і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в педагогічній практиці. Емоційний розвиток особистості засобами арт-терапії
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

Шахи і шашки в школах Мурованокуриловеччини, №1, 2008

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Мурованокуриловецький районний

Будинок дитячої та юнацької творчості

Шахи і шашки

в школах

Мурованокуриловеччини

Вісник шахово-шашкового клубу «Дебют»

1, 2008

З історії клубу «Дебют»

Вони подолали вершину кандидата в майстри спорту:

з шашок-64

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Школа

Рік народження

Рік присвоєння розряду

1

Чукаленко Сергій Володимирович

Мур.Кур. №1

1976

1991

2

Мосендз Сергій Анатолійович

Мур.Кур. №1

1989

2007

3

Литус Артем Олександрович

Мур.Кур. №1

1993

2008

з шашок-100

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Школа

Рік народження

Рік присвоєння розряду

1

Бернада Віталій Петрович

Мур.Кур. №1

1993

2007

2

Мосендз Сергій Анатолійович

Мур.Кур. №1

1989

2007

Вони подолали вершину І спортивного розряду:

з шахів

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Школа

Рік народження

Рік присвоєння розряду

1

Мельник Юрій Миколайович

Наддністрянське

1973

1989

2

Саксонов Олександр Володимирович

Мур.Кур. №1

1979

1993

3

Комарніцький Юрій Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2003

4

Вознюк Олександр Миколайович

Мур.Кур. №1

1988

2004

5

Пастух Валерій Вікторович

Мур.Кур. №1

1987

2004

6

Білик Юрій Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2004

7

Кушнір Олександр Олександрович

Мур.Кур. №1

1988

2005

8

Мельник Олександр Васильович

Мур.Кур. №1

1988

2005

9

Нікітін Антон Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2005

10

Тригуба Олег Васильович

Мур.Кур. №1

1989

2005

11

Чепелюк Олег Петрович

Мур.Кур. №1

1988

2005

12

Литус Артем Олександрович

Мур.Кур. №1

1993

2007

13

Школьний Олександр Анатолійович

Мур.Кур. №1

1994

2007

14

Бернада Віталій Петрович

Мур.Кур. №1

1993

2007

15

Мосендз Сергій Анатолійович

Мур.Кур. №1

1989

2007

16

Неруш Леонід Олександрович

Мур.Кур. №1

1994

2008

17

Попов Юрій Вікторович

Мур.Кур. №1

1992

2008

з шашок-64

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Школа

Рік народження

Рік присвоєння розряду

1

Мельник Юрій Миколайович

Наддністрянське

1973

1989

2

Чукаленко Сергій Володимирович

Мур.Кур. №1

1976

1990

3

Богушинський Богдан Вікторович

Мур.Кур. №1

1977

1992

4

Вудвуд Лариса Степанівна

Мур.Кур. №1

1979

1992

5

Кобелецький Олександр Михайлович

Мур.Кур. №1

1979

1993

6

Шатух Тарас Володимирович

Мур.Кур. №1

1983

1993

7

Мороз Іван Васильович

Мур.Кур. №1

1980-2005

1993

8

Лялін Вадим Миколайович

Мур.Кур. №1

1987

2003

9

Каплунський Олексій Олександрович

Мур.Кур. №1

1986

2003

10

Тригуба Олег Васильович

Мур.Кур. №1

1989

2003

11

Михайловський Олександр Віктор.

Мур.Кур. №1

1987

2003

12

Яцина Любов Анатоліївна

Мур.Кур. №1

1987

2003

13

Мосендз Сергій Анатолійович

Мур.Кур. №1

1989

2003

14

Пастух Валерій Вікторович

Мур.Кур. №1

1987

2003

15

Нікітін Антон Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2004

16

Брижак Микола Михайлович

Мур.Кур. №1

1989

2004

17

Паскал Михайло Володимирович

Мур.Кур. №1

1987

2004

18

Паламарчук Олег Олександрович

Мур.Кур. №1

1987

2004

19

Мельник Олександр Васильович

Мур.Кур. №1

1988

2005

20

Білик Юрій Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2005

21

Кушнір Олександр Олександрович

Мур.Кур. №1

1988

2005

22

Чорний Вадим Юрійович

Мур.Кур. №1

1989

2005

23

Слободянюк Олег Миколайович

Мур.Кур. №1

1988

2005

24

Бернада Віталій Петрович

Мур.Кур. №1

1993

2006

25

Каплунський Ярослав Олександров.

Мур.Кур. №1

1993

2006

26

Білоус Марія Олегівна

Мур.Кур. №1

1996

2006

27

Литус Артем Олександрович

Мур.Кур. №1

1993

2006

28

Домінас Альона Анатоліївна

Мур.Кур. №1

1996

2006

29

Попов Юрій Вікторович

Мур.Кур. №1

1992

2006

30

Цішковський Валентин Олександров.

Мур.Кур. №1

1993

2006

31

Балан Володимир Васильович

Мур.Кур. №1

1996

2006

32

Пономаренко Тетяна Василівна

Наддністрянське

1991

2006

33

Гуцол Олександр Миколайович

Мур.Кур. №1

1993

2007

34

Лесь Ярослав Леонідович

Мур.Кур. №1

1996

2007

35

Івінський Іван Миколайович

Мур.Кур. №1

1996

2007

36

Неруш Леонід Олександрович

Мур.Кур. №1

1994

2007

37

Новак Михайло Іванович

Галайківці

1992

2007

38

Превор Катерина Григорівна

Мур.Кур. №1

1994

2007

39

Саранчук Віталій Олександрович

Мур.Кур. №1

1994

2007

40

Балан Андрій Васильович

Мур.Кур. №1

1995

2007

41

Дерев’янчук Ірина Миколаївна

Мур.Кур. №1

1994

2008

42

Пономаренко Світлана Василівна

Наддністрянське

1997

2008

з шашок-100

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Школа

Рік народження

Рік присвоєння розряду

1

Тригуба Олег Васильович

Мур.Кур. №1

1989

2005

2

Мосендз Сергій Анатолійович

Мур.Кур. №1

1989

2005

3

Брижак Микола Михайлович

Мур.Кур. №1

1989

2005

4

Білик Юрій Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2005

5

Нікітін Антон Володимирович

Мур.Кур. №1

1988

2005

6

Бернада Віталій Петрович

Мур.Кур. №1

1993

2006

7

Литус Артем Олександрович

Мур.Кур. №1

1993

2006

8

Каплунський Ярослав Олександрович

Мур.Кур. №1

1993

2006

9

Цішковський Валентин Олександров.

Мур.Кур. №1

1993

2006

10

Попов Юрій Вікторович

Мур.Кур. №1

1992

2006

11

Гуцол Олександр Миколайович

Мур.Кур. №1

1993

2007

12

Саранчук Юрій Олександрович

Мур.Кур. №1

1994

2007

13

Лесь Ярослав Леонідович

Мур.Кур. №1

1996

2007

14

Білоус Марія Олегівна

Мур.Кур. №1

1996

2008

Примітка

З вересня 1993 року по вересень 2003 року гурток не працював.

Рекорди клубу

Номінація

Рекордсмен

Вік

Рік встановлення

Наймолодший шахіст-першорозрядник

Школьний Олександр

13 років

2007

Наймолодший шашкіст-64 першорозрядник

Шатух Тарас

Білоус Марія

Домінас Альона

Балан Володимир

10 років

1993

2006

2006

2006

Наймолодший шашкіст-100 першорозрядник

Лесь Ярослав

11 років

2007

Наймолодший шахіст-розрядник ( І юнацький )

Гринь Олександр

7 років

2007

Наймолодший шашкіст-64 розрядник ( І юнацький )

Жучковський Мирослав

7 років

2007

Наймолодший шашкіст100 розрядник ( І юнацький )

Корначук Олеся

8 років

2007

Чемпіони району серед школярів

з шахів

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

1990

Мельник Юрій

Наддністрянське

1991

Білик Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1992

Білик Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1993

Чукаленко Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1994

Саксонов Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

1995

Саксонов Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

1996

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1997

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1998

Пилипчук Богдан

Мур. Курилівці СЗШ №1

1999

Пилипчук Богдан

Мур. Курилівці СЗШ №1

2000

Пилипчук Богдан

Мур. Курилівці СЗШ №1

2001

Цикалюк Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2002

Пастух Валерій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2003

Пастух Валерій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2004

Нагорняк Сергій

Бахтин

2005

Комарніцький Юрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2006

Тригуба Олег

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

з шашок-64

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

1990

Мельник Юрій

Наддністрянське

1991

Чукаленко Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1992

Чукаленко Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1993

Чукаленко Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

1994

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1995

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1996

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1997

Мороз Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

1998

Шатух Тарас

Мур. Курилівці СЗШ №1

1999

Шатух Тарас

Мур. Курилівці СЗШ №1

2000

Шатух Тарас

Мур. Курилівці СЗШ №1

2001

Цикалюк Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2002

Каплунський Олексій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2003

Каплунський Олексій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2004

Лялін Вадим

Мур. Курилівці СЗШ №1

2005

Мосендз Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2006

Мосендз Сергій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

з шахів

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

1990

Паршенко Людмила

Наддністрянське

1991

Вудвуд Лариса

Мур. Курилівці СЗШ №1

1992

Вудвуд Лариса

Мур. Курилівці СЗШ №1

1993

Вудвуд Лариса

Мур. Курилівці СЗШ №1

1994

Вудвуд Лариса

Мур. Курилівці СЗШ №1

1995

Палій Діана

Мур. Курилівці СЗШ №1

1996

Палій Діана

Мур. Курилівці СЗШ №1

1997

Палій Діана

Мур. Курилівці СЗШ №1

1998

Терлецька Інна

Мур. Курилівці СЗШ №1

1999

Терлецька Інна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2000

Філіппова Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2001

Філіппова Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2002

Філіппова Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2003

Філіппова Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2004

Філіппова Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2005

Оліщук Вікторія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2006

Оліщук Вікторія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Микитюк Анастасія

Рівне

з шашок-64

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

1990

Гринь Олена

Наддністрянське

1991

Гринь Олена

Наддністрянське

1992

Гринь Олена

Наддністрянське

1993

Гринь Олена

Наддністрянське

1994

Гринь Олена

Наддністрянське

1995

Крилова Вікторія

Мур. Курилівці СЗШ №1

1996

Загороднюк Олена

Мур. Курилівці СЗШ №1

1997

Загороднюк Олена

Мур. Курилівці СЗШ №1

1998

Кухар Людмила

Мур. Курилівці СЗШ №1

1999

Кухар Людмила

Мур. Курилівці СЗШ №1

2000

Кухар Людмила

Мур. Курилівці СЗШ №1

2001

Яцина Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2002

Яцина Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2003

Яцина Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2004

Яцина Любов

Мур. Курилівці СЗШ №1

2005

Качуровська Аліна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2006

Качуровська Аліна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Чемпіони району з шахів

Номінація: хлопчики віком до 8 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Процишин Вадим

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Гринь Олександр

Наддністрянське

2008

Гринь Олександр

Наддністрянське

Номінація: хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Балан Володимир

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бруско Антон

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Смішняк Діана

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: хлопчики віком до 12 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Школьний Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Балан Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчатка віком до 12 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Данилюк Ірина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: хлопчики віком до 14 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Каплунський Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Неруш Леонід

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчатка віком до 14 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Марецька Аліна

Галайківці

2008

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: юнаки віком до 18 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Стозуб Василь

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Луцак Микола

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: дівчата віком до 18 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Гайда Юлія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Чемпіони району з шашок-64

Номінація: «Юні надії» хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Процишин Вадим

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бруско Антон

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Юні надії» дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Пономаренко Світлана

Наддністрянське

2008

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадети» хлопчики віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Балан Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Івінський Іван

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадетки» дівчатка віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадети» юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Каплунський Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Бернада Віталій

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадетки» дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Пономаренко Тетяна

Наддністрянське

2007

Подлєсна Ярослава

Галайківці

2008

Купрата Ольга

Мур. Курилівці СЗШ №1

Чемпіони району з шашок-100

Номінація: «Юні надії» хлопчики віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Дячук Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Дячук Андрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Жучковський Мирослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Юні надії» дівчатка віком до 10 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Андрущак Марина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Корначук Олеся

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадети» хлопчики віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Саранчук Юрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Саранчук Юрій

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Лесь Ярослав

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Молодші кадетки» дівчатка віком до 13 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Домінас Альона

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Превор Катерина

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Білоус Марія

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадети» юнаки віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Гуцол Олександр

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Литус Артем

Мур. Курилівці СЗШ №1

Номінація: «Кадетки» дівчата віком до 16 років

Рік

Прізвище та ім’я

Школа

2006

Превор Тетяна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2007

Дерик Яна

Мур. Курилівці СЗШ №1

2008

Дерев’янчук Ірина

Мур. Курилівці СЗШ №1

РЕЙТИНГ – ЛИСТ

ЮНИХ ШАХІСТІВ РАЙОНУ

(станом на 1 червня 2008 р.)

Місце

Прізвище та ім’я

Школа

Рік народження

Розряд

Рейтинг

1-2

Литус Артем

М.Кур.№1

1993

І

1710

1-2

Бернада Віталій

М.Кур.№1

1993

І

1710

3

Школьний Олександр

М.Кур.№1

1994

І

1700

4

Гуцол Олександр

М.Кур.№1

1993

ІІ

1660

5

Лесь Ярослав

М.Кур.№1

1996

ІІ

1630

6-7

Балан Андрій

М.Кур.№1

1995

ІІ

1610

6-7

Каплунський Ярослав

М.Кур.№1

1993

ІІ

1610

8-9

Липовий Антон

Галайківці

1995

ІІ

1600

8-9

Гайда Юлія

М.Кур.№1

1991

ІІ

1600

10

Новак Михайло

Галайківці

1992

ІІ

1580

11-12

Неруш Леонід

М.Кур.№1

1994

ІІ

1570

11-12

Превор Катерина

М.Кур.№1

1994

ІІ

1570

13

Кондратюк Ярослав

М.Кур.№1

1996

ІІ

1560

14-15

Данилюк Ірина

М.Кур.№1

1995

ІІ

1530

14-15

Попов Юрій

М.Кур.№1

1992

ІІ

1530

16

Домінас Альона

М.Кур.№1

1996

ІІ

1520

17

Андрущак Марина

М.Кур.№1

1997

ІІ

1500

18

Балан Володимир

М.Кур.№1

1996

ІІ

1460

19

Саранчук Юрій

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1440

20-21

Мороз Олексій

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1410

20-21

Івінський Іван

М.Кур.№1

1996

ІІІ

1410

22

Михайловський Олександр

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1375

23

Цішковський Валентин

М.Кур.№1

1993

ІІІ

1350

24

Лесь Ірина

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1340

25-26

Іващук Віктор

Дерешова

1993

ІІІ

1320

25-26

Ковальський Сергій

Степанки

1993

ІІІ

1320

27

Дерик Наталія

Дружба

1993

ІІІ

1315

28

Братчук Олена

Привітне

1993

ІІІ

1310

29-38

Мкртчян Марат

Степанки

1993

ІІІ

1300

29-38

Марецька Аліна

Галайківці

1993

ІІІ

1300

29-38

Коваль Ганна

Долиняни

1995

ІІІ

1300

29-38

Шмідт Владислав

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1300

29-38

Мосендз Вадим

М.Кур.№1

1996

ІІІ

1300

29-38

Пругов Іван

Долиняни

1991

ІІІ

1300

29-38

Швець Андрій

Житники

1993

ІІІ

1300

29-38

Кононенко Вадим

Дерешова

1993

ІІІ

1300

29-38

Антонюк Олексій

Дружба

1993

ІІІ

1300

29-38

Мількевич Ірина

М.Кур.№1

1996

ІІІ

1300

39-40

Превор Тетяна

М.Кур.№1

1992

ІІІ

1280

39-40

Фірманюк Антон

М.Кур.№1

1993

ІІІ

1280

41

Конопацька Ірина

Бахтин

1997

ІІІ

1260

42-43

Процишин Вадим

М.Кур.№1

1998

І юн.

1140

42-43

Гринь Олександр

Наддністр.

2000

І юн.

1140

44

Коропатов Богдан

Дружба

1997

І юн.

1130

45

Білоус Марія

М.Кур.№1

1996

І юн.

1120

46-55

Купрата Ольга

М.Кур.№1

1994

І юн.

1100

46-55

Панчішен Вадим

Михайлівці

1993

І юн.

1100

46-55

Бабій Мирослав

М.Кур.№1

1996

І юн.

1100

46-55

Яворський Сергій

М.Кур.№1

1998

І юн.

1100

46-55

Превор Олег

М.Кур.№1

1997

І юн.

1100

46-55

Михайловський Максим

М.Кур.№1

1998

І юн.

1100

46-55

Хоменко Олександр

М.Кур.№1

1996

І юн.

1100

46-55

Кравчук Микола

Дружба

1995

І юн.

1100

46-55

Бруско Антон

М.Кур.№1

1998

І юн.

1100

46-55

Дорош Руслан

М.Кур.№2

1996

І юн.

1100

56-57

Жучковський Богдан

М.Кур.№1

1997

І юн.

1090

56-57

Купрата Юлія

М.Кур.№1

1997

І юн.

1090

РЕЙТИНГ – ЛИСТ

ЮНИХ ШАШКІСТІВ-64 РАЙОНУ

(станом на 1 червня 2008 р.)

Місце

Прізвище та ім’я

Школа

Рік народження

Розряд

Рейтинг

1

Бернада Віталій

М.Кур.№1

1993

І

2330

2

Мосендз Сергій

К.Подільс.

1989

І

2280

3-4

Литус Артем

М.Кур.№1

1993

І

2270

3-4

Білоус Марія

М.Кур.№1

1996

І

2270

5

Лесь Ярослав

М.Кур.№1

1996

І

2265

6-9

Пономаренко Тетяна

Наддністр

1991

І

2250

6-9

Превор Катерина

М.Кур.№1

1994

І

2250

6-9

Саранчук Віталій

М.Кур.№1

1994

І

2250

6-9

Балан Андрій

М.Кур.№1

1995

І

2250

10

Каплунський Ярослав

М.Кур.№1

1993

І

2235

11

Івінський Іван

М.Кур.№1

1996

І

2230

12.

Неруш Леонід

М.Кур.№1

1994

І

2215

13

Попов Юрій

М.Кур.№1

1992

І

2205

14

Цішковський Валентин

М.Кур.№1

1993

І

2180

15

Гуцол Олександр

М.Кур.№1

1993

І

2175

16

Домінас Альона

М.Кур.№1

1996

І

2165

17-21

Балан Володимир

М.Кур.№1

1996

І

2150

17-21

Новак Михайло

Галайківці

1992

І

2150

17-21

Пономаренко Світлана

Наддністр

1997

ІІ

2150

17-21

Шмідт Владислав

М.Кур.№1

1994

ІІ

2150

17-21

Превор Тетяна

М.Кур.№1

1992

ІІ

2150

22

Школьний Олександр

М.Кур.№1

1994

ІІ

2140

23

Михайловський Олександр

М.Кур.№1

1994

ІІ

2135

24

Мосендз Вадим

М.Кур.№1

1996

ІІ

2130

25

Кондратюк Ярослав

М.Кур.№1

1996

ІІ

2125

26-27

Чорний Богдан

М.Кур.№1

1993

ІІ

2120

26-27

Дерев’янчук Ірина

М.Кур.№1

1994

ІІ

2120

28

Лесь Ірина

М.Кур.№1

1994

ІІ

2115

29

Черватюк Богдан

М.Кур.№1

1994

ІІ

2110

30

Сауляк Артем

М.Кур.№1

1995

ІІ

2090

31

Саранчук Юрій

М.Кур.№1

1994

ІІ

2085

32

Боднар Лілія

М.Кур.№1

1995

ІІ

2075

33-35

Гоша Віталій

М.Кур.№2

1992

ІІ

2070

33-35

Корначук Леся

М.Кур.№1

1999

ІІІ

2070

33-35

Цихончук Мирослав

М.Кур.№1

1993

ІІІ

2070

36

Майстрова Регіна

М.Кур.№1

1993

ІІІ

2065

37

Андрущак Марина

М.Кур.№1

1997

ІІІ

2055

38-43

Бруско Антон

М.Кур.№1

1998

ІІІ

2050

38-43

Новак Наталія

Галайківці

1995

ІІІ

2050

38-43

Дерик Яна

М.Кур.№1

1992

ІІІ

2050

38-43

Гвоздюк Віталій

М.Кур.№2

1997

ІІІ

2050

38-43

Власова Мирослава

М.Кур.№2

1995

ІІІ

2050

38-43

Превор Олег

М.Кур.№1

1997

ІІІ

2050

44

Хоменко Олександр

М.Кур.№1

1996

ІІІ

2045

45-47

Маловічко Валентина

М.Кур.№1

1993

ІІІ

2040

45-47

Ліщинський Руслан

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2040

45-47

Ремарович Сніжана

М.Кур.№2

1994

ІІІ

2040

48

Бабій Мирослав

М.Кур.№1

1996

ІІІ

2035

49

Купрата Юлія

М.Кур.№1

1997

ІІІ

2030

50-51

Бабій Ілона

М.Кур.№1

1993

ІІІ

2025

50-51

Купрата Ольга

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2025

52

Дячук Андрій

М.Кур.№1

1997

ІІІ

2020

53

Гора Аліна

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2000

54

Заболотний Віталій

М.Кур.№1

1994

ІІІ

1980

55-58

Процишин Вадим

М.Кур.№1

1998

ІІІ

1970

55-58

Войтенко Ірина

М.Кур.№1

1993

ІІІ

1970

55-58

Шевчук Олеся

М.Кур.№1

1993

ІІІ

1970

55-58

Швець Андрій

Житники

1993

ІІІ

1970

55-58

Подлєсна Ярослава

Галайківці

1993

ІІІ

1970

59

Шимко Наталія

Житники

1993

І юн

1945

60-61

Мостовий Дмитро

Житники

1993

І юн

1930

60-61

Кирилюк Олександр

Дружба

1992

І юн

1930

62

Голдинський Богдан

М.Кур.№1

1999

І юн

1920

63-64

Гевко Максим

М.Кур.№1

1999

І юн

1910

63-64

Лисак Діана

М.Кур.№1

1996

І юн

1910

65-66

Остапчук Юлія

Дружба

1994

І юн

1880

65-66

Жучковський Мирослав

М.Кур.№1

2000

І юн

1880

67

Коропатов Богдан

Дружба

1997

І юн

1865

68-87

Мількевич Ірина

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Михайловський Максим

М.Кур.№1

1998

І юн

1860

68-87

Липовий Антон

Галайківці

1995

І юн

1860

68-87

Жучковський Богдан

М.Кур.№1

1997

І юн

1860

68-87

Данилюк Ірина

М.Кур.№1

1995

І юн

1860

68-87

Марусіч Аеліта

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Добровольська Ірина

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Онищак Вікторія

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Ініваткіна Ліза

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Доля Віта

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Яворський Сергій

М.Кур.№1

1998

І юн

1860

68-87

Кирилюк Олеся

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Орган Юлія

М.Кур.№1

1997

І юн

1860

68-87

Середюк Валерія

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Марчук Юлія

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Родіонова Вікторія

М.Кур.№1

1996

І юн

1860

68-87

Білохатнюк Володимир

М.Кур.№1

1995

І юн

1860

68-87

Огороднік Ярослав

М.Кур.№2

1998

І юн

1860

68-87

Іванцов Андрій

М.Кур.№2

1998

І юн

1860

68-87

Пустовалов Анатолій

М.Кур.№2

1997

І юн

1860

РЕЙТИНГ – ЛИСТ

ЮНИХ ШАШКІСТІВ-100 РАЙОНУ

(станом на 1 червня 2008 р.)

Місце

Прізвище та ім’я

Школа

Рік народження

Розряд

Рейтинг

1

Бернада Віталій

М.Кур.№1

1993

кмс

2350

2

Мосендз Сергій

К. Под.

1989

І

1300

3-4

Литус Артем

М.Кур.№1

1993

І

2290

3-4

Лесь Ярослав

М.Кур.№1

1996

І

2290

5

Попов Юрій

М.Кур.№1

1992

І

2260

6

Каплунський Ярослав

М.Кур.№1

1993

І

2240

7

Гуцол Олександр

М.Кур.№1

1993

ІІ

2235

8

Цішковський Валентин

М.Кур.№1

1993

І

2190

9

Саранчук Юрій

М.Кур.№1

1994

І

2180

10

Білоус Марія

М.Кур.№1

1996

ІІ

2160

11

Андрущак Марина

М.Кур.№1

1997

ІІ

2150

12.-14

Неруш Леонід

М.Кур.№1

1994

ІІ

2130

12-14

Превор Катерина

М.Кур.№1

1994

ІІ

2130

12-14

Балан Андрій

М.Кур.№1

1995

ІІ

2130

15

Івінський Іван

М.Кур.№1

1996

ІІ

2120

16-17

Балан Володимир

М.Кур.№1

1996

ІІ

2110

16-17

Домінас Альона

М.Кур.№1

1996

ІІ

2110

18

Саранчук Віталій

М.Кур.№1

1994

ІІ

2100

19

Казадаєв Руслан

Шк. Інтерн.

1992

ІІІ

2090

20

Михайловський Максим

М.Кур.№1

1997

ІІІ

2080

21-22

Михайловський Олександр

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2060

21-22

Превор Тетяна

М.Кур.№1

1992

ІІІ

2060

23-24

Купрата Ольга

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2050

23-24

Лесь Ірина

М.Кур.№1

1994

ІІІ

2050

25

Тернавський Юрій

Шк. Інтерн.

1994

ІІІ

2090

26-27

Корначук Олеся

М.Кур.№1

1999

ІІІ

2040

26-27

Мількевич Ірина

М.Кур.№1

1996

ІІІ

2040

28

Сауляк Артем

М.Кур.№1

1995

ІІІ

2020

19 січня 2008 р.

Баталії на великих та малих дошках

Стартували змагання з шашок у новому році, які проводив районний Будинок дитячої та юнацької творчості. Першість розіграли 9 команд загальноосвітніх шкіл за програмою командної першості району. До складу команд входили по 3 юнаки і 2 дівчини.

На першій дошці юнаки змагалися в стокліткових шашках. Три учасники, які набрали найбільшу кількість очок, показали однаковий результат. За додатковим показником перше місце виборов першорозрядник Валентин Цішковський. На другому місці другорозрядник Леонід Неруш. Третім фінішував Віталій Бернада. Четверте місце і норму другого спортивного розряду виборов Олександр Михайловський (всі з СЗШ №1 райцентру). На п’ятому місці опинився Микола Кравчук з Дружби, який, крім того, виконав норму третього спортивного розряду.

На другій та третій дошках з шашок-64 відповідно перемогли першорозрядник Ярослав Каплунський і третьорозрядник Андрій Дячук. Другі місця тут зайняли другорозрядник Юрій Саранчук і першорозрядник Ярослав Лесь (всі з СЗШ №1 райцентру), а третіми фінішували Віталій Гвоздюк (СЗШ №2 райцентру) і Олександр Школьний (СЗШ №1). Крім того десятирічний Віталій виконав норму другого спортивного розряду. В цій категорії учасників норма І юнацького розряду підкорилася Юрію Стопінчуку і Олексію Антонюку з Дружби та семирічному Олександру Гриню з Наддністрянського.

Серед дівчат найсильнішою з міжнародних шашок знову стала другорозрядниця Марійка Білоус. Друге місце зайняла другорозрядниця Катерина Превор. Третє місце поділили третьорозрядниця Ірина Дерев’янчук і Лілія Боднар (всі з СЗШ №1). Крім того Ліля виконала норму третього спортивного розряду.

З шашок – 64 однакову кількість очок набрали третьорозрядниця Марина Андрущак (СЗШ№1) і Тетяна Кирилюк (СЗШ с. Дружба). Завдяки перемозі в особистій зустрічі перше місце зайняла Марина, а Тетяна виконала норму третього спортивного розряду. Норма першого юнацького спортивного розряду підкорилася Антоніні Серветник з Галайковецької СЗШ.

В командному заліку впевнено перемогли шашкісти з СЗШ №1 райцентру. Переможців змагань нагороджено дипломами Будинку дитячої та юнацької творчості та спеціальною літературою

Слід відзначити цілеспрямовану роботу по популяризації шашок серед школярів директора Дружбівської школи М.Коропатова та вчителя фізичного виховання Галайковецької школи Г.Хміля.

Ці змагання стали черговою перевіркою сил перед обласною першістю.

19 січня 2008 року

Командна першість району серед загальноосвітніх шкіл з шашок-64/100

І дошка

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

Місце

Викон. розряд

1

Бернада Віталій

1993

кмс

СЗШ №11

1

2

2

0

2

2

2

2

13

3

2

Неруш Леонід

1994

ІІ

СЗШ №12

1

2

2

1

2

2

1

2

13

2

3

Михайловський О

1994

ІІІ

СЗШ№13

0

0

2

2

2

2

2

2

12

4

ІІ

4

Гуцол Олександр

1993

І

СЗШ№14

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

5

Цішковський Вал.

1993

І

СЗШ№15

2

1

0

2

2

2

2

2

13

1

6

Нагородняк Вад.

1995

б/р

Галайківці

0

0

0

2

0

2

0

2

6

6

7

Руденко Сергій

1996

б/р

СЗШ №2

0

0

0

2

0

0

0

2

4

7

8

Кравчук Микола

1995

Іюн

Дружба

0

1

0

2

0

2

2

2

9

5

ІІІ

9

-

Наддністр

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

ІІ дошка

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

Місце

Викон. розряд

1

Литус Артем

1993

І

СЗШ№1-1

0

2

1

2

2

0

2

2

11

4

2

Саранчук Юрій

1994

ІІ

СЗШ№1-2

2

2

0

2

2

1

2

2

13

2

3

Івінський Іван

1996

І

СЗШ№1-3

0

0

0

2

2

1

2

2

9

5

4

Каплунський Яр

1993

І

СЗШ№1-4

1

2

2

2

2

2

2

2

15

1

5

Сауляк Артем

1995

ІІ

СЗШ№1-5

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

6

Сидорук Юрій

1994

б/р

Галайківці

0

0

0

0

2

0

2

2

6

6

7

Гвоздюк Віталій

1997

ІІІ

СЗШ№2

2

1

1

0

2

2

1

2

11

3

ІІ

8

Стопінчук Юрій

1995

б/р

Дружба

0

0

0

0

2

0

1

2

5

7

І юн.

9

-

Наддністр

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

ІІІ дошка

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

Місце

Викон. розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

СЗШ№1-1

2

2

0

2

2

2

2

2

14

2

2

Школьний Ол-др

1994

ІІ

СЗШ№1-2

0

2

0

0

2

2

2

2

10

3

3

Процишин Вадим

1998

ІІІ

СЗШ№1-3

0

0

0

2

2

1

1

2

8

4

4

Дячук Андрій

1997

ІІІ

СЗШ№1-4

2

2

2

2

0

2

2

2

14

1

5

Ліщинський Руслан

1995

ІІІ

СЗШ№1-5

0

2

0

0

1

0

2

2

7

6

6

Липовий Антон

1995

Іюн.

Галайківці

0

0

0

2

1

0

0

0

3

8

7

Пустовалов Анатол

1997

Іюн.

СЗШ№2

0

0

1

0

2

2

2

0

7

5

8

Антонюк Олексій

1993

б/р

Дружба

0

0

1

0

0

2

0

2

5

7

І юн.

9

Гринь Олександр -

2000

б/р

Наддністр.

0

0

0

0

0

2

2

0

4

8

І юн.

ІV дошка

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

Місце

Викон. розряд

1

Білоус Марія

1996

ІІ

СЗШ№1-1

2

2

2

2

2

2

0

2

14

1

2

Купрата Ольга

1994

ІІІ

СЗШ№1-2

0

2

0

0

2

2

2

2

10

5

3

Превор Катерина

1994

ІІ

СЗШ№1-3

0

0

2

2

2

2

2

2

12

2

4

Дерев’янчук Ірина

1994

ІІІ

СЗШ№1-4

0

2

0

1

2

2

2

2

11

3-4

5

Боднар Лілія

1995

Іюн

СЗШ№1-5

0

2

0

1

2

2

2

2

11

3-4

ІІІ

6

Серветник Антоні

1995

б/р

Галайківці

0

0

2

2

0

2

0

2

8

6

І юн

7

Марущак Ольга

1995

б/р

СЗШ№2

0

0

0

2

0

0

0

2

4

7

8

Данильчук Яна

1994

б/р

Дружба

2

0

0

0

0

2

2

2

8

6

І юн.

9

-

Наддністр

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

V дошка

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Очки

Місце

Викон. розряд

1

Домінас Альона

1996

І

СЗШ№1-1

1

0

2

1

2

2

1

2

11

3-4

2

Купрата Юлія

1997

ІІІ

СЗШ№1-2

1

0

2

2

2

2

0

2

11

3-4

3

Андрущак Марина

1997

ІІІ

СЗШ№1-3

2

2

2

1

0

2

2

2

13

1

4

Корначук Олеся

1999

ІІІ

СЗШ№1-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

5

Лесь Ірина

1994

ІІ

СЗШ№1-5

1

0

1

2

2

2

0

2

10

5

6

-

Галайківці

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

7

-

СЗШ№2

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

8

Кирилюк Тетяна

1995

Іюн

Дружба

1

2

0

2

2

2

2

2

13

2

ІІІ

9

-

Наддніс

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

Командна першість

п/п

Команди

Дошки

Сума місць

Місце (залік)

І

ІІ

ІІІ

ІV

V

1

Мур.Куриловецька №1-1

3

4

2

1

3

13

1(1)

2

Мур.Куриловецька №1-2

2

2

3

5

3

15

2

3

Мур.Куриловецька №1-3

4

5

4

2

1

16

3

4

Мур.Куриловецька №1-4

9

1

1

3

9

23

4

5

Мур.Куриловецька №1-5

1

9

6

3

5

24

5

6

Галайківці

6

6

3

8

9

32

8(4)

7

Мур.Куриловецька №2

7

3

5

7

9

31

7(3)

8

Дружба

5

7

7

3

2

24

6(2)

9

Наддністрянське

9

9

8

9

9

44

9(5)

26-27 січня 2008 р.

Зростання майстерності

Гуртківці районного Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в черговій командній першості області з шашок серед ДЮСШ та БДЮТ. Наш район представляли гуртківці шахово – шашкового клубу «Дебют» районного Будинку дитячої та юнацької творчості - учні першої райцентрівської школи дев’ятикласник Віталій Бернада, восьмикласники Артем Литус та Юрій Саранчук і шестикласниці Марійка Білоус та Альона Домінас.

Найсильніший склад був серед шашкістів, які грали на стоклітковій дошці - шість кандидатів в майстри спорту з 10 учасників. Кандидат в майстри спорту України Віталій Бернада в цій когорті посів почесне четверте місце і підтвердив норму кандидата в майстри спорту.

Серед шашкістів, які грали на шістдесятичотирьохклітковій дошці успіху досяг першорозрядник Артем Литус, якого на турнірі назвали грозою вінницьких фаворитів. Адже він єдиний зумів звести свою партію в нічию із чемпіоном Європи Денисом Шкатулою, хоча перед грою друзі жартома пропонували Артему здатися без бою і не тратити сили. Але це не в характері хлопця. Він також вигравав ще в трьох вінницьких кандидатів в майстри спорту та інших гравців. В результаті Артем завоював третє місце в особистому заліку та виконав давно омріяну норму кандидата в майстри спорту України, за що його було нагороджено Дипломом обласного спорт. комітету.

Успішно виступила в турнірі з шашок-100 другорозрядниця Марія Білоус, яка зуміла обіграти двох кандидатів в майстри спорту та інших суперниць. В підсумку дівчинка зайняла четверте місце і виконала норму першого спортивного розряду.

Четверте місце на 64-клітковій дошці завоювала першорозрядниця Альона Домінас.

Другорозрядник Юрій Саранчук, який лише вдруге виступав у змаганнях такого рангу, посів сьоме місце серед дванадцяти учасників.

В командному заліку гуртківці шахово – шашкового клубу «Дебют» посіли четверте місце, поступившись двом вінницьким та Бершадській командам.

Командна першість району з шахів серед СЗШ І – ІІІ ступенів

( 06 лютого 2008 р.)

п/п

Школа

Місце

Сума місць

Зайняте місце

Примітка

1 дошка

2 дошка

3 дошка

1

Муровані Курилівці

СЗШ №1

1

1

3

5

1

За рахунок І-ої дошки

2

Рівне

2

2

1

5

2

3

Муровані Курилівці школа-інтернат

3

3

2

8

-

Поза заліком

4

Муровані Курилівці

СЗШ №2

4

4

4

12

3

І дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Литус Артем

Мур.Кур №1

І

3

1

-

2

Павлів Богдан

Рівне

б/р

2

2

ІІІ

3

Казадаєв Руслан

Мур.Кур. інтер.

б/р

1

3

І юн.

4

Зінченко Ігор

Мур.Кур №2

б/р

0

4

-

ІІ дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Бернада Віталій

Мур.Кур №1

І

4

1

-

2

Яцько Віталій

Рівне

б/р

3

2

ІІІ

3

Кульбачний Сергій

Мур.Кур. інтер.

б/р

2

3

І юн.

4

Ступко Сергій

Мур.Кур №2

б/р

0

4

-

ІІІ дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Микитюк Анастасія

Рівне

б/р

3

1

ІІІ

2

Притуляк Галина

Мур.Кур. інтер.

б/р

1,5

2

ІІІ

3

Гайда Юлія

Мур.Кур №1

ІІ

1

3

-

4

Мовчан Оксана

Мур.Кур №2

б/р

0

4

-

Районний фінал "Чарівна шашка"

серед дітей 1998 року народження і молодших

( 09 лютого 2008 р.)

Перша дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Михайловський Максим

І юн.

1998

Мур.Кур №1

1

0

2

3

3

2

Онуфрійчук Ярослав

І юн.

1998

Мур.Кур №1

1

1

2

4-

2

3

Жучковський Мирослав

І юн.

2000

Мур.Кур №1

2

1

1

4+

1

4

Огороднік Ярослав

І юн.

1998

Мур.Кур №2

0

0

1

1

4

Друга дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Голдинський Богдан

Іюн

1999

Мур.Кур №1

2

2

2

2

2

2

12

1

2

Гевко Максим

б/р

1999

Мур.Кур №1

0

2

2

0

2

0

6

3

Іюн

3

Власов Владислав

б/р

2000

Мур.Кур №1

0

0

2

0

2

2

6

4

Іюн

4

Гордійчук Андрій

б/р

2001

Мур.Кур №1

0

0

0

0

0

1

1

7

5

Іванцов Андрій

Іюн

1998

Мур.Кур №2

0

2

2

2

2

2

10

2

6

Базюк Дмитро

б/р

1999

Мур.Кур №1

0

0

0

2

0

0

2

6

7

Соляр Владислав

б/р

1998

Галайківці

0

2

0

1

0

2

5

5

Третя дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Мельник Віталій

б/р

1998

Мур.Кур №1

1

2

2

0

2

7-

3

Іюн

2

Дунаєвський Ярослав

б/р

1999

Мур.Кур №1

1

2

2

0

2

7+

2

Іюн

3

Білик Ярослав

б/р

2000

Мур.Кур №1

0

0

2

0

2

4

4

4

Антощук Богдан

б/р

2001

Мур.Кур №1

0

0

0

0

2

2

5

5

Плавуцький Дмитро

б/р

1999

Мур.Кур №1

2

2

2

2

2

10

1

Іюн

6

Недобейко Іван

б/р

2001

Мур.Кур №1

0

0

0

0

0

0

6

Четверта дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Ліщинська Вікторія

б/р

1998

Мур.Кур №1

0

2

2

0

0

2

6

4

2

Корначук Олеся

ІІІ

1999

Мур.Кур №1

2

2

2

2

1

2

11

1

3

Шимчук Руслана

б/р

1999

Мур.Кур №2

0

0

0

0

0

-0

0

7

4

Сидорук Віта

б/р

1998

Галайківці

0

0

2

0

2

-0

4

5

5

Сауляк Діана

б/р

1998

Мур.Кур №1

2

0

2

2

1

2

9

2

Іюн

6

Кирилюк Вікторія

б/р

1999

Мур.Кур №1

2

1

2

0

1

1

7

3

Іюн

7

Король Аліна

б/р

1999

Мур.Кур №1

0

0

-0

-0

0

1

1

6

Командна першість

п/п

Команди

Дошки

Сума місць

Місце

І

ІІ

ІІІ

ІV

1

Мур.Куриловецька №1

1

1

1

1

4

1

2

Мур.Куриловецька №2

4

2

7

7

20

2

3

Галайківці

5

5

7

5

22

3

Районний фінал "Диво-шашки"

серед дітей 1994-1997 років народження

Перша дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Саранчук Юрій

ІІ

1994

Мур.Кур №1

1

1

2

2

2

1

9

2-3

2

Неруш Леонід

І

1994

Мур.Кур №1

1

2

2

2

2

2

11

1

3

Дячук Андрій

ІІІ

1997

Мур.Кур №1

1

0

2

2

2

2

9

2-3

4

Сидорук Юрій

б/р

1994

Галайківці

0

0

0

0

2

0

2

6

5

Яцько Вадим

б/р

1995

Рівне

0

0

0

2

2

0

4

5

І юн.

6

Слободянюк Микола

б/р

1997

Мур.Кур №2

0

0

0

0

0

0

0

7

7

Гвоздюк Віталій

ІІ

1997

Мур.Кур №2

1

0

0

2

2

2

7

4

Друга дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Івінський Іван

І

1996

Мур.Кур №1

0

2

2

2

6

2

2

Саранчук Віталій

І

1994

Мур.Кур №1

2

2

2

2

8

1

3

Литвинюк Дмитро

б/р

1995

Рівне

0

0

2

2

4

3

І юн.

4

Колеснік Володимир

б/р

1997

Мур.Кур №2

0

0

0

0

0

5

5

Пустовалов Анатолій

І юн

1997

Мур.Кур №2

0

0

0

2

2

4

Третя дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Лесь Ярослав

І

1996

Мур.Кур №1

2

2

2

2

8

1

2

Мосендз Вадим

ІІ

1996

Мур.Кур №1

0

0

2

2

4

3

3

Михайловський Олек-др

ІІ

1994

Мур.Кур №1

0

2

2

2

6

2

4

Рубаха Вадим

б/р

1995

Рівне

0

0

0

1

1

4-5

5

Руденко Сергій

б/р

1996

Мур.Кур №2

0

0

0

1

1

4-5

Четверта дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

4

5

6

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Білоус Марія

І

1996

Мур.Кур №1

2

2

0

2

2

8

1

2

Андрущак Марина

ІІ

1997

Мур.Кур №1

0

0

0

2

0

2

6

3

Новак Наталія

ІІІ

1995

Галайківці

0

2

2

1

2

7

2

4

Копаничук Леся

б/р

1994

Рівне

2

2

0

2

1

7

3

ІІІ

5

Власова Мирослава

ІІІ

1995

Мур.Кур №2

0

0

1

0

2

3

4

6

Боднар Лілія

ІІІ

1995

Мур.Кур №1

0

2

0

1

0

3

5

П’ята дошка

п/п

Учасники

Розряд

Рік народження

Школа

1

2

3

Очки

Місце

Викон.

розряд

1

Домінас Альона

І

1996

Мур.Кур №1

2

2

4

1

2

Купрата Ольга

ІІІ

1994

Мур.Кур №1

0

0

0

3

3

Яцько Яна

б/р

1995

Рівне

0

2

2

2

І юн.

Командна першість

п/п

Команди

Дошки

Сума місць

Місце

І

ІІ

ІІІ

ІV

V

1

Мур.Куриловецька №1

1

1

1

1

1

5

1

2

Мур.Куриловецька №2

4

4

4

4

4

20

3

3

Галайківці

6

6

6

2

4

24

4

4

Рівне

5

3

4

3

2

17

2

Командна першість району з шашок-64

серед СЗШ І – ІІІ ступенів

( 13 лютого 2008 р.)

п/п

Школа

Місце

Сума місць

Зайняте місце

Примітка

1 дошка

2 дошка

3 дошка

1

Муровані Курилівці СЗШ №1

1

1

1

3

1

2

Рівне

3

4

3

10

3

3

Муровані Курилівці школа-інтернат

5

3

2

10

-

Поза заліком

4

Муровані Курилівці СЗШ №2

2

2

4

8

2

5

Михайлівці

4

5

5

14

4

І дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Бернада Віталій

Мур.Кур №1

І

8

1

-

2

Паламар Вадим

Рівне

б/р

3

3

3

Григораш Сергій

Мур.Кур. інтер.

б/р

1

5

4

Іванюк Віталій

Мур.Кур №2

б/р

6

2

І юн.

5

Без прозваний Денис

Михайлівці

б/р

2

4

ІІ дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Литус Артем

Мур.Кур №1

І

7

1

2

Чепіжак Ігор

Рівне

б/р

3

4

3

Казадаєв Руслан

Мур.Кур. інтер.

І юн.

3

3

4

Гречух Сергій

Мур.Кур №2

б/р

6

2

І юн.

5

Патранюк Денис

Михайлівці

б/р

1

5

ІІІ дошка

№ п/п

Прізвище та ім’я

Школа

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Білоус Марія

Мур.Кур №1

І

8

1

2

Копаничук Леся

Рівне

ІІІ

3

3

3

Притуляк Галина

Мур.Кур. інтер.

б/р

6

2

І юн.

4

Ремарович Яна

Мур.Кур №2

б/р

2

4

5

Ракушняк Тетяна

Михайлівці

б/р

1

5

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

особистої першості з шахів серед учнів шкіл району

Змагання відбулися 15 березня 2008 р.

Хлопчики віком до 8 років (2000 рік народження і молодші)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Гринь Олександр

Наддніст

2000

І юн

1

1

1

1

1

1

1

7

1

2

Жучковський М.

МК №1

2000

б/р

0

1

1

0,5

1

1

1

5,5

2

І юн.

3

Третяк Анатолій

Д.садок

2002

б/р

0

0

1

1

1

0,5

1

4,5

3

І юн.

4

Слободецький Дм

МК №1

2001

б/р

0

0

0

0

0

0

0

0

8

5

Гордійчук Андрій

МК №1

2001

б/р

0

0,5

0

1

1

0,5

0

3

5

6

Жук Назар

МК №1

2001

б/р

0

0

0

1

0

1

0

2

7

7

Мельник Андрій

МК.№1

2000

б/р

0

0

0,5

1

0,5

0

0,5

2,5

6

8

Мельник Денис

Наддніс

2000

б/р

0

0

0

1

1

1

0,5

3,5

4

Норма І юнацького розряду 4 очка Коефіцієнт турніру ТР – 4,87

Діти віком до 10 років (1998-1999 роки народження)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Михайловський М.

МКур.№1

1998

І юн

0

0

1

1

1

1

0,5

4,5

4

2

Гевко Максим

МКур.№1

1999

І юн

1

0

1

1

0

1

1

5

3

3

Бруско Антон

МКур.№1

1998

І юн

1

1

1

1

0,5

0

1

5,5

1

4

Базюк Дмитро

МКур.№1

1999

б/р

0

0

0

1

0,5

0

0

1,5

8

5

Дунаєвський Яросл

МКур.№1

1999

б/р

0

0

0

0

0

1

1

2

6

6

Третяк Павло

МКур.№2

1998

б/р

0

1

0,5

0,5

1

1

1

5

2

І юн.

7

Ліщинська Вікторія

МКур.№1

1998

б/р

0

0

1

1

0

0

0

2

7

8

Смішняк Діана

МКур.№1

1998

б/р

0,5

0

0

1

0

0

1

2,5

5

Норма І юнацького розряду 4 очка Коефіцієнт турніру ТР – 4,62

Діти віком до 12 років (1996-1997 роки народження)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Івінський Іван

МКур.№1

1996

ІІІ

1

1

1

0

3

2

2

Руденко Сергій

МКур.№1

1996

б/р

0

0

0,5

0

0,5

4-5

3

Домінас Альона

МКур.№1

1996

ІІ

0

1

1

0

2

3

4

Конопацька Ірина

Бахтин

1997

ІІІ

0

0,5

0

0

0,5

4-5

5

Андрущак Марина

МКур.№1

1997

IІ

1

1

1

1

4

1

Коефіцієнт турніру ТР – 3,00

Діти віком до 14 років (1994-1995 роки народження)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Роз-ряд

Очки

Місце

Вико-наний розряд

1

Лесь Ірина

МКур.№1

1994

ІІІ

6,5

6 (2)

2

Неруш Леонід

МКур.№1

1994

ІІ

11

1

3

Михайловський Олексадр

МКур.№1

1994

ІІІ

4

10

4

Саранчук Юрій

МКур.№1

1994

ІІІ

7,5

5

5

Данилюк Ірина

МКур.№1

1995

ІІ

6,5

7 (3)

6

Школьний Олександр

МКур.№1

1994

І

10

2

7

Превор Катерина

МКур.№1

1994

ІІ

8

4 (1)

8

Сауляк Артем

МКур.№1

1995

І юн.

5

8

9

Боднар Лілія

МКур.№1

1995

І юн.

4,5

9

10

Саранчук Віталій

МКур.№1

1994

І юн.

2,5

11-12

11

Нагорняк Олексій

МКур.№1

1994

б/р

1,5

13

12

Московчук Ян

МКур.№1

1994

І юн.

2,5

11-12

13

Мороз Олексій

МКур.№1

1994

ІІІ

8,5

3

Норма ІІІ розряду 6 очок Коефіцієнт турніру ТР – 2,85

Норма І юнацького розряду 3,5 очок

Дівчата віком до 16 років (1992-1993 роки народження)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Превор Тетяна

МКур.№1

1992

ІІІ

1

1

2

1

2

Майстрова Регіна

МКур.№1

1993

І юн.

0

0,5

0,5

2-3

3

Маловічко Валентина

МКур.№1

1993

б/р

0

0,5

0,5

2-3

Юнаки і дівчата віком до 18 років (1990-1991 роки народження)

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Стозуб Василь

МКур.№1

1991

ІІ

0

0

1

0

0

0

1

7

2

Сторожук Олексан

МКур.№1

1991

І юн

1

0

0

0

0

0

1

6

3

Луцак Микола

МКур.№1

1991

І юн

1

1

1

0,5

0

0

3,5

3

ІІІ

4

Пругов Іван

Долиняни

1991

ІІІ

0

1

0

1

1

0

3

4

5

Гайда Юлія

МКур.№1

1991

ІІ

1

1

0,5

0

0

0,5

3

5

6

Бернада Віталій

МКур.№1

1993

І

1

1

1

0

1

1

5

1

7

Цішковський Вален

МКур.№1

1993

ІІ

1

1

1

1

0,5

0

4,5

2

Норма ІІІ розряду 2,5 очка Коефіцієнт турніру ТР – 2,57

Дитячий шаховий фестиваль, присвячений 120-й річниці з дня народження видатного кубинського шахіста Хосе-Рауля Капабланки

(22 березня 2008 р.)

Початківці. Молодша група

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Смішняк Діана

МК.№1

1998

б/р

0

1

0,5

1

1

1

4,5

1

І юн.

2

Ліщинська Вікт.

МК.№1

1998

б/р

1

0,5

0,5

0

1

0

3

5

3

Базюк Дмитро

МК №1

1999

б/р

0

0,5

0

0

1

0

1,5

6

4

Плавуцький Дмит

МК №1

1999

б/р

0,5

0,5

1

1

1

0,5

4,5

2

І юн.

5

Жук Назар

МК №1

2001

б/р

0

1

1

0

1

0,5

3,5

4

6

Недобейко Іван

МК №1

2001

б/р

0

0

0

0

0

0

0

7

7

Мельник Віталій

МК №1

1999

б/р

0

1

1

0,5

0,5

1

4

3

Норма І юнацького розряду 4,5 очка Коефіцієнт турніру ТР – 5,00

Початківці. Старша група

п/п

Учасники

Школа

Рік народження

Розряд

1

2

3

4

5

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Руденко Сергій

МК.№2

1996

б/р

0,5

0

0

1

1,5

3

2

Маловічко Валент

МК.№1

1993

б/р

0,5

0

0

0,5

1

5

3

Антонюк Костянт

МК №1

1995

б/р

1

1

0

1

3

2

І юн.

4

Ліщинський Русл

МК №1

1994

б/р

1

1

1

0

3

1

І юн.

5

Гречух Артем

МК №1

1996

б/р

0

0,5

0

1

1,5

4

Норма І юнацького розряду 3 очка Коефіцієнт турніру ТР – 5,00

Категорія учасників І юнацький розряд

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

Вик роз-ряд

1

Камінський Віталій

М.Кур №1

1993

І юн

7,5

6

2

Михайловський Максим

М.Кур №1

1998

І юн

8,5

4

3

Чорний Богдан

М.Кур №1

1993

І юн

6

9-10

4

Білоус Марія

М.Кур №1

1996

І юн

10

2

ІІІ

5

Гевко Максим

М.Кур №1

1999

І юн

6

9-10

6

Сауляк Артем

М.Кур №1

1995

І юн

9

3

7

Бруско Антон

М.Кур №1

1998

І юн

8,5

5

8

Московчук Ян

М.Кур №1

1994

І юн

2,5

12-13

9

Жучковський Мирослав

М.Кур №1

2000

І юн

7

7-8

10

Боднар Лілія

М.Кур №1

1995

І юн

5

11

11

Цикалюк Роман

М.Кур №1

1995

І юн

11

1

ІІІ

12

Стороженко Оксана

М.Кур №1

1994

І юн

0,5

14

13

Третяк Анатолій

М.Кур №1

2002

І юн

2,5

11-13

14

Мельник Роман

Бахтин

1993

І юн

7

7-8

Норма ІІІ розряду 10 очок Коефіцієнт турніру ТР – 4,00

Категорія учасників ІІІ розряд

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

Вик роз-ряд

1

Івінський Іван

М.Кур №1

1996

ІІІ

5

7-10

2

Саранчук Юрій

М.Кур №1

1994

ІІІ

5

7-10

3

Мороз Олексій

М.Кур №1

1994

ІІІ

8

2

ІІ

4

Михайловський Олександр

М.Кур №1

1994

ІІІ

6,5

3

5

Лесь Ірина

М.Кур №1

1994

ІІІ

5,5

6

6

Третяк Борис

М.Кур №1

1993

ІІІ

6

5

7

Мосендз Вадим

М.Кур №1

1996

ІІІ

5

7-10

8

Липовецький Вадим

М.Кур №1

1993

ІІІ

4,5

11

9

Мількевич Ірина

М.Кур №1

1996

ІІІ

6,5

4

10

Притуляк Галина

М.Кур шк.інт

1991

ІІІ

1

12

11

Пругов Іван

Долиняни

1991

ІІІ

8

1

ІІ

12

Коваль Анна

Долиняни

1993

ІІІ

5

7-10

Норма ІІ розряду 8 очок Коефіцієнт турніру ТР – 3,00

Категорія учасників - І та ІІ розрядники

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

Вик роз-ряд

1

Литус Артем

М.Кур №1

1993

І

2,5

12

2

Бернада Віталій

М.Кур №1

1993

І

9

3

3

Балан Андрій

М.Кур №1

1995

ІІ

8

4

4

Лесь Ярослав

М.Кур №1

1996

ІІ

7,5

5

5

Неруш Леонід

М.Кур №1

1994

ІІ

10

1

І

6

Цішковський Валентин

М.Кур №1

1993

ІІ

6

7

7

Андрущак Марина

М.Кур №1

1997

ІІ

3

11

8

Попов Юрій

М.Кур №1

1992

ІІ

10

2

І

9

Домінас Альона

М.Кур №1

1996

ІІ

6

8

10

Новак Михайло

Галайківці

1992

ІІ

3,5

10

11

Данилюк Ірина

М.Кур №1

1995

ІІ

5

9

12

Гайда Юлія

М.Кур №1

1991

ІІ

0

13

13

Школьний Олександр

М.Кур №1

1994

І

7,5

6

Норма І розряду 8,5 очок Коефіцієнт турніру ТР – 1,77

Першість з шашок-100 серед школярів

(05 квітня 2008 року)

Категорія учасників – початківці

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Ліщинська Вікторія

1998

б/р

М.Кур №1

3

7

2

Руденко Сергій

1996

б/р

М.Кур №2

1

8

3

Жучковський Мирослав

2000

б/р

М.Кур №1

11

2

1юн.

4

Огороднік Ярослав

1998

б/р

М.Кур №2

9

3

1юн

5

Антонюк Костянтин

1995

б/р

М.Кур №1

9

4

1юн

6

Дунаєвський Ярослав

1999

б/р

М.Кур №1

5

6

7

Сауляк Діана

1997

б/р

М.Кур №1

7

5

8

Мішина Юлія

1996

б/р

М.Кур №1

11

1

1юн

Турнірний рейтинг ТР – 1850 Норма І юнацького розряду 9 очок

Категорія учасників – І юнацький розряд

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Боднар Лілія

1995

І юн.

М.Кур №1

6

3-5

2

Ліщинський Руслан

1994

І юн.

М.Кур №1

6

3-5

3

Бруско Антон

1998

І юн.

М.Кур №1

12

1

ІІІ

4

Купрата Юлія

1997

І юн.

М.Кур №1

0

7

5

Хоменко Олександр

1996

І юн.

М.Кур №1

5

6

6

Голдинський Богдан

1999

І юн.

М.Кур №1

7

2

ІІІ

7

Іванцов Андрій

1998

І юн.

М.Кур №2

6

3-5

Турнірний рейтинг ТР - 1900

Норма ІІІ розряду 7 очок Норма І юнацького розряду 5 очок

Категорія учасників – ІІІ розряд

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Лесь Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

4

3

2

Купрата Ольга

1994

ІІІ

М.Кур №1

3

5

3

Михайловський Олександ

1994

ІІІ

М.Кур №1

3

4

4

Дерев’янчук Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

10

1

ІІ

5

Михайловський Максим

1997

ІІІ

М.Кур №1

2

6

6

Корначук Олеся

1999

ІІІ

М.Кур №1

8

2

ІІ

Турнірний рейтинг ТР - 2050

Норма ІІ розряду 7 очок Норма ІІІ розряду 5 очок

Категорія учасників – супертурнір

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Насел.пункт

Очки

Місце

1

Бернада Віталій

1993

КМС

Мур.Кур.

10

5

2

Дерев’янчук Ірина

1994

ІІ

Мур.Кур.

2

8

3

Мосендз Сергій

1989

КМС

Кам. Поділ.

12

2

4

Цішковський Валентин

1993

І

Мур.Кур.

7

6

5

Попов Юрій

1992

І

Мур.Кур.

10

4

6

Цикалюк П.І.

1935

І

Дерешова

15

1

7

Саранчук Юрій

1994

І

Мур.Кур.

0

9

8

Лесь Ярослав

1996

І

Мур.Кур.

11

3

9

Неруш Леонід

1994

ІІ

Мур.Кур.

5

7

Турнірний рейтинг ТР - 2250

Норма І розряду 9 очок Норма ІІ розряду 6 очок

Категорія учасників – Юні надії (хлопчики 1998 р. н. і молодші)

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконан розряд

1

Михайловський Максим

1998

ІІІ

М.Кур №1

9

4

2

Бруско Антон

1998

І юн.

М.Кур №1

10

2-3

3

Голдинський Богдан

1999

І юн.

М.Кур №1

10

2-3

4

Жучковський Мирослав

2000

б/р

М.Кур №1

11

1

І юн.

5

Дунаєвський Ярослав

1999

б/р

М.Кур №1

5

7

6

Іванцов Андрій

1998

І юн.

М.Кур №2

6

6

7

Базюк Дмитро

1999

б/р

М.Кур №1

0

8

8

Огороднік Ярослав

1998

І юн.

М.Кур №2

5

6

Турнірний рейтинг ТР - 1894

Норма І юнацького розряду 9 очок

Категорія учасників – молодші кадети (хлопчики 1995-1997 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

1

Дячук Андрій

1997

І юн.

М.Кур №1

6

2

2

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

10

1

3

Мосендз Вадим

1996

ІІ

М.Кур №1

6

3

4

Хоменко Олександр

1996

І юн.

М.Кур №1

3

5

5

Антонюк Костянтин

1995

б/р

М.Кур №1

4

4

6

Руденко Сергій

1996

б/р

М.Кур №2

1

6

Турнірний рейтинг ТР - 1967

Норма ІІІ розряду 7 очок Норма І юнацького розряду 5 очок

Категорія учасників – молодші кадетки (дівчатка 1995-1997 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народж

Розряд

Школа

Очки

Місце

1

Андрущак Марина

1997

ІІ

М.Кур №1

14

2

2

Купрата Юлія

1997

І юн.

М.Кур №1

8

5

3

Домінас Альона

1996

ІІ

М.Кур №1

13

3

4

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

14

1

5

Боднар Лілія

1995

І юн.

М.Кур №1

9

4

6

Сауляк Діана

1997

б/р

М.Кур №1

3

8

7

Мішина Юлія

1996

І юн.

М.Кур №1

6

6

8

Кухар Вікторія

1996

б/р

М.Кур №1

1

9

9

Данилюк Ірина

1995

б/р

М.Кур №1

4

7

Турнірний рейтинг ТР - 1967

Норма ІІІ розряду 11 очок Норма І юнацького розряду 8 очок

Категорія учасників – кадети (хлопці 1992-1994 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Саранчук Юрій

1994

І

М.Кур №1

18

4

2

Неруш Леонід

1994

ІІ

М.Кур №1

16

5

3

Михайловський Ол.

1994

ІІІ

М.Кур №1

13

7

4

Саранчук Віталій

1994

ІІ

М.Кур №1

8

10

5

Бернада Віталій

1993

кмс

М.Кур №1

20

3

6

Попов Юрій

1992

І

М.Кур №1

16

6

7

Литус Артем

1993

І

М.Кур №1

24

1

8

Цішковський Вал.

1993

І

М.Кур №1

22

2

9

Мельник Роман

1993

І юн.

Бахтин

10

9

10

Григораш Олесь

1994

б/р

М.Кур №1

4

13-14

11

Камінський Вітал.

1993

б/р

М.Кур №1

7

11-12

12

Ліщинський Русл.

1994

І юн.

М.Кур №1

7

11-12

13

Заболотний Віт.

1994

І юн.

М.Кур №1

4

13-14

14

Чорний Богдан

1993

І юн.

М.Кур №1

13

8

ІІІ

Турнірний рейтинг ТР – 2061 Норма ІІІ розряду 13 очок Норма І юнацького розряду 9 очок

Категорія учасників – кадетки (дівчата 1992-1994 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

1

Купрата Ольга

1994

ІІІ

М.Кур №1

5

4

2

Лесь Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

9

2

3

Превор Катерина

1994

ІІ

М.Кур №1

8

3

4

Дерев’янчук Ірина

1994

ІІІ

М.Кур №1

11

1

5

Превор Тетяна

1992

ІІІ

М.Кур №1

3

6

6

Дерик Яна

1992

І юн

М.Кур №1

4

5

7

Маловічко Валентина

1993

І юн

М.Кур №1

2

7

Турнірний рейтинг ТР – 2020 Норма ІІІ розряду 7 очок Норма І юнацького розряду 5 очок

Першість з шашок-64 серед школярів району

(19 квітня 2008 року)

Категорія учасників – Юні надії (хлопчики 1998 р. н. і молодші)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Голдинський Богдан

1999

І юн

М.Кур №1

15

3

2

Жучковський Мирослав

2000

І юн

М.Кур №1

18

2

ІІІ

3

Гевко Максим

1999

І юн

М.Кур №1

11

7-8

4

Плавуцький Дмитро

1999

І юн

М.Кур №1

14

4-5

5

Дунаєвський Ярослав

1999

І юн

М.Кур №1

10

9

6

Мельник Віталій

1998

І юн

М.Кур №1

8

11-12

7

Бруско Антон

1998

ІІІ

М.Кур №1

19

1

8

Онуфрійчук Ярослав

1998

І юн

М.Кур №1

9

10

9

Іванцов Андрій

1998

І юн.

М.Кур №2

14

4-5

10

Огороднік Ярослав

1998

І юн

М.Кур №2

13

6

11

Слободянюк Микола

1998

б/р

М.Кур №2

11

7-8

12

Овчарук Віталій

1998

б/р

М.Кур №2

8

11-12

13

Колесник Володимир

1998

б/р

М.Кур №2

5

13

Норма ІІІ розряду 18 очок Норма І юнацького розряду 13 очок

Категорія учасників – Юні надії (дівчатка 1998 р. н. і молодші)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

1

Корначук Олеся

1999

ІІІ

М.Кур №1

7

1

2

Ліщинська Вікторія

1998

б/р

М.Кур №1

5

2

3

Кирилюк Вікторія

2000

І юн

М.Кур №1

2

5

4

Паламарчук Анастасія

1999

б/р

М.Кур №1

4

3

5

Смішняк Діана

1998

б/р

М.Кур №1

2

4

Категорія учасників – молодші кадети (хлопчики 1995-1997 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Лесь Ярослав

1996

І

М.Кур №1

24

1

2

Щербатюк Ярослав

1996

б/р

М.Кур №1

7

10-11

3

Балан Андрій

1995

І

М.Кур №1

13

6

4

Балан Володимир

1996

І

М.Кур №1

8

9

5

Сауляк Артем

1995

ІІ

М.Кур №1

20

2

6

Антонюк Костянтин

1995

б/р

М.Кур №1

13

7

І юн.

7

Хоменко Олександр

1996

ІІІ

М.Кур №1

15

3

8

Коломієць Володимир

1996

б/р

М.Кур №2

11

8

9

Первий Олександр

1996

б/р

М.Кур №2

5

12-13

10

Пустовалов Анатолій

1997

І юн

М.Кур №2

14

4

11

Руденко Сергій

1996

б/р

М.Кур №2

5

12-13

12

Чепелюк Мирослав

1995

б/р

М.Кур №2

7

10-11

13

Михайлюк Олександр

1996

б/р

М.Кур №2

14

5

І юн.

Норма І юнацького розряду 13 очок

Категорія учасників – молодші кадетки (дівчатка 1995-1997 р. н.)

п/п

Учасники

Рік народ-ження

Розряд

Школа

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Пономаренко Світлана

1997

ІІ

Наддністр

20

4

2

Білоус Марія

1996

І

М.Кур №1

29

1

3

Міхалевська Вікторія

1996

ІІІ

М.Кур №1

21

3

4

Родіонова Вікторія

1996

І юн

М.Кур №1

16

6

5

Домінас Альона

1996

І

М.Кур №1

26

2

6

Кухар Вікторія

1996

І юн

М.Кур №1

9

13

7

Лисак Діана

1996

І юн

М.Кур №1

17

5

8

Мішина Юлія

1996

б/р

М.Кур №1

12

10

9

Марусіч Аеліта

1996

І юн

М.Кур №1

8

14-16

10

Кирилюк Олеся

1996

І юн

М.Кур №1

12

9

11

Добровольська Ірина

1996

І юн

М.Кур №1

15

7

12

Середюк Валерія

1996

І юн

М.Кур №1

8

14-16

13

Білик Оксана

1996

ІІІ

М.Кур №1

11

11

14

Муравська Жанна

1997

б/р

М.Кур №2

8

14-16

15

Стицун Іванка

1996

б/р

М.Кур №2

10

12

16

Власова Олеся

1996

б/р

М.Кур №2

15

8

І юн

Норма І юнацького розряду 15 очок

Категорія учасників – кадети (хлопці 1992-1994 р. н.)

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

1

Неруш Леонід

Мур- Кур. №1

1994

І

15

7

2

Саранчук Юрій

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

11

12

3

Саранчук Віталій

Мур- Кур. №1

1994

І

7

13

4

Ліщинський Руслан

Мур- Кур. №1

1994

ІІІ

13

9

5

Школьний Олександр

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

6

14

6

Михайловський Олександр

Мур- Кур. №1

1994

ІІІ

11

10

7

Бернада Віталій

Мур- Кур. №1

1993

І

24

1

8

Каплунський Ярослав

Мур- Кур. №1

1993

І

23

2

9

Попов Юрій

Мур- Кур. №1

1992

І

16

6

10

Цішковський Валентин

Мур- Кур. №1

1993

І

22

3

11

Чорний Богдан

Мур- Кур. №1

1993

ІІ

17

4

12

Цихончук Мирослав

Мур- Кур. №1

1993

ІІІ

11

11

13

Шмідт Владислав

Мур- Кур. №1

1993

ІІ

14

8

14

Сливінський Євген

Мур- Кур. №2

1994

І юн.

4

15

15

Мельник Роман

Бахтин

1993

ІІІ

16

5

Норма І розряду 20 очок Коефіцієнт турніру ТР - 2150

Норма ІІ розряду 15 очок Норма ІІІ розряду 10 очок

Категорія учасників ІІІ-розрядники

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Боднар Лілія

Мур- Кур. №1

1995

ІІІ

20

4

ІІ

2

Купрата Ольга

Мур- Кур. №1

1994

ІІІ

13

8

3

Маловічко Валентина

Мур- Кур. №1

1993

ІІІ

10

11

4

Власова Мирослава

Мур- Кур. №2

1995

ІІІ

24

2

ІІ

5

Заболотний Віталій

Мур- Кур. №1

1994

ІІІ

12

10

6

Войтенко Ірина

Мур- Кур. №1

1993

ІІІ

8

13

7

Шевчук Олеся

Мур- Кур. №1

1993

ІІІ

8

12

8

Міхалевська Вікторія

Мур- Кур. №1

1996

ІІІ

12

9

9

Ліщинський Руслан

Мур- Кур. №1

1994

ІІІ

17

6

10

Білик Оксана

Мур- Кур. №1

1996

ІІІ

6

14

11

Купрата Юлія

Мур- Кур. №1

1997

ІІІ

14

7

12

Цихончук Мирослав

Мур- Кур. №1

1993

ІІІ

3

15

13

Хоменко Олександр

Мур- Кур. №1

1996

ІІІ

20

3

ІІ

14

Бруско Антон

Мур- Кур. №1

1998

ІІІ

25

1

ІІ

15

Мельник Роман

Бахтин

1993

ІІІ

18

5

ІІ

Норма ІІ розряду 18 очок Коефіцієнт турніру ТР - 2050

Норма ІІІ розряду 14 очок

Категорія учасників ІІ-розрядники

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

Виконаний розряд

1

Сауляк Артем

Мур- Кур. №1

1995

ІІ

10

8

2

Школьний Олександр

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

9

10

3

Михайловський Олександр

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

9

9

4

Лесь Ірина

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

14

5

5

Саранчук Юрій

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

12

6

6

Чорний Богдан

Мур- Кур. №1

1993

ІІ

15

3-4

7

Дерев’янчук Ірина

Мур- Кур. №1

1994

ІІ

16

2

І

8

Превор Тетяна

Мур- Кур. №1

1992

ІІ

15

3-4

9

Шмідт Владислав

Мур- Кур. №1

1993

ІІ

11

7

10

Пономаренко Світлана

Наддністрянське

1997

ІІ

17

1

І

11

Мосендз Вадим

Мур- Кур. №1

1996

ІІ

1

11-12

12

Дерик Яна

Мур- Кур. №1

1992

ІІ

1

11-12

Норма І розряду 16 очок Коефіцієнт турніру ТР - 2150

Норма ІІ розряду 12 очок

Категорія учасників І-розрядники

п/п

Учасники

Школа

Рік народ-ження

Розряд

Очки

Місце

1

Бернада Віталій

Мур- Кур. №1

1993

І

19

1

2

Білоус Марія

Мур- Кур. №1

1996

І

13

5

3

Лесь Ярослав

Мур- Кур. №1

1996

І

14

4

4

Неруш Леонід

Мур- Кур. №1

1994

І

13

6

5

Цішковський Валентин

Мур- Кур. №1

1993

І

12

7-8

6

Балан Володимир

Мур- Кур. №1

1996

І

2

12

7

Попов Юрій

Мур- Кур. №1

1992

І

15

3

8

Домінас Альона

Мур- Кур. №1

1996

І

12

7-8

9

Каплунський Ярослав

Мур- Кур. №1

1993

І

15

2

10

Превор Катерина

Мур- Кур. №1

1994

І

4

11

11

Балан Андрій

Мур- Кур. №1

1995

І

8

9

12

Саранчук Віталій

Мур- Кур. №1

1994

І

5

10

Норма І розряду 11 очок Коефіцієнт турніру ТР - 2250

Фінішували шашкісти

Фінішував районний етап змагань з шахів та шашок серед школярів за програмою змагань районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Закрили сезон 108 юних любителів шашок на 64-клітковій дошці із Бахтинської, Наддністрянської і двох райцентрівських шкіл.

В категорії «Юні надії» (діти 1998 року народження і молодші) перемогли учні Мурованокуриловецької СЗШ №1 Антон Бруско (4 клас) і Олеся Корначук (3-Б клас). В категорії «Молодші кадети» (діти 1995-1997 років народження) чемпіонами району стали учні Мурованокуриловецької СЗШ №1 Ярослав Лесь (5-А клас) і Марія Білоус (6-Б клас). В категорії «Кадети» (діти 1992-1994 років народження) найсильнішими були учні Мурованокуриловецької СЗШ №1 Віталій Бернада (9-Б клас) і Ольга Купрата (8-А клас).

В турнірі першорозрядників не було рівних першорозряднику Віталію Бернаді – СЗШ №1. Серед другорозрядників найсильнішою була Світлана Пономаренко з Наддністрянського, а в третьорозрядників переміг Антон Бруско – СЗШ №1.

Норму першого спортивного розряду виконали 2 учениці (Дерев’янчук Ірина – СЗШ №1 і Пономаренко Світлана з Наддністрянського), другого спортивного розряду – 5 учнів (Боднар Лілія, Хоменко Олександр, Бруско Антон – всі з СЗШ №1, Власова Мирослава з СЗШ №2 і Мельник Роман з Бахтина), третього спортивного розряду – 1 учень (Жучковський Мирослав – СЗШ №1) та І юнацького розряду – 3 учні (Антонюк Костянтин – СЗШ №1, Михайлюк Олександр і Власова Олеся – обоє з СЗШ №2).

Переможців змагань відзначено спеціальною літературою, дипломами районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

За підсумками змагань в рейтингу 2007-2008 навчального року лідирують юні інтелектуали Мурованокуриловецької СЗШ №1 (1198 балів). На другому місці гравці Мурованокуриловецької СЗШ №1 (324 бали). Третє місце посідають юні галайківчани (160 балів). Слідом за ними йдуть школярі з Наддністрянського (120 балів), Дружби (83 бали), Рівного (58 балів), Бахтина (47 балів), Долинян (23 бали), Михайловець (22 бали), Мурованокуриловецької школи-інтернат (18 балів) та Житник (11 балів).

24-25 травня 2008 р.

Командні обласні ігри «Диво-шашки»

В місті Вінниці пройшов черговий обласний фінал «Диво-шашки» серед шкільних команд, вік гравців яких не перевищував 14 років. Дванадцять найкращих команд визначали звання чемпіона області. Команда нашого району складалася з учнів СЗШ №1 смт. Мурованих Курилівців. Це восьмикласник Юрій Саранчук, семикласник Леонід Неруш, шестикласниця Марійка Білоус та п’ятикласник Ярослав Лесь.

Цей турнір, що проводився у міській ДЮСШ, викликав значний інтерес у юних талантів. За шашковими дошками йшли палкі безкомпромісні поєдинки. Потім судді підвели підсумки захоплюючих змагань. Переможцем, як і слід було чекати, стала сильна команда Вінницької СЗШ №23, у складі якої виступали переважно кандидати в майстри спорту на чолі з чемпіоном світу серед дітей до 13 років Сергієм Юрченком. Саме ця команда в останньому турі перешкодила нашим шашкістам потрапити до трійки призерів. Адже до останньої партії запекла боротьба точилася за друге – четверте місця між шашкістами Бершаді, Калинівки і Мурованих Куриловець. Звичайно прикро, що наша команда зробила крок назад порівняно з минулорічним успіхом.

Наймолодший учасник нашої команди Ярослав Лесь нагороджений дипломом за зайняте друге місце в особистому заліку. Якщо врахувати, що випередив його тільки сам Сергій Юрченко, то це неабиякий успіх нашого гравця. До останнього туру зберігала шанси на звання чемпіонки області Марійка Білоус. Але її друге місце також є незаперечним успіхом.

№ п/п

Команда

Прізвище та ім’я учасника

Рік народж

Розряд

Особистий залік

Командний залік

Сума очок

Місце

Сума очок

Місце

1

Бершадь

команда 1

Івасик Іванна

1994

кмс

15

4-5

63

2

Івасик Наталія

1997

І

18

2

Колібабчук Вікторія

І

15

4

Грабчак Катерина

ІІ

15

5

2

Бершадь

команда 2

Коваль Денис

ІІІ

6

10-11

29

7-8

Бондарчук Дмитро

ІІІ

3

11

Зуб Олексій

1999

ІІІ

8

7-9

Зуб Катерина

2000

ІІІ

10

8

3

Калинівка команда 1

Українець Іван

ІІ

9

7-8

63

3

Саранцев Олександр

1994

І

14

4

Котлярова Наталія

1994

І

21

1

Сторожук Юлія

1998

ІІ

19

1

4

Калинівка команда 2

Яремчук Віктор

ІІІ

0

12

24

12

Говоруха Віталій

1999

ІІІ

1

12

Шимотюк Євген

2000

ІІІ

12

5

Циба Анастасія

1997

ІІІ

11

6-7

5

Муровані Курилівці

Лесь Ярослав

1996

І

17

2

56

4

Неруш Леонід

1994

І

13

5

Саранчук Юрій

1994

ІІ

8

7-9

Білоус Марія

1996

І

18

2

6

с. Самгородок

Козятинський район

Черницький Євген

1996

ІІІ

6

10-11

26

10-11

Ющук Віталій

1999

ІІІ

5

10

Кісарчук Богдан

1999

ІІІ

4

11-12

Півтора Анастасія

1995

ІІІ

11

6-7

7

м. Вінниця

ЗОШ №23

команда 1

Юрченко Сергій

1997

кмс

21

1

80

1

Луценко Віталій

1994

кмс

22

1

Ґедзь Микола

1995

І

20

2

Ярова Тетяна

1997

І

17

3

8

м. Вінниця

ЗОШ №23

команда 2

Сіренко Яна

1995

І

9

7-8

56

5

Анщук Дмитро

1997

І

16

3

Герус Ярослав

2000

І

15

3

Анщук Діана

1997

ІІ

16

4

9

м. Вінниця

ЗОШ №10

Шостацький Володимир

1995

І

7

9

31

7

Карабай Борис

І

12

6-7

Купчин Іван

1996

І

8

7-9

Леонова Ліза

1994

І

4

10

10

м. Вінниця

ЗОШ №15

команда 1

Заря Олександр

1994

кмс

15

4-5

45

6

Рахненський

ІІ

12

6-7

Гудим Сергій

ІІ

10

6

Сидоренко Олена

ІІІ

8

9

11

м. Вінниця

ЗОШ №15

команда 2

Ліхвар Данило

1998

ІІ

10

6

26

10-11

Григоренко

ІІІ

7

9

Кашпрук Дмитро

ІІІ

7

10

Дреманова Ірина

2

11

12

м. Вінниця

ЗОШ №15

команда 3

Пікіняр Василь

1995

І

17

3

29

7-8

Свидра Євген

ІІІ

9

8

Таранюк Євген

4

11-12

-

1

12

Календар змагань

гуртківців шахово-шашкового гуртка

на І семестр 2008-2009 навчального року

02– 05 вересня - першість РБДЮТ з шахів серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях.

6 вересня - Першість району з шахів серед дітей віком до 10, 12, 14, 16 років.

13 – 16 вересня – Першість області з шахів серед дітей віком до 12,14 і 16 років.

18– 30 вересня - Першість РБДЮТ з шашок-100 серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях.

20 вересня - Першість району з шашок-100 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років.

3 - 6 жовтня – Першість області з міжнародних шашок серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років

8 – 17 жовтня – Першість РБДЮТ з шашок-64 серед початківців та гуртківців І юнацького розряду

20 – 26 жовтня - Першість РБДЮТ з шашок – 64 серед дітей, кандидатів на участь у районних змаганнях

1 листопада - Районний турнір «Золота шашка» (категорії – І, ІІ, ІІІ, І юнацький розряди та початківці)

8 листопада - Першість району з шашок-64 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років.

14 – 17 листопада - Першість області з шашок – 64 серед дітей віком до 9, 12, 15, 18 років)

22 листопада - Меморіал «Регіна-2008» з шашок-64 серед найсильніших шашкістів району

26 – 30 листопада – Меморіал Валерія Сластіна з шашок-64

6 грудня - Відкрита першість РБДЮТ з шахів «Передноворічні зустрічі», присвячена 20-річчю гуртка (категорії – І, ІІ, ІІІ, І юнацький розряди та початківці)

12 – 14 грудня – Міжобласний турнір пам’яті Устима Кармелюка з шашок-64

20 грудня - Відкрита першість РБДЮТ з шашок -64 «Передноворічні зустрічі», присвячена 20-річчю гуртка (категорії – І, ІІ, ІІІ, І юнацький розряди та початківці)

27 грудня - Відкрита першість РБДЮТ з шашок -100 «Передноворічні зустрічі», присвячена 20-річчю гуртка (категорії – І, ІІ, ІІІ, І юнацький розряди та початківці)

У номері:

З історії клубу «Дебют»

Вони подолали вершину кандидата в майстри спорту і І спортивного розряду …………………. 3

Рекорди клубу…………………………………………………………………………………….……. 5

Чемпіони району серед школярів з шахів та шашок-64 …………………………………………… 5

Чемпіони району з шахів та шашок-64/100 серед дітей………………………………….………... 7

Рейтинг-лист юних шахістів та шашкістів району (станом на 1 червня 2008 року) …………..… 10

Баталії на великих та малих дошках Командна першість району серед

загальноосвітніх шкіл з шашок-64/100 (19 січня 2008 року) …………………………………….... 15

Зростання майстерності (26-27 січня 2008 року) ……………………..……………………………. 18

Командна першість району з шахів серед СЗШ І – ІІІ ступенів ( 06 лютого 2008 р.) ………..…. 18

Районний фінал "Чарівна шашка" серед дітей 1998 року народження і молодших

( 09 лютого 2008 р.) .............................................................................................................................. 19

Районний фінал "Диво-шашки" серед дітей 1994-1997 років народження ……………………… 21

Командна першість району з шашок-64 серед СЗШ І – ІІІ ступенів (13 лютого 2008 р.) ………. 22

Особиста першість з шахів серед учнів шкіл району (15 березня 2008 року) ……………………. 23

Дитячий шаховий фестиваль, присвячений 120-й річниці з дня народження

видатного кубинського шахіста Хосе-Рауля Капабланки (22 березня 2008 року) ……………….. 25

Першість з шашок-100 серед школярів району (05 квітня 2008 року) …….……………………… 26

Першість з шашок-64 серед школярів району (19 квітня 2008 року) ……………………………. 29

Фінішували шашкісти …………………………….………………………………………………….. 31

Командні обласні ігри «Диво-шашки» (24-25 травня 2008 року) ………………………………… 32

Календар змагань гуртківців шахово-шашкового гуртка

на І семестр 2008-2009 навчального року ..………………………………………………. 34

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
На допомогу методисту позашкільного закладу
  • Додано
    14.08.2018
  • Розділ
    Позашкільна освіта
  • Тип
    Інші методичні матеріали
  • Переглядів
    120
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    AC306290
  • Вподобань
    0
Курс:«ZOO-психологія: як навчитися розуміти тварин»
Левченко Вікторія Володимирівна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь