Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Розвиток пам’яті у дітей із ЗПР на уроках з предмета «Дизайн і технології»

docx

Технології

Для кого: 1 Клас

04.12.2022

47

0

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Формування пам’яті у дітей ЗПР передбачає розвиток мисленнєвої діяльності, розвиток мови, словника. Навчити дітей думати – це навчити їх аналізувати, тобто. виділяти у предметах певні властивості та ознаки; порівнювати предмети та явища між собою, знаходити в них схожість та відмінність; здійснювати узагальнення, поєднуючи різні об’єкти за будь-якими загальними ознаками; класифікувати, тобто. групувати предмети та явища на підставі виробленого узагальнення тощо. Все це можливо на уроках з предмета «Дизайн і технології» при активному впровадженні ігор та вправ на розвиток пам’яті. При бажанні, вчителі можуть використовувати власні надбання та методики. Ми пропонуємо всій досвід…

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.