994

І юн.

М.Кур №1

4,5

16

Мороз Ірина

1999

І юн.

М.Кур №1

4

17

Дунаєвський Ярослав

1999

І юн.

М.Кур №1

2,5

18

Базюк Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

1,5

19

Саранчук Віталій

1994

І юн.

М.Кур №1

0,5

Коефіцієнт турніру – 4,0 Норма ІІІ розряду 13,5 очок

Третьорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Третяк Павло

1998

ІІІ

М.Кур №2

6,5

ІІ

2

Іващук Віктор

1995

ІІІ

с.Дерешова

6

ІІ

3

Гринь Олександр

2000

ІІІ

с. Наддністр.

5

4

Лесь Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

4

5

Мількевич Ірина

1996

ІІІ

М.Кур №1

3

6

Сауляк Артем

1995

ІІІ

М.Кур №1

2

7

Саранчук Юрій

1994

ІІІ

М.Кур №1

0,5

8

Михайловський Олександр

1994

ІІІ

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 3,0 Норма ІІ розряду 5,5 очок

Другорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Гуцол Олександр

1993

ІІ

М.Кур №1

5

І

2

Липовий Антон

1995

ІІ

с. Галайківці

3

3

Домінас Альона

1996

ІІ

М.Кур №1

3

4

Андрущак Марина

1997

ІІ

М.Кур №1

2

5

Данилюк Ірина

1995

ІІ

М.Кур №1

2

6

Балан Андрій

1995

ІІ

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 2,0 Норма І розряду 4 очок

04 квітня 2009 р.

Першість району з шашок-100 серед школярів

Початківці

Місце

Учасники

Рік народж

Роз-ряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Третяк Олесь

2000

б/р

М.Кур №2

15

І юн.

2

Третяк Анатолій

2002

б/р

М.Кур №2

13

І юн.

3

Липовий Антон

1995

б/р

с. Галайківці

12

І юн.

4

Островський Віталій

1996

б/р

М.Кур №1

10

І юн.

5

Островський Андрій

2001

б/р

М.Кур №2

8

6

Мороз Ірина

1999

б/р

М.Кур №1

6

7

Базюк Дмитро

1999

б/р

М.Кур №1

4

8

Хміль Юрій

1999

б/р

М.Кур №1

2

9

Жучковський Владислав

2002

б/р

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 5,0 Норма І юнацького розряду 10 очок

І юнацький розряд

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Плавуцький Дмитро

1999

І юн.

М.Кур №1

4

2

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

2

3

Руденко Сергій

1996

І юн.

М.Кур №2

0

Коефіцієнт турніру – 4,0

Третьорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Процишин Вадим

1998

ІІІ

М.Кур №1

7

ІІ

2

Фурман Ігор

1992

ІІІ

Рівне

5

3-4

Головатюк Ірина

1995

ІІІ

с.Дерешова

3

3-4

Купрата Ольга

1994

ІІІ

М.Кур №1

3

5

Жучковський Мирослав

2000

ІІІ

М.Кур №1

2

Коефіцієнт турніру – 3,0 Норма ІІ розряду 7 очок

Другорозрядники

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Бруско Антон

1998

ІІ

М.Кур №1

7

2

Превор Катерина

1994

ІІ

М.Кур №1

5

3

Саранчук Віталій

1994

ІІ

М.Кур №1

4

4

Лесь Ірина

1994

ІІ

М.Кур №1

3

5

Корначук Олеся

1999

ІІ

М.Кур №1

0

Коефіцієнт турніру – 2,0

Першорозрядники і КМС

Місце

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Виконаний розряд

1

Бернада Віталій

1993

кмс

М.Кур №1

6

2

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

3

3

Гуцол Олександр

1993

І

М.Кур №1

2

4

Саранчук Юрій

1994

І

М.Кур №1

1

Коефіцієнт турніру – 0,75 Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-64)

(станом на 06 квітня 2009 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Литус Артем

1993

М.Кур. №1

кмс

2010

2

Бернада Віталій

1993

М.Кур. №1

І

1890

3

Білоус Марія

1996

М.Кур. №1

І

1880

4

Лесь Ярослав

1996

М.Кур. №1

І

1860

5

Бруско Антон

1998

М.Кур. №1

ІІ

1830

6

Неруш Леонід

1994

М.Кур. №1

І

1820

7

Корначук Олеся

1999

М.Кур. №1

ІІ

1820

8

Саранчук Юрій

1994

М.Кур. №1

ІІ

1800

9

Школьний Олександр

1994

М.Кур. №1

І

1800

10

Цішковський Валентин

1993

М.Кур. №1

І

1800

11

Сауляк Артем

1995

М.Кур. №1

ІІ

1785

12

Превор Катерина

1994

М.Кур. №1

І

1780

13

Власова Мирослава

1995

М.Кур. №2

ІІ

1775

14

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур. №1

І

1760

15

Івінський Іван

1996

М.Кур. №1

І

1760

16

Попов Юрій

1992

М.Кур. №1

ІІ

1760

17

Домінас Альона

1996

М.Кур. №1

І

1755

18

Балан Андрій

1995

М.Кур. №1

ІІ

1740

19

Саранчук Віталій

1994

М.Кур. №1

І

1740

20

Гуцол Олександр

1993

М.Кур. №1

І

1740

21

Балан Володимир

1996

М.Кур. №1

ІІ

1740

22

Процишин Вадим

1998

М.Кур. №1

ІІ

1620

23

Бринзюк Микола

1995

М.Кур №2

ІІ

1615

24

Міхалевська Вікторія

1996

М.Кур. №1

ІІ

1605

25

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІ

1600

26

Боднар Лілія

1995

М.Кур. №1

ІІ

1600

27

Новак Наталія

1995

Галайківці

ІІ

1595

28

Головатюк Ірина

1995

Дерешова

ІІ

1595

29

Голдинський Богдан

1999

М.Кур. №1

ІІ

1580

30

Михайловський Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІ

1575

31

Лесь Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1560

32

Фурман Ігор

1992

Рівне

ІІ

1560

33

Дерев’янчук Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1550

34

Пономаренко Світлана

1997

Наддністрянське

ІІ

1550

35

Хоменко Олександр

1996

М.Кур. №1

ІІ

1530

36

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур. №1

ІІ

1525

37

Чорний Богдан

1993

М.Кур. №1

ІІ

1510

38

Гвоздюк Віталій

1997

М.Кур. №2

ІІ

1500

39

Третяк Павло

1998

М.Кур №2

ІІ

1490

40

Превор Тетяна

1992

М.Кур. №1

ІІ

1480

41

Мосендз Вадим

1996

М.Кур. №1

ІІ

1460

42

Шмідт Владислав

1993

М.Кур. №1

ІІ

1460

43

Дячук Андрій

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1415

44

Добровольська Марина

1995

Галайківці

ІІІ

1415

45

Кравчук Микола

1995

Дружба

ІІІ

1410

46

Сімчук Олександр

1996

Дерешова

ІІІ

1405

47

Вакарук Олександр

1992

М. Кур. інтернат

ІІІ

1400

48

Кирилюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1400

49

Михайловський Сергій

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1400

50

Яровик Олександр

1995

М.Кур №2

ІІІ

1400

51

Сімчук Катерина

1994

Дерешова

ІІІ

1395

52

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1395

53

Серветник Антоніна

1995

Галайківці

ІІІ

1395

54

Ремарович Сніжана

1994

М.Кур. №2

ІІІ

1395

55

Міхалевський Ярослав

1995

Дерешова

ІІІ

1395

56

Жучковський Богдан

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1390

57

Коропатов Богдан

1997

Дружба

ІІІ

1385

58

Руденко Сергій

1996

М.Кур №2

ІІІ

1385

59

Данилюк Ірина

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1375

60

Андрущак Марина

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1375

61

Білик Оксана

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1375

62

Столяр Артем

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1375

63

Рогач Валентин

1998

Привітне

ІІІ

1350

64

Дячук Андрій

1994

Дерешова

ІІІ

1350

65

Мурга Ліля

1995

Лучинчик

ІІІ

1350

66

Бабій Мирослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1330

67

Купрата Ольга

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1330

68

Купрата Юлія

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1330

69

Копаничук Леся

1994

Рівне

ІІІ

1320

70

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1280

71

Превор Олег

1997

М.Кур. №1

ІІІ

1280

72

Островський Андрій

2001

М.Кур №1

І юн

1240

73

Петруняк Олег

1996

М.Кур №2

І юн

1230

74

Каправчук Олександр

1995

М.Кур. №2

І юн.

1230

75

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

І юн

1225

76

Пустовалов Анатолій

1997

М.Кур. №2

І юн.

1220

77

Ремарович Яна

1992

М.Кур. №2

І юн.

1220

78

Москальчук Володимир

1995

Морозівка

І юн

1220

79

Добровольська Олена

1998

М.Кур №1

І юн

1215

80

Маркітан Вадим

1996

М-К інтернат

І юн

1215

81

Власов Владислав

2000

М.Кур. №1

І юн.

1210

82

Кирилюк Наталія

1997

Дружба

І юн

1205

83

Гончар Наталія

2001

М.Кур №1

І юн

1205

84

Сауляк Діана

1997

М.Кур. №1

І юн.

1205

85

Лисак Олесь

1999

М.Кур. №1

І юн.

1205

86

Мороз Олексій

1994

М.Кур №1

І юн

1205

87

Горбачова Катерина

2000

М.Кур №2

І юн

1200

88

Сидорук Віта

1997

Галайківці

І юн

1200

89

Підгорна Тетяна

1999

М.Кур №1

І юн

1200

90

Соляр Владислав

1998

Галайківці

І юн

1200

91

Ліщинська Віка

1998

М.Кур. №1

І юн.

1200

92

Бернацький Ігор

1996

Дружба

І юн.

1200

93

Гринь Олександр

2000

Наддністрянське

І юн.

1200

94

Іващук Віктор

1995

Дерешова

І юн

1200

95

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур. №1

І юн.

1200

96

Базюк Дмитро

1999

М.Кур №1

І юн

1195

97

Жучковський Владислав

2002

М.Кур №1

І юн

1195

98

Яворський Сергій

1998

М.Кур. №1

І юн.

1190

99

Третяк Олесь

2000

М.Кур №2

І юн

1185

100

Гавришенко Олександр

2001

М.Кур №1

І юн

1180

101

Михайловський Максим

1998

М.Кур. №1

І юн.

1170

102

Мороз Ірина

1999

М.Кур №1

І юн

1170

103

Гевко Максим

1999

М.Кур. №1

І юн.

1165

104

Марусіч Аеліта

1996

М.Кур. №1

І юн.

1160

105

Філіппова Вікторія

1995

М.Кур. №1

І юн.

1155

106

Дунаєвський Ярослав

1999

М.Кур. №1

І юн.

1150

107

Мельник Віталій

1998

М.Кур. №1

І юн.

1150

108

Липовий Антон

1995

Галайківці

І юн.

1150

109

Добровольська Ірина

1996

М.Кур. №1

І юн.

1150

110

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

І юн.

1150

111

Черватюк Богдан

1995

Морозівка

І юн

1150

112

Кирилюк Тетяна

1995

Дружба

І юн.

1150

113

Власова Олеся

1996

М.Кур. №2

І юн.

1150

114

Михайлюк Олександр

1996

М.Кур. №2

І юн.

1150

115

Стицун Іванна

1996

М.Кур №2

І юн

1150

116

Мількевич Ірина

1996

М.Кур. №1

І юн.

1145

117

Дудник Олеся

1994

М.Кур. №1

І юн.

1140

118

Кирилюк Олеся

1996

М.Кур. №1

І юн.

1135

119

Темник Юрій

1994

М.Кур №2

І юн

1120

120

Онуфрійчук Ярослав

1998

М.Кур. №1

І юн.

1120

121

Воскобойнік Іван

1997

М.Кур. №1

І юн

1100

122

Ладика Ольга

1995

М.Кур. №1

І юн

1100

123

Мішина Юлія

1996

М.Кур. №1

І юн.

1100

124

Данильчук Яна

1994

Дружба

І юн.

1100

125

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур. №2

І юн.

1100

126

Іванцов Андрій

1998

М.Кур. №2

І юн.

1100

127

Остапчук Юлія

1994

Дружба

І юн.

1100

128

Мазур Руслан

1995

Дружба

І юн.

1100

129

Гречух Сергій

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

130

Кирилюк Вікторія

2000

М.Кур. №1

І юн.

1100

131

Стопінчук Юрій

1995

Дружба

І юн.

1100

132

Сливінський Євген

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

133

Гетманчук Аліна

1994

М.Кур. №2

І юн.

1100

134

Білик Анатолій

1994

Бахтин

І юн.

1100

135

Підопригора Мирослав

1997

Лучинчик

І юн.

1100

136

Мазуренко Іван

1994

Долиняни

І юн.

1100

137

Кухарик Олександр

1994

Долиняни

І юн.

1100

138

Кононенко Аліна

1995

Привітне

І юн.

1100

139

Яцько Яна

1995

Рівне

І юн.

1100

140

Яцько Вадим

1995

Рівне

І юн.

1100

141

Литвинюк Дмитро

1995

Рівне

І юн.

1100

142

Білик Ярослав

2000

М.Кур. №1

І юн.

1100

143

Вакарук Віктор

1994

М-К інтернат

І юн

1040

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-100)

(станом на 06 квітня 2009 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Бернада Віталій

1993

М.Кур. №1

кмс

2030

2

Лесь Ярослав

1996

М.Кур. №1

І

1840

3

Гуцол Олександр

1993

М.Кур. №1

І

1825

4

Білоус Марія

1996

М.Кур. №1

І

1780

5

Саранчук Юрій

1994

М.Кур. №1

І

1755

6

Литус Артем

1993

М.Кур. №1

І

1750

7

Цішковський Валентин

1993

М.Кур. №1

І

1700

8

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур. №1

І

1690

9

Попов Юрій

1992

М.Кур. №1

І

1690

10

Бруско Антон

1998

М.Кур. №1

ІІ

1635

11

Саранчук Віталій

1994

М.Кур. №1

ІІ

1610

12

Лесь Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1600

13

Домінас Альона

1996

М.Кур. №1

ІІ

1560

14

Превор Катерина

1994

М.Кур. №1

ІІ

1560

15

Сауляк Артем

1995

М.Кур. №1

ІІ

1560

16

Корначук Олеся

1999

М.Кур. №1

ІІ

1530

17

Неруш Леонід

1994

М.Кур. №1

ІІ

1500

18

Івінський Іван

1996

М.Кур. №1

ІІ

1500

19

Балан Володимир

1996

М.Кур. №1

ІІ

1500

20

Власова Мирослава

1995

М.Кур. №2

ІІ

1500

21

Балан Андрій

1995

М.Кур. №1

ІІ

1500

22

Андрущак Марина

1997

М.Кур. №1

ІІ

1500

23

Школьний Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІ

1500

24

Превор Тетяна

1992

М.Кур. №1

ІІ

1500

25

Процишин Вадим

1998

М.Кур. №1

ІІ

1415

26

Фурман Ігор

1992

Рівне

ІІ

1400

27

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур. №1

ІІІ

1390

28

Купрата Ольга

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1390

29

Головатюк Ірина

1995

Дерешова

ІІІ

1390

30

Михайловський Олександр

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1350

31

Михайловський Максим

1998

М.Кур. №1

ІІІ

1350

32

Вакарук Олександр

1992

М. Кур. інтернат

ІІІ

1340

33

Чорний Богдан

1993

М.Кур. №1

ІІІ

1320

34

Дерев’янчук Ірина

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1270

35

Пономаренко Світлана

1997

Наддністрянське

ІІІ

1270

36

Мосендз Вадим

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1270

37

Тернавський Юрій

1995

М-К інтернат

ІІІ

1270

38

Боднар Лілія

1995

М.Кур. №1

ІІІ

1270

39

Хоменко Олександр

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1270

40

Гвоздюк Віталій

1997

М.Кур. №2

ІІІ

1270

41

Міхалевська Вікторія

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1270

42

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур. №1

ІІІ

1270

43

Шмідт Владислав

1993

М.Кур. №1

ІІІ

1270

44

Мількевич Ірина

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1270

45

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

ІІІ

1270

46

Черватюк Богдан

1995

Морозівка

ІІІ

1270

47

Новак Наталія

1995

Галайківці

ІІІ

1270

48

Голдинський Богдан

1999

М.Кур. №1

ІІІ

1270

49

Бринзюк Микола

1995

М.Кур №2

ІІІ

1270

50

Третяк Павло

1998

М.Кур №2

ІІІ

1270

51

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІІ

1270

52

Третяк Олесь

2000

М.Кур №2

І юн

1225

53

Третяк Анатолій

2002

М.Кур №2

І юн

1215

54

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур. №1

І юн.

1210

55

Липовий Антон

1995

Галайківці

І юн.

1210

56

Островський Віталій

1996

М.Кур №2

І юн

1200

57

Руденко Сергій

1996

М.Кур №2

І юн

1170

58

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур. №1

І юн

1160

59

Столяр Артем

1995

М.Кур. №1

І юн

1150

60

Купрата Юлія

1997

М.Кур. №1

І юн

1150

61

Яворський Сергій

1998

М.Кур. №1

І юн

1150

62

Пустовалов Анатолій

1997

М.Кур. №2

І юн

1150

63

Яровик Олександр

1995

М.Кур №2

І юн

1150

64

Сауляк Діана

1997

М.Кур. №1

І юн

1150

65

Коломієць Володимир

1996

М.Кур. №2

І юн

1150

66

Гевко Максим

1999

М.Кур. №1

І юн

1130

67

Вакарук Віктор

1994

М-К інтернат

І юн

1110

68

Дячук Андрій

1997

М.Кур. №1

І юн

1090

69

Іванцов Андрій

1998

М.Кур. №2

І юн

1090

70

Огороднік Ярослав

1998

М.Кур. №2

І юн

1090

71

Добровольська Марина

1995

Галайківці

І юн

1080

72

Кравчук Микола

1995

Дружба

І юн

1080

73

Сімчук Олександр

1996

Дерешова

І юн

1080

74

Сімчук Катерина

1994

Дерешова

І юн

1080

75

Кирилюк Ярослав

1996

М.Кур. №1

І юн

1080

76

Михайловський Сергій

1995

М.Кур. №1

І юн

1080

77

Серветник Антоніна

1995

Галайківці

І юн

1080

78

Ремарович Сніжана

1994

М.Кур. №2

І юн

1080

79

Міхалевський Ярослав

1995

Дерешова

І юн

1080

80

Жучковський Богдан

1997

М.Кур. №1

І юн

1080

81

Коропатов Богдан

1997

Дружба

І юн

1080

82

Копаничук Леся

1994

Рівне

І юн

1080

83

Превор Олег

1997

М.Кур. №1

І юн

1080

84

Бабій Мирослав

1996

М.Кур. №1

І юн

1080

85

Білик Оксана

1996

М.Кур. №1

І юн

1080

86

Данилюк Ірина

1995

М.Кур. №1

І юн

1080

87

Ліщинська Віка

1998

М.Кур. №1

І юн

1080

88

Бернацький Ігор

1996

Дружба

І юн

1080

89

Гринь Олександр

2000

Наддністрянс

І юн

1080

90

Іващук Віктор

1995

Дерешова

І юн

1080

Рейтинг-лист юних шахістів району

(станом на 06 квітня 2009 р.)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народ-ження

Школа

Розряд

Рейтинг

Почат-ковий

Зміни в рейтингу

1

Лесь Ярослав

1996

М.Кур.№1

І

1855

2

Гуцол Олександр

1993

М.Кур.№1

І

1835

3

Бернада Віталій

1993

М.Кур.№1

І

1820

4

Школьний Олександр

1994

М.Кур.№1

І

1810

5

Литус Артем

1993

М.Кур.№1

І

1805

6

Неруш Леонід

1994

М.Кур.№1

І

1800

7

Попов Юрій

1992

М.Кур.№1

І

1800

8

Домінас Альона

1996

М.Кур.№1

ІІ

1630

9

Третяк Павло

1998

М.Кур.№2

ІІ

1625

10

Липовий Антон

1995

Галайківці

ІІ

1620

11

12

Іващук Віктор

1995

Дерешова

ІІ

1610

13

Данилюк Ірина

1995

М.Кур.№1

ІІ

1610

14

Андрущак Марина

1997

М.Кур.№1

ІІ

1605

15

Івінський Іван

1996

М.Кур.№1

ІІ

1600

16

Превор Катерина

1994

М.Кур.№1

ІІ

1590

17

Балан Андрій

1995

М.Кур.№1

ІІ

1590

18

Цішковський Валентин

1993

М.Кур.№1

ІІ

1575

19

Каплунський Ярослав

1993

М.Кур.№1

ІІ

1575

20

Гринь Олександр

2000

Наддністр.

ІІІ

1445

21

Руденко Сергій

1996

М.Кур.№2

ІІІ

1430

22

Нагородняк Вадим

1995

Галайківці

ІІІ

1420

23

Процишин Вадим

1998

М.Кур.№1

ІІІ

1420

24

Дячук Андрій

1997

М.Кур.№1

ІІІ

1410

25

Мількевич Ірина

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1410

26

Третяк Олесь

2000

М.Кур.№2

ІІІ

1410

27

Кондратюк Ярослав

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1400

28

Балан Володимир

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1400

29

Цикалюк Роман

1995

М.Кур.№1

ІІІ

1400

30

Сауляк Артем

1995

М.Кур.№1

ІІІ

1395

31

Лесь Ірина

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1395

32

Третяк Анатолій

2002

М.Кур.№2

ІІІ

1390

33

Превор Тетяна

1992

М.Кур.№1

ІІІ

1380

34

Мосендз Вадим

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1380

35

Конопацька Ірина

1997

Бахтин

ІІІ

1380

36

Білоус Марія

1996

М.Кур.№1

ІІІ

1380

37

Саранчук Юрій

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1380

38

Михайловський Олександр

1994

М.Кур.№1

ІІІ

1370

39

Хоменко Олександр

1996

М.Кур.№1

І юн.

1245

40

Маруняк Дмитро

1992

Вищеольч.

І юн.

1245

41

Вакарук Олександр

1992

МК інтерн.

І юн.

1235

42

Гевко Максим

1999

М.Кур.№1

І юн

1225

43

Бернацький Ігор

1997

Дружба

І юн.

1205

44

Гречух Артем

1996

М.Кур.№1

І юн.

1205

45

Плавуцький Дмитро

1999

М.Кур.№1

І юн.

1205

46

Шмідт Владислав

1994

М.Кур.№1

І юн.

1200

47

Фірманюк Антон

1993

М.Кур.№1

І юн.

1200

48

Купрата Ольга

1994

М.Кур.№1

І юн.

1200

49

Жучковський Мирослав

2000

М.Кур.№1

І юн.

1200

50

Кирилюк Тетяна

1995

Дружба

І юн.

1195

51

Коропатов Богдан

1997

Дружба

І юн.

1185

52

Антонюк Костянтин

1995

М.Кур.№1

І юн.

1180

53

Бруско Антон

1998

М.Кур.№1

І юн.

1180

54

Ліщинський Руслан

1994

М.Кур.№1

І юн.

1155

55

Михайловський Сергій

1995

М.Кур.№1

І юн.

1150

56

Купрата Юлія

1997

М.Кур.№1

І юн.

1150

57

Дунаєвський Ярослав

1999

М.Кур.№1

І юн.

1150

58

Базюк Дмитро

1999

М.Кур.№1

І юн.

1150

59

Жучковський Богдан

1997

М.Кур.№1

І юн.

1150

60

Лисак Олесь

1999

М.Кур.№1

І юн.

1150

61

62

Бабій Мирослав

1996

М.Кур.№1

І юн.

1140

63

Стороженко Оксана

1994

М.Кур.№1

І юн.

1140

64

Кравчук Микола

1995

Дружба

І юн.

1100

65

Чорний Богдан

1993

М.Кур.№1

І юн.

1100

66

Майстрова Регіна

1993

М.Кур.№1

І юн.

1100

67

Боднар Лілія

1995

М.Кур.№1

І юн.

1100

68

Московчук Ян

1994

М.Кур.№1

І юн.

1100

69

Михайловський Максим

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

70

71

Яворський Сергій

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

72

Превор Олег

1997

М.Кур.№1

І юн.

1100

73

Смішняк Діана

1998

М.Кур.№1

І юн.

1100

74

Дорош Руслан

1996

М.Кур.№2

І юн.

1100

75

Конюков Роман

1995

Долиняни

І юн.

1100

76

Кравчук Олександр

1995

Лучинчик

І юн.

1100

77

Кушнір Вадим

1995

Лучинчик

І юн.

1100

78

Іванишина Ольга

1994

Степанки

І юн.

1100

79

Базюк Анжела

1994

Лучинчик

І юн.

1100

Календар змагань

гуртківців шахово-шашкового гуртка

на І семестр 2009-2010 навчального року

02– 05 вересня - Першість РБДЮТ з шахів серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях.

13 вересня - Першість району з шахів серед дітей віком до 10, 12, 14, 16 років.

18 – 21 вересня – Першість області з шахів серед дітей віком до 12,14 і 16 років.

22– 25 вересня - Першість РБДЮТ з шашок-100 серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях.

26 вересня - Першість району з шашок-100 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років.

3 - 4 жовтня – Першість області з міжнародних шашок серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років

6 – 9 жовтня – Першість РБДЮТ з шашок-64 серед початківців та гуртківців І юнацького розряду

19 – 23 жовтня - Першість РБДЮТ з шашок – 64 серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях

24 жовтня - Районний турнір «Золота шашка» (категорії – І, ІІ, ІІІ, І юнацький розряди та початківці)

7 – 8 листопада - Першість області з шашок – 64 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років)

21 листопада - Меморіал «Регіна-2009» з шашок-64 серед найсильніших шашкістів району

28 листопада - Відкрита першість РБДЮТ з шахів та шашок-64 «Турнір сімейних команд»

5 і 12 грудня - Інтелектуальне п’ятиборство (шашки-64, шашки-100, шахи, піддавки, кутики)

У номері:

Таблиця нарахування залікових балів школам району за участь

в районних і обласних змаганнях з шахів та шашок ……………….………………….……. 3

Конкурс «Гуртківець року» …………………………………………… 4

Рекорди клубу «Дебют» ………………………………….………... 6

Районний фінал "Чарівна шашка" серед дітей 1999 року народження і молодших ……..… 7

Районний фінал "Диво-шашки" серед дітей 1995-1998 років народження ………………….... 9

Районний фінал "Спритний пішачок" серед дітей 1999 року народження і молодших …………. 10

Районний фінал "Біла тура" серед дітей не старших 1995 року народження …………………… 10

Районні фінали з шашок та шахів ……………………. 11

Районний фінал "Біла тура" серед дітей не старших 1995 року народження ………………….. 12

Групові турніри Чемпіонату району з шахів ………………………………………………………. 12

Першість району з шашок-64 серед школярів …………………………………………………….. 14

Першість району з шахів серед школярів ………………………………………………………… 15

Першість району з шашок-100 серед школярів …………………………………………………….. 17

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-64) …………………………………………………. 18

Рейтинг-лист юних шашкістів району (шашки-100) ……………………………………………….. 21

Рейтинг-лист юних шахістів району ………..……………………………………………………… 23

Календар змагань гуртківців на І семестр 2009-2010 навч. року ………………………………. 25

Районні змагання з шашок-64

Нагородження переможців обласних змагань

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
На допомогу методисту позашкільного закладу
  • Додано
    14.08.2018
  • Розділ
    Позашкільна освіта
  • Тип
    Інші методичні матеріали
  • Переглядів
    134
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    NG800681
  • Вподобань
    0
Курс:«Селф-коучинг (самонаставництво) як технологія професійного розвитку педагога Нової української школи»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь