і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Особливості вивчення англійської мови у 1 класі за методом асоціативних символів.
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Розв’язування прикладів на додавання і віднімання. Розв’язування текстових задач на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць.

Розв’язування прикладів на додавання і віднімання. Розв’язування текстових задач на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок 23.

Тема: Розв’язування прикладів на додавання і віднімання. Розв’язування текстових задач на збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць.

Мета: вправляти учнів у засвоєнні табличних випадків додавання і віднімання числа 4, додаванні і відніманні по 4, знаходженні невідомих компонентів дій додавання та віднімання; вчити розв'язувати і порівнювати задачі, будувати відрізки; виховувати старанність.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Веселі задачі

На лугу пасуться гуси, 

Їх пасе мала Маруся.

Сім гусей ще біля броду,

Троє вже ввійшли у воду.

Ми попросимо дітей

Полічити всіх гусей.

Мчаться на санчатах

Четверо малят.

Троє з них дівчата.

Скільки тут хлоп’ят?

2. Коментоване розв'язування прикладів

5 + 4 - 2

8 - 4 + 3

3. Кругові приклади

4 – 1 =           

6 + 2 =

3 + 1 =

Пояснення вчителя

Це приклади, які розв’язуються не по порядку. Розв’яжіть перший приклад. Яку відповідь одержали? (3) Другий приклад, який ми будемо обчислювати, повинен починатися на 3 і т. п. Відповідь останнього прикладу має дорівнювати числу 4, яке є початком першого прикладу.

Коли всі приклади будуть розв’язані, учитель говорить, що коло замкнулося.

4. Математичний диктант

Різниця чисел 10 і 8;

7 плюс 2;

9 мінус 4;

5 збільшити на 3.

Фізкультхвилинка

III. РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ ЗНАНЬ

1. Робота за підручником

Завдання 1

Додавайте по 4, починаючи з числа 1. Віднімайте по 4, починаючи з числа 9.

Завдання 2

Побудуйте у зошиті відрізки завдовжки 6 см і 3 см.

2. Робота над текстовою задачею на знаходження суми

Їжачок поклав до кошика 4 яблучка і 3 грушки. Потім він знайшов ще 2 яблучка. Скільки яблучок стало в їжачка?

Скільки яблучок їжачок знайшов спочатку? Скільки грушок?

Скільки яблучок їжачок знайшов пізніше?

Скільки яблучок стало в їжачка?

Назвіть розв’язання задачі.

Поясніть, чому додавали?

IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ

Повторимо хором таблиці додавання і віднімання числа 4.

Що сподобалося на уроці?

Яке завдання було складним, а яке — легким?



Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

  • Додано
    12.08.2018
  • Розділ
    Математика
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    72
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    IY473044
  • Вподобань
    0
Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь