Розвиток мовлення. Листівка улюбленому літературному герою у стилі скрапбукінг (скрап-листівка)

Опис документу:
Мета: вчити писати твір-лист до літературного героя; розвивати письмове зв’язне мовлення, творчі здібності.Ознайомити учнів з історією виникнення скрапбукінгу і кардмейкінга (виготовлення листівок ручної роботи). Ознайомити з базовими техніками і стилями скрапбукінгу і кардмейкінга. Навчити основним технологічним прийомам виготовлення вітальних листівок.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ТЕМА У колі добрих друзів.

Розвиток мовлення. Листівка улюбленому літературному герою у стилі скрапбукінг (скрап-листівка)

Мета: вчити писати твір-лист до літературного героя; розвивати письмове зв’язне мовлення, творчі здібності.

Вступне слово вчителя

Перегорнуті останні сторінки нашого першого підручника із зарубіжної літератури. Герої творів стали нам близькими, бо ми зрозуміли загадку кожного з них. А вона полягає в тому, що з ними можна радіти, сумувати, сміятися, подорожувати, вчитися добру, але розпрощатися із героями художніх творів назавжди ми не зможемо – це наші друзі на все життя. З ними ми стали мудрішими, добрішими, терплячішими, повірили в перемогу добра над злом.

Сьогодні ми ще раз згадаємо про наших друзів, з якими ми подружилися протягом навчального року.

Я хотіла вам запропонувати , щоб ми з вами їм зробимо незвичайний подарунок (який…поки,що секрет).

Зараз хотіла би трішки відволіктися.

Діти, сьогодні велике свято, яке святкує вся Україна - День вишиванки.

Цього року День вишиванки випав на 16 травня. Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Свято відзначається щороку у третій четвер травня, а головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку, на навчання, роботу чи просто на прогулянку. Ми всі з вами сьогодні у святковому настрої, вдягненні у гарненькі вишиваночки, але навчання ніхто не відміняв.

Тому , незважаючи на святоми на уроці будемо працювати.

Зверніть увагу на тему уроку.

Розвиток мовлення. Листівка улюбленому літературному герою у стилі скрапбукінг (скрап-листівка)

Ми маємо створити своїми руками спрап-листівку своєму літературному другові, і відправити подаруночок - це наша українська вишиваночка.

(діти отримують шаблони)

Інформація про скапбукінг

Вироби у техніці скрапбукінг — на піку популярності. Чому б не порадувати близьких приємною дрібничкою до свята?. Нині скрапбукінг — один з улюблених видів ручної роботи серед американців. Однак перша згадка про цей вид мистецтва з’явилася не в США, а в Англії у 1598 році. До речі, відомий англійський письменник Марк Твен також захоплювався скрапбукінгом. Автор «Пригод Тома Соєра» обожнював створювати альбоми з лініями клею, аби прикріплювати до сторінок різноманітні дрібнички на згадку. На 1901 рік своєрідна колекція письменника налічувала 57 саморобних книг.

Ми теж створимо шедевр у техніці скрапбукінг. Давайте виготовимо оригінальну скрап-листівку. Не сумнівайтеся, ваші друзі неодмінно оцінять ваші старання.

При оформленні скрапбуків також використовують і журналінг.

Журналінг - це тексти на скрап-сторінках. Вони можуть виглядати як короткі коментарі, вірші, історії, і цілі есе. Але завдання у них одне: розповісти унікальну, єдину в своєму роді історію.

Літературний журналінг (доречний на сторінках про емоції, переживання. Інколи простіше використати вірші, уривки з художніх творів, афоризми для передачі своїх почуттів чи ставлення до чого-небудь).

III. Написання листівки

 

IV.

Домашнє завдання

Підготуватися до підсумкового уроку

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»