7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.
Це особливий день, який нагадує нам про найцінніше - наше здоров’я.
Здоров’я - це не лише відсутність хвороб, а й гарне самопочуття, настрій, активність та бажання жити і радіти кожному дню. Саме тому важливо змалку навчатися дбати про себе.


